Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Блокіратори на прибудинковій території
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-8-2013 у 10:41
Блокіратори на прибудинковій території


Виникли конфлікти з іншими жильцями будинку.

Несподівано замітив що є плани зробити парковку і поставити блокіратори. Поспілкувався, висказався, отримав відповідь мовляв то тільки плани..

Але на наступний день будучи в батьків, замітив по відеонагляду що приїхав екскаватор і почав рити.. поки суть да дело і я приїхав на місце, він вже добре там нарив..

Фото:




Територіально вулиця Рубчака 33-37. Район Наукова-Тролейбусна.

Як бачимо було на метр зруйнована територія для дитячого майданчика з іншого боку теж зруйнували поляну (лишили там може метр замість 5-6). Дитячий майданчики обіцяють облагородити, але межі то вже звузили.

от тут видно звуження


Спілкування на підвищених тонах з нахабами організаторами (з сусіднього підїзду, один якийсь ріелтор Міша їздить на старому іржавому мерседесі 140 типу "кабан" і жалієтья шо буде мати 3 машини і небуде мати де ставити - смішний чоловік, порадив йому місце на стоянці придбати а не перетворювати двір на парковку :) ) звичайно що результату не дало.

А ну і мені вони "дали добро" знищити збоку ще одну галявину і зробити паркомісця для себе якшо мені треба :) ідіоти.. я ж не якийсь рагуль. але підозрюю що скоро чиїсь загребущі руки доберуться і туда.

Всього передбачається 11 паркомісць для "своїх". Це мене геть не влаштовує ібо ця територія є спільна.

Представники жеку ДП ЖЕД "Експрес-62" ПрАТ "БУ-62" мовчки стояли осторонь і спостерігали за процесом.. Розмова з ними вийшла весела і ні про що :) сказали що вони дозволу не давали, але мовляв нічого не можуть зробити.. по співпадінню вийшло ще й так що начальник жеку пішла у відпустку :)

Я написав звернення на гарячу лінію міста у п'ятницю. Поки що немає відповіді, думаю десь на наступному тижні буде.

Тут є передісторія.

В квітні 2012 року я вже писав звернення (№3-Ч-10223) на гарячу лінію міста з приводу незаконної установки блокіраторів трошки далі , біля братового будинку. Отримав відповідь від голови Франківської райдержадміністрації Руслана Кандибора , де просить начальника жеку Височанську А. "розглянути і вжити заходів". ЖЕК звернення то розглянув, прибіг до брата, і лишили якось то в спокої, про шось там домовилися мол ті блокіратори можуть всі жильці використовувати.
А зря.. Бо в людей спрацьовує стадний інстинкт, і поступово територія навколо деяких будинків обростала блокіраторами.. ну я туда не пхався ібо не мої будинки.

Але тут вже заділо і мене.


Написав ще в Самопоміч і в Архбудінспекцію. але думаю то не дасть результату, то ж надія тільки на гарячу лінію міста.

Яка подальша стратегія скарг якщо жек не буде реагувати ?
Писати в прокуратуру скаргу на бездіяльність Жека ?

Можливо тут є якісь представники влади.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-8-2013 у 14:11


може допоможе http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9355
там згадувався сайт http://4road.net/ , де є загатовки таких скарт (на незаконні блокіратори також) і алгоритм їхнього провадження.
Успіхів!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9435
Реклама: