Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вибори Президента України 2019
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2019 у 15:06
Вибори Президента України 2019

Якось і душа не лежить до цієї теми, але не можна ж її обминути :)

Отже, стартували нові президентські вибори. Цьогорічний пакет претендентів практично традиційний, тільки замість спортмена блазень.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 5-2-2019 у 17:00

Ну що, ви готові до Зелінського в ролі президента України?

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-2-2019 у 14:57

По моїх відчуттях, ситуація дуже схожа на 2009. Розчарування і зневіра. Можливо, трохи менша ніж тоді. Але зараз додають тривожності очікування можливої агресії, чергової девальвації і т.д.
Тоді голосували "ПротиВсіх", тепер, зробивши крок вперед, голосують проти всіх, обираючи Зеленського.
Інші, пам'ятаючи минулу ситуацію, обирають діючого гаранта, аби не гірше.
Тому, за Зеленського багато хто голосуватиме, але президентом він не стане: адмін-ресурс, підрахунок-захист голосів, тощо...
Причому очікувалося, що він зіграє проти Петра, а вийшло, що проти Юлі... :)

Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 15-2-2019 у 21:47

Застряг у Києві по справах на пару днів. Мав нагоду поспілкуватися з купою людей. Усі допитуються "за кого голосувати" і всі як один не хочуть за голосувати за чинного.. Не те щоб я був його прихильником, але ситуація видається ненормальною.
Уточню, що спілкування було з професорами.

Рост
Модератор

Фотографія користувача

Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2019 у 20:03

Синдром "голосування серцем"?
Мова про професорів гуманітаріїв?
Люди вибирають собі коханих? Вони, зрештою, і з цим не справляються, розпадається відсотків 60 шлюбів. То що про вибори президента говорити?
А вони взагалі в курсі, кого вони вибирають? Хто такий президент в парламентсько-президентській формі управління, які його обов'язки?
А то виходить, як в тій ситуації, коли мер міста саботує свої обов'язки, а розгнівані містяни йдуть до президента з претензіями. В прокуратуру йти треба з заявою на мера, якого вони ж самі і вибрали. Але ні, лампочки в під'здах має президент вкручувати.
Коротше, я дуже розчарований, остаточно, я б сказав, загальним рівнем інтелекту. Я б сказав, розумні люди є, а мудрих катма. При чому розум теж здебільшого на особисту користь повернутий.
Та елементарне. Внаслідок децентралізації гроші в місцевих влад є. Що вони роблять? Кладуть на депозит. Все, що набіжить, собі на премії, а під кінець року починається грандіозний шухер освоєння коштів. Але в цьому винен президент... Та... Мені вже набридло про це все говорити. Призидент має бути кришталево чистий, а наш отуйво особистий інтерес шо ви тутойво сюда дивитес? Ви на призидента сі дивіт! Нема шо тут сі на мене дивити. Призидент має туйво мені швейцарію довкруг побудувати, але мій інтерес не чіпай!
Коротше, з надією на Божу ласку, бо на розум людський надіятись важко.
Може, з Божою поміччю, не просрем, вибачте на слові.

Рост
http://www.rost.lviv.ua

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор

Фотографія користувача

Нема на форумі

[*] написано 17-2-2019 у 14:01

Цитата:
Мова про професорів гуманітаріїв?

А от і ні. Виключно технарі з комп'ютерним ухилом. Штук 15-20 опитано. Зрозуміло, що є нюанси, більшість з них з одного університету, хоча сумарно десь 4 університети було.

Цитата:
Я б сказав, розумні люди є, а мудрих катма

Власне, враховуючи глибину їхніх політичних суджень, то десь так і виглядало.

Але що цікаво, практично ніхто не розколовся за кого голосуватиме. Враження, що їм соромно казати, чи що. Десь з якихось моментів, зрозумів, що хтось за Тимошенко, хтось за Гриценка, хтось за Бойка і за "Зе". Садовий в дискурсі, але в тих самих людей, що Гриценко. Якось так

Юрій Сєров
Модератор

Фотографія користувача

Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-2-2019 у 11:52

В цій ситуації треба включати математику і прагматизм: є 3 рейтингові кандидатури, і хтось з них стане президентом. Вибираєш когось з цих трьох і йдеш голосувати. Або не йдеш, якщо гидкі усі троє і хочеш довірити свій вибір усім тим, хто прийде на вибори.

Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України

Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006

Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10129
Реклама: