Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: 16 травня - Гумористичний концерт від Студії "МАГАРИЧ". Гості: Та...
Богдан Гациляк
Дійсний член
***



Повідомлень: 122
Зареєстрований: 30-4-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2011 у 23:15


Звичайно, глядачі приходять в зал на концерти МАГАРИЧА тільки за наказом та під дулом автоматів, сміються тільки по команді у чітко визначених та прорепетированих місцях!!! За невиконання цих правил жорстоке покарання: Людям відмовляють у надані субсидії та не дають дозвіл на автономне опалення...

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 17-6-2011 у 09:12


Цитата: Початково розміщене учасником Богдан Гациляк  
Невже ніхто не думав, що якщо б Тарасу не по душі був би МАГАРИЧ - то він би приїхав на нього???!!! Тарас виступає тільки там де хоче... І, до речі, не так часто...
До речі, далеко не весь зал був у захваті від його слів (які були узгоджені і прописані наперед)

Він не знав, що таке Магарич, поки ви його не запросили. Він приїхав, бо то ЛЬВІВ, бо його запросили в його РІДНЕ місто і він завжди радо тут виступає, бо ЛЮБИТЬ Львів. Після визвучки він мав бажання відмовитися від виступу, коли почув російську мову, але, якщо він дав обіцянку виступити, то вже нікуди відступати. І не говоріть БРЕХНІ, бо Тарасові ніхто слова не прописував. Він сказав щиро і від душі і я бачила як його сприймав зал - стоячи і з оплесками.
Хочете конструктиву - будьте справжніми, будьте УКРАЇНЦЯМИ!!! Створюйте українські жарти і не будьте схожимо ні на кого.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-6-2011 у 11:15


Цитата:
Звичайно, глядачі приходять в зал на концерти МАГАРИЧА тільки за наказом та під дулом автоматів, сміються тільки по команді у чітко визначених та прорепетированих місцях!!!

Та ні, звісно. Це той випадок, коли треба згадати, що про смаки не сперечаються.

Жарти примітивні, ІМХО. Мухоловки і "Лента за лентою" - для мене це взагалі блюзнірство.

Використання російської, це данина моді, або, можливо, навіть вимога власників, а не "складно вивчити". Якби була воля власників, то або цей хлопець "заспівав" би українською або пішов гуляти.

Мені особисто це видається вторинним, відносно того ж "95 кварталу", хоча й ті в мене якогось захоплення не викликають.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Гациляк
Дійсний член
***



Повідомлень: 122
Зареєстрований: 30-4-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2011 у 12:04


Знав що мої коменти викличуть пожвавлення...

Ми ще раз заявляємо, що завжди читаємо та прислухаємося до думок дописувачів!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8625
Реклама: