Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про спроби відбілити Садового в історії з сміттєзвалищем
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2016 у 17:54
Про спроби відбілити Садового в історії з сміттєзвалищем


Ситуація з сміттєзвалищем і пожежею звісно що вдарила по Садовому.
Для його опонентів відкрилася просто історична можливість його або випхати з мера, або хоча би присадити рейтинг. Ну і заодно і Самопоміч також ..
Але пан Садовий таки майстер піару. І от вже котрий день у "тих ваших фейсбуках" з'являються дуже мудрі дописи від різних людей, але обов'язково авторитетних, обов'язково з таким дуже мудрим стилем і практично за єдиним шаблоном, приблизно таким.
"
я політикою не цікавлюся...
усі паплюжать Садового, давайте розберемося..
але що зробив Садовий?
Львів найкраще місто
Садовий форевер
"
Ну приблизно так виглядають такі чудернацькі вкиди. Серед ключових аргументів звучить що "Львів найкраще місто України", "Львів - місто інтелектуалів" тощо.. А потім легонько так вбік, і вже виходить, що то саме Садовий зробив, що наше місто найкраще. А відповідно хто проти Садового - тому самому місце на Грибовичах.

Отакий собі прихований піар. Однотипність таких дописів у ФБ наштовхує на думку, що насправді це заказуха. Але люди як завжди, репостять, лайкають, співпереживають...

А по суті справи.. По суті справи не заслуга Садового, що Львів став центром ІТ, а заслуга фахівців -комп'ютерників, з "бульйону" яких народилися аутсорсингові фірми. А ще - діаспори, близькості до кордону, гарних ВНЗ з доброю природничою і технічною освітою.
Не заслуга Садового, що Львів є туристичним центром, а заслуга тисяч безробітних філологів, істориків, музейників, художників, для яких гості з закордону єдиний шанс знайти якусь копійку. А ще тих, хто будував Львів протягом 800 років, рятував пам'ятки останні 100-200 років, формував якесь культурне тло.
То де тут Садовий??
Чому якщо вирішити проблему сміття, то 10 років - це вкрай мало, а як сформувати "найуспішніше інтелектуальне місто" - то це якраз, тільки Садового і заслуга? Не Данила, Федорова, Крип'якевича, Захар'євича чи навіть (умовно) Богдана Котика, а саме його? Як так вдається класно пересмикувати, що потім усі поважно кивають головами...?
А що справді заслуга Садового? "Галицькі інвестиції" з мережею розвалених підприємств та обманутих вкладників, маса спірних за культурно-історичним тлом розважальних закладів, сумнівні новобудови в центрі міста та саме звичайне деградоване пострадянське місто на відстані 2 км від центру.. Нічим не краще від сотень таких самих міст по країні...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-6-2016 у 16:53


Чергове фірмове інтерв'ю Садового
http://espreso.tv/article/2016/06/14/andriy_sadovyy_pidpal_smittyez...
Цитати
Цитата:

Ми отримали підпал на нашому полігоні.

Підпал?!

Так, однозначно. Власне після гасіння пожежі відбувся обвал. Загинули люди. Це дуже велика трагедія. Як ви знаєте, буквально наступного дня після підпалу свободівці почали оголошувати про скликання позачергової сесії, хоча я їм говорив: "Хлопці, біда. Треба бути разом. Рятувати". Ні, в них були зовсім інші плани.


З чого це підпал? З того, що Свобода вирішила зібрати міськраду? А чого мали не збирати? А до чого це "біда.. рятувати.."? Як депутат має ще діяти, як не збирати ради???

Але хто ж підпалював?
Цитата:
А я думаю, що диригенти десь, напевно, вище.

Звісно, що вище. Якби я був жителем РФ, я би припускав, що то Обама. А так варіант один - особисто Путін.


Цитата:
Я не знаю. Я чимало пережив у своєму житті, коли фізичні напади були, чи коли стріляли по моєму будинку чи коли кидали гранату. Ну слава богу я живий, вся родина жива - все нормально. Якось ми це все пережили.


На замітку молодим політикам. Грамотний вистріл з гранотомета - суттєва інвестиція в політичне майбутнє і страхівка на випадок, коли все зле.

і традиційно треба підлизатися до виборця. Галичани це люблять. Головне зробити це з належною лексикою та виразом

Цитата:
Так, в нас є варіанти "С", "Д", "Є". Львівська громада дуже мудра, ми мали дуже складні випробування в різні періоди. Я думаю, що ми і цю проблему вирішимо і покажемо приклад.


До речі, якщо ми "цю" проблему вирішимо, то коли, якщо за останні 10 років не було нічого зроблено? Садового на пожиттєво обрати вистачить, чи ще потрібно забезпечити передачу династичну передачу влади синам?

Правда констатація мудрості громади не передбачає консультацій з нею чи хоча би її інформування

Цитата:
Так, в нас є варіанти... Я не буду озвучувати ці варіанти, тому що мої опоненти відразу почнуть готувати сценарії щодо цього.






Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соня Матвеева
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 21-6-2016
Нема на форумі


[*] написано 27-6-2016 у 13:04


тут вже його відбілити важко, бо загинули люди
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9875
Реклама: