Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Олег Скрипка став кавалером ордену Академічних пальм
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 4-3-2010 у 09:45
Олег Скрипка став кавалером ордену Академічних пальм


9 лютого о 17:00 у київському Le Grand Cafe розпочнеться церемонія нагородження Олега Скрипки почесним орденом Академічних Пальм (L’Ordre des Palmes académiques), що був започаткований імператором Наполеоном I у 1808 році. Цей орден вручають як членам викладацької спільноти, так і людям, що активно сприяють просвітництву та розповсюдженню французької культури в інших країнах. Список нагороджених особисто затверджує прем’єр-міністр Франції.

Кілька місяців поспіль цю знаменну подію доводилося відкладати через нескінченний потік творчих проектів, але врешті решт нагорода знайшла свого героя – днями Олег Скрипка отримує ступінь кавалера ордену Академічних Пальм.

«Нагороди для мене не мають особливого значення, але цей орден – велика честь і я щиро пишаюся ним. Адже Франція для мене є другою Батьківщиною, і я радий, що з’язок з нею міцнішає», – зазначає Олег.

http://culture.unian.net/ukr/detail/188150




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7957
Реклама: