Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Знижки у Львові!
Ганна Каптур
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 23-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-5-2011 у 11:02
Знижки у Львові!


Давайте ділитися інформацією про дешеві товари чи послуги. Розпродажі, знижки, або простонизькі ціни. Якщо знаєте де можна щось купити дешевше, ніж всюди - пишемо сюди :)

Я от знайшла цікавий сайт - пропонує щоденні знижки. Сьогодні наприклад на суші : http://www.superdeal.com.ua/lviv/ru/do/deal/init!72-5-QLWWZQJ

п.с. а я навіть не знала, що в нас такий суші-бар є. ))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-5-2011 у 11:21


Знижки акції і т.д. це вже давно ясно - це тупо реклама для вибачте "лохів".
Давно відомо що під акції знижки попадає або залежалий товар, або той що вийшов з моди, або коли термін кінця приходить або коли нова марка розкручується причому якість невідомо, або пишемо ціна 100 грн зі зінижкою 50 грн, а реальна ціна 30....
Згадаймо нещодавні знижки до 70% в кінг кросі :lol: смішно...
Взагалі краще тартити час на те де більше заробити аніж на те де знайти "дешевше", дешевше тільки сир в мишеловці і скупий платить двічі, цим все сказано :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ганна Каптур
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 23-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-5-2011 у 13:56


ну я все ж сподіваюся на те, що і справжні знижки теж існують ) Не принесуть же мені залежані роли в суші-барі ))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-5-2011 у 15:54


Цитата: Початково розміщене учасником Ганна Каптур  
ну я все ж сподіваюся на те, що і справжні знижки теж існують ) Не принесуть же мені залежані роли в суші-барі ))

а чому б і ні? ніхто не ходить, товар купили, термін підходить до кінця...
самі пдоумайте у логічність та доцільність акцій.
Дядя купляє все це - хоче заробити, а потім думає: та ладно продам по собівартості, потратив час гроші але то нічо головне що люди знижки будуть мати. :) тоді для чого бізнес робити? це тільки заманювання або розпродаж заявого або просроченого щоб вийти на схему товар-гроші-товар.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 10-5-2011 у 18:36


"Пан Тао" не поганий ресторан, доречі.

Щодо знижок. Схоже, що деякі люди крім схеми базарної гроші- товар -гроші нічого і не знають:-)

Суть всіх тих купонних сайтів в тому, що частина прибутку фірми, яка надає товар або послугу, тобто вся сума знижки, фактично йде на рекламу того товару або продукту за допомогою ресурсів купонних сайтів. Тобто це реклама гроші на яку витрачаються тільки при умові того, що продукт хтось спробує. Щось типу оплати тільки за клік на ГуглАдс.

Тобто схема абслютно реальна і працююча.
Інше питання наскільки фірми-продавці якісно надають послуги чи продають якісний товар по таких знижках:-)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-5-2011 у 07:30


Цитата: Початково розміщене учасником Thror  

Щодо знижок. Схоже, що деякі люди крім схеми базарної гроші- товар -гроші нічого і не знають:-)
Суть всіх тих купонних сайтів в тому, що частина прибутку фірми, яка надає товар або послугу, тобто вся сума знижки, фактично йде на рекламу того товару або продукту за допомогою ресурсів купонних сайтів. Тобто це реклама гроші на яку витрачаються тільки при умові того, що продукт хтось спробує. Щось типу оплати тільки за клік на ГуглАдс.

Саме про це я і писав вище, а схема має бути не гроші-товар-гроші, а товар-гроші-товар, що один з принципів знижок - розкрутити нову марку, бренд, але тут можна поплатитися тим - що цей товар буде дійсно не якісним.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8664
Реклама: