Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: аренда квартири
Кожухар Олексій
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 26-10-2013
Нема на форумі


[*] написано 26-10-2013 у 12:11
аренда квартири


Привіт! Маю намір переїхати до Львова. Не можу сидіти на місті. Номад - можливо читали у Делеза. У Львові жодного разу не був, вже і у Ріо був, і в Лондоні побував, а до Львова не доїхав, соромно - знаю. Чотири роки намагався поїхати все ніяк. Так ось, туристом не хочу, якщо вже знайомитися з містом так повноцінно. Закрутити роман, так би мовити: гуляти містом, читати книги, вивчати історію, нервувати місцевих своїми питаннями и росказнями "а у нас!". Хочу надовго, бо ці туристичні "раптові звязки" мені не довподоби.

Сам я з Одесси, наголошую, в місті Лева жодного разу не був, тому розраховую на підтримку місцевих. Потрібна квартира, бажано, двокімнатна. Вчасні виплати гарантую (виписка банківського акаунту підійде?) навіть якщо буду винаймати сам. Але варіант потрібен єкономний - "СРСР" підійде, але з ванною і без тарганів, можно без TV (все одно не дивлюсь). Якщо хто модерновий і може надати "temporal acomodation" у своїй кв. то я сам на місці підберу собі щось до серця.

Чому через форум? не дуже довіряю посередникам, вони зацікавлені "впарить" хату і потім шукай-блукай. А живі люди є вони завжди люди)

Якщо побачу наміри "розвести" залишусь в Одесі.

Дякую за увагу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2013 у 08:08


Цитата:
Чому через форум? не дуже довіряю посередникам, вони зацікавлені "впарить" хату і потім шукай-блукай. А живі люди є вони завжди люди)

Якось не дуже зрозуміло, у чому полягає "впарювання"? Посередник усе одно показує квартиру, потім переговори ведете з власником. Власник має показати усі свої документи на житло. Посередник візьме свої гроші, це зрозуміло. Але більшість квартир ідуть через посередників, бо власники не мають часу і бажання займатися потенційними клієнтами. Тому фільтр "без посередника" дуже звужує вибір, а по великому рахунку рівень загроз не підвищує, швидше навпаки.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-10-2013 у 10:03


Як показує досвід, то дуже багато недобросовісних посередників, робота яких зводиться до того, що вони за певну суму дають координати власника і нічого їх більше не обходить. Координати виявляються або фейковими або вже неактуальними... Ну або "здадуть" хату, а вона вже здана не перший раз. І ще багато варіантів. А посередники хочуть за свої послуги місячну орендну плату, а навіть поїхати на квартиру з замовником лінуються.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2013 у 19:19


Ну так гроші вони ж при оформленні угоди беруть? То який тут фейк і навіщо він їм?
Наскільки я знаю, квартиру в кращому випадку зніме 10й або 20й потенційний клієнт. Більшість власників просто не мають часу і бажання самі соватися в квартиру щоразу, як шукають жильця.

Видно в нас різний досвід.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-10-2013 у 21:57


Агенція дає тим хто шукає квартиру фейкові координати і бере за це гроші, які, звісно, потім не повертає. Цілком безпрограшна схема.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-10-2013 у 22:16


Ну це треба бути вже зовсім нерозумним, щоб платити гроші за координати.
Потрапляв на пару таких агенцій-кидал, але скористатися послугами в голову не приходило.

Автору теми.
Винайняти квартиру у Львові на тривалий термін проблемно. 1- і 2-кімнатні, як найпопулярніші, розлітаються як гарячі пиріжки. Може повезти одразу (якщо карма хороша :) ), а можна і декілька місяців шукати.
Винайняти без посередників майже нереально.
Правильно, напевно, знайти де пожити якийсь час, який присвятити особистим пошукам варіанту, що влаштує.
Ще момент - мало хто захоче здавати квартиру на кілька місяців. Або здають на роки, або подобово. Виняток - літні місяці. Наприклад, здавали студентам, ті їдуть додому і наступний студентський заїзд під осінь. На ці пару літніх місяців можна винайняти.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9487
Реклама: