Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: 15 квітня Костик Москалець приїде до Києва за "Глодським скарбом...
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 12-4-2010 у 12:13
15 квітня Костик Москалець приїде до Києва за "Глодським скарбом"


Особисто я про це дізналася звосім випадково, коли колега із третього каналу прийшов до мене у пошуках пісні на вірші Москальця.
Звісно, цьому повідомленню логічніше було з'явитися десь на київському форумі, але я ніде більше не буваю (маю на увазі форуми), тому рекламую подію тут. Зрештою, кияни сюди теж навідуються, то може кому зацікавленому передадуть...

http://www.day.kiev.ua/295100/

"15 квітня у студії звукозапису Національного радіо України в рамках проекту «Радіо «Культура» представляє...» (прямий ефір) відбудеться церемонія вручення премії «Глодоський скарб». (У 60-ті у селі Глодоси на Кіровоградщині школяр у полі під каменем знайшов майже три кілограми стародавнього золота і срібла). Нагадаємо, чотири роки тому нагороду заснував письменник і видавець Григорій Гусейнов з Кривого Рогу — на відсотки від грошової частини своєї Шевченківської премії. Лауреатами «Глодоського скарбу» є кобзар Тарас Компаниченко, поет Віктор Неборак, письменниця і художниця Емма Андієвська. А цьогоріч буде відзначено поета, прозаїка, есеїста, колишнього учасника популярного львівського театру-студії «Не журись!», автора знакової для кількох поколінь пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати...») Костя МОСКАЛЬЦЯ. До речі, у режимі on-line можна буде поставити запитання «новоспеченому» лауреатові. Тим більше, що письменник зрідка з’являється у велелюдних місцях — він відлюдно живе і працює у селі Макіївці на Чернігівщині. Між іншим, у найближчих номерах «Дня» читайте ексклюзивне інтерв’ю з Костем Москальцем. На урочистій церемонії нагородження, яку вестиме Михайло Слабошпицький, виступлять Тарас Чубай, власне, виконавець пісні «Вона», Василь Гересим’юк, Олесь Ільченко та Віктор Морозов — усі товаришують і працюють з Костем Москальцем. Приміром, Віктор Морозов записав два диски «Треба встати і вийти» та «Армія світла», які складаються із пісень лауреата. А у цьогорічному львівському концерті «Наше Різдво» відбулася прем’єра твору на слова Костя Москальця «На шляху до Віфлеєму» у виконанні Тараса Чубая. Відомо, що після вручення премії наступного ж дня Кость Москалець зі своїми прихильниками вирушить на Полтавщину. Там він виступить перед учнівсько-вчительської аудиторії села Тарандинці, яку колись закінчив Василь Симоненко, а також перед інтелігенцією міста Лубни. І відвідає славнозвісний Мгарський монастир."№61,

четвер, 8 квітня 2010, газета "ДЕНЬ"

п.с. дивно :rolleyes: звідки інформація що виступить Морозов? Говорила щойно з Тарасом, він сказав що Віктор "поза зоною...", тобто за океаном. Хоч може й дива бувають ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-4-2010 у 00:04


Цікаво, яка саме "пісня на вірші Москальця" "окультурила" "Культуру"?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2010 у 08:12


Цитата:
на відсотки від грошової частини своєї Шевченківської премії.

ого! :o




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 13-4-2010 у 13:54


Олю, я вже роблю розсилку:) Дякую за новину.



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 15-4-2010 у 07:26


Адреса:
м.Київ, вул. Первомайського, 5-А, м. Кловська, Будинок звукозапису Національної радіокомпанії України.

Вхід по запрошеннях, які можна безкоштовно отримати за телефоном 239-68-04.

Пряма трансляція з 17.00-19.00 на радіо КУЛЬТУРА
Слухати тут онлайн:
http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=510




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 18-4-2010 у 23:14


Інтерв'ю з Костем Москальцем:
Поет з Бахмаччини Кость Москалець здатний підняти і повести армію




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8045
Реклама: