Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про сайт Львівської міської ради і фантастику
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


shocked.gif написано 9-9-2002 у 20:01
Про сайт Львівської міської ради і фантастику


У журналі „Домашній ПК” №7, 2002 подано статтю про електронні представництва органів місцевої влади України (http://itc.ua/article.phtml?ID=10409) Згадується тут і сайт Львівської міської ради http://www.city-adm.lviv.ua. Там сказано дослівно таке: „По инициативе бывшего мэра Василия Куйбиды (кстати говоря, выпускника факультета прикладной математики Львовского университета) создано специальное предприятие -- Городской центр информационных технологий, которое и воплощает жизнь столицы Галичины в "букву и цифру". Судите сами: документооборот в городской управе автоматизирован на основе Lotus Notes, благодаря чему текущая информация непрерывно доставляется в Internet. Разработаны интерактивные карты города и Львовской области с возможностью (просто фантастика!) для каждого отдельно взятого квартиросъемщика получить информацию о текущем состоянии коммунальных выплат и технический паспорт квартиры.”
От-тої фантастики я там і не знайшов – ні поточної інформації про стан комунальних виплат, ні технічного паспорта своєї квартири я отримати не зміг.
Напевно ця інформація надається тільки одному заслуженому „квартиросъемщику” – панові В. Куйбіді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-9-2002 у 16:39



Цитата:

Разработаны интерактивные карты города и Львовской области с возможностью (просто фантастика!) для каждого отдельно взятого квартиросъемщика получить информацию о текущем состоянии коммунальных выплат и технический паспорт квартиры.

І де гроші лежать, тоже намальовано?
:D
Для декого було б звичайно зручно.

Ну цього нема і слава богу, бо чому кожен має знати, який стан розрахунків в мене з містом - це ж моя приватна справа!

Два цікаві моменти -


  • по перше - журналіст навіть не потрудився заглянути в Інет та перевірити чи сайт дійсно такий крутий
  • по друге - напевно грошики за таку "круту" розробку взялися по повній програмі - яку необачно передали журналісту




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

cool.gif написано 10-9-2002 у 18:07


Як я був у Міській раді за часів Куйбіди, то щось не помітив електронного документообігу. Папірці як носили ручками, так і досі напевно носять :cool:.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 85
Реклама: