Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Європейський футбол. Сезон 2006-2007
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-12-2006 у 18:55


Англійське суддівство гірше за українське! Причому не професійно, а у плані неупередженості. Щонайменше другий рік (а раніше нам так багато не показували) статус-кво незмінний: є
1) ЧЕЛСІ
2) МАНчестер ЮНАйтед
3) АрсенаЛ і ЛіверпулЬ
20) решта.
Вчора, як на диво, поталанило Вест Гему, що вкупі зі стимулом у вигляді нового тренера призвело до плачевного для МЮ результата.
А ось Евертону не поталанило явно. Найбільш очевидні "рішення":
1) Пенальті, схоже, був куди раніше, ніж його призначили. Якщо Булагруз не фолив, то чому не дали жовту Джонсону за симуляцію?
2) Пенальті-по-факту. За такий фол - "садистьске гомосексуальне приставання": спочатку міцні обійми, а потім виламування рук - Булагруз очевидно, заслуговував не лише пеналя а і жовтої. Не дали. В другому таймі він відверто ззаду (в своєму стилі) зрубив синього - картки не дали, а була би вже червона.
3) Калу, щойно вийшовши на поле, зацидів у стрибку ліктем у обличчя ліверпульцю так, що того досить довго відкачували. За свіжими вказівками ФІФА - вилучення навіть без аналізу ситуації: не впевнений, що ти не один - не махай граблями. Не дали взагалі нічого.
4) Штрафний, з якого забив Баллак, де-де, а в Англії точно не ставлять (хіба на користь переліченої вище четвірки :mad: ): м'яч із досить високою швидкістю з 5 метрів попадає в руку гравцю, який падає після поштовху суперника, і він ще в чомусь винен?!
Цікаво, що жодного подібного моменту на користь Евертона не було і близько. Не впевнений, що Челсі спромігся би на подвиги, на які спромігся, грай він удев'ятьох.

Луческу - в Прем'єр-Лігу - хай поаплодує їхній федерації.
Цікаво, що з ним там після цього зроблять :rolleyes::cool:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-2-2007 у 15:30


Вперше за досить довгий час повністю подивився матч прем'єр ліги. Челсі грав з Блекберном.
Не знаю чи адаптовується Шевченко в Челсі чи ні, але те як він пахав, заслуговує на повагу!
Дуже шкода, що не вдалося йому забити гол, наскільки він пахав, настільки йому й не фартило. Мав 3-4 дуже хороші моменти, щоб забити гол, але нажаль... :(
Моуріню не тільки йому подав руку, а ще й обійняв. Може тлумачники жестів вже не будуть досліджувати ці жести, бо можуть ще до такого договоритися... :lol::lol::lol:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-4-2007 у 16:28


Хто в європейському футболі є справжнім христіянином?
Тобто, хто дотримається христіянської традиції самому у Великдень не працювати й інших не примушувати.
Про всіх не знаю - мониторив лише чемпи, які мене цікавлять: провідну п'ятірку + Украну.
Так от, найправдивішими - тими, хто не копав бальона у Святу неділю - виявилися христіяни Італії (що не дивно - Ватикан під боком), Англії (у цих, схоже, були інші причини: наступний після суботнього тур - у понеділок) і ... України :o Виявляється пани СУРКІС і САФІУЛІН дбають про ХРИСТІЯНСЬКУ мораль! А от німцям, французам й іспанцям (останнім особливо - аж 8 матчів 8 квітня :mad: ) - ганьба! Причому, що цікаво, на Різдво вони всі відпочивають, а Пасха їм, тіпа, і не свято! :baddevil: Так що ще раз ганьба! Без права оскарження у Печерському районному суді!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-4-2007 у 13:54


Щось я не зрозумів вищий пост...але до чого тут християнство? грати чи не грати? а якщо в команді купа африканців мусульман і т.д. то що робити? Християнська мораль до чого тут? ну тоді давайте на свята ніхто не буде працювати ні швидка ні перевізники ні електрики ні телевізори ні радіо....
Якщо ж ви кажете про Пасху - то слід знати що це єврейське свято ще за часів Старого заповіту, а Воскресіння Христа нічого спільного з Пасхою не має (просто час святкування в один і той же день).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-4-2007 у 14:57


Дем'яне, це Дмитро виливає трохи сарказму на наших християн-футбольночиновників :)
До речі в останньому турі Челсі наблизилося до МанЮ на відстань перемоги, в Іспанія лідер-Барса також програла, а в Італії чемпіон відомий вже давно.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-4-2007 у 15:12


Щодо МанЮ - програли якось так ну як програють лідери, тим більше другий гол автогол, навіть могли за пару хвилин нічю добитися, але тим цікавіший буде матч Челсі - МанЮ - думаю тут все рішиться.
Вчорашня гра Челсі Валенсія була недуже цікав як я і очікував, багато боротьби було. Валенсія мудро перекривала передачі навіси...але пресінгом - втратили сили чим і скористалися аристократи. Пресінгом як на мене не можна вистоїти весь матч тим більше всі передачі не перекриєш а ще є стандарти....
Ось хотілося б подивитися матч МанЮ з ромою...цікаво що рома робила на полі? :).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-4-2007 у 16:23


Цитата:
Ось хотілося б подивитися матч МанЮ з ромою

Чимало показали в "3 таймі".
По-перше, захист у Роми був якийсь дивний, м'яко кажучи (теж мені італійці :mad:, і чого вони так із Ліоном не захищалися?), а по-друге, залітало все, що випадково пролітало поруч. Навіть Руні забив :o

Щоправда, це - тема "Єврокубків". Але, справді, цікаво тепер буде подивитися теплу зустріч цих двох анлійських кобіт: "росіянку Челсі" і "американку МанЮ":
обидві в доброму гуморі - в ЛЧ зіграли успішно, проте якщо копи важко гарували весь матч і забили, за своєю звичкою в компенсований час (перша стадія - майже копія голу з Вотфордом: пас Шеви із центру праворуч, прохід ... далі - розбіжності, хоча підсумок однаковий), то їхні майбутні опоненти повирішували всі питання протягом десь хвилин 20 і надалі просто бавилися в м'ячика.
Ще один плюс МанЮ - вони нікуди не їздили, відтак, нізвідки не поверталися; плюс Челсі - гратимуть у Лондоні.
Окрім усього цього наш великий португальський друг, за ще однією власною звичкою, в суботу-неділю наговорив багато чого єхидного про свого шотландського недруга. Гадаю, той запам'ятав.

Таки щось буде!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-4-2007 у 19:37


Цитата:
цікаво тепер буде подивитися теплу зустріч цих двох анлійських кобіт: "росіянку Челсі" і "американку МанЮ"

:)
Вся попередня "аналітика" псу під хвіст :) :)
Виявляється, вони не гратимуть, бо на суботу призначено півфінали якогось Кубку Англії. я так старався, зважував шанси...

Блін, стількі переносів, скільки в Прем'єр-Лізі, нема в усіх інших чемпах разом узятих :mad: А хтось колись на український календар нарікав :rolleyes:

А доки ми ТУТ дивимось "Третій тайм" у них ТАМ почався "трансферний період" (далі див. розділ "Медії" )




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2007 у 17:09


Бо а Англіі ж більше турнірів проходить ніж в інших країнах, в т. ч. турніри спільні з рештою Великобританії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-4-2007 у 17:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Бо а Англіі ж більше турнірів проходить ніж в інших країнах, в т. ч. турніри спільні з рештою Великобританії.

На рівні клубів? Чемпіонат, Кубок Англії, Кубок Ліги. Все.
У Франції, наприклад, те саме. Франція, чомусь майже нічого не переносить.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2007 у 17:41


А ще слід зважити на Англійську погоду...:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-6-2007 у 14:05


Нюкасл добився компенсації у розмірі 10млн фунтів від англійської ліги за травму Майкла Оуна, яку він отримав на чемпіонаті світу у 2006 році.
http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,,2111645,00.html

Таким чином створений серйозний прецедент, який може національним асоціаціям дуже дорого.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4655
Реклама: