Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  51    53    55  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-11-2008 у 18:57
АНОНС 27-11-08


Ігор Дуганець, гр. «General Band».
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-11-2008 у 19:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок СергійМожна було написати SMS-ку :) І сподіватися отримати відповідь:rolleyes:

не надійно :( мені уже кілька разів по п'ятницях надходили смс-ки із запитаннями до четвергових гостей (тобто, може вони приходили ще у четвер, але я чіп одразу після ефіру виймаю).

Цитата:
...Минулу програму послухав тільки вчора ввечері. Дуже сподобалось, якась така життєрадісна передача вийшла. Гості дуже позитивні люди, якось так щиро у них виходить говорити...

хоч би не перехвалили поросль...

Цитата:
...
Після програми настрій значно поліпшився:)

:sing: :sing: :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-11-2008 у 00:48


Давно не писав... Зараз спробую "розродитися". :lol: Тим паче маю, що сказати. Розпочну з "гарячого", тобто з анонсу. У середу о 15.00 гостем радіо " Ера ФМ" буде "великий і могутній" Андрій Середа. :cool: Із сайту Ери можна електронкою поставити питання до гостя. Питань то в мене вистачає, але щось не дуже хочу відправляти їх на "Еру", бо маю певний досвід, який засвідчує марність подібних старань. Тому ще досі не втратив надії дочекатися приходу пана Середи на наші гостини. До речі, моє самолюбство фаната УРнР дуже прикро уражене. :baddevil: "К нам - де в гости обещался" (і ще коли!), а йде на "Еру". :( Ні, ну я все розумію, Ера - структура приватна, там гроші і престиж. :mad: :lol: Але ж у нас така прикольна слухацька авдиторія. :D Тому я щиро сподіваюся, що пан Андрій, прочитавши це скромне послання, вже одразу заспішив на Хрещатик 26, де ми всі на нього чекаємо. ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 26-11-2008 у 01:42


З анонсами розібралися. Тепер трошки ретроспекції. У вівторок о 14.00 в програмі "Добридень" Галини Бабій (УР - 1) брав участь Віктор Морозов. До речі, на мою скромну делетантську думку, програми Галі Бабій - найкращі з музичного блоку УР - 1 ( спочатку хотів розвинути це міркування, але уявив грізне Оліне обличчя і стримався :P ). Звісно, серед іншого говорили і про "Армію світла". Чарівна річ, скажу я вам. Прослухавши альбом у програмі місячної давнини, стягнув мп3 і от ще досі слухаю його щоденно. І не набридає. Взагалі дуже люблю пісні Морозова, завжди схилявся в пошані перед його та Москальця талантом, але це чи не найкращий його альбом. Бо навіть в "Треба встати і вийти" є пісні, які часто пропускаю, а тут... весь альбом слухається наче на одному диханні. І от слухаючи Морозова раптом збагнув, що я сприймаю його розповідь про альбом зовсім інакше, ніж місяць тому на Промені. Я вже знаю про що йдеться, тому можу оцінити позицію автора, з чимось погодитись, щось заперечити. Це вже геть інше сприйняття.

До чого я веду... Олю, маю пропозицію. Як ви дивитеся на те, щоб формувати підбірки "Рок - Солянки" за наступним алгоритмом. 14.10 - 14.30 "звичайна" солянка, 14.35 - 15.00 пісні того гурту, який після 22.00 гостюватиме в УРнР. Перевага очевидна - на момент виходу УРнР слухачі вже матимуть уявлення про музику, яка обговорюватиметься в програмі і можна буде більше уваги приділити власне розмові. Сама розмова стане змістовнішою, можливо, й питань побільшає. Особливо це для маловідомих гуртів актуально. Та й Вам, Олю, буде простіше, бо, підозрюю, поставити альбом все - таки легше, ніж постійно думати, чим би ще заповнити 25 хвилин. ;) Звичайно, моя пропозиція недосконала, бо через час виходу УРнР має ширшу авдиторію. Сприймайте це як привід для обговорення, дискусії ( люблю, коли тут дискусії і тема не "лежить" ;) ).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 26-11-2008 у 16:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Ігор Дуганець, гр. «General Band».

А це не з "Бікфордова" музикант? То "Бікфордов" уже загнувся? Чи це інший проект Дуганця?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 27-11-2008 у 13:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
А це не з "Бікфордова" музикант? То "Бікфордов" уже загнувся? Чи це інший проект Дуганця?

та ні, "Бікфордов" - живий, «Generall Band» це інший проект Дуганця.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2008 у 14:00


Знайшов Генерала на http://www.myspace.com/generallband
Тільки в мене шось тая музика не грає. Буду чекати на вечір.
А ше Генерал водиться тут http://generall.livejournal.com/




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 27-11-2008 у 14:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, на мою скромну делетантську думку, програми Галі Бабій - найкращі з музичного блоку УР - 1 ( спочатку хотів розвинути це міркування, але уявив грізне Оліне обличчя і стримався :P )...

З Галею Бабій я маю дуже теплі приятельські стосунки... :P
поміж інших ведучих я її для себе виділила ще навчаючись у школі (тоді я й гадки не мала що колись з нею перетнусь у житті). Я її слухада переважно на канікулах у своєї бабусі. У нас у Корсуні був власний будинок, і один "брехунець" висів у веранді а інший чомусь ще й у кімнаті, де я спала, а так як у другого 'брехунця' звук не скручувався то передача "Віч на віч..." (чи може вона якось інакше називалася :rolleyes: ) мені була замість "вечірньої казки" :yawn:

Цитата:
... У вівторок о 14.00 в програмі "Добридень" Галини Бабій (УР - 1) брав участь Віктор Морозов. ... І от слухаючи Морозова раптом збагнув, що я сприймаю його розповідь про альбом зовсім інакше, ніж місяць тому на Промені. Я вже знаю про що йдеться, тому можу оцінити позицію автора, з чимось погодитись, щось заперечити. Це вже геть інше сприйняття.

До чого я веду... Олю, маю пропозицію. Як ви дивитеся на те, щоб формувати підбірки "Рок - Солянки" за наступним алгоритмом. 14.10 - 14.30 "звичайна" солянка, 14.35 - 15.00 пісні того гурту, який після 22.00 гостюватиме в УРнР. Перевага очевидна - на момент виходу УРнР слухачі вже матимуть уявлення про музику, яка обговорюватиметься в програмі і можна буде більше уваги приділити власне розмові...

дякую, що не запропонували мені кликати гостей десь так за кілька місяців після події - до того вже всі обзаведуться альбомами, переслухають і перечитають інтерв'ю і тоді виникне ще більше запитань :saint:
Звісно, бути першим завжди важко, але мабуть поки залишимо все як є, бо ...
... давайте бути відвертими Максиме, РокСолянку слухають не так багато людей, позаяк це 'глухий' час і треба докласти певних зусиль щоб її почути. Крім Вас слухають її осіб 5 (ну це ті про кого я знаю) і вони, за звичай, не надто активні під час вечірніх ефірів :( До того ж суть РокСолянки у тому що це 'солянка' - добірка різних виконавців... та й не кожен виконавець гідний того щоб йому дарувати 25 хвили уваги, а ще бувають пісні які у розмові і з поясненнями нормально спрриймаються а самостійно не той-во... словом є нюанси, але я візьму цю пропозицію до уваги ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 27-11-2008 у 14:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Знайшов Генерала на http://www.myspace.com/generallband
Тільки в мене шось тая музика не грає. Буду чекати на вечір.
А ше Генерал водиться тут http://generall.livejournal.com/

який Ви проворний :rolleyes: :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 27-11-2008 у 19:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
дякую, що не запропонували мені кликати гостей десь так за кілька місяців після події - до того вже всі обзаведуться альбомами, переслухають і перечитають інтерв'ю і тоді виникне ще більше запитань :saint:
Вже :lol:
Пропоную кликати гостей двічи: перед виходом альбому і коли "вже всі обзаведуться альбомами, переслухають і перечитають інтерв'ю". Ще пропоную за якийсь час після інтерв'ю пускати альбомчик в етер, як це було з АС - нехай ті, кому влом купити, слухають хоча б 52-якість. Звичайно, це - за згоди авторів і, звичайно, воно стосується справді вартісних речей. А скільки передач відразу вдасться закрити;)

ЗІ. У мене глюки, чи спогад про Віктора Морозова & Галину Бабій на УР-1 Максим дописав потім?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 27-11-2008 у 22:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy


ЗІ. У мене глюки, чи спогад про Віктора Морозова & Галину Бабій на УР-1 Максим дописав потім?
Дмитре, чесно кажучи, нічого не зрозумів. :rolleyes:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 28-11-2008 у 12:04


Ну що, Олю, прийміть мої вітання за останній етер! :sing: Вам таки вдалося загнати Дуганця в "глухий кут", помотати йому нерви, "попити крові". От одразу видно профі. Зачьот і респект! :saint: Так би і далі, так би і частіше. ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 29-11-2008 у 12:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Ну що, Олю, прийміть мої вітання за останній етер! :sing: Вам таки вдалося загнати Дуганця в "глухий кут", помотати йому нерви, "попити крові". От одразу видно профі. Зачьот і респект! :saint: Так би і далі, так би і частіше. ;)

Ну Ви і садюга:lol:. Я уже починаю вагатися чи варто мені слухати минулу програму, можливо варто поберегти нерви від додаткових стресів :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-11-2008 у 13:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Ну що, Олю, прийміть мої вітання за останній етер! :sing: Вам таки вдалося загнати Дуганця в "глухий кут", помотати йому нерви, "попити крові". От одразу видно профі. Зачьот і респект! :saint: Так би і далі, так би і частіше. ;)

:o :o :o :o :o
Господи! Я вже нічого не розумію... про що Ви говорите!? Я не мала на меті нікого заганяти у 'глухий кут' і тим паче пити чиюсь безневинну кров. Я не кокетую і говорю на повному серйозі. Визнаю, деколи :rolleyes: я буваю нестерпною (та й то більше у житті ніж в ефірі), деякі гості провокації сприймають адекватно і вони діють на них позитивно, але якщо бачу зворотній ефект, то не добиваю гостей, принаймні свідомо. Ну, хіба в дуже окремих випадках, коли вони мене під час ефіру чимось дістануть. Але цього (!) разу я намагалася бути 'білою і пухнастою'. Хіба нє? Так, мені не вдавалося розговорити Ігоря :( (хоч на попередньому ефірі пам'ятаю він був більш балакучий) але це моя провина. :(

з.і. а втім, може Вам з боку видніше, отже я й справді зіпсуте :baddevil: і зле :mad: дівчисько ... є над чим замислитися... :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-11-2008 у 15:43


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Бачу, моя маленька провокація спрацювала. ;) Люблю "оживляк". Ви не забувайте, що своїми коментами я прагну не лише поділитися враженнями від почутого, але й пожвавити розмову, заінтригувати тих, хто не чув випуск наживо і тепер вагається чи варто качати МР3. Сподіваюся, я вже всіх достатньо зацікавив. :saint:

Якщо по суті, то це мені аж так сподобалося питання про останню прочитану книжку. Пан Ігор явно був заскочений зненацька, хвилини три недоладно щось буркотів, потім промовив, що "книжка про пациків" :lol: Заради цього епізоду варто було слухати програму! І про гостя одразу багато цікавого дізнався. :rolleyes: Аж виникло бажання подзвонити і продовжити літературну тему. Виникло, але не матеріалізувалося. :P




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 1-12-2008 у 10:46


Неперевершено!!!
Да-а-а... Не чекав такого! Сподобалося страшенно!
Найбільше враження справила перша пісня. Також дуже сподобалася друга, весь день у голові крутиться “А де ми п’єм? А що ми п’єм?”.
Єдине що не сподобалося це деякі слухачі, які доклали чимало зусиль щоб зіпсувати програму, але їм це не вдалося, після кожної пісні позитивні враження знову брали верх!
“Піонери завжди готові” – 5+
P.S. Щось я не почув того страшного епізода про який згадував Максим, мабуть вирізали.
P.P.S. Пиво по 1,78 - я в захваті! Я навіть в Рівному не пригадую таких точок (тут мала б бути замріяна фізіономія).
P.P.P.S. А що значить "запитання прийшло не коректко", якщо не секрет?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 1-12-2008 у 10:57


В принципі я не поділяю поширену тут думку про те що гостей потрібно “мучити”. Музиканти чудові люди, створюють музику, яку ми так любимо слухати, яка так часто може покращити настрій, розігнати хандру... Навіщо ж їх мучити?
Інша справа – ліві слухачі. Тут я тільки за те щоб Ви їх скубли, аж пір’я щоб летіло, ну і гостей, якщо заслуговують (але щось я таких випадків не пригадую).
Стосовно минулого разу, то тут взагалі без питань – цікавий гість, цікава музика, і ще цікавіша розмова. І нормально Ви його розговорили, принаймні мені усе дуже сподобалося.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-12-2008 у 14:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Бачу, моя маленька провокація спрацювала. ;) Люблю "оживляк". ...

ага, такий 'оживляк' що людЯм мало не відбили охоту програму слухати :(

Цитата:
.... Якщо по суті, то це мені аж так сподобалося питання про останню прочитану книжку. Пан Ігор явно був заскочений зненацька, хвилини три недоладно щось буркотів, потім промовив, що "книжка про пациків" :lol: Заради цього епізоду варто було слухати програму!...

між іншим така реакція зовсім не означає, що людина не читає книжки. Я от після вашої репліки сама собі поставила це питання. і що вийшло :o я добре пам'ятала автора(Агата Крісті) книги, яка була у мене у той момент у сумці, сюжет теж звісно ще тримався купи, а як називається? соромно зізнатися й досі не знаю, просто на назву роману взагалі не звернула увагу. Але найстрашніше те, що я спробувала встановити хронологію (у зворотному порядку) тих книжок які читала перед тим. Мабуть мені не варто було б відверто говорити про це, але де наша не пропадала ... Результат не дуже втішний:(, вдалося згадати чітко лише 3 книжки(Потаніна - "Чоловічий роман", Андрухович - "Диявол ховається в сирі", Гримич - "Егоїст), та й то на одній із них (Чол.Роман) зафіксувала майже повну амнезію - пам'ятала лише назву книжки, при цьому не могла загадти не лише автора але як не дивно зовсім не пам'ятала про що (!) вона (щоправда після того як ін-ті прочитала анотацію пам'ять таки повернулася з усіма подробицями :sing: ). отаке. Є привід порадіти моїм ворогам :baddevil: і поспівчувати мені моїм симпатикам... треба терміново щось робити ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-12-2008 у 15:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
P.S. Щось я не почув того страшного епізода про який згадував Максим, мабуть вирізали...

та ні, ніхто нічого не вирізав, передача висить з усіма 'ляпами'

Цитата:

... P.P.P.S. А що значить "запитання прийшло не коректко", якщо не секрет?

не секрет.
інколи буває приходять дивні смс-ки :rolleyes: замість частини тексту (на початку або в кінці) стоїть конвертик зі знаком "?". І що цікаво, коли я повернула чіп у робочу моторолку, то вона нормально відобразила повідомлення... словом, це мабуть якийсь глюк мого телефону. Тому коли я кажу що "смс-ка прийшла не коректнто, то це означає, що бажано її надіслати ще раз". :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-12-2008 у 15:05
АНОНС 04-12-08


Галя Тельнюк розповідатиме про мистецький проект "Вітер Століть: подих української поезії в рок-музиці"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 5-12-2008 у 12:08


Передача вдалася, шкода, в мене запитання з'явилося вже наприкінці, "в ході", і додзвонитися не зміг.
Що привернуло увагу: сестер Тельнюк настільки звикли сприймати саме як двох сестер разом, що додзвонювачі неоднократно запитували "Скажіть, Галю і Лесю, ...", хоч і мали би знати, що Лесі у студії нема!
Зате був пан Назар, і це дуже хороший сюрприз вийшов, бо як гість студії він виявився на висоті! Говорив завжди коротко й дотепно. Наступного разу теж не забудьте його запросити, якщо тільки матиме час. (А що цей наступний раз обов'язково трапиться - це, гадаю, "за замовчуванням" зрозуміло. Сестер Тельнюк на радіо забагато не буває!)




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 5-12-2008 у 18:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
на одній із них (Чол.Роман) зафіксувала майже повну амнезію - пам'ятала лише назву книжки, при цьому не могла загадти не лише автора але як не дивно зовсім не пам'ятала про що (!) вона... треба терміново щось робити
Може, це характерізує не читача, а твір і його автора? Тоді, справді, треба щось робити: наприклад, не читати Потаніну перед обідом;)



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-12-2008 у 15:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

Я от після вашої репліки сама собі поставила це питання. і що вийшло :o я добре пам'ятала автора(Агата Крісті) книги, яка була у мене у той момент у сумці, сюжет теж звісно ще тримався купи, а як називається? соромно зізнатися й досі не знаю, просто на назву роману взагалі не звернула увагу. Але найстрашніше те, що я спробувала встановити хронологію (у зворотному порядку) тих книжок які читала перед тим. Мабуть мені не варто було б відверто говорити про це, але де наша не пропадала ... Результат не дуже втішний:(, вдалося згадати чітко лише 3 книжки(Потаніна - "Чоловічий роман", Андрухович - "Диявол ховається в сирі", Гримич - "Егоїст),

Мені трохи простіше з цього приводу оскільки останні сім книг які я прочитав написані одним автором, і кожна наступна являється логічним продовженням попередньої – Моріс Дрюон „Прокляті королі”. Розповідається про події з історії Франції з 1313 по 1358 роки. Ну а зараз перечитую боксерські новели Джека Лондона („Ігра”, „Шматок м’яса”, „Лютий звір” та „Мексиканець”).
Цитата:
та й то на одній із них (Чол.Роман) зафіксувала майже повну амнезію - пам'ятала лише назву книжки, при цьому не могла загадти не лише автора але як не дивно зовсім не пам'ятала про що (!) вона (щоправда після того як ін-ті прочитала анотацію пам'ять таки повернулася з усіма подробицями :sing: ). отаке.



Мені здається що тут суть у самій книзі. Якось доводилося читати якусь маячню про вампірів – читалося дуже легко але через досить короткий час я її майже не пам’ятав. Мені здається це тому що книга сама по собі була нікчемна.
Ну а „Мобі Діка”, якого я читав роки 2 тому, і який читається доволі складно, я і по сьогоднішній день пам’ятаю дуже добре. Навіть окремі цитаки тримаються у голові.
Цитата:
... треба терміново щось робити ...

Може варто прискіпливіше ставитися до книг, які плануєте прочитати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-12-2008 у 01:21


Нуу, блін, затаврували! Я, насправді, не мав на меті давати поради, а Потаніну взагалі нігди не читав. Кілька років тому лише здолав інтерв'ю з нею в Книжнику Ревю. Після того бажання читати її твори не з'являлося. А раптом вона - новий геній?!

Аби ближче до тематики - нарешті послухав Гапочку. Чесно кажучи, не зрозумів, чого всі в такому захваті, купа компліментів, авансів. Як на мене, група як група, непогана. Вокал у Каті дещо одноманітний. Пахати ще і пахати.
А ось хто мені сподобався, і це навіть здивувало, так то Жадан із Собаками (з іншої передачі). Бо я не можу віднести себе до нестримних симпатиків Жадана (тобто, спокійно ставлюся, без фанатизму), але представлений кавалок зацінив однозначно позитивно.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 8-12-2008 у 13:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Нуу, блін, затаврували! Я, насправді, не мав на меті давати поради, а Потаніну взагалі нігди не читав. Кілька років тому лише здолав інтерв'ю з нею в Книжнику Ревю. Після того бажання читати її твори не з'являлося. А раптом вона - новий геній?!

А раптом ні? :)І навіщо витрачати час на з’ясування цієї гіпотези, якщо можна читати справді геніальних письменників?:rolleyes: Хоча... кожному своє...

Цитата:
Аби ближче до тематики - нарешті послухав Гапочку. Чесно кажучи, не зрозумів, чого всі в такому захваті, купа компліментів, авансів. Як на мене, група як група, непогана. Вокал у Каті дещо одноманітний. Пахати ще і пахати.
А ось хто мені сподобався, і це навіть здивувало, так то Жадан із Собаками (з іншої передачі). Бо я не можу віднести себе до нестримних симпатиків Жадана (тобто, спокійно ставлюся, без фанатизму), але представлений кавалок зацінив однозначно позитивно.

Мабуть просто неспівпадіння смаків. :rolleyes:
Гапочка мені дуже сподобалася, я навіть завагався з ким їх можна порівняти з українських музикантів. Ніби й справді дуже добротна та цікава музика.
Ну а Собак я оцінив категорично негативно, принаймні першу псевдобоксерську пісню. Таке враження що пісня написана про негрів, принаймні вона точно не про наших чемпіонів, та й взагалі не про нашу боксерську еліту.
P.S. ну а „книжка про пациків” це мабуть Дністрового. (вчора дивився з ним інтерв’ю в „Аргументі-кіно”).
http://old.sumno.com/content/view/1186/86/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  51    53    55  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: