Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  29    31    33  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-3-2008 у 19:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
мене наштовхнув на давнє питання - де можна стягнути (можна з кросоверами) все, що Зелений&Ko дає у радіорозсилки

Сам колись у знайомих з радіостанції брав. А де зараз взять не знаю.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Колись Ведмідь контрабандою передавав, але то було давно.
Може хтось чимось допоможе?


Хто такий Ведмідь. Він має якесь відношення до Променя? Знавав я Ведмедя і Фішку на http://uamusic.org.ua, то не вони?




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-3-2008 у 20:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Знавав я Ведмедя і Фішку на http://uamusic.org.ua, то не вони?
Вони - вони.:) Свого часу і Ведмідь, і Фіш були активними учасниками цього форуму, але зараз кудись пропали, як втім і чимало інших меломанів:(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-3-2008 у 22:02


Ну, Ведмідь ніколи не був активним учасником ФоРуМу, а Фіш, справді, ходила у рекордсменках. Куди-куди пропали? Та певно свої проекти багато часу відбирають, сіломиць вертати треба



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-3-2008 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ну, Ведмідь ніколи не був активним учасником ФоРуМу
Це дивлячись як оцінювати. Якщо врахувати, що кожен другиий зареєстрований користувач так і не написав бодай одного повідомлення, то Ведмідь - активний форумець:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 20-3-2008 у 17:08


Цитата:
сіломиць вертати треба

Ага. Зробимо флешмобчик




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-3-2008 у 20:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ага. Зробимо флешмобчик

Фішмобчик.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-3-2008 у 19:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
... в мене є пропозиція до Олі, присвятити передачу такому вже не існуючому гуртові як "ВАСЯ КЛАБ"....На останок прикріплю фото Гонтарського, доводилось з ним за кілька місяців до смерті робити інтервю у вжурнал "ПластиліН"

... "прапор в руки, вітер в спину";). На час моєї відпустки одну з програм можете зробити Ви :rolleyes: Я не жартую...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
...Хочу подякувать Олі за передачу "Жінки в рокмузиці". ...

дякую :) аж підскакую :sing:
Думаю, довгенько прийшлось до неї готовитись - хлопчиків писала у день монтажу :rolleyes: а дівчаток довелося виловлювати кілька тижнів (а то й місяців)...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-3-2008 у 19:10
ось таке воно українське "Щастя" (в особі Дмитра Остроушка)




Schastya.JPG - 14kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-3-2008 у 19:16
АНОНС 27-03-08


кажуть після насильницької реанімації Остроушка тернопільский "Неймлес" став ще активніший а ніж до клінічної смерті :rolleyes: подробиці дізнаємося від Зоряна Безкоровайного.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-3-2008 у 21:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
... в мене є пропозиція до Олі, присвятити передачу такому вже не існуючому гуртові як "ВАСЯ КЛАБ"....На останок прикріплю фото Гонтарського, доводилось з ним за кілька місяців до смерті робити інтервю у вжурнал "ПластиліН"

... "прапор в руки, вітер в спину";). На час моєї відпустки одну з програм можете зробити Ви :rolleyes: Я не жартую

Дякую за пропозицію, але є кілька "але", справа в тім, що записи інтервю в мене не збереглись на плівці, бо поверх цього я записав здається Олега Скрипку (навіть якби вони збериглись, то вони були б поганої якості, оскільки я одну касету використовую на кількадесят записів :-))
Але можу запропонувати альтернативу. Можу спробувати написати сценарій передачі, з цитуваннями Гонтарського та зверненням до біографії. Також можна постаратись розписати послідовність звучання різних треків в передачі. Постараюсь зробити так щоб то все вклалось в потрібних 55 хв. Якщо такий варіант Вас задовільнить, то в принципі, можу спробувати...

На останок викладу фото з "В.В." інтервю яких наклалось на розмову "ВАСІ КЛАБ"


VV.jpg - 22kB




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 24-3-2008 у 21:16


Олю, Тарас виявляє такий ентузіазм, що я б на Вашому місці почав хвилюватися за місце роботи!:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 26-3-2008 у 16:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, Тарас виявляє такий ентузіазм, що я б на Вашому місці почав хвилюватися за місце роботи!:lol:

:o ну, то готуйтеся до зміни ведучої... я вже й так (якщо ви помітили) почала по-трохи поступатися місцем в ефірі підростаючому поколінню (відповідного колобка кожен собі ставить на вибір).......

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
... Але можу спробувати написати сценарій передачі, з цитуваннями Гонтарського та зверненням до біографії. Також можна постаратись розписати послідовність звучання різних треків в передачі. Постараюсь зробити так щоб то все вклалось в потрібних 55 хв. Якщо такий варіант Вас задовільнить, то в принципі, можу спробувати...

спробуйте ;) тільки майте на увазі Вам ще й доведеться приїхати до Києва записати текст :rolleyes:

і ще таке:
ось тут http://blabba.livejournal.com
Діма Остроушко має викласти повну версію ефіру за 20-03-08, бо на сайті НРКУ передача після 'чистки', і там окрім того що прибрали номери телефону ще й вирізали смішного дядька, який забажав щоб ми привітали його друга із 50-ти річчям... а потім ще один слухач вирішив передати вітання своїй бабусі... словом є два варіанти програми, вибирати вам...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-3-2008 у 16:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
і ще таке:
ось тут http://blabba.livejournal.com
Діма Остроушко має викласти повну версію ефіру за 20-03-08, бо на сайті НРКУ передача після 'чистки', і там окрім того що прибрали номери телефону ще й вирізали смішного дядька, який забажав щоб ми привітали його друга із 50-ти річчям... а потім ще один слухач вирішив передати вітання своїй бабусі... словом є два варіанти програми, вибирати вам...
Олю, давно хотів Вас запитати: а чи так уже потрібно "чистити" програми? Ви якось впливаєте на цей аспект, чи то від Вас зовсім не залежить? Бо, на мою скромну особисту думку, чистити програми не варто. Так, під час етеру трапляються різні ляпи, але ж у цьому є свій кайф! Прямі етери якраз і приваблюють живизною, непередбачуваністю. А "підчищена" (цензурована) програма - це вже зовсім не те:( Одним словом, якщо це якось від Вас залежить, постарайтеся свої програми не чистити.;) Якщо не залежить, перепрошую.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-3-2008 у 17:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, Тарас виявляє такий ентузіазм, що я б на Вашому місці почав хвилюватися за місце роботи!:lol:

:o ну, то готуйтеся до зміни ведучої... я вже й так (якщо ви помітили) почала по-трохи поступатися місцем в ефірі підростаючому поколінню (відповідного колобка кожен собі ставить на вибір).......

Хай те "підростаюче покоління" ("псевдо 'панки' юнаки-максималісти десь так у 13-ти річному віці :lol: ) не дуже поспішає підростати!:P Олю, ми Вас любимо і з роботи так швидко не відпустимо:) Ви ще й сама молода, дасте будь - якому "молодняку" фору! Але якщо Тарас допоможе Вам зробити якусь програму на час відпустки - це має бути надзвичайно цікаво. ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

exclamation.gif написано 26-3-2008 у 18:05
ЗМІНИ В АНОНСІ НА 27-03-08


хтось із тут присутніх:rolleyes: (чи може тих хто мовчки заходить і виходить...) напевно має 'погане око' (а то й два):o. знов зурочили :( "Неймлеса" не буде.
НАТОМІСТЬ БУДЕ "АБЗДОЛЬЦ"

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв Олю, давно хотів Вас запитати: а чи так уже потрібно "чистити" програми? Ви якось впливаєте на цей аспект, чи то від Вас зовсім не залежить? Бо, на мою скромну особисту думку, чистити програми не варто. Так, під час етеру трапляються різні ляпи, але ж у цьому є свій кайф! Прямі етери якраз і приваблюють живизною, непередбачуваністю. А "підчищена" (цензурована) програма - це вже зовсім не те:( Одним словом, якщо це якось від Вас залежить, постарайтеся свої програми не чистити.;) Якщо не залежить, перепрошую.

програми треба обов'язково чистити з розрахунку на майбутній повтор. Тобто вирізається оголошення телефонів (аби потім не скаржилися і не ображалися що не могли додзвонитися) і привязки до дати. н-д, якщо гість говорить "ми вчора написали нову пісню" то ця фраза "пройде" і через кілька років (якщо гурт не розвалився) а якщо ж розмова іде навколо конкретної дати(події, природного явища - як то випав сніг і т.і.), то тут доводиться пожертвувати шматочком програми, навіть якщо балачка була цікавою. У даному разі я попросила вирізати телефони з розрахунку аби на з-економлений час дописати останню пісню, яка в ефірі прозвучала лише хвилину. Ну, оператор той во, троха перестарався :(
....
ПРОХАННЯ ДО ЗНАВЦІВ

нагадайте мені будь-ласка як ви слухаєте "Промінь" через інтернет, бо часом люди питаються а я як той, не в образу сказано, чукча - "чукча - не читатель, чукча - писатель".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-3-2008 у 18:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
нагадайте мені будь-ласка як ви слухаєте "Промінь" через інтернет, бо часом люди питаються а я як той, не в образу сказано, чукча - "чукча - не читатель, чукча - писатель".
А які проблеми? На сайті НРКУ вгорі є лінк Програма та прямий ефір 2 канал. Клікаєте туди, потім на пряму трансляцію і потрапляєте на сторінку компанії, яка власне транслює "Промінь" в інеті. Далі клікаєте на Listen і слухаєте! Але. Для прослуховування треба, щоб у Вас на компі було встановлено програму Вінамп не раніше 5 версії. Інакше не працюватиме! Була у мене ще така проблема. Вінамп встановив, але коли натискав Listen, відкривалася чомусь зовсім інша програма і відповідно нічого не працювало. Якщо будуть подібні глюки, треба зробити наступне. Відкриваєте Вінамп і натискаєте комбінацію клавіш CTRL+L. У вікні, яке з'явиться, впишіть лінк http://212.26.157.154:8000/listen.pls Усе має працювати!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-3-2008 у 19:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
програми треба обов'язково чистити з розрахунку на майбутній повтор. Тобто вирізається оголошення телефонів (аби потім не скаржилися і не ображалися що не могли додзвонитися)
Тобто є люди, які не розуміють, що СКАЧАНА програма - це НЕ пряма трансляція і намагаються додзвонитися?!:o Що про таких можна сказати?:lol::lol::lol: А щодо змін в анонсі, то вони на краще. "АБЗДОЛЬЦ" мені подобається більше, ніж "Неймлес". "Неймлес" я, може, й не слухав би. "АБЗДОЛЬЦ" послухаю.:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 26-3-2008 у 20:46


Цитата:
Тобто є люди, які не розуміють, що СКАЧАНА програма - це НЕ пряма трансляція і намагаються додзвонитися?!
Можливо, є й такі:lol::lol::lol:. Але, очевидно, запис спочатку готується з розрахунком на МАЙБУТНІ повтори В ЕФІРІ, а потім вже цифрується і викладається на сервер. Хоча, в принципі, на сервер можна вішати і непідчищену версію. Але, підозрюю, що в монтажі застосовується хайтек типу ножиць і бобінного мафона, а цифрується запис паралельно і для архіву, тож буде зайва трата часу -- 2 рази зганяти запис в цифру:rolleyes:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-3-2008 у 23:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
... Але можу спробувати написати сценарій передачі, з цитуваннями Гонтарського та зверненням до біографії. Також можна постаратись розписати послідовність звучання різних треків в передачі. Постараюсь зробити так щоб то все вклалось в потрібних 55 хв. Якщо такий варіант Вас задовільнить, то в принципі, можу спробувати...

спробуйте ;) тільки майте на увазі Вам ще й доведеться приїхати до Києва записати текст :rolleyes:

не впевнений що мої голосові дані є настільки чіткими і професійними як цього вимагають "правила радіоведучого", та всеж до Києва приїхати не така проблема (часто туди по справах їжджу). Але все таки думаю що для початку треба хоча б сценарій вдалий написати...
Та за пропозицію все одно дякую :)
На останок прикріплю фото як на одному з наших пластових таборів гостював Сашко Положинський ( почесний член організації все таки...)

Tartak.jpg - 39kB




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 27-3-2008 у 23:42


Слухав програму з «тракторними рокерами» групи АБЗДОЛЬЦ. Хлопці поставили собі за мету не дати заснути слухачам. І їм це вдалося! Весела програма була. Як визнали самі гості «любимо стібатися з усього». Почнемо, мабуть з назви, бо вона цікава. Що в українській мові слово «абздольц» має не зовсім нормативний присмак,:) напевно, усі знають. Але хлопці додали, що у перекладі з німецької «абздольц» означає «абсолютні дурні» і їх така назва приколює.:lol: АБЗДОЛЬЦ є групою для села (хоча самі хлопці – кияни). Тому, оскільки в селах Інтернет, мало доступний, наступний альбом буде видано на звичайних касетах. І на «Промінь» група завітала саме для того, щоб люди в селах , не маючи Інтернету, почули їх по радіо. Оптимісти.:(
«Стібатися» хлопці полюбляють навіть з власних слухачів. На одному з альбомів вони записали пісню тривалістю 47 (!) хвилин. Подобається Вам таке?:lol: А ще вони навмисно робили записи з «перебоями», щоб люди думали, що їхня техніка несправна і починали «лупити» по апаратурі. Добре, що жартівники не потрапили «під гарячу руку» своїм «вдячним» слухачам. Був би повний «абздольц»!:lol:
Ще насмішив слухач Сашко, який зізнався, що слухає УРнР аж другий раз і був дуже здивований появою на «Промені» такої класної групи. Здогадуюся, звідки подібні стереотипи…:rolleyes: Але не будемо про сумне. Олю, щиро вдячний Вам за програму! Нареготався я і від пісень, і від розмови! До речі, Олю, «трактористи» згадували, що ведуть на якомусь радіо власну програму. Мені чомусь про це нічого не відомо.:( Можна поцікавитись, на якому саме радіо вони працюють?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-3-2008 у 09:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, ми Вас любимо і з роботи так швидко не відпустимо:) Ви ще й сама молода ....

за "любимо" канєшна дякую :saint:, але я свою молодість під сумнів і не ставлю і іншим не даю приводу :P

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
програми треба обов'язково чистити з розрахунку на майбутній повтор. Тобто вирізається оголошення телефонів (аби потім не скаржилися і не ображалися що не могли додзвонитися)
Тобто є люди, які не розуміють, що СКАЧАНА програма - це НЕ пряма трансляція і намагаються додзвонитися?!:o Що про таких можна сказати?:lol::lol::lol: ...

як дотепно... звичайно приємно розважити товариство але ... можна подумати :rolleyes: Ви не зрозуміли що мається на увазі. Ви запитали чи "...давно хотів Вас запитати: а чи так уже потрібно "чистити" програми?" але при цьому не уточнили що йдеться саме про сайт, тому я дала загальну відповідь. На веб-сторінку, якщо Ви ще досі не помітили (!) ставляться 'оригінали'. За весь час це був , здається 2-ий випадок:o, коли з моєї ініціативи був розміщений 'порізаний' варіант і ще раз повторюся я на це пішла лише заради того аби остання пісня увійшла повністю. Ну, що вдієш - хотіла як краще а вийшло...:saint:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... АБЗДОЛЬЦ є групою для села (хоча самі хлопці – кияни).

мені звісно не шкода, щоб моє рідне місто поповнювалося хорошими громадянами, але ... Ви не уважно слухали. І Діма Остроушко минулого разу казав що Міхуіл його земляк (тобто з Фастова) і сам він на програмі майже серйозно говорив про своє походження та й той Пасяка теж не 'мєсний'...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, Олю, «трактористи» згадували, що ведуть на якомусь радіо власну програму. Мені чомусь про це нічого не відомо.:( Можна поцікавитись, на якому саме радіо вони працюють?

вони працюють на радіо Рокс. І що цікаво, з'ясувалося :mad: що у них кілька років тому була програмка з назвою "Роксолянка", але я про це 'ні сном ні духом', що може й до кращого :rolleyes: бо якби знала то й далі сушила собі голову з назвою... а так уже проїхали...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-3-2008 у 14:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, ми Вас любимо і з роботи так швидко не відпустимо:) Ви ще й сама молода ....

за "любимо" канєшна дякую :saint:, але я свою молодість під сумнів і не ставлю і іншим не даю приводу :P

Так і я ж не сумніваюся, а лише підтверджую:saint:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-3-2008 у 14:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... АБЗДОЛЬЦ є групою для села (хоча самі хлопці – кияни).

мені звісно не шкода, щоб моє рідне місто поповнювалося хорошими громадянами, але ... Ви не уважно слухали. І Діма Остроушко минулого разу казав що Міхуіл його земляк (тобто з Фастова) і сам він на програмі майже серйозно говорив про своє походження та й той Пасяка теж не 'мєсний'...

Мо й помилився. Я ж сказав, що хлопці мене розвеселили. А веселість, погодьтеся, не дуже сприяє уважності:D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-3-2008 у 14:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, Олю, «трактористи» згадували, що ведуть на якомусь радіо власну програму. Мені чомусь про це нічого не відомо.:( Можна поцікавитись, на якому саме радіо вони працюють?

вони працюють на радіо Рокс. І що цікаво, з'ясувалося :mad: що у них кілька років тому була програмка з назвою "Роксолянка", але я про це 'ні сном ні духом', що може й до кращого :rolleyes: бо якби знала то й далі сушила собі голову з назвою... а так уже проїхали...
Була? Чи ще й зараз є? "Рокс" недавно створив новий сайт в Інтернеті, який ще навіть доробляється. Там дається зовсім свіженький розклад програм. І в анонсі на неділю, тобто на завтра о 16.05 стоїть програма Rock-солянка. Я це й раніше помітив, але думав, що то вони Вашу програму транслюють. Навіть хотів, Олю, про це Вас запитати, але забув. А взагалі "Рокс" - непогане радейко на фоні більшості столичних "ефемок"! Оригінальний музичний формат, цікаві тематичні програми. А з 1 квітня вони ще й "Свободу" транслюватимуть! Прикро тільки, що я не можу його слухати, бо "Рокс" має частоту лише в Києві і навіть в Інтернеті не працює:( Може, колись дадуть Інтернет - трансляцію, тоді послухаємо.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 2-4-2008 у 16:27
АНОНС 03-04-08


"я его слєпіла із тово што било" - оце приблизно таким є лейтмотив наступного випуску.
Відразу три "творчі одиниці" попросили про інформаційну підтримку своїх виступів на 6 квітня. Кликати когось на прямий ефір а потім пів-програми присвятити "хроніці" було б не дуже чесно по відношенню до запрошених. Отож, у програмі інтерв'ю та інфо про виступи Татхаґати(ми навіть числимося у них інформаційними партнерами, О!), сестер Тельнюк, тури Абздольц, Фліт ... ну і всяке таке...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Була? Чи ще й зараз є? "Рокс" недавно створив новий сайт... І в анонсі на неділю, тобто на завтра о 16.05 стоїть програма Rock-солянка. ...

хлопці казали що ця назва залишилася як ширма для програмного директора, а в ефірі вони її якось інакше називають.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  29    31    33  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: