Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Все ще любите? І вас вилікують! Всіх вилікують!
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-10-2011 у 16:56
Все ще любите? І вас вилікують! Всіх вилікують!


ВОЗ признала любоф психічним захворюванням.

Ось такі новини





Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 5-10-2011 у 19:50


Всесвітня Організація Охорони Здоров'я -- абревіатура пишеться з двома О -- ВООЗ.
А по темі -- психіатри зі стажем мало відрізняються від своїх пацієнтів:baddevil:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2011 у 20:38


Я можу помилятися, але здається симптоми не любові і не кохання, а "любовного угару" або ж якоїсь юнацької закоханості.
У принципі, нічого такого злого в тому, щоби мати якісь стратегії для підтримки людини коли вона в таких станах я не бачу. Особливо, якщо врахувати, що хтось собі може навіть біду заподіяти у такому стані.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-10-2011 у 21:17


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Я можу помилятися, але здається симптоми не любові і не кохання, а "любовного угару" або ж якоїсь юнацької закоханості.
У принципі, нічого такого злого в тому, щоби мати якісь стратегії для підтримки людини коли вона в таких станах я не бачу. Особливо, якщо врахувати, що хтось собі може навіть біду заподіяти у такому стані.

Така баяниста тема могла розвинутись, а ти все зіпсував! :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 6-10-2011 у 08:07
підтримую ВООЗ. але "диявол в деталях" - то _про яку_ любов-то??


якщо про "базову автоматику" - ну а як же! -- захворювання ("протокол" його - див. далі).
втім *жорстко* біологічно обумовлене...
але! мало що там ще у Людині обумовлене/зашите біологічно.
(он з класичного -- "апендикс"... )
коли воно (обумовлення) адекватне - ОК.
от коли/якщо "збойне" раптом??
-- ні ВООЗ хай, принаймні, _матиме_ на мислі.
на про всяк випадок... ну бо мало що.


увага! тут - КонспектКонспекту... деталізація тез "Їх Світлості" та "шановних коментаторів" (обраних ЖЖ-юзерів) -- Ще більш "смаковита" :)

- так що захворювання. ага.
-- біологічно зумовлений/обгрунтований перевід в стан самозбуджених коливаннь


!!!але!!!
наголошую!-- це лиш "базова автоматика" біо-об'єктів...
як вдасться/пощастить/(мозку вистарчить) -- на/до неї долучується ще і "мисленна складова"
-тобто, скажімо, "вища психологія"/(а-ла "божественне світло/сяйво")
-- а от те, що було "божественна іскра/зблиск"
ну так. це дійсно "захворювання". так. :)
бо ж знано: "життя - це хвороба неживої матерії"(с) -- атож :)

PS.
згадане як "вища психологія"/(а-ла "божественне світло/сяйво"
- це й є те, що різнить Людей від Тварин.
PPS.
"Людей"(тм) вказував, а не "Homo-Sapiens"(R)
спеціально, щоб виділити/виокремити/відокремити.
але не з "sapiensнутих homo", але взагалі з "матерії косної".

як не кумедно, але...
може лиш це й буде відокремлювальною ознакою при спробах Контакту.
як не кумедно...



стартер тут:
http://good-skills.ru/lovebio.html

звісно можна б було виставити повну свою (давнішню вже) збірку в пдф... але я не впевнений, що не зачЕпив/долучив випадково "підзамкову" частину... -- так що зацікавлених (якщо будуть) прошу заглянути в відповідний ЖЖ (перехідний лінк надано вище).
imho - направду варто


"БІОХІМІЯ ЛЮБОВІ" via Їх Світлість Knjazna
Любов(тм) це є
-напружена потреба в цій людині,
-потяг до неї,
-пристрасне бажання володіти їм,
-піклуватися про нього і
-бути йому потрібним незалежно від оцінки його якостей.

Фаза перша. Фенілетиленамінова атака.
1. Зіниці трохи розширені, очі блищать дихання переважне ротом і трохи глибше, ніж зазвичай.
2. Пульс частить. Він під час ФЭН-атаки постійно частить, заснути в цьому стані реально складно.
3. Температура тіла і артеріальний тиск теж нестабільні.
4.Изменяется (стає активнішим) виділення шкірних секретів. І вони мають спеціальний, не дуже помітний, але привабливий запах.
5.Аппетит знижується. Запаси, що депонують, витрачаються дуже швидко -жировые прошарки зменшуються в розмірах, і навіть венозний відтік може улучшаеться.
6. Настає тимчасове поліпшення здоров'я, імунітет підвищується, хронічні хвороби на якийсь час відступають Загалом, зрозуміло, навіщо: щоб сил вистачило на залицяння і його успішне завершення і щоб ніщо не відволікало зайвий раз, поки процес незавершений
7. З'являється відчуття легкості в тілі і особливій чіткості і ясності свідомості, виникає ілюзія, що будь-яке насущне завдання може бути легко вирішене Насправді це вірно тільки для фізичної форми, а в інтелектуальному плані буде зовсім навпаки: доки це неподобство не кінчиться, думати буде нічим, і ідея, що викладається закоханою істотою, для стороннього спостерігача виглядатиме рідкісним маренням просто через невдалий виклад
8. Періодично (кілька разів в день) спливає відчуття безпричинного щастя. Причина у нього є, і цілком вагома - нова порція гормону поступила в кров, ще б не щастя ;)
Фаза друга. Адреналінова.
Фаза третя - вироблення амфетаміну.
Ейфорія і обвал настрою, сварки і примирення, безодня енергії, що пішла переважно в гудок і фейєрверк. Навіщо воно потрібно, запитаєте? Та дуже просто: щоб знайти комфортну дистанцію, у тому числі біологічну, між двома організмами. І психологічну -де хто головний, де кому тисне манера спілкування іншого.. і таке інше.Щоб відстояти свої інтереси, які формують той самий неповторний особистий стиль, і пояснити, що час, відведений цим заняттям, відводитися їм не тому, що партнер більше не цікавий. Для усвідомлення, що "не дві клітини злилися в одну і живуть тепер єдиним організмом" -але "дві істоти зустрілися і якось вчаться жити разом".
Фаза четверта - вироблення Допаміну.
котрий потрібний для того, щоб погодитися на близькість з іншим і на його присутність у власному житті, яка, з якого боку ні подивися, забезпечує і масу незручностей, і масу новин в житті. До купи з ним підвищується і кількість сератоніна у крові (оцінювати ситуацію якось потрібно,- навіщо він і потрібний).
За результатами цієї фази людина приходить до вирішення двох важливих питань:
- чи відноситься ідея спільного життя саме з цим партнером до категорії занепадницьких або загадкових ідей,
та
-чи/і зберегти стосунки.
Фаза п'ята : ендорфіни, окситоцин, прогестерон.
Фаза шоста, завершальна, : нормалізація гормонального фону.
Епілог. Про "урухомлення движка".
=================

так що:
"Я можу помилятися, але здається симптоми не любові і не кохання, а "любовного угару" або ж якоїсь юнацької закоханості." (с)Андрій Пелещишин

ні, Андрію,- не помиляєшся.

тобто думка-так, вірна.
проблема/складність в тім, що просто в юнацькому/юнковому віці розуміти сутність "гормональних коррекцій імені "Матінки Природи"(тм)" проблемно.
АЛЕ!!!!
от коли/якщо "збойне" раптом??(с) я

"гормональні коррекції імені МП"... чудово!
(вкрадливо) а, панове науковці, чи тут часом згаданій МП - (тобто Матінці отій-о Природі) мозги не запаморочили-то?

а вона, перецінь таки "Пані" ой як дасть по мозгам нашим...

що, ризикнете припустити, що ні?

так то ж і воно...
-- тому _нехай_ ВООЗ впровадить.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8851
Реклама: