Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: центри надання адміністративних послуг
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-5-2016 у 00:10
центри надання адміністративних послуг


Ну таке. Довелося і мені стикнутися з бюрократією версії "лайт". Бо ми ж модні вже, однією ногою в Європі. Ну в основному позитивні поки що враження. Не маю з чим порівняти, бо ніколи перед тим не реєстрував речові права.

Побував в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Перед тим прийшов на 12 годину, то був 147-ий в черзі. Наївно подумав, що якщо прийду за п’ятнадцять дев’ята зранку, то буду перший. Але той, хто був перший, прийшов двадцять п’ять по сьомій ранку і чекав відкриття на лавочці в дворі. А я був дев’ятий. На табло висвічується номерок і куди з ним йти.

Ну ок, отримав талончик у терміналі, при цьому тим хто не дуже володіє технологіями, допомагала молодша працівниця. Працівників досить, вільних місць для працівників ще більше, а для мого питання приймає "півтора" працівника. Півтора - бо одна дівчинка вирішує лише мої питання, а інша займається всім підряд. Ок, чекав дві з половиною години і набридло сидіти, вже щось собі відсидів.

Пішов у санвузол, то там приємне мило-пінка в дозаторі, а сам власне санвузол такий загаджений, що вийшов геть, краще потерплю. Ну то більше до культури відвідувачів питання, ніж до центру.

Кашляють люди, і наче є куди відійти, та людей щораз стає більше і від "кашлюків" нема куди дуже йти. Вікна високі, просторі, однак всі замкнені (безпека?).

Отже, дочекався, насправді обслуговувався хвилин п’ятнадцять. От тільки коли дійшло до оплати 35 грн, дівчинка порадила йти шукати ощадбанк. Кажу - нащо, якщо при вході той же ощадбанк поставив свій платіжний термінал? Переконувала, що він замудрий і може з’їсти мої гроші "не туди". Ну ок, вирішив ризикнути, все вдалося, хоча інтерфейс міг би бути більш інтуїтивним. А працівники краще би переписали на листочок пункти меню, куди тикати, замість відсилати в совдепівський варіант "каси".

Ага, ще той центр має попередній запис на сайті, але не функціонує, хоча ніде не пише щось типу "технічні роботи". Написав повідомлення в технічну підтримку, однак так і загуло.

Поки що чекаю розгляду своєї заяви в центрі. Дізнаватися про стан розгляду по телефону непотрібно, дали лінк і дані для доступу, щоб перевіряти онлайн. Як і казав, враження більше позитивні. Нема кабінетів, замкнених важкими дверима, жодного натяку на якісь хабарі. Всі сидять в опен-спейсі, десь ніби не в Україні те все відбувалося. Ніхто не свариться "вас тут не стояло", бо черга електронна, все прозоро видно на екрані. Незвично для державної/муніципальної структури. Ну є над чим ще працювати, та вже цілком незле.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-5-2016 у 10:36


Я не до кінця зрозумів. То дев'ятий номер за чергою чекав дві години? чи 147?
А сам центр київський ?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-5-2016 у 18:22


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Я не до кінця зрозумів. То дев'ятий номер за чергою чекав дві години? чи 147?
А сам центр київський ?


Дев’ятий номер за чергою чекав дві з половиною години. З інших питань приймало більше працівників одночасно і номери йшли доволі шустро. Центр на Сихові - Червоної Калини, 72а.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9869
Реклама: