Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сімейні пологи:за і проти.
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

question.gif написано 22-8-2010 у 21:34
Сімейні пологи:за і проти.


Недавно мені розказали про те як змінився чоловік, який був присутній при пологах з дружиною всі 12 годин. Просто до невпізнання...в кращу сторону. Бачу, що в нас на форумі ще ніхто ніде не піднімав цього питання...Цікаво було б почути думки. Ви б погодилися на сімейні пологи?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 22-8-2010 у 22:07


А я проти сімейних пологів. Оскільки сама 4 роки тому родила, спочатку лежала в платній семейні палаті, біля мене були присутні всі рідні, а коли мене забирали на родзал, я заборонила чоловікові туда заходити. Я на собі відчула , що коли коло мене були мої рідні, то мені хотілось аби мене хтось пожалів і я зовсім "розкисала", а коли біля мене крім лікарів нікого небуло, то я думала про роди і про майбутню дитину, а не відволікалась на чоловіка.

А чоловік і без того змінився, адже він зрозумів що він ТАТО, і в роддомі зі мною ночував, дитину переповивав, носив))) тішився своїм дитям.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 31-8-2010 у 23:13


Якщо чесно, не знаю. Оскільки, такого щастя ще не зазнала. Але з досвіду знайомих і родичів можу сказати, як зауважила пані Ольга, що все залежить від характеру жінки і звичайно ж чоловіка. Не думаю, що він буде в змозі підтримати дружину, знепритомнівши :rolleyes:
Та й в багатьох жінок можливі комплекси, на кшталт, як мене таку "не дуже в формі" побачить мій чоловік.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-9-2010 у 08:15


Правильно - все залежить від конкретної ситуації і від особистостей і від сімейної згоди.
Добре що така можливість є а вибирати вже парі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярина Швець
Дописувач
**



Повідомлень: 42
Зареєстрований: 2-8-2010
Нема на форумі

Настрій: піднесений))

[*] написано 8-10-2010 у 21:23


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Недавно мені розказали про те як змінився чоловік, який був присутній при пологах з дружиною всі 12 годин. Просто до невпізнання...в кращу сторону. Бачу, що в нас на форумі ще ніхто ніде не піднімав цього питання...Цікаво було б почути думки. Ви б погодилися на сімейні пологи?



досить актуальна тема сьогодні. Стає модним народжувати за присутності чоловіка, навіть пуповину дають відрізати...своєрідний ритуал. Що стосується мене, мабуть, не дала б на таке згоду.
Знаю декілька випадків серед моїх знайомих , коли чоловікам ставало зле від побаченого .. допомогу надавали не породіллі, а їм...
Мені здається, що роди- це суто жіноча справа, а підтримку слід відчувати швидше не під час них ,а радше - вже потім, коли вона й справді дуже потрібна, після родів..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2010 у 21:37


Цитата:
Мені здається, що роди- це суто жіноча справа, а підтримку слід відчувати швидше не під час них ,а радше - вже потім, коли вона й справді дуже потрібна, після родів..

Народження дитини (як на жаль, і похорон) це така ситуація, коли окрім емоцій потрібно максимально проявляти раціональність. Краще хай чоловік домівку поприбирає до приїзду маляти, а не стирчить в родзалі.
Або просто відіспиться. Бо потім буде важче :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2010 у 22:08


Цитата:
Народження дитини (як на жаль, і похорон) це така ситуація, коли окрім емоцій потрібно максимально проявляти раціональність. Краще хай чоловік домівку поприбирає до приїзду маляти, а не стирчить в родзалі.
Або просто відіспиться. Бо потім буде важче :)


Згода, крім того, нерідко після таких спільних пологів чоловіки втрачають потенцію.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2010 у 22:18


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Правильно - все залежить від конкретної ситуації і від особистостей і від сімейної згоди.
Добре що така можливість є а вибирати вже парі.

Погоджуюся з Дем'яном. Я, коли народжувала доцю, не хотіла, щоб чоловік був поруч. Пригадую, що навіть відключила телефон, бо він постійно надзвонював і заборонила розказувати моїм батькам, (щоб не хвилювалися) лише після родів. А, моя подруга родила в присутності мами і чоловіка, бо так вони заздалегідь вирішили.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Світлана Шупер
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 27-9-2010
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2010 у 12:37


І чого там мужика. Шоб ше діставав? Ше встигне, коли кіндер народиться. Я не хочу його бачити там!!!!!!! Най йде ліпше пити знімати страх свій, шо тре буде відповідати за когось !!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Харчук
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 23-10-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2010 у 20:33


а ми другу дитину народжували з чоловіком, і зовсім не жалкуємо, а навпаки, він мною навіть пишається, бо він на власні очі бачив, як мені тяжко було. Він дихав зі мною, прикривав ковдрою, масажував спину, тримав дитину коли я була під наркозом - я йому дуже вдячна за турботу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 23-10-2010 у 21:37


В певній клініці особи, котрі бажають бути присутніми, підписують такий документ:

"Я розумію, що моє допущення до присутності під час … є умовним, і заявляю про свою готовність негайно покинути операційну залу на вимогу. Я знаю, що присутній при … на власний страх і ризик. На випадок, якщо внаслідок перебування в операційній залі у мене через втрату свідомості або інші події виникнуть проблеми з фізичним або психічним здоров'ям, я вже сьогодні остаточно відмовляюся від пред'явлення претензій на відшкодування збитків до лікарів, власників клініки та інших осіб (акушерок, медсестер , медичного персоналу і т.д.)."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8281
Реклама: