Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Келих вина за здоров’я ваших нирок
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 3-4-2003 у 22:26
Келих вина за здоров’я ваших нирок


Ще одна причина любити вино та пиво: ці популярні напої запобігають утворенню каменів у нирках.
Як показали дослідження медиків Гарвардського університету, щоденна склянка пива знижує ризик на 21 відсоток, а така ж кількість вина - на цілих 39 відсотків. Чай і кава теж небезкорисні: склянка кави на день знизить ваш ризик на 10 відсотків, чаю - на 14 відсотків (тобто три склянки чаю діють майже так само, як склянка вина).

Звичайно, це відкриття не означає, що з завтрашнього дня вам необхідно перейти виключно на “каберне” і експресо. Будь-яка рідина піде на користь. Навіть щоденна склянка звичайної води знижує ризик утворення каменів у нирках на 4 відсотки - при цьому навіть вісім склянок води щодня, захищаючи ваші нирки, не створять загрози для печінки.
Джерело - http://www.wz.lviv.ua




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
bobik
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 5-5-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: непоганий

[*] написано 11-5-2003 у 15:24


Про нирки відверто кажучи не знав, але те що келих вина запобігає розвиткові атеросклерозу та інфаркту міокарда - аксіома яка не потребує обговорення. А от щодо пива, то це чудодіцний продукт, який також ще й має багато вітамінів та мікроелементів, корисне воно ще й для шлунково-кишкового тракту.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна
Модератор
******



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 29-1-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-5-2003 у 11:36


Цитата:
Будь-яка рідина піде на користь. Навіть щоденна склянка звичайної води знижує ризик утворення каменів у нирках на 4 відсотки - при цьому навіть вісім склянок води щодня, захищаючи ваші нирки, не створять загрози для печінки.

В цілому вживання рідини в достатній кількості знижує ризик утворення каменів в нирках, тому що вона просто банально вимиває пісочок, який є приблизно у 80% людей.
А стосовно "склянка звичайної води знижує ризик утворення каменів" - багато залежить від жорсткості води та насиченості мінералами, реакції сечі (лужна чи кисла), від обміну речовин в організмі. Можна пити водичку, а камінчики будуть рости.
Наприклад, у кого в аналізі сечі виявляються оксалати у великій кількості, тому не радять вживати багато молока. Воно містить кальцій, який при поєднанні з оксалатами дає нерозчинні солі, які з часом перетворюються на камені. Те ж стосується мінеральної води насиченої кальцієм:(
У будь-якому випадку при виявленні "чогось такого" у нирках (аналізах) слід проконсультуватись у лікаря.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 15-5-2003 у 22:47


А мені фаховий лікар радив ще пити коньячок (у міру звичайно :) та їсти калорійну їжу - для того щоб підняти нирку, яка трішки опустилась.
Перевірив - нирка не проти коньяку :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна
Модератор
******



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 29-1-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-5-2003 у 09:15


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
А мені фаховий лікар радив ще пити коньячок (у міру звичайно :) та їсти калорійну їжу - для того щоб підняти нирку, яка трішки опустилась.

Їсти калорійну їжу треба з метою трохи набрати вагу, тому що опущена нирка частіше буває у худих людей ніж у повних. А для чого пити коньячок при опущеній нирці - не знаю, певно треба почитати спеціальну літературу, щоб підвищити свій фаховий рівень.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-5-2003 у 19:22


А от ніхто не знає що пити (чи не пити) для того, щоб зник так званий жировий пояс?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 16-5-2003 у 23:30


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
А от ніхто не знає що пити (чи не пити) для того, щоб зник так званий жировий пояс?


Я б порадив не пити, а бігати з ранку. І не за дівчатами, а ради здоров'я :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 865
Реклама: