Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЧУТТЯ ГУМОРУ.
Володимир Озерянко
Заблокований




Повідомлень: 25
Зареєстрований: 15-11-2012
Нема на форумі


[*] написано 15-11-2012 у 13:28
ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЧУТТЯ ГУМОРУ.



0% ВІДЧУТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО ГУМОРУ.
А У НАС ЯК, на Львівщині ?


ЕПІГРАФ – цитата.
«Тим /УБОЛІВАЛЬНИКАМ/, хто за «Динамо» Київ не вболівають все це /БЕЗЛАД у «Динамо»/ взагалі в кайф, вони, як той Арлекін, що летить зі своєї дзвіниці, - «благаю Господа, щоб це якомога довше продовжувалося» / київський «Футбол» № 850, стор. 4, абз. 2/.
Артем Вадимович ФранкОв, спортивний журналіст,
гігант футбольної думки /Україна/.



ВІДПОВІДЬ з регіона на лист уболівальника А. Петренка /однодумця та захисника поглядів А.В.Франкова/.

День добрий, шановний /не знаю за ім’ям та по батькові/!
Ми тут в глухому регіоні, - без живого футболу найвищого, як у Вас у столицях, ґатунку, - певне відсторонилися від сучасного розуміння психології уболівальника. А Ви, відчувається, добре в цьому нюансі науковому повинні розбиратися, бо, судячи з тексту Вашого повідомлення, - працюєте десь у футболі БЕЗПОСЕРЕДНЬО: мабуть тренером або в адміністрації команди найвищого рівня. Я «від – ра – зу» здогадався про причетність Вашу, шановний, до Великого футболу!
По коротенькому Вашому вислову з Вашого ж листа електронного причетність відстежив, коли Ви заявили: «Знаю Я таких уболівальників!». Звичайно, ВИ-ТО знаєте, якщо при футболі найвищого рівня працюєте, – ВСІ ТА УСЕ ФУТБОЛЬЕНЕ надбання держави нашої у Вас перед очима ясними… А я-то, що, наприклад? Знаю десятків зо два уболівальників напівсільских- напівтверезих– і баста. І які я можу робити узагальнення, мовляв, - «Я знаю…»? Не маю такого взагалі МОРАЛЬНОГО права! Інша справа Ви, - справжній профі /відгадав же?/ своєї справи. Я особисто радий, що на такого нарвався, - на профі. Може дещо і навчуся сучасним поглядам на психологію…
Ось тому я і радий, що нарвався на футбольного профі. Більш того, передивилися ми свої заперечення футбольні і надумали, що, певне, все ж таки Ви з Франковим – маєте рацію на 100% щодо єпігрофа і взагалі. . . Ось, скажімо, я уболівальник Динамо, а Фернандіньо з Шахтаря ногу зламав. І дійсно - по Вас з Франковим - всі уболівальники Динамо повинні радіти, бо Шахтар став у футбольному плані слабшим! Які ж тут тоді можуть бути вибачення ВАШІ за епіграф? Ми ж ПОВИННІ перемагати за всяку ціну свого ВОРОГА Шахтаря!.. «Але ж наші діти, молодь…» - почав кум… Та затикни вже пельку /це я куму своєму культурно горланю/, село! Тай що, - Молодь? Нехай теж у «франкОвих» вчаться! Всіх порвемо! І діти хай рвуть! БУДЬ-ЯКИМИ засобами! Щоб цей Шахтар увесь розвалився ЗГІДНО ЕПІГРАФА! Отже, я дуже радий знайомству з Вами, шановний, і включаю Вас в Живому Журналі /ЖЖ/ інтернету, з вашого дозволу, у рахунок своїх друзів ЖЖ-шной дружби, щоб було легше звертатися до Вас за цінними профпорадами. І взагалі…
З повагою та ін.



ВІДПОВІДЬ А. Петренка, у якого особисте почуття гумору - 0%, на попередній лист.


Доброго здоров’я Вам!
Не хочу вас турбувати, але я зовсім ніякий не футбольний функціонер (та і немає, за великим рахунком, в моєму місті ніяких футбольних функціонерів). А що до "знаю таких уболівальників", то дійсно, є серед моїх знайомих (і навіть приятелів) кілька неадекватних хворих. Причому в повсякденному житті вони цілком адекватні нормальні люди. А своїм висловом я мав на увазі, що за всіх уболівальників, і всіх до них що підмазалися, ручатися не буду.
Що до ЖЖ-шної дружби, то краще спершу перечитайте, про що я пишу, а то якось ніяково стає...





Володимир Озерянко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9236
Реклама: