Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Продовжується істерія про газ
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3688
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-12-2019 у 11:53
Продовжується істерія про газ


Хто винен? Невістка!

"Нафтогаз суттєво підвищив ціну на газ для населення!" : https://tsn.ua/groshi/naftogaz-suttyevo-pidvischiv-cinu-na-gaz-dlya-...

При тому, що Нафтогаз не продає населенню газ. Газ населенню продає Газзбут, варто подивитись в платіжки, щоб це стало очевидним. Газзбут, облгази, левова частка яких належить Фірташу.

Нафтогаз не встановлює тарифи. Це робить Кабнет міністрів. В постанові 867 КМУ вказує Нафтогазу, за скільки він має продавати газ облгазам, які уже потім продають населенню. І які масово не платять Нафтогазу. Борги облгазів перед Нафтогазом уже в околі 80 мільярдів грн. Але при цьому Нафтогаз не може не постачати газ облгазам. Тому Нафтогаз є монополістом - монополістом на збитки в цій схемі. Цапом відбувайлом. Але оскільки це державне підприємство, то збитки відшкодовуються з бюджету, тобто, платить мудрий нарід. Платить Фірташу.
Але наріду з голубих екранів розказують, що в усіх негараздах винен Нафтогаз, тобто, Коболев і його команда. Яка нагнула газпром, врятувала Україну від дикої кабали. Усіх нас.
І в наріду є птання до Нафтогазу, але не до зезидента і зепутангів, яких вони понавибирали і які призначили такий кабмін, який призначив такі тарифи. Бо це що ж, виходить що нарід "сам дурак"? Нііі, нарід, він же мудрий. Тому в наріду є питання до Нафтогазу...
Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10208
Реклама: