Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Прем'єра фільму "Висоцький.Дякую,що живий"
Ольга Кулинич-Стасюк
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 4
Зареєстрований: 29-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: позитивний

[*] написано 29-11-2011 у 14:23
Прем'єра фільму "Висоцький.Дякую,що живий"


1 грудня відбудеться прем'єра фільму "Висоцький.Дякую,що живий".
Головна прем'єра, фільм «Висоцький. Дякую, що живий» розповість про п'ять днів життя Висоцького, а ще точніше, про те, як був створений один відомий поетичний текст. Події відбуваються в 1979 році на гастролях в Узбекистані, де Висоцький пережив клінічну смерть в результаті зупинки серця. За словами автора сценарію та продюсера фільму, Микити Висоцького, сюжет картини побудований на історії, яку розповів йому друг Володимира Семеновича, Всеволод Абдулов, на дев'ять днів після смерті батька, влітку 1980 року. Саме тоді, зародилася ідея цього фільму, робота, над яким тривала майже п'ять років. У фільмі немає спецефектів і технологій задля самих ефектів і технологій, все, що було зроблено, це лише заради точного відтворення епохи, адекватній самій історії. У фільмі так само немає реверансів у бік молодої аудиторії, немає «запопсованності», але він буде правдивим і цікавим - і для молодих, в тому числі.
Трейлер до цього фільму можна переглянути тут!

vysockij-spasibo-chto-zhivoj-poster-big.jpg - 13kB




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 30-11-2011 у 15:24


Мій тато чекає цього з нетерпінням!!!





Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталія Дещинська
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 6
Зареєстрований: 23-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 1-12-2011 у 13:19


Я теж чекала, але як побачила, що його рекламують кожні 5 хв. по 1+1, то трохи призадумалась і вже не знаю чи піду. Що занадто то не здраво, забагато реклами це теж недобре(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 1-12-2011 у 13:42


Реклама - рекламою... щось про нього в інеті я теж не надто чув.... От хто би підказав де його стягнути з торентів. бо мій дар пошуку і знаходження щось у мене не дуже. може хтось надибався і вже стягував. буду вдячний. звиняйте, може, за некоректну тему щодо (с) , але фільм, би хотів глянути. а в кінотеатр точно не піду....



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталія Дещинська
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 6
Зареєстрований: 23-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 1-12-2011 у 18:49


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Моравський  
Реклама - рекламою... щось про нього в інеті я теж не надто чув.... От хто би підказав де його стягнути з торентів. бо мій дар пошуку і знаходження щось у мене не дуже. може хтось надибався і вже стягував. буду вдячний. звиняйте, може, за некоректну тему щодо (с) , але фільм, би хотів глянути. а в кінотеатр точно не піду....


Фільм тільки сьогодні вийшов у прокат, я не думаю що зараз можна знайти щось у хорошій якості. Через місяць або трошки раніше можна буде пошукати)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 1-12-2011 у 18:54


Цитата: Початково розміщене учасником Наталія Дещинська  

Фільм тільки сьогодні вийшов у прокат, я не думаю що зараз можна знайти щось у хорошій якості. Через місяць або трошки раніше можна буде пошукати)


Я от боюсь щоб на торент-трекерах його не перекрили вже за місяць зважаючи на (с) ..... бо на торент-трекерах таке частенько тепер видно. тому й спитався одразу.... дякую ще раз. якщо щось буде "на горизонті" - дайте знати...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8945
Реклама: