Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Google Adsense
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-9-2004 у 17:09
Google Adsense


https://www.google.com/adsense/

Чи є тут люди які реально цим користувалися ?
Які враження від роботи ?
Цікавить все. Вимоги до сайту , якісь нюанси, можливість/неможливість/наслідки накруток і т . д.
Звичайно шкода що орієнтовано тільки на буржуйські ресурси, але в цьому є і плюси навіть для нас.
Явний плюс я бачу в тому що не набіжить купа чайників зі своїми домашніми сторінками на народі :)

Якої тематики сайти краще пропонувати в цю партнерку ?
Думаю якщо б вдалося зробити простий сайт типу переродажу ПЗ з чогось типу regnow.com , тільки з власним дизайном, доменом, і якимись мінімальними текстами, був би якийсь прибуток. Чи не так ?

Цікавить чи оплата тільки чеком, чи ще чимось можна ?
Якщо можна то як ? На сайті написано що решта способів в процесі доробки..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-9-2004 у 17:43


Вигідно. Якщо мати розкручений англомовний ресурс.
По відгуках - спроби накрутки виявляються швидко і караються жорстоко і безапеляційно.
Що не набіжать з Народу - абсолютно помиляєшся. Захід уже пройшов етап "реклами на професійно зроблених сайтах" і основну увагу звертає на реальну цінність матеріалів сайту, підкріплену такими показниками як PageRank та тематичні посилання. AdSense тепер іде навіть як бонус для блогерів на bloger.com. Зараз AdSense дуже часто і все частіше зустрічається на англомовних домашніх сторінках та блогах. Дизайн та техніка виконання сайту (аналогічно як його "комерційність" та "професійність";) їх не цікавлять. Взагалі раджу забувати потроху надуманий та навязаний поділ сайтів на "чайниківські" та "професійні".
Тільки чеком.
Тематика люба - важлива авторитетність ресурсу. На слабо авторитетних ресурсах розміщатимуть дешеву рекламу або не крутитимуть заглушки.
Чи буде прибуток - залежить від тебе.
Припускаю, що мінімальність текстів погано сприймається AdSense, бо вони можуть неправильно визначати контекст сторінки.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-4-2005 у 23:52


Отже Adsense добрався до Росії :)
Це надзвичайно радує . Цікаво чи надовго їх вистачить ...


https://www.google.com/adsense/new

===
AdSense for content in two new languages

We're pleased to let you know that AdSense now supports pages with content in Russian and Hungarian, in addition to the 16 languages previously supported. Account pages and support articles are also available in all 18 languages.
===

Я на один сайт щойно поставив. Таки крутить не якусь соціальну рекламу, а нормальну рекламу. Зараз доставлю ще на інші сайти, подивимося який з того буде прибуток :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 7-4-2005 у 21:51


Так..Є деяка статистика за добу.

Судячи зі всього рекламодавців малувато.. Багато соціальної реклами.
. Поки що тільки один блок на сторінці показується. Решта не показуються взагалі.. Думаю це тимчасово.

По кліках. На сайті з тематикою "анекдоти" - щось взагалі кліків нема. Тобто був один на 3 центи. Показів біля 2000 .. Дуже погано, будем знімати.. Хай краще банери висять..
На іншому сайті по тематиці "торгівля" - 211 показів і 2 кліки на суму 0.67 цента. Дуже навіть непогано. Ітого 3.2 долари за 1000 показів. Тут Adesense і залишимо :)
На обох ресурсах Pagerank 5.

Деколи видає оголошення в UTF8 що робить їх абсолютно нечитабельними.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-4-2005 у 22:37


Я припускаю, що за 2-3 тижні підтянеться стильки російських веб-майстрів, що ціни опустяться до тих самих 3 центів. Не забувай, що АдСенсе - це по своїй суті біржа, де ціна визначається відношенням попиту до пропозиції.

Реальніша картина буде за півроку, коли ринок стабілізується, і рекламісти визначаться для себе, чи варто користати АдСенсе.

На разі серед російських рекламістів погляди на АдСенсе скептичні, читав не раз поради відключати показ реклами в блоках АдСенсе, коли купляється реклама на Гуглі (мова йшла про англомовні сайти, але між росіянами)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 8-4-2005 у 00:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я припускаю, що за 2-3 тижні підтянеться стильки російських веб-майстрів, що ціни опустяться до тих самих 3 центів.

Треба використати те що є .. Ну до 3 центів я думаю не по всіх темах опуститься хіба в анекдотах і інших розвагах, а по таких як компютери, побутова техніка, туристичні агенції, казіно, фармацевтика - я думаю нижче 10 не впаде . Так як той же clx.ru , gcl.ru мають партнерів які платять до 15 центів за клік. Правда там масштаб набагато менший..

З часом ясно що ставки впадуть, десь читав навіть що спочатку гугл свідомо завищував ставки в англомовному Adsense щоб мати побільше реклaмних площадок, а тепер ставки і там впали дуже суттєво..


Цитата:

Не забувай, що АдСенсе - це по своїй суті біржа, де ціна визначається відношенням попиту до пропозиції.

Реальніша картина буде за півроку, коли ринок стабілізується, і рекламісти визначаться для себе, чи варто користати АдСенсе.

Ну от дірект на яндексі живе і процвітає вже довго. І ставки там високі бувають.. В принципі віддача для рекламодавця від Adsense і Direct має бути однакова.
Ми от хочемо попробувати Дірект з таргетингом на Україну або Львів. Але щось мені здається, що коли буде таргетинг на Львів, то буде багато просто кліків з інтересу..
Цікаво порівняти віддачу від Діректу і просто з пошуковців.



Цитата:

На разі серед російських рекламістів погляди на АдСенсе скептичні, читав не раз поради відключати показ реклами в блоках АдСенсе, коли купляється реклама на Гуглі (мова йшла про англомовні сайти, але між росіянами)

Можливо тому що росіяни знають більше способів скрутити рекламу конкурентам і знають яким чином деколи показуються дорогі оголошення на якихось забутих гостьових які до дорогої теми не мають відношення... Недавно був приклад на SE.ru.
Ще от вчора людина з однієї оптимізаторської контори розказала мені як їм конкуренти склікали за день 200$ в Google Adwords. І довести накрутку нереально.

Але цей скептицизм ще нічого не значить. Памятаю як декілька місяців тому на searchengines.ru так впевнено говорили що Адсенс добереться до Росії не менше як за два роки.. А він вже тут. Так само і з скептицизмом.. Невідомо як воно буде.. В принципі людей які готові платити гроші за рекламу навіть у Львові є багато (причому по таких вбивчих цінах, що жах, і головне віддачі нема на ту ціну 100%.) . Головне це все правильно організувати і їх зацікавити. А Google знає як це зробити..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2005 у 21:22


Новина від Гугла - запущено систему банерної реклами, яка по своїй суті є формою Адсенсе з графічними банерами та оплатою за покази, а не за кліки.
Рекламодавці можуть визначати сайти де може крутитися реклама (що не виключає використання контекстого підбору реклами). Рекламодавець повинент задати максимальну вартість тисячі показів реклами.
Детальніше тут - http://services.google.com/ads_inquiry/sitetarget?hl=en




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 25-4-2005 у 22:02


Цитата:

Детальніше тут - http://services.google.com/ads_inquiry/sitetarget?hl=en

Або тут на російській:
http://services.google.com/ads_inquiry/sitetarget?hl=ru




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2009 у 22:02


Тема давно забулася, але Google Adsense процвітає.
І цього разу вони здивували мене переходом у звітності з долара на євро. Наскільки я зрозумів, це стосується користувачів з Європи і Гугл аргументує це міркуваннями зручності.
З другого боку - чи нема тут відображення якогось процесу падіння довіри до долара в принципі?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-10-2009 у 19:26


Випадково зайшов і зауважив що Google AdSense включили (дозволили) українську мову як основну для веб-сайту на якому розміщується реклама.
Перше треба було їх обманути, поставивши на російськомовну сторінку і після перевірки вже можна було ставити на українські.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-10-2009 у 19:32


З.І. Порився в неті, виявляється це сталося 2 місяці тому http://google-ukraine-blog.blogspot.com/2009/08/adsense.html
Якось пропустив...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 18-10-2009 у 22:15


А хто підкаже таке! На сторінці було розміщено рекламу гугля та якась хороша людина чи група людей присіла на накрутку (тобіж не правдиві перегляди реклами та переходи на ресурси рекламодавців) звісно акаунт заблоковано, подав апеляцію і вже довго чекаю результату. Цікаво чи можна завести новий акаунт і чи апеляція реальна. Як не крути а пару центів не завадять. Що до євро то як на мене зручно і швидше за все пов'язано з коливанями долара.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдан Волинський
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 2-11-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-11-2009 у 22:15


Приєднуюсь до застереження, що не можно клікати самому або заохочувати когось до цього, все повинно йти своєю чергою, систем пошуку порушників дуже багато, знаю людей, які при відвідуванності ресурсу в 50 чоловік за 2 тижні собі наклацували 120 доларів, але їх жорстоко забанили



http://rivok.com - рекламно-інформаційний портал
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 26-11-2009 у 00:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
А хто підкаже таке! На сторінці було розміщено рекламу гугля та якась хороша людина чи група людей присіла на накрутку (тобіж не правдиві перегляди реклами та переходи на ресурси рекламодавців) звісно акаунт заблоковано, подав апеляцію і вже довго чекаю результату. Цікаво чи можна завести новий акаунт і чи апеляція реальна. Як не крути а пару центів не завадять. Що до євро то як на мене зручно і швидше за все пов'язано з коливанями долара.

аккаунт можна зробити новий, але тільки на інше ім'я. наприклад на дружину, маму, тата, кума, брата :)

щоправда маю сумніви що на тому сайті на якому була накрутка буде знову відображатися реклама.

бан за склік самий жосткий, так як банять повністю акк, а наприклад якщо розміщати рекламу з порушеннями (контент, кількість блоків) тоді банять конкретний сайт.

я так і не зрозумів. ви самі склікували чи конкуренти ?
в гугля досить розумні алгоритми, досить непросто отримати бан за склік конкурентами. хіба що сайт абсолютно не відвідуваний і дуже мала вибірка, але тоді який резон конкурентам таким займатися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 20-7-2010 у 22:57


Більш за все цікавить чи дійсно хтось заробив на розміщенні такої реклами. Так як пробував це діло в роботі і зрозумів що реально отримати дохід від розміщення реклами важко і довго.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-7-2010 у 20:17


Цитата: Початково розміщене учасником Онук Юрій  
Більш за все цікавить чи дійсно хтось заробив на розміщенні такої реклами. Так як пробував це діло в роботі і зрозумів що реально отримати дохід від розміщення реклами важко і довго.

Стабільно отримую чеки від адсенса. Щоправда працюю з буржуями. На українських сайтах кліки копійчані (в прямому значенні цього слова) , а на форумах крім цього ще й CTR дуже низький.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-7-2010 у 19:56


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

Стабільно отримую чеки від адсенса. Щоправда працюю з буржуями. На українських сайтах кліки копійчані (в прямому значенні цього слова) , а на форумах крім цього ще й CTR дуже низький.


У мене просто склалося враження що коли сума доходу досягає межі виплати тобто мінімальної суми для отримання чеку, з сторони гугля відразу виникають притензії що до накручування переходів користувачів за посиланнями. Це така політика гугля??? Тому дивно чути що Ви отримали чеки. З мого досвіду маю три акаунти заблоковані з таких причин раз і назавжди. На двох чесно розміщав рекламу та коли мене звинуватили в тому що не робив, створив ще одни вже для накручування переходів за посиланнями результат аналогічний. Розумію що можливі дії третіх осіб які зацікавлені щоб я не міг працювати з Адсенс. Чи треті особи це і є Гугля ось в чому суть питання. Тож діліться досвідом. Відверто цікаво.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-7-2010 у 20:15


Цитата: Початково розміщене учасником Онук Юрій  

У мене просто склалося враження що коли сума доходу досягає межі виплати тобто мінімальної суми для отримання чеку, з сторони гугля відразу виникають притензії що до накручування переходів користувачів за посиланнями. Це така політика гугля??? Тому дивно чути що Ви отримали чеки.

Та ні, все нормально. Весь світ отримує виплати. Можу викласти якийсь скан чека, якщо не вірите :)
Переважно попасти під бан легко з сайтом в якого мала вибірка. тобто скажімо 20 людей на добу, ще й всі зі Львова, а ще може і ви 1-2 раза клікнули на рекламу - і звідси слідує бан. Банять тільки за склікування. За інші порушення банять конкретні сайти а не аккаунт загалом. В мене наприклад один сайт теж забанили (за порушення невідомо чиїх копірайтів). але з аккаунтом все ок.

Цитата:

З мого досвіду маю три акаунти заблоковані з таких причин раз і назавжди. На двох чесно розміщав рекламу та коли мене звинуватили в тому що не робив, створив ще одни вже для накручування переходів за посиланнями результат аналогічний.

взагалі правилами заборонено мати більше одного аккаунта. тому це нормально що після першого бану - банять всі решта які вас стосуються.
реєструйте на знайомих, родичів, з іншою адресою прописки, і з іншого компа і провайдера.

ага і ще ці сайти які були в забанених аккаунтах більше в адсенс не додавайте.


p.s. тут була помоєму колись тема про Adsense , можна туда перенести.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
Дискусії об'єднані
22-7-2010 у 20:25
Юрій Сєров
Модератор
Дискусія переміщена
22-7-2010 у 20:27
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-7-2010 у 22:48


Дякую за відповідь vovka саме так і зробив. Доречі забанені акаунти були на різних людей і різні адреси і таке інше але менше з тим. Моя помилка це сайти з малою аудиторією і розраховані на Українського користувача. Не зав що все так сурово буду щось змінювати. Дякую.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 23-7-2010 у 00:39


Цитата: Початково розміщене учасником Онук Юрій  
Дякую за відповідь vovka саме так і зробив. Доречі забанені акаунти були на різних людей і різні адреси і таке інше але менше з тим. Моя помилка це сайти з малою аудиторією і розраховані на Українського користувача. Не зав що все так сурово буду щось змінювати. Дякую.


мені це теж не подобається.
от лист про бан мого сайта:
Цитата:

Hello, While reviewing your account, we noticed that you are currently displaying Google ads in a manner that is not compliant with our policies. For instance, we found violations of AdSense policies on pages such as http://сторінка_на_моєму_сайті. Please note that this URL is an example and that the same violations may exist on other pages of your website. As stated in our program policies, AdSense publishers are not permitted to place Google ads on sites involved in the distribution of copyrighted materials. This includes hosting copyrighted files on your site, as well as providing links for or driving traffic to sites that contain copyrighted material. As a result, we have disabled ad serving to the site. Your AdSense account remains active. However, we strongly suggest that you take the time to review our program policies ( https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=48182&am... ) to ensure that all of your remaining pages are in compliance. Please note that we may disable your account if further violations are found in the future. Sincerely, The Google AdSense Team

Фактично до цього можна причепитися на будь якому сайті.. хватить от навіть на цьому форумі викласти в приєднані файли якесь mp3, або навіть надати лінк на торрент чи щось інше і вже можна катати абузу в гугл адсенс ))) (добре що хоч по емейлу не підходить.. хоча би факс)


найгірше що добитися внятної відповіді про причини бану нереально. відписують тільки роботи. живих людей таке враження в Гугла взагалі нема :) сидиш як на пороховій бочці. але що робити якщо альтернатив для буржунету нема. Решта контекстних програм які я пробував (chitika.com , adbrite.com) - не приносять і 5% від того що приносить adsense на моїх сайтах.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 28-7-2010 у 21:45


Цікаво що ще досі не зустрічав рекламщиків Українського гатунку в неті не ахуючи "мети" і ще декількох порталів. Цікаво чи існують українські аналоги і конкуренти ринку для adsense. Хто зустрічав ткніть носом цікаво буде подивитися, спробувати і поділитися враженями.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-8-2010 у 17:16


Гуглівську рекламу можна розглядати як якесь нормальне джерело прибутку. коли маєте більше 1000 чоловік на своєму сайті кожного дня.
Україномовний контекст дуже дешевий. по моїх україномовних сайтах за моїми спостереженнями кліки коштують до 0.7 євро, а в середньому вартість кліка становить 5-10 євроцентів. На рсійськомовному контенті в мене вартість середня в 2-3 рази вища.
А ще маю 2 англомовні сайти+ відвідуваність до 10-чол в день. Але денний заробіток з цих сайтів 2-3 євро вдень не є рідкістю. Сайти один медичний(5 статей) а другий банківський(200 статей). Ціна іноземного кліку в мене середня становить приблизно 1 євро.
Думаю, що орієнтуватися на заробітки з україномовного контексту не варто. Слабенька економіка, мало рекламодавців. мала конкуренція на рекламне місце.
Тут варто акцентувати увагу на англомовний світ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8245
Реклама: