Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Готові поміняти громадянство???
Марія Кухар
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 8
Зареєстрований: 9-12-2012
Місто: Новояворівськ
Нема на форумі

Настрій: Позитив ;)

question.gif написано 5-1-2013 у 00:50
Готові поміняти громадянство???


Ми часто скаржимось на умови життя в Україні: що низька заробітня плата та пенсії, а ціни високі... Що дороги в нас "горбик-ямка"... президент не такий... Уряд нерозумний... і цей список можна продовжувати... Так чи готовий хтось з нас проміняти рідну Батьківщину на громадянство іншої держави, де умови життя кращі ніж у нас? :o



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 5-1-2013 у 20:11


О! Чисто "совєцкій" підхід до справи. Спочатку утотожнюємо "Батьківщина=Країна", далі "Країна=Держава", потім "Держава=Уряд Цієї Держави". І все в порядку. На любу критику влади у відповідь задається риторичне питання "Так ти що, Батьківщину (саме так, з Великої Букви) не любиш?!!".
То так, "лірика".
Тепер спостереження. Чим задрипаніша держава, тим більше грошей вона бере за вихід з громадянства. Україна ще "на висоті" - "всього" 220 євро за консульські послуги (найдорожча з послуг, до речі, попит є попит) і рік чекати. В деяких африканських державах вартість доходить до 3000 євро і до двох років очікування.
Тепер довідка. Громадянство Німеччини втрачається автоматично в момент підписання заяви про набуття громадянства іншої держави. Задурно. Без очікування.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-1-2013 у 20:28


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Громадянство Німеччини втрачається автоматично в момент підписання заяви про набуття громадянства іншої держави. Задурно. Без очікування.
1. Не всі держави ладні надати власне громадянство особам, що не вийшли з попереднього. І що тоді бідному німцеві робити?
2. А якщо є такі, хто готовий, то тут і українцю, начебто, без різниці: втратить він своє рідне чи ні, за рік чи за 220 еврів. Головне же, що нове отримав.

А щодо ТС, то тут гадаю, не "совєцкій підхід", а просто не конче чітке формулювання проблеми: те, що когось дістали українські реалії настільки, що він наважився зробити ноги, ще не означає потреби у зміні громадянства.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 5-1-2013 у 21:01


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
1. Не всі держави ладні надати власне громадянство особам, що не вийшли з попереднього. І що тоді бідному німцеві робити?

Сміливо підписивати заяву на нове громадянство. Новій Батьківщині того німця сміливо надавати нове громадянство - громадянином двох держав він гарантовано не буде.
Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

2. А якщо є такі, хто готовий, то тут і українцю, начебто, без різниці: втратить він своє рідне чи ні, за рік чи за 220 еврів. Головне же, що нове отримав.

Вам все одно, втратите Ви 220 євро чи ні? Вам все одно, втратите Ви рік часу, чи ні? Ви багата людина і на час і на гроші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-1-2013 у 23:10


Знущатися пробуєте? :)
Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Новій Батьківщині того німця сміливо надавати нове громадянство
Ця команда - вона для кого, для держави? Які гарантії, що вона послухає вашу команду? Вона цілком може розсудити: німецького громадянства позбавився? Ні? Так чого до нас пхаєшся? Розберися спочатку там у себе, а тоді подавай заяву - ми розглянемо.
Цитата:
Вам все одно, втратите Ви 220 євро чи ні? Вам все одно, втратите Ви рік часу, чи ні? Ви багата людина і на час і на гроші.
Не багата, а розсудлива ;)
Якщо є такі класні держави, як ви їх тут описали, то нащо мені подавати щось кудись в Україні, витрачаючи час і кошти? Пишу собі заяву, отримую громадянство, а те що в мене залишається український пашпорт... Ну, позаяк це не обходить мою "нову батьківщину", то мені тим паче нема чого перейматися.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-1-2013 у 00:11


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Чим задрипаніша держава, тим більше грошей вона бере за вихід з громадянства. Україна ще "на висоті" - "всього" 220 євро за консульські послуги (найдорожча з послуг, до речі, попит є попит) і рік чекати. В деяких африканських державах вартість доходить до 3000 євро і до двох років очікування.
Маленьке уточнення ;)
Не знаю, скільки зараз доведеться чекати, але митний збір стрімко прямує в бік Африки. На сьогодні це ніякі не 220, а десь так 1300-1400 євро:o
На жаль, навряд чи вдасться знайти історію зміни ставок, але, підозрюю, їхня величина ну дуже корелює зі ступенем "покращення".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-1-2013 у 00:38


2Dmy без надмірного цитування
"Ця команда" - не команда, а відповідь на запитання "Що робити?..." Тільки тому дієслова в інфінітиві.
То раз.
По друге, Ви погано знаєте, як надається громадянство. За Вашим "сценарієм" спочатку треба позбавитися свого громадянства, потім отримати інше. Це не так. Послідовність дій насправді така - "подання заяви на громадянство" - "отримання згоди, при виконанні таких-то умов" - "виконання умов" - "отримання громадянства". А от "умови" - "вещь растяжимая". Від підпису під анкетою, до сплати круглої суми, відмови від колишнього громадянства і т.д.
До речі, для чоловіків-громадян Арменії, щоб вийти з громадянства, треба відслужити у збройних силах. То до прикладу.

Ну і під кінець. А на фіга, перепрошую, вам, пані і панове, громадянство міняти, якщо просто кращого життя шукаєте? Переїхали за бугор, тай живіть собі з українськім паспортом з вклейкою ПМП.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-1-2013 у 00:48


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

Не знаю, скільки зараз доведеться чекати, але митний збір стрімко прямує в бік Африки. На сьогодні це ніякі не 220, а десь так 1300-1400 євро:o
На жаль, навряд чи вдасться знайти історію зміни ставок, але, підозрюю, їхня величина ну дуже корелює зі ступенем "покращення".

Ну вже не треба так. Ставка змінилася 2 роки тому, з 132 євро до 220
http://germany.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/consular-charges
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-1-2013 у 01:31


Сперечатися не буду. Майже:) 1300 євро - напевно, фейк. Але ставки все одно коливаються: у тій же Британії - $320. Це явно побільше за 220Є. Ну і, можливо, є ще якісь витрати "на папірці". Може набігти.
Щодо процедури отримання громадянства - теж є розбіжності. Німеччина - ще не весь світ. Але то таке.
Стосовно "під кінець", так я саме це і мав на увазі, коли казав про неточність формулювання запитань теми. Цитую:
Цитата:
щодо ТС, то тут гадаю, не "совєцкій підхід", а просто не конче чітке формулювання проблеми: те, що когось дістали українські реалії настільки, що він наважився зробити ноги, ще не означає потреби у зміні громадянства.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-1-2013 у 20:59


Неправда. Вихід з британського громадянства безоплатний.
Про неточність запитань не знаю, я не читав їх. З мене було достатньо слова "Батьківщина" з великої букви та утотожнення того поняття з поняттями "країна" та "державна належність" у стартовому повідомленні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-1-2013 у 22:36


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Неправда. Вихід з британського громадянства безоплатний.
Про неточність запитань не знаю, я не читав їх.
От, казав же Андрій Пелещишин в часи зародження ФоРуМу: "Спочатку прочитай!";):)
Я же кажу про вихід не із британського, а з того самого українського громадянства, тільки при подачі заяви в посольство у Великій Британії (а не в Німеччині, напр.). А в Штатах те саме вийде трохи дешевше - $300: як раз між Німеччиною та Британією.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9320
Реклама: