Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: F*ck divoc, в смислі covid, або як ми пиво дегустували
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-9-2020 у 22:49
F*ck divoc, в смислі covid, або як ми пиво дегустували


Та ситуація, коли на фесті пива найкращою виявилась кава.

Я думаю, що паралельно до фестивалю пива проходив фестиваль горілки, і він проплатив цю ні разу не пивну погоду. Добре, що я перед виходом навоскував мешти, взяв теплий светр і велику парасолю. Скажу більше, наш новий бренд, придуманий прямо там, на місці, горілка спортивна "соточка" зробила цей фест пива :)
Коротше, ми готувались до Фесту пива серйозно. Насправді ні, бо купили квитки прямо напередодні, як то вони нас назвали, "пізні пташки". Але звичка жити в потоці життя повела нас вірною дорогою. Перед відвідинами Фесту, за день, ми пішли настроїтись. Строїлись ми по правильному камертону: "бурштинове" в Кумпелі на пл.Митній. Думаю, а тепер от майже впевнений, що справжнє пиво є в Чехії, в невеличких приватних броварнях, і в Кумпелі, що на Митній. Ба більше, в Чехії навіть пляшковий КОзел, темний, робить в легку усе наше крафтове. Його я в Чехії пив. У нас його нема. Тобто, КОзел у нас в магазинах є, я навіть зрадів, купив, але після першого ковтка поліз читати етикетку, бо якась фігня. А там: виготовлено в ... забув, Румунії, чи то Молдові. Та. в Молдові. Коротше, воно не чеське. Навіть близько.
От.
Повертаючись до фесту пива. В зв'язку з погодними умовами, а ще тому що "зима близько", я трохи зациклився на портері. Він був щось в п'яти, чи що, броварнях. Важко запам'ятати точно, коли ти ходиш і пробуєш всюди пиво. Але плюс-мінус десь так. І серед усіх спробуваних портерів найкращим виявилось просто темне від "Варвара". Хоча і воно навіть близько по рівню не дотягує до "Бурштинового" в Кумпелі, але, як оправдання, пляшкові пива Кумпеля до бурштинового теж навіть близько не дотягують. А з портерів на сьогодні найкращий - львівський. Але в ньому купа хімії, я за раз більше 0.5 випити не можу, бо печія і все таке, шлунок у мене ще той лакмусовий папірець. Але по смакових властивостях як пиво типу портер - львівський зе бест.
Спробував знайти щось з аналогів бурштинового, але де там.
Навіть без прив'язки до цього "камертону", я не знайшов там жодного, яке хотілось би свідомо шукати по магазинах, чи замовляти з іншого міста, як я замовляю собі каву.
Якось так.
Не претендую на істинність, та й істина, як відомо, вона у вині, а не у пиві. Просто поділився власними враженнями.

А, про каву. Так от, в кав'ярні того репабліка вона таки незла. Що я аж прикупив на пробу собі трохи ефіопських зерен. Спробую, якщо буде того варте, поділюся ще й кавовими враженнями :)
Вони навіть на вигляд сухої обробки, цікаво. Бо я в основному купую миту.

IMG_20200926_214228173_HDR_1601152975800.jpg - 102kB




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-9-2020 у 11:00


Каву зранку спробував. Ні, таке враження, що обробка таки мита, але якась вона дивна.
Ну і, знову ж, так ніби вона уже полежала, типу, під фест збудеться все, навіть те, що раніше збути не вдавалось.
Тобто, кава непогана, але такий смак, ніби я купив 500-грамову упаковку, і оця - це вже останні зерна з три тижні тому відкритої пачки. Смак уже приглушений.
Тому залишаюсь я при своїй ефіопії йоргачеф з груші.уа.

Ще посітили мою голову думки в приводу пива на фесті.
Було аж надто багато пива з "родзинкою", як у фігуральному, так і прямому значенні. Тобто, експериментів зі смаками.
Ні, я не маю нічого проти пива на чорносливі, і воно навіть було не з найгірших, принаймні, мало чіткий визначений букет смаку. Але при чому тут пиво? Чи пиво зі смаком меду? Якщо я захочу чогось медового, я куплю питний мед - фантастично смачний напій, якщо добре зроблений, звісно. Але пиво з медом? Навіщо псувати один хороший продукт іншим... От! Тут і ховається відповідь. Я так думаю, що подібними експериментами намагаються приховати своє невміння варити якісне смачне пиво. От зваріть той же класичний портер, щоб його реально хотілося пити - і все, маєте повну індульгенцію на будь-які експерименти зі смаками. Але якщо ви не можете зварити якісне класичне пиво, то вибачте, усі експерименти є спробою приховати це невміння, а не ознакою вашої "геніальної оригінальності".
Я не претендую на істину, але якщо ви не вмієте добре намалювати класичний портрет, усі ваші експерименти "під Поллока" - це просто мазня. І це стосується не лише пива, зараз прямо тренд такий поширений: та ви просто не шарите, а я офігєнний.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-11-2020 у 20:28


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Каву зранку спробував. Ні, таке враження, що обробка таки мита, але якась вона дивна.
Ну і, знову ж, так ніби вона уже полежала, типу, під фест збудеться все, навіть те, що раніше збути не вдавалось.
Тобто, кава непогана, але такий смак, ніби я купив 500-грамову упаковку, і оця - це вже останні зерна з три тижні тому відкритої пачки. Смак уже приглушений.
Тому залишаюсь я при своїй ефіопії йоргачеф з груші.уа.

Пишу визнати свою неправоту.
Кава Ethiopia Sidamo Hairloom Naturra Specialty від Project Orign таки реальний спешл. Розпробував її я десь до половини пачки, в смислі - підібрав помел, час екстракції. Її дуже чистий букет смаку теж зіграв роль, бо як правило чистий смак не має вираженого вау-ефекту, його треба розпробувати. Так сталось і тут.
Кава виявилась дуже близька до мого ідеалу.
І, як часто буває з ідеалом, - а де ж її тепер знайти у нас? :)
До фестівської кав'ярні, до їхнього трейдера вона не має відношення, а інші сорти, які я купував у них - просто собі кава, я такого рівня і в інших місцях, і дешевше, купити можу.
Будемо шукати :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10275
Реклама: