Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Для чого в місті стільки полів для великого футболу?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2018 у 19:52
Для чого в місті стільки полів для великого футболу?


Ви звертали увагу, що в містах купа великих футбольних полів, за старою радянською традицією біля кожної школи в відносно нових районах?
Чесно кажучи, я не пам'ятаю, щоби хоч колись я бачив, щоби на них по справжньому грали у футбол. Навіть якщо діти товчуть м' яча, то або в одні (явно завеликі) їм ворота, або поперек поля.
У той же час навколо полів для міні футболу справжній ажіотаж. Люди платять нормальні гроші, час розписаний до хвилини,маса бажаючих, які не можуть знайти площадки?
Питання, для чого ті, нікому не потрібні поля, якщо на кожному з них можна розмістити два актуальних, потрібних людям міні поля?
От у школі що біля мене зараз роблять велике футбольне поле. Навезено маса землі, техніка і люди вже пару місяців щось роблять: трамбують, рівняють.. Поле зроблять, але сил і ресурсів постійно дивитись до трави, рівняти землю, поливати ніхто не буде. І буде просто поляна.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2018 у 22:09


Виявилось (несподівано для організаторів), що якщо поле з гарним дренажем, то дощ траві не допоможе, потрібно поливати. 20 кубів в день, інакше влітку поле засохне. Де взяти воду? Хіба що скважина, а це додаткові витрати, насос, система поливу, електрика.. А на таке поле дітлахів вже пускати не захочеться... Тупик!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10119
Реклама: