Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: сіре кабельне ТБ та Львів
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2010 у 13:10
сіре кабельне ТБ та Львів


Дуже цікаву статтю знайшов, що особисто в мене викликала чимало питань.кабельна негласність

Виявляється, що в Україні 2.7 млн абонентів кабельного ТБ, а це майже половина ринку, знаходиться в тіні.

Як ви думаєте, в якій мірі оператори Львова також застосовують сірі схеми? Хтось стикався з цим на практиці?

P.S. Пробував вже подібну тему підійняти на львівпорті, але відгуків так і не дочекався.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-7-2010 у 13:23


А які відгуки мають бути щось я не зрозумів? Типу не дивитися телевізор бо я "сірий" глядач? чи що?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2010 у 16:46


Як пишуть у статті, яку я навів, глядач може навіть не підозрювати, що він "сірий" - ніхто не буде приходити до кабельного оператора та контролювати всі його звіти.

Які відгуки можуть лунати від сірих глядачів я й гадки не маю: пару моїх друзів замість відгуків переважно лаялись на своїх операторів. Та окрім відгуків "сірих" глядачів мене цікавить загалом думка людей щодо цієї проблеми в масштабах України та в масштабах Львова.

P.S. На львівпорті не було жодного відгуку - так що реакцію на цьому форму вже можна вважати прориром :)




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-7-2010 у 18:27


Це оператори знаходяться в тіні, а не клієнти. Тому говорити треба з операторами.
Ми ж не знаємо абонентської бази і договорів про ретрансляцію не бачимо.
Судячи по ціні - мій не сірий :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-7-2010 у 08:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це оператори знаходяться в тіні, а не клієнти.

О правильно сказано.

А "сірого" в нашій державі ітак багато- "сірі" машини, "сірі" телефони, "сірі" компанії по будівництву....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-7-2010 у 10:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це оператори знаходяться в тіні, а не клієнти. Тому говорити треба з операторами.


Розмовляти з операторами було би дійсно більш корисно, але не думаю, що вони будуть налаштовані на відвертість. А оскільки до УБЕЗ я не маю жодного відношення, то залишається лише звертатись безпосредньо до користувачів "сірих" операторів.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-7-2010 у 11:15


Ще раз задаю своє питання - для чого???? Яку ціль переслідуєте і що робити користувачам - тема тупікова - тому правильно ніхто не писав - я пишу бо робити немаю шо :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksij Kulko
Дописувач
**



Повідомлень: 78
Зареєстрований: 11-2-2010
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-7-2010 у 12:33


Що робити користувачам - це виключно їх діло, я думаю вони самі розберуться залишатися їм зі своїми операторами чи ні.

Якихось практичних цілей в мене нема, але хочу дізнатися, наскільки проблема сірих кабельних операторів актуальна для Львова і чи актуальна вона взагалі. Ну за якісь думки з цього приводу теж буду вдячний, але хочеться дізнатися думку не лише користувачів, а й "простих смертних" :)

P.S. Поки писав пост згадав все таки дуже конкретну практичну ціль - розібратися в місцевій кабельній кухні, щоб потім з друзями киянами та одеситами міг би "авторитетно" висловити свою думку про специфіку регіонів, чим ми з ними займаємось досить регулярно.




Куме, а шо то є "Форматірованіє діска Це 90% завєршено?"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8230
Реклама: