Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Наш земляк полює у національному парку та нехтує рідною мовою.
Ігор Хотір
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 17-7-2012
Нема на форумі


sad.gif написано 11-8-2012 у 18:18
Наш земляк полює у національному парку та нехтує рідною мовою.


Відео матеріал, про затриманого на незаконному полюванні в національному парку «Святі Гори», трохи не виважений.
http://www.youtube.com/watch?v=UYjVcd9ZIwQ&feature=plcp
Але безумовно перед нами браконьєр, який водночас е опитним мисливцем, тому полювання у національному парку – подвійна ганьба. :mad:
Але слідкуючи за його мовою, виникає два питання, або мисливець не має ніякого відношення до нашого міста, або с зухвалістю не поважає рідну мову?:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2012 у 18:40


А яке це має відношення до нашого форуму? І до чого тут мова?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Хотір
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 17-7-2012
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2012 у 20:14


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А яке це має відношення до нашого форуму? І до чого тут мова?

Ну по перше, на даний час полювання в національних парках, заповідниках на території України взагалі заборонено законодавством а тому кожен факт браконьєрства (а браконьєрство це незаконне полювання) на заповідних територіях повинен мати свій резонанс, як най менш люди які є браконьєрами повинні відчувати себе порушниками і бути прикладом – як не можна робити.
По друге, я к я зрозумів браконьєр знаходиться на обліку у якомусь мисливському колективі Львівщини і дивлячись супровідний матеріал (опис під відео) е мисливцем зі стажем. Така людина повинна бути прикладом виконання законодавства, а не зухвалим порушником. Колектив мисливців повинен знати, чим займається їх однодумець в далекій подорожі, і на професійному рівні дати оцінку наведеним обставинам.
По третє, питання природокористування дуже суперечливі, і кожен повинен десь у глибині себе мати обґрунтовану точку зору, що до таких явищ як полювання та браконьєрство взагалі, а поведінка порушника дивує.
Четверте: ми вже місяцями можемо не покидати міста, та насолоджуватись природою короткий час у відпустці, а вона (природа) продовжує жити життям, у якому ми, нажаль, граймо все більш і більш негативну роль. Ми повинні розуміти справжнє життя природи та поведінку людини у спілкуванні з неї. Прошу вибачення, якщо формат повідомлення не в повному обсязі задовольнив модераторів форуму, до яких у мене присутня повага.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Хотір
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 17-7-2012
Нема на форумі


[*] написано 11-8-2012 у 20:29


А ще, мені здається, що людина, якщо вона насправді має хоча б якусь причетність до нашого міста і яку затримали на браконьєрстві у національному парку, і не має різниці де він знаходитися (навіть за межами держави), повинна принести публічне вибачення на форумі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2012 у 22:27


Наш Форум не претендує на місце, де в обов'язковому порядку мають приносити вибачення за свої негарні вчинки ті чи інші львів'яни.
Не зрозуміло, звідки взагалі у питанні забороненого полювання в "мисливських угіддях" Донеччини (так звучало в ролику) чіпляється Львів та ще в такому вигідному для багатьох напередодні виборів аспекті? Оті "бидло зі Львова", які пронизають увесь ролик, кому це вигідно і потрібно? Якісь невідомі люди з якогось хутора чомусь прив'язуються до міста в іншому кінці держави...
Браконьєрство це проблема. В Україні десятки тисяч браконьєрів. А тут акцент на одній, думаю, далеко не головній браконьєрській витівці.
Щодо привязки до Львова. Не будем робитися наївними. Усі дозволи, прописки, реєстрації і тп. в Україні робляться не лише формально, а часто і зі свідомою прив'язкою до того, де це простіше або дешевше зробити. Може той чоловік просто з Донецька до Львова приїхав на роботу, тут зареєструвався, а повернувшись у відпустку додому пішов на полювання.
У мене тверде переконання, що мета ролика - не боротьба з браконьєрами а одне з двох: або якийсь міжсобойчик між двома групами "за інтересами" або якась дрібна інформагітка для донеччан перед виборами як фон для агітації в стилі "ставай страна агромная.."




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Хотір
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 17-7-2012
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2012 у 01:12


Я не дивився на питання з вашої точку зору. Ви маєте рацію, але я не переслідував ні перше ні друге
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
або якийсь міжсобойчик між двома групами "за інтересами" або якась дрібна інформагітка для донеччан перед виборами як фон для агітації в стилі "ставай страна агромная.."
роблячи це посилання.

Я добре розуміюсь на полюванні, слідкую за новинами з цього питання і сумую, коли природі свідомо завдається шкода. Так наприклад у цьому році браконьєри знищили усі гнізда кудрявих пеліканів в НПП «Меотіда» на Азовському морі, це було зроблено навмисне, щоб віддячити адміністрації за законну заборону вилову риби у заповідних водах. Я розумію, що це не тема форуму. Це було єдине мешкання цих птахів в Україні (!), а значить браконьєри знищили надбання усієї держави. Що до розміщеного мною посилання хочу зауважити наступне:
- чоловік Тонкошкуров Олександр (8:45 у ролику) говорить, що він родом з відси (Донецька обл.., тому мовне питання можна зняти, сам дослухався тільки зараз), а стоїть на обліку в мисливському колективі міста Львів. Неможливо приїхати, зареєструватися і поїхати. Це сплата членських внесків тривалий час, дозвіл на зброю у дозвільній системі и тому подібне. Цей мисливець зі Львова.
- протокол виписав начальник охорони НПП «Святі гори». Він тільки признався що не володіє вільно українською мовою, тому дозволив заповнити протокол єгерю УТМР. На теперішній час не йде мова про будь яке полювання в національному парку, ні в який час ні в якій зоні. Враховуючи знаходження зі розчохленою зброєю у темний час та наявність під ствольного ліхтаря, що забороняється законодавством - перед нами браконьєр.
Розміщуючи матеріал, я дійсно мав на мети донести цей вчинок до мисливського колективу «де стоїть на обліку» зазначена людина. Не може браконьєр бути у колективі мисливців, якщо колектив себе поважає. Також було б дійсно корисно, щоб матеріал прокоментували професійні мисливці, я таким не е.
Що до назви роліку, вона мене обурює так же як і Вас, але я надав перевагу змісту. На мій погляд відео правдиве та повчальне.
В мене не буде образи, якщо ви приймете рішення видалити це посилання, але якщо на форумі Ви відокремити розділ екологія та природа, то зрозумієте що цьому матеріалу туди.
Вдячний що приділили питанню увагу.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9183
Реклама: