Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про ніжних жіночок, або як я камінне скло чистив.
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-9-2020 у 16:00
Про ніжних жіночок, або як я камінне скло чистив.


В кого дома є камін, той що з закритою топкою і скляними дверцятами, знає, як важко відчистити це скло від кіптяви. Яка б не була хороша тяга і правильна конструкція топки, рано чи пізно або палаюче полінце скотиться до самих дверцят, а ви не помітите одразу, чи ще щось таке, і знову скло пора мити.
В магазинах продаються спеціальні засоби.
Ефективно! Обережно! Працювати в респіраторі і захисних руквичках!
Звісно, утрирую, але звиклими побутовими миючими засобами з цим забрудненням справитись важко, а то й неможливо.
А у мене нарешті дійшли руки привести свій камін на дачі до пристойного виду, а то, в силу обставин, я його як придбав, то одразу під’єднав, та й так, у вигляді буржуйки, він усі ці роки і використовувався. Але хочеться, по-перше, опалювати ним увесь будинок, як і було заплановано, ну і красу в кімнаті уже навести до кінця.
Змурував я для нього все необхідне, поставив сьогодні топку на місце, щоб продовжувати монтаж, а брудне скло увесь вигляд псує. Дай, думаю, помию. Але виявилось, що розчинник, який є альтернативою спецзасобам, у мене закінчився, тож никаю я по хаті, чим би поядернішим його замінити. І падає погляд на маленьку баночку. Чому мені прийшло на думку спробувати її - сам не знаю. Спробував. Без жодних зусиль засіб змив усі відкладення, навіть багаторічні в самих кутиках скла.



Що далі, дівчата? Чого ще про вас ми не знаємо? Якщо ви цим пекельним зіллям собі нігтики просто миєте, то що ховається під страшною назвою “скраб” я вже уявити боюсь!
Ні, ви як хочете, але без дозиметра і засобів спецзахисту я більше у відділи жіночої косметики навіть заходити не буду.





Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-9-2020 у 09:55


Гарно зроблено!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-9-2020 у 14:22


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Гарно зроблено!

Ти про манікюр для каміна? :)
Таки скло геть чисте, ніби дрова прямо в кімнаті горять :)

Зі мною тут друзі почали ділитися власним досвідом.
Виявляється, тим же ноготком з успіхом відмивають від жиру вінчики,і навіть кухонну витяжку.

А щодо чищення камінного скла, то ще одну ідею підкинули,але я спершу випробую.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 22-9-2020 у 20:55


саме так! наночастинки вугілля вельми паскедно вичишуються ...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 25-9-2020 у 18:32


Тобто, ацетон з екстрактом чайного дерева? Треба спробувати, хоча і без ніяких екстрактів він непогано всіляку сажу після феєрверків в електрообладнанні відмиває :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10273
Реклама: