Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  18    20    22  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 27-12-2007 у 20:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Ой, Dm-тре, який же Ви егоїст... :mad::P

Не егоїст а приватновласник. Я повішу її на ялинку і буду милуватися. І нікого не питатиму. Іноді це буває зручно.
Цитата:
«нельзя казнить помиловать». Ви не поставили жодного «колобка», я не знаю:rolleyes: як реагувати, бо щось не вловлюю Вашу інтонацію. Чи то Ви комплімент робите:sing: чи знов дрібну пакость хочете сказати:o?..
Можна сказати що Ви з Максимом безпосередньо причетні до назви. Мерсі:)
Значить, ваш власний витвір. Вітаю, мені сподобалося! І не треба реверансів - ми все обговорювали відкрито, але я, наприклад, до Роксолянки не додумався.
І коли це я говорив дрібні пакості?! :o




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-12-2007 у 09:46


Олю, назва чудова! А Ви, Dmy, занадто скромні! Цілком очевидно, що без "Смолянки" і "РокСолянки" не було б (маю на увазі назви). Тому я Вас вітаю! Вигадайте тепер ще щось для програми о 21-ій- бачу з фантазією у Вас все гаразд!;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-12-2007 у 09:58


Тепер про найактуальніше- частоти. Як виявилося, навіть фахівці, що спеціально займаються проблемами радіомовлення, досі не знають, які саме передавачі увімкнуть першого січня! Тобто ходять різні чутки, але нічого певного. Відверто кажучи, це мене дивує і насторожує. Залишилося усього кілька днів, а жодної достовірної інформації немає!:o І звідки така таємничість?...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Трепаков
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 24-12-2007
Місто: Нова Каховка (Херсонська область)
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-12-2007 у 18:35


"Промінь" у тестовому режимі транслюється вже в інтернеті!

Ось лінк до трансляції - http://212.26.157.154:8000/listen.pls :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-12-2007 у 19:35


ПРАЦЮЄ!:sing::sing::sing: Вперше з літа 2005-го чую "Промінь"! Якість звуку прекрасна! Мені навіть слів бракує! Просто щасливий!:sing::sing::sing: Для прослуховування треба мати програму Вінамп НЕ раніше 5 версії. Кінець року у мене видався- замилуєшся (і не тільки в радійному сенсі:) ).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-12-2007 у 20:05


Скачати Вінамп 5 версії можна тут http://classic.winamp.com/ Якщо не працюватиме, відкрийте Winamp і натисніть CTRL+L. У вікні, яке з'явиться, впишіть лінк http://212.26.157.154:8000/listen.pls У мене саме після цих дій запрацювало (а підказав мені Олег Трепаков:) ).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-12-2007 у 22:50


Перші враження від прослуховування "Променя". Вражає! Слухаю вже четверту годину (з 19.00) і ЖОДНОЇ знайомої програми! Схоже, канал сильно змінився. І змінився на краще! Став якимось жвавішим, сучаснішим! Наблизився до визначення "Молодіжний канал". Може, керівництво змінилося?!:o:lol: О 20.00 замість концерту на замовлення виходило кілька невеликих програм- політичні підсумки тижня, класична музика і, здається, туристична програма. О 21.00 "Незнана планета"- цікава інтерактивна вікторина. Як я зрозумів, програма є тематичною і щотижневою. Слухачі відповідають на питання, що стосуються певної теми. Відповів на 3 питання- отримав приз. А о 22-ій розпочалася і триває досі музична програма "Альтернатива". Грають зарубіжну електронну музику. Сиджу і кайфую!:sing: Ведучі теж нові (крім Я. Скуратівської, яка вела програму о 19.00), я таких і не знаю! Тобто побачимо, що буде далі, але поки враження дуже хороші!:) Хтось уже слухав "Промінь" в інеті? Які Ваші враження?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-12-2007 у 16:54
АНОНСИ НА 3 СІЧНЯ 2008р.


так виглядає:rolleyes:, що у наступний четвер у мене буде бенефіс :mad:
14:05 - 15:00 РокСолянка (всілякі пісеньки про йолочки, Дідів Морозів, Св.Миколаїв і т.п.)
20:05 - 21:00 - Футболоманія на канікулах:mad:, а нам не гуляється... буде проект Ю.Гнатковського "Сніжність" (українські версії відомих джазових різдвяних пісень та авторскі пісні стилізовані під джаз)
а з 21:05 до 23-тьої, даруйте, в основному будуть 'пєрєдєлки' попередніх років - всілякі новорічно-різдвяні спогади наших і ваших знайомих;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-12-2007 у 17:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
так виглядає:rolleyes:, що у наступний четвер у мене буде бенефіс :mad:
Олю, та це ж класно:sing: Тим паче, тепер, коли я "Промінь" чую! Радіти треба, а не сердитися! Такий бенефіс би щотижня!:lol: (розумію, Ви не поділяєте мого оптимізму:D ).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 31-12-2007 у 20:08


Стало, нарешті, відомо, які саме СХ- передавачі НРКУ поновлять роботу 1 січня. Цитата:" Цієї ночі мають відновити роботу кілька СХ-передавачів програм НРКУ. Зокрема, ще до 23.50 (тобто, до початку виступу Президента України Віктора Ющенка з новорічним привітанням) мають увімкнутися СХ-передавачі каналу УР-1 на таких частотах у таких населених пунктах: Коритняни Закарпатської області - 675кГц, Докучаївськ Донецької області - 711кГц, Підгайці Волинської області - 810кГц, Старобільськ Луганської області - 936кГц, Луч Миколаївської області - 972кГц, Луганськ - 1134кГц, Чернівці - 1377кГц, Путила Чернівецької області - 1557кГц. Цієї ночі зазначені передавачі працюватимуть до 4.00, а у звичайні дні - з 6.00 до 1.00. А завтра, 1.01.2008, окрім СХ-передавачів УР-1 мають також відновтити роботу кілька потужних передавачів УР2 ("Радіо Промінь"):Бровари Київської області - 549кГц, Луч Миколаївської області - 549кГц, Красне Львівської області - 549кГц, Зарванці Вінницької області - 549кГц. Завдяки цьому "Промінь"тепер можна чути на значній території України.Щоправда, варто зазначити: синхромережа на частоті 549кГц розбудовувалася ще за радянських часів - для трансляції радіопрограми "Маяк" з Москви. Таким чином, сьогодні на частоті 549кГц працюють передавачі й у сусідніх державах - зокрема, минулого літа на цій частоті запрацював потужний передавач "Радіо Придністров'я", встановлений у Григоріуполі (Молдова), який заважає приймати "Промінь" в окремих областях нашої держави. Увімкнено також передавачі УР-3 ("Радіо Культура"): Чернівці - 657кГц, Таранівка Харківської області - 837кГц, Докучаївськ - 1242кГц, Октябрське АР Крим - 1242кГц."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-1-2008 у 15:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
21:05 - 22:00 - максі синг "Українська героїчна пісня"
Олю, а можна цю програму повторити в осяжному майбутньому (десь навесні, наприклад)? Дуже хочеться послухати! Просто минулого тижня я ще не мав можливості чути "Промінь", а тепер слухаю його в інеті і, сподіваюся, слухатиму надалі! До речі, Олю, може, варто у найближчому прямоефірному випуску УРнР повідомити про нові можливості слухати "Промінь" в інеті та на середніх хвилях? Адже на мп3 програму можуть слухати люди, які про ці чудові новини навіть гадки не мають. Їм би ця інфа знадобилася!;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-1-2008 у 15:21


А мені «Роксоляночка» дуже сподобалася!!! Програма вийшла весела, драйвова, як кажуть! У мене настрій одразу піднявся (зранку був не дуже, бо застудився трохи. А тепер мені наче й покращало;)). Під деякі пісні просто реготав!:lol: Нарешті у денному ефірі «Променя» є хоч одна класна музична програма, яку можна слухати і не затуляти вуха!:) Більше б таких, бо низькопробна попса на УР-2 вже дістала!:baddevil: Олю, дуже – дуже дякую. Такого задоволення від музики я цього року ще не отримував! Мало того, можна сказати, що під час програми я вперше відчув, що зараз свята! «Роксоляночка»- СУПЕР!!!:sing: Радий, що з’явилася така програма! Старатимусь по можливості не пропускати жодного випуску! Так тримати!!!
Вечірній ефір сьогодні теж обіцяє бути вельми насиченим та цікавим! Вже не можу дочекатися! Неодмінно розкажу про враження!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-1-2008 у 17:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
21:05 - 22:00 - максі синг "Українська героїчна пісня"
Олю, а можна цю програму повторити в осяжному майбутньому (десь навесні, наприклад)? Дуже хочеться послухати!

може колись :rolleyes:... це ж був лише максі-сингл - передвісник платівки. Туди увійшло лише 5 композицій від - Компаніченка+ВВ, Бурмаки, ТНМК(жодного натяку на хіп-хоп:P, співають всі:lol:, Флайзи та Хвилю тримай + бонус від мене - Підлужний+Тартак (їхня пісня увійде до майбутньго диску). За кілька тижнів має вийти і сам диск, а отже, сподіваюся будемо вже гворити про нього...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, Олю, може, варто у найближчому прямоефірному випуску УРнР повідомити про нові можливості слухати "Промінь" в інеті та на середніх хвилях? Адже на мп3 програму можуть слухати люди, які про ці чудові новини навіть гадки не мають. Їм би ця інфа знадобилася!;)

постараюся не забути:) щоправда, як на мене, така інформація на слух сприймається не дуже добре...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
А мені «Роксоляночка» дуже сподобалася!!!... Нарешті у денному ефірі «Променя» є хоч одна класна музична програма, яку можна слухати і не затуляти вуха! Більше б таких, бо низькопробна попса на УР-2 вже дістала!...

Ну прямо таки крім Ольги Смоляр нема чого (і кого) слухати:mad:. Мушу зауважити, що крім мене на Промені працює, принаймні числиться:rolleyes:, не один десяток людей і кожен старається як може (і як хоче звісно). Зрештою у кожної передачі є свій слухач. Є у нас така служба яка веде статистику скільки відгуків прийшло на ту чи іншу програму... і можете не сумніватися там де Ви затуляєте вуха інші відкривають рот(від захвату)... Словом, я попрошу Вас бути більш толерантим по відношенню до моїх колег:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-1-2008 у 19:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Ну прямо таки крім Ольги Смоляр нема чого (і кого) слухати:mad:. Мушу зауважити, що крім мене на Промені працює, принаймні числиться:rolleyes:, не один десяток людей і кожен старається як може (і як хоче звісно). Зрештою у кожної передачі є свій слухач. Є у нас така служба яка веде статистику скільки відгуків прийшло на ту чи іншу програму... і можете не сумніватися там де Ви затуляєте вуха інші відкривають рот(від захвату)... Словом, я попрошу Вас бути більш толерантим по відношенню до моїх колег:saint:
Є!!! Олю, запевняю Вас, що нікого з Ваших колег образити не хотів і слухаю я не лише Ваші програми!:D:P Дуже шаную я і Я.Скуратівську, і Н. Жежеру, і О. Іванову і багатьох інших. На ось цьому форумі http://www.tv.net.ua/phpbb2/viewtopic.php?t=7125 я прямо і щиро назвав журналістський колектив "Променя" найкращим в Україні. Душею при цьому не кривив і писав те, у чому переконаний. Інша річ, що в силу різних обставин ці талановиті журналісти не можуть розкрити свій талант повною мірою. Прічини цього- тема для окремої і довгої розмови, можливо, в іншому місці і за інших обставин. Зауважу лише , що я писав НЕ про "Промінь" взагалі, а конкретно про музичні програми денного ефіру. Це вирвалось у мене якось підсвідомо, але раз Ви вже звернули увагу, зупинюся на цьому детальніше. Можите мене критикувати, але я скажу те, у чому щиро переконаний і на що колись давно звертав увагу Вашого керівництва. Зрештою, як звичайний слухач зі стажем, небайдужий до долі каналу, маю на це право. Я дійсно впевнений, що музична політика каналу потребує суттєвої корекції. Таке переконання не виникло у мене саме собою. "Промінь" позиціонує себе як МОЛОДІЖНИЙ канал. Я сам людина молода (20 років) і спілкуюся з однолітками. Знаєте, коли вони дізнаються, що я слухаю УР-2, більшість дивиться на мене мов на божевільного. Це прикро. "Промінь" не заслуговує на таке ставлення. Але яка причина того? Тільки "зіпсованість" і "непатріотичність" молоді? Не думаю, бо канал не люблять навіть юні націоналісти. Причину негативного ставлення бачу саме у хаотичній, непродуманій програмній політиці, намаганні догодити усім підряд- від студента до пенсіонера. Так не буває. Спроби всім сподобатись викликають лише загальне розхдратування! Канал має визначитись, для кого він працює. Якщо справді для молоді, то Поплавського і йому подібних не має бути в ефірі, бо молодь такої музики цурається! А відгуки- не показник, бо ті, хто затикають вуха, (а таких, повірте, багато!) жодних відгуків не пишуть! "Променю" реально потрібні зміни і Ваші програми показують напрямок, у якому вони мають відбуватися! Вибачте, Олю, здається, мене справді занесло. Але висловив наболіле. Підкреслюю: нікого з Ваших колег образити не хотів! Сподіваюся якщо не на підтримку, то бодай на розуміння...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-1-2008 у 22:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, Олю, може, варто у найближчому прямоефірному випуску УРнР повідомити про нові можливості слухати "Промінь" в інеті та на середніх хвилях? Адже на мп3 програму можуть слухати люди, які про ці чудові новини навіть гадки не мають. Їм би ця інфа знадобилася!;)

постараюся не забути:) щоправда, як на мене, така інформація на слух сприймається не дуже добре...

Та нічого! мп3 має ту перевагу, що його можна прокрутити назад і послухати новину ще раз, якщо одразу чогось не зрозумів!;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-1-2008 у 23:20


Як я й передбачав, четверговий "рок- вечір" (21.00-23.00) виявився чудовим продовженням "рок-дня". Причому цікаво було послухати не лише музику, а й новорічні спогади музикантів. Мабуть не буду надто "ростікашеся мислію по древу", просто скажу, що мені дуже сподобалося. Особливо дякую за "Кому вниз". Блаженство! Олю, я звернув увагу, що Ви назвали програму о 21-ій "Зустріччю перед мікрофоном". То обмовка була чи вирішили зрештою таки залишити стару назву?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2008 у 03:37


Доброї ночі. Який я радий всіх вас чути:wow: і бачити :o(чи то пак читати).
Трохи про себе. Я один з тих, хто тусувався на Домівці. У мене дома 37 записаних передач. Був такий період в мому київському житті, коли я жив від четверга до четверга. Як Міщенко було припекло, що вона заспівала «Іноземці», так десь і я себе почував. Через деякий час можна було навіть вимкнути нагадування на телефоні - у мене виробився рефлекс прослуховувать та записувать передачі УРНР. З заробітчанством київським покінчив, здається. Зараз в Вінниці. Аж тут така приємна звістка. Улюблена передача є і в неті, і на форумі.
Дуже приємно, що тема на форумі відродилась. Це дає надію сподіватись, що я не стукнутий на всю голову зі своїми звичками та вподобаннями.
Хочу подякувати, звичайно, пані Олі, форумчанам, а також всім причетним до такого явища як УРНР.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2008 у 03:48


Хочу запитати у Олі. За землячків. Я дещо пропустив, чи бува не було (а якщо не було то чи не планується) в ефірі Павла Нечитайла з групи Пропала Грамота. Здається, що не було, бо ж дебютник "Цейво" у них недавно побачив світ.

А також дуже цікаво було б почути Костю Бушинського - це "чєловєк-параход". Може розказать про Очеретяного Кота, СонцеКльош, Пропалу Грамоту, Чоботи з Бугая, Фанфаре Оркестра, а мо, і ще більше.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 10-1-2008 у 16:14


Щось Оля не потішила нас анонсами на сьогодні... Доведеться перебрати на себе її повноваження!:lol: Сьогодні о 21.00 буде ПІКАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ!:sing: (незрозуміло, запис чи прямий ефір) Не пропустіть!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 10-1-2008 у 16:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Щось Оля не потішила нас анонсами на сьогодні... Доведеться перебрати на себе її повноваження!:lol: Сьогодні о 21.00 буде ПІКАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ!:sing: (незрозуміло, запис чи прямий ефір) Не пропустіть!!!

Перепрошую у мене на роботі цейтнот :o а крім того, здається крім Вас, Максиме вони нікого не цікавлять, а Ви й так у курсі ;)
Піккардійська терція - це повтор. Ми ще минулого року з Нудиком і Капралем наговорили всілякого відповідного до Різдва :sing:. Це будуть навколоРіздвяні теревені + пісні з альбому "З неба до Землі".
В "У-р-н-р" теж торішній повтор(даруйте, те тільки ж дєпутати на канікулах:mad:) - гурт "Морс"

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, я звернув увагу, що Ви назвали програму о 21-ій "Зустріччю перед мікрофоном". То обмовка була чи вирішили зрештою таки залишити стару назву?

Ні те - ні те. Мені дуже соромно, але то елементарна лінь, проста людська лінь... сказано ж було "пєрєдєлки"...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 10-1-2008 у 16:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Доброї ночі. Який я радий всіх вас чути:wow: і бачити :o(чи то пак читати).
Трохи про себе. Я один з тих, хто тусувався на Домівці. У мене дома 37 записаних передач (виділено мною) ....

Юрасю, а чи могли б Ви мені повідомити (можна на ел-пошту) які саме записи у Вас є?:rolleyes: Мо' в мене чогось немає?:(

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Хочу запитати у Олі. За землячків. Я дещо пропустив, чи бува не було (а якщо не було то чи не планується) в ефірі Павла Нечитайла з групи Пропала Грамота. Здається, що не було, бо ж дебютник "Цейво" у них недавно побачив світ.

А також дуже цікаво було б почути Костю Бушинського - це "чєловєк-параход". Може розказать про Очеретяного Кота, СонцеКльош, Пропалу Грамоту, Чоботи з Бугая, Фанфаре Оркестра, а мо, і ще більше.

Цілком може бути, поживемо-побачимо:)
А про Очеретяного кота у мене вже було дві програми, щоправда остання з них датована десь 2004-им роком.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 10-1-2008 у 22:24


Програма з "пікардійцями" була просто чарівна! Неймовірна! Казкова! Причому я кажу як про музику, так і про розмову в студії. Дізнався багато цікавого та нового про колядницькі традиції і про сам гурт. Було цікаво і приємно усе те слухати. Ось вони- герої нащого часу! Ось справжня, не замулена асиміляцією і глобалізмом українська культура! У такі моменти я завжди переживаю душевне піднесення і велике натхнення! Хочеться літати... Я пишаюся з того, що є частинкою народу, який ЦЕ створив, а також, що у нас є виконавці, які не дають цьому скарбу загинути, дарують йому нове життя на втіху минулим і прийдешнім поколінням. Хай буде так нині, прісно і навіки- вічні!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 11-1-2008 у 15:31


Плз просвітіть хтось темну людину, як то інтернет-радіо в файл загнати.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 11-1-2008 у 16:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Плз просвітіть хтось темну людину, як то інтернет-радіо в файл загнати.
Тарасе, а у тебе Вінамп 5 версії стоїть? Якщо ні, то найперше маєш встановити цю програму, скориставшись лінком, який я вище наводив. Якщо встановлено, то просто відкрий Вінамп і натисни клавіші Ctrl+L. З'явиться віконце, у яке слід зкопіювати лінк для трансляції "Променя" і натиснути Ентер. Має працювати!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 11-1-2008 у 17:15


Грає в мене без проблем :sing: (ну з нечастими перебоями, але то терпимо), Вінамп v5.32. Питання в тому, як записати, щоб потім ще послухати;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  18    20    22  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: