Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Як поповнити валютну картку?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2012 у 18:30
Як поповнити валютну картку?


Багато років користаю валютною карткою (Приватбанк) для здійснення дрібних операцій в інтернеті, наприклад для оплати хостинга цього сайту.
Усі роки було просто: прийшов, дав в касу номер картки та гроші, і картка поповнена.
Останній рік почалися якісь неприємні дрібнички. Наприклад, обовязково потрібен паспорт, коли поповнюєш картку. Одного разу забув паспорт дома, то долари прийняли, але конвертували в гривні, а потім поклали гривні на валютний рахунок знову конвертувавши в долари. Звичайно, що заробили двічі на конвертації. Ну але нехай.. Як казав один мій знайомий вахтер, чесна людина завжди має мати зі собою паспорт.
Але учора мені просто відмовили. Сказали, що більше так робити не можна. Що є якась постанова Нацбанку про те, що поповнити так валютну картку уже не можна. Єдиний спосіб який порадили, це вікрити і поповнити гривневу картку і вже з неї через Приват24 перевести на валютну...
Якось мутно і підозріло...
Звичайно, буду виясняти може вона щось наплутала, може це і нормально.. але з другого боку, таке враження що в умовах "покращення, що вже наступило сьогодні", будь-які валютні операцїі вже апріорі вважаються злочинними і т.п.
Вже тепер виникає хвилювання, а чи навіть якщо я поповню картку, чи пройде платіж, чи може наступна постанова Нацбанку і це заборонить...?.. :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-6-2012 у 11:34


Важко коментувати дії Приватбанку взагалі, це виняток у банківській сфері України, для якого часом і НБУ не указ. При бажанні - на форум.фінанси.уа є дуже велика дискусія щодо Привату.

Що ж стосується поповнення валютних карток взагалі, то я щойно зателефонував до одного з банків, де маю відкриту картку в євро - сказали підійти в касу (теж з паспортом), а також можна спробувати використати банкомат cash-in для самостійного поповнення (сам не пробував).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2012 у 19:17


Чи правильно я зрозумів, що зараз краще підшукати інший банк для валютної картки? Задачі - якомога безпроблемніші дрібні та середні розрахунки за кордон як безпосередньо з картки так і через пайпел.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 18-6-2012 у 08:26


Вчора достукався лише до працівника кол-центру, бо вихідний. А сьогодні розмовляв безпосередньо з спеціалістом по роботі з пластиковими картками. Підтвердив, що з паспортом, карткою і коштами в гривні підійти в касу - і без проблем. Здійснюється обмін валюти, а при поповненні картки валюту клієнт в руках не тримає і це спрощує операцію. Дійсно, краще знайти інший банк, де клієнт "завжди правий", а не навпаки.

Для інформації: в одному з державних банків при відкритті навіть мінімального депозиту випуск і обслуговування прив'язаної пластикової картки у тій же валюті безкоштовне, щоправда це буде картка найнижчого класу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-6-2012 у 09:32


я б лишав в приватбанку. Я завжди так роблю - поповнюється гривнева, а якщо потрібні долари - перевожу з гривнеою в ту Internet Visa (віртуальну) через Приват-24. В банки ніколи не хожу в ті черги.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 18-6-2012 у 09:37


Взагалі-то кажучи, здійснювати валютні платежі з картки можна і за допомогою гривневої картки, тільки курс при конвертації буде той, що встановлений платіжною системою (Visa, MasterCard), а це не завжди вигідно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9141
Реклама: