Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ КОРИСНЕ ЯК ДЛЯ ДІТЕЙ, ТАК І ДЛЯ МАМ
Юлія Чорна
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 10-10-2014
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: хороший

[*] написано 25-12-2014 у 19:07
ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ КОРИСНЕ ЯК ДЛЯ ДІТЕЙ, ТАК І ДЛЯ МАМ


Те, що грудне вигодовування найкорисніше для малюків, ніхто й не береться заперечити, але лікарі світу наполягають - воно таке ж корисне і для самих мам.
Щороку у цілому світі тисячі жінок чують страшний діагноз - рак молочної залози. Для кожної п’ятої він стає фатальним. Науковці з університету Вашингтона запевняють: ці цифри можна було б знизити на 15%, якби жінки годували дітей грудьми хоча б до півроку.
Дані підтвердило масштабне дослідження за участі 37 тисяч жінок.
У країні Шекспіра лише 23% молодих мам годують дітей до півроку, у Штатах - 36, а це мінімальний термін лактації, який рекомендує Всесвітня організація здоров’я. Похвалитися можуть хіба що шведки: 98 % починає годувати з народження, а до 6-місячного терміну залишається 72.
Є й інші переваги для здоров’я: грудне вигодовування допомагає швидше повернути форму після пологів. Щоб виробити молоко, тілу доводиться спалювати майже 500 калорій у день. Учені з Пітсбурзького університету зазначають, що в жінок, які не годували малюків грудьми, талія більша на 7 сантиметрів.
Інше дослідження опрацювало дані майже 140 тисяч американок. Жінки, які рік обходилися без дитячих сумішей, мали менший ризик серцево-судинних хвороб, діабету та гіпертензії.
Та все ж головну перевагу грудного вигодовування назвала Всесвітня організація здоров’я: якби кожне немовля годували материнським молоком з моменту народження до 6 місяців, то щороку можна було б врятувати 800 тисяч дітей.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марійка Стрюк
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 8-5-2015
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 8-5-2015 у 16:55


Грудне вигодовування дійсно дуже корисне. Але не всі молоді матусі звертають на це увагу, нажаль. Дехто навіть за наявністю достатньої кількості молока годує дитину різними сумішами з перших днів життя. Це безглуздо, на мій погляд. Так, ми живемо у час новітніх технологій харчової промисловості, але природна фізіологія залишилася такою, якою була і 1000 років потому...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Маша Петрова
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 26-2-2016
Нема на форумі


[*] написано 11-3-2016 у 21:43


Підтримую. Сама годувала рік. Якщо є молоко, то ніяких замінників
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ДианаГордиенко
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 24-3-2016
Нема на форумі


[*] написано 29-3-2016 у 00:37


У меня когда-то также были проблемы с кормлением грудью.Было время когда совсем молоко не шло..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marina Nesterenko
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 30-11-2015
Нема на форумі


[*] написано 27-5-2016 у 09:56


Якщо проблеми зі зціджуванням молока, то можна використовувати молоковідсмоктувач http://medfactor.ua/mamam_i_malysham/molokootsosy/molokootsos_Dr_Fr... Я дуже часто користувалася таким, бо дитина погано смоктала молоко. Він добре зціджує молоко, практично до останньої краплі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9692
Реклама: