Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Хто цікавиться фотографією (+)
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-4-2003 у 16:42
Хто цікавиться фотографією (+)


Я нарешті зміг добратись до свого сайту і поновив його новим розділом Крізь об`єктив фотокамери. І описав там деякі аспекти фототехніки, а саме - наведення на різкість.
Буду радий, якщо комусь це стане в пригоді.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 16-4-2003 у 16:55


Duze harno! Ja takoz zajmajusia znymkamy. Korystujusia perewazno Zenitom, zi zminnymy objektywamy. Meni treba, szcob mozna bulo ekspozyciju i fokus nastawliaty jak xoczesz, a ne jak awtomatyka sxocze. Kolys maw taku knyzku pro fotografuwannia, tam ci fizyczni osnowy buly wykladeni. Ale napewno bahatiom czytaczam bulo by zrozumilisze, jakby Ty szcze j proilustruwaw znymkamy (naskilky lipsze wyhliadaje portret na rozmytomu tli, niz na czitkomu napryklad). A wzahali - duze klasno Ty prydumaw!
Teper zi znymkamy prostisze, a kolys pislia znymkuwannia wse tilky poczynalosia - hotuwaty rozczyny, filtruwaty... baczky, czerwoni lampy... gumowyj walyk, suszka z gliancom... dekoly nostalhija naxodyt.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-4-2003 у 17:59


Ти правий, ностальгія іноді відчувається :)
Хоча наявність хороших плівок в магазинах тепер - це, без сумніву, суттєвий крок вперед. А то як згадаю - одна свєма на прилавках! :) Бррр... І якщо ч/б свєма ще зовсім нічого, то кольорова - це був жах. Я кольорові фотки тоді і не робив взагалі, тільки ч/б.
Колись фотографував ФЕД-ом. Потім закинув був цю справу, а зараз знову щось потягнуло. При нагоді виміняв Зеніт ЕТ з Геліосом 44-2 за пляшку коняку :) Так що буду потрошки відновлювати свої знання і набувати нових :)
А фотоапарат виявився в нічогенькому такому стані, повезло, напевно... Вже відклацав тестову плівку, щоб перевірити роботу експонометра. Ось один з кадрів: зимовий портретик (там пересвітлене обличчя від снігу, але я не дуже звертав на це увагу, коли знимкував, мета інша була, та й не було нікого більше поруч, щоб заступив чимось світло).
До-речі, не знаєш, чи у Львові десь є фотомайстерня, щоб той експонометр остаточно перевірити?

А щодо ілюстрації прикладів в статті, то це, звісно, було б добре. Може і наклацаю зараз трохи фоток для цього.
І дякую за схвальний відгук! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 17-4-2003 у 16:25


Portretyk fajnyj. Do reczi, za staryx czasiw czastkowe pereswitlennia nehatywu poprawyw by pry drukowi za dopomohoju masoczky :) Kolys ja takoz robyw tilky czorno-bili znymky. Kolorowi robyw tilky slajdy, ale za umowy, szczo pliwka ORWO (dekoly buwala w mahazynax). A projawlilasia wona czudowo i naszymy LwiwReaktywiwskymy xemikatamy ;)
Znymkuwaw spoczatku Zorkym-4, ale potim perejszow na Zenit-11 z Industarom (Zorkyj-4 - ne dzerkalnyj, xocza optyka bula super - Jupiter-8 zdajetsia). Potroxy do Zenita dokupyw rizni objektywy. Z wlasnoho doswidu - momu Zenitu rokiw des kolo 30, a eksponometr pokazuje dobre. Tak szczo dumaju, szczo i w Twomu wse w poriadku. Ja perewiriaw prosto szlaxom poriwniannia pokaziw z pokazamy inszoho eksponometra. Do reczi, suczasni pliwky majut bilszyj diapazon ekspozyciji, tak szczo tam widxylennia +/- try(!) pokaznyky ne krytyczni. Perewiriaw eksperymentalno. :) A fotomajsternia kolys bula na Hnatiuka (kolysznia Gorkogo) nawproty Teatru Junoho Hliadacza. Ale dumaju, szczo jiji wze tam nema. Moze szczos poradiat Baranski (fotosalon widrazu na poczatku Zelenoji, na rozi) - wony tam wsi profesijni znymkari zi stazem, i dobri faxiwci.

Pereproszuju, szczo latynkoju. Kyrylyci nema i narazi ne peredbaczajetsia... :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-4-2003 у 08:22


Цитата:

Pereproszuju, szczo latynkoju. Kyrylyci nema i narazi ne peredbaczajetsia...


Ну я думаю! При такому місцезнаходженні, яке в тебе вказано в досьє ;) (невідоме)
А що з кирилицею? Якщо можеш читати, то чого не можеш писати? Чи наклейок на клавіатурі нема? :D Ми тут недавно бук купили, HP omnibook, так там теж наклейок нема кириличних. А в мене пароль не короткий і українською - іди набери! :D З десятого разу навчився :D

За поради дякую, спробую зайти в ту майстерню. Там ще вона є, але чи ще займаються фотоапаратами - не знаю. Або, зрештою, зайду в будь-який салон і попрошу порівняти з їхнім експонометром.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 18-4-2003 у 22:33


Я сам не великий фахівець у знимкарстві, хоча маю невеликий досвід знимкування цифровою фотокамерою Olympus 1C. Хоnілось би знати думку фахівців (NetGuj та Користувач Олесь) про переваги/недоліки класичної фотографії у порівняні з цифровою. На мою думку, з часом фахові цифрові апарати витіснять плівкові. Головне тут питання вартості апарату і друку знимків (ІМХО)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-4-2003 у 10:15


2 Роман Голощук

Хоч і не такий я вже й фахівець... :)
Цифрова фотографія має велике майбутнє, але на даному етапі це ще далеко не так.
Щоб отримати наближене по якості до 35мм плівки зображення для відбитку 9 х 12 (максимум 10 х 15 і то сумніваюсь), потрібно 4-мегапіксельний цифровий апарат, не менше. Зараз такий апарат коштуватиме декілька сотень доларів, а це ціна шикарної плівкової зеркалки з дуже хорошою оптикою.
Друк фотографій. Цифрова камера має ту перевагу, що як тільки зняв кадр, можна одразу його друкувати, а не чекати, поки дофотографується плівка. Але друк з цифри на порядок, а то і більше, дорожчий друку з плівки.
Цифра має переваги, коли треба отримати цифрове зображення, наприклад, для розміщення в Web і т.п. Бо немає необхідності в сканері. Хоча по грошах - можна за 80 уо купити хороший сканер UMAX 44хх.

Я думаю так, що якщо нема 1000 уо, щоб купити серйозний цифровик (мінімум - це 400-500), то про цифру краще не думати, а купити, наприклад, Київ 20 - при ціні 300 грн з хвостиком чудовий зеркальний 35мм апарат з дуже хорошою оптикою, яка, між іншим, на цейсівському обладнанні виготовляється.
Отаке...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 22-4-2003 у 16:47
Fotokyrylycia...


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ну я думаю! При такому місцезнаходженні, яке в тебе вказано в досьє ;) (невідоме)
А що з кирилицею? Якщо можеш читати, то чого не можеш писати?


Czytaty mozna na bud-jakomu komputeri. A szczob pysaty, musyt buty nainstalowana rozkladka klawiatury. Jiji takoz mozna bud-de nainstaluwaty, ale musysz maty administratorski prawa na cej komp. A ja jix ne maju :( - na starij roboti ja sam buw adminom, to instalowuwaw, szczo xotiw. A na nowij roboti, sam rozumijesz, ne mozu sxodu rizni taki reczi wymahaty... ;) kolys moze nainstaluju...

Цитата:
Чи наклейок на клавіатурі нема? :D Ми тут недавно бук купили, HP omnibook, так там теж наклейок нема кириличних. А в мене пароль не короткий і українською - іди набери! :D З десятого разу навчився :D


W mene ta problema wze ne stojit - ja stilky pracuwaw, szczo klawiaturu napamjat znaju... A paroli wze dowszyj czas wykorystowuju czysto cyfrowi - wlasne z tyx pryczyn, szczo jak zasiadesz za jakyjs czuzomownyj komp, to ne wse i standartni latynski litery znajdesz...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 22-4-2003 у 17:14
Cyfra versus Argentum (abo nawpaky)


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Я сам не великий фахівець у знимкарстві, хоча маю невеликий досвід знимкування цифровою фотокамерою Olympus 1C. Хоnілось би знати думку фахівців (NetGuj та Користувач Олесь) про переваги/недоліки класичної фотографії у порівняні з цифровою. На мою думку, з часом фахові цифрові апарати витіснять плівкові. Головне тут питання вартості апарату і друку знимків (ІМХО)


Holowne - wyriszyty, dla czoho ti znymky pryznaczeni: jakszczo dla webu, dla gazety czy zurnalu - odnoznaczno lipsze cyfra. Naznimaty mozesz skilky zawhodno kadriw - pry tomu niczoho, krim pamjati, ne tratysz. Potim z widzniatoho materialu wybyrajesz kilka najefektniszyx/najwdaliszyx kadriw i puskajesz w sprawu. A resztu prosto styrajesz. Ne tratysz niczoho, bo znymky perehliadajesz sobi na monitori, najwyszcze - ce paru sumniwnyx wydrukujesz.

W klasycznomu znymkuwanni ce dorozcze - widklacajesz z 2-3 pliwky (dorohi), projawysz jix (szcze hroszi), wydrukujesz wsi znymky (nedeszewo), a todi wyberesz z nyx potribnu newelyku kilkist. Pryczomu ti znymky dla gazety czy webu sami po sobi i ne potribni - jix skanujesz, tobto perewodysz w cyfrowu formu. I jixnia wysoka rozdilna zdatnist w danomu wypadku ne potribna. Do reczi, jakisno widskanuwaty znymku, szcze j kolorowu, takoz treba wmity. A z cyfrowym aparatom wsi ci stadiji obmynajesz.

Insza sprawa - jakszo krytycznoju je jakist znymky. Todi musym braty zwyczajnyj fotoaparat. A szcze lipsze - ne na 35 mm pliwku, a na 60 mm. Kolys buw takyj fotoaparat "Lubytel", dejaki marky "Kyjewa". Todi z nehatywa mozna robyty widpowidno i sylnisze zbilszennia bez wtraty jakosti.

Czomu, koly dywymsia stari znymky, zauwazujem jix wysoku czitkist? Znymkuwaly todi perewazno wzahali na welyki plastynky, a drukuwaly czasto wzahali bez zbilszennia - kontaktnym metodom, koly nehatyw prykladajut do fotopaperu i zaswitlujut. Takym czynom, zerna wzahali ne wydno. Krim toho, plastynky nehatywiw buly sklianymy (!), tobto wykluczajem bud-jaku imowirnist deformaciji nehatywa pid czas ekspozyciji i druku. Zwidsy i jakist. Oczewydno, szczo pry ciomu wsiomu musyt strazdaty komfort fotohrafa - tiahnuty na sobi cej hihantskyj fotoaparat, a skilky by wazyly szcze j skliani nehatywy rozmirom nexaj 90 na 60 mm, newazko sobi ujawyty ;)

Duze wdalym je pojedniannia: suczasni cyfrowi texnolohiji + klasyczna fotohrafija. Napryklad, wyznaczennia fotoaparatom ekspozyciji, SEREDNIOJI dla danoho kadru. Tobto - otoj zymowyj portretyk, szczo joho robyw kolega, je zaswitlyj z odnoho boku. Take duze czasto buwaje, bo snih wzymi, czy nebo wliti je switliszymy, niz reszta predmetiw. A fotoaparat z mikroprocesorom sobi dilyt kadr na kawalky (perewazno 5 - centr i czotyry kuty), miriaje oswitlenist koznoho kawalka, raxuje seredniu ekspozyciju dla ciloho kadru - i majesz.

Pryjednujus do NetGuy'a - ja tez ne faxiwec w cij sprawi, a. tak skazem, amator zi stazem... ;)

A prekrasni fotoaparaty je po komisijnyx. Krim wze zhadanyx Zenita i Kyjewa szcze je powno importnyx dzerkalok - rizni Pentaxy, Praktyky...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро
Модератор
******



Повідомлень: 46
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-4-2003 у 17:19


2 "Користувач Олесь"
On-Line транслятор з латинки
http://www.pavliv.com/tools/trans/
З нетерпінням чекаємо на кирилицю :)
PS
Назву користувача, без кирилиці, ввести не дуже важко? :D




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 22-4-2003 у 17:25


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро
2 "Користувач Олесь"
On-Line транслятор з латинки
http://www.pavliv.com/tools/trans/
З нетерпінням чекаємо на кирилицю :)


Дякую! Це було справді чудово!

Цитата:
PS
Назву користувача, без кирилиці, ввести не дуже важко? :D


Я її не вводив - знаходив себе в авторстві і копіював... А потім мене на тому компі вже пам'ятало...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-9-2004 у 17:34


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Друк фотографій. Цифрова камера має ту перевагу, що як тільки зняв кадр, можна одразу його друкувати, а не чекати, поки дофотографується плівка. Але друк з цифри на порядок, а то і більше, дорожчий друку з плівки.


Головна первага цифри - не відсутність очікування кінця плівки, а можливість контролювати результат одразу після зйомкі і повторювати спробу в разі невдачи. Так само як і відсутність витрат на плівку. Друк з цифри вже не є на порядок дорожчим і імовірно буде дешевшати надалі. Втім, цифра має ряд недоліків, обумовлених її природою, і їх подолання може обійтися в серйозні витрати на дорогу камеру. Зрештою, питання полягає в тому ЩО і ЯК плануємо знімати. (А також, ХТО це буде знімати ;) )

Цитата:
Хоча по грошах - можна за 80 уо купити хороший сканер UMAX 44хх.

Якщо бути правдивим - дійсно хороший сканер (із широким дінамічним діапазоном і низьким рівнем шуму) - коштує значно дорожче.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-9-2004 у 20:03


...чому на порядок дорожчий? звичайна фотка 30 коп, а цифрова 60.
причому можна все поправити в фотошопі до друку, за це варто платити :-))
а дійсно хороший сканер – це той, що сканує зі слайдів, і воно ну дуже дорого.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 10:23


Це які такі фотки за 30 коп? Ті, що в якійсь централізованій лабі штампують з пунктами прийому/видачі по всьому місту? Фііі, Таню!!! Ці фотки придатні хіба до використання в кльозеті. Громадському. В якості обоїв. І плівки їм там запороти - раз плюнути.
Тому вартість однієї фотки 10х15 копійок 70, не менше. І то гарантії нема ніякої. Ось мені останню плівку друкували в Коніці, в центрі. Не знаю, чи то вони з професійною Супрою Кодаківською працювати не вміють, чи просто халявили, але такі кольори вийшли, що аж настрій зіпсувався! Купуєш плівку за 30 грн, вигадуєш цікаві ракурси і т.п. - а в результаті залито магендою так, що мало не видасться.

Коротше кажучи, я останній раз друкував в любительській лабі. Надалі тільки професійні!

ПС. До речі. Вчора вперше дружина протягом півгодини розглядала мої фотографії. Дві штуки. Милувалася. Так що я дістав сатисфакцію :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 2-9-2004 у 10:40


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ось мені останню плівку друкували в Коніці, в центрі. Не знаю, чи то вони з професійною Супрою Кодаківською працювати не вміють, чи просто халявили, але такі кольори вийшли, що аж настрій зіпсувався!

Я віднедавна працюю якраз таким оператором, тож розказую: на кожний тип плівки на машині має бути спеціяльна настройка. Але не на кожний вона є. Значить, на твою в них нема - це ж, ясно, не така шо її по 50 штук на день друкують (і навіть не по 5 :)). Тож, певно, треба тобі наперед розмовляти з оператором, чи є в них настройка під таку плівку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 10:49


Та процес у неї С41. Проблема не в плівці, а в друку фотографій з неї. Плівку добре проявили, я сканував, тож знаю.
А от фотки надрукували рожеееевіііі-рожеееевііі... :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-9-2004 у 11:23


Взагалом, особистий контакт із оператором лаба - єдиний спосіб забезпечити більш-меньш нормальний результат проявки і друку. NetGuy, а де у нас в місті професійні лаби?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 12:01


Особистий контакт є - знайомий в тій Коніці працює.
Не помогає :(

А одна лаба є - за НБУ, там провулок між Коперніка і Дорошенка. Така суміш фотосалону, фотолаби і фотовиставки :)
Єдине місце, (може є ще, але я не знайшов) де є постійно професійна плівка, а не лише Кодак ПроФото :)
Думаю, що і там треба буде особистий контакт, але показував мені їх фотограф фотки - добре вони друкують. Сам я ще не пробував, але тепер точно спробую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-9-2004 у 12:11


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Особистий контакт є - знайомий в тій Коніці працює.
Не помогає :(


Ось через це я й придбав цифровика.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 12:26


Цифровик - це для зручності, а плівкова зеркалка - для душі! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-9-2004 у 13:17


...нетгаю.
я друкувала фотки по 30 коп, і все нормально.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 13:19


Мо, в нас "нормально" відрізняється? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 2-9-2004 у 13:26


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Та процес у неї С41. Проблема не в плівці, а в друку фотографій з неї.

Та при чім тут процес. я про друк кажу, про настройки на мінілабі. Плівки ж усі дуже різні, і вони мабуть надрукували на установках для якогось там кодак голд чи шось таке. А в тої плівки зовсім інші кольорові показники. От.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-9-2004 у 13:33


Цитата:
Першим відправив користувач MartinkaDP
А в тої плівки зовсім інші кольорові показники. От.


От-от! Саме воно. Хоча цілих дві світлини їм вдалося зробити більш-менш вдало :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 948
Реклама: