Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Що там у вас трапилось на 9 травня?
Козак
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 16-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: чудовий

[*] написано 16-5-2003 у 22:18
Що там у вас трапилось на 9 травня?


То що там відбувалосяText Black Невже ветерани РА затіяли бійку? Чи то була провокація? Хто те бачив?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-5-2011 у 20:41


Аж смішно стало :)
Почав шукати якусь дискусію про 9 травня у Львові і натрапив аж на цю.
8 років минуло - ніц не змінилося. Щороку проросійська 5 колона проводить провокацію і щороку на неї ведуться.
Правда, цього року таке враження, що провокація була двосторонньою, а повелися люди, які не бачать правдивого лиця свободівців.
От хоча б одного року ніхто з "націоналістів" туди не пішов, хай би собі там що хотіли робити з тими червоними прапорами і наступного року ні одного ветерана 1974 року народження, який готовий навіть постріляти не було б там...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-5-2011 у 14:36


http://doctor-juta.livejournal.com/234513.html



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-5-2011 у 19:38


Й справді, навіщо роздувати навколо цих подій таакий ажіотаж?! Помахали б годинку тими прапорами червоними (під якими воювали) старенькі й пішли б відпочивати...



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергей Воронов
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 16-5-2011
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2011 у 06:34
Веселі, брате, часи настали...


Цитата: Початково розміщене учасником Козак  
То що там відбувалосяText Black Невже ветерани РА затіяли бійку? Чи то була провокація? Хто те бачив?


Здравствуйте.
Приветствую Львов из Северодонецка.
Я - чистокровный русский, но мои предки почти 400 лет живут в Украине(куда ж меня деть?).
Но, не об этом хотелось заявить.

Знаете, уважаемые Львивъяны(простите за буквы, у меня нет украинской клавиатуры, но не в этом суть), 9 мая я праздновал с моим другом Михаилом, и у нас различные политические взгляды. Миша активный противник Путина, а я ему не устаю твердить, что сегодня уж 20 лет как нет никаких внешних врагов внутри страны.(Украины, конечно.)
Попраздновали мы и разошлись, утром ведь на работу идти.
После увиденных львовских событий по ТВ на следующий день вечером в новостях, я целую неделю размышлял, какую оценку лично я мог бы дать произошедшему.

В воскресение 15 мая я пошёл в магазин и купил бутылку "Франкивська Люксова" - решил, что во Львове ребята, которые подпрыгивали в колонах и срывали георгиевские ленты, - у себя дома, и просили всех не приезжать во Львов с красными флагами.
Я подумал, что поступили не хорошо "свободовцы", но они поступили так на своей земле. ("Люксову"купил потому, что Миша всё рекламирует украинское: ездит в отпуск на западную Украину, просто чтобы на украинском языке поговорить, с людьми пообщаться и т.д., привозил мне осенью "Западенку" г.Коломыя, ул.Волоська,17.)

Вот купил украинский продукт, чтобы таким образом поддержать львовян, а она - горилчана в горло не идёт. Ведь с красными флагами люди во Львов приехали поклониться могилам и подпрыгивали ребята на пути к этим могилам. Водку я выпил, но покупать больше не буду и не знаю, что должно произойти, чтобы я ещё раз купил. Наверное только Мишаня, когда приедет в следующий раз из Львова и расскажет опять про "Крайивку", сможет тогда меня "попустить". Вот такие диалектики.

http://www.youtube.com/watch?v=QVqAPnhCz0Q
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2011 у 06:50


Сергію, дякую, що зареєструвалися у нас на Форумі! Але є прохання дотримуватися Правил, зокрема у частині мови спілкування на форумі.
Дякую за розуміння!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергей Воронов
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 16-5-2011
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2011 у 06:52


Добре.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2011 у 09:37


вся правда :)
http://comrade-molotov.livejournal.com/1669413.html




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергей Воронов
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 16-5-2011
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2011 у 10:02


Бачив. Читав. Дивився. Але, не думаю, що Ви пропонуєте всю правду.(Ні, до Вас не має ніяких упередженних думок. Ніяких. ) Але, всю правду нам, на мою думку і нажаль, не дізнатися.

Ви пропонуєте переглянути перебіг подій, з Вашим поглядом на цей перебіг. І, нажаль, Ви не зафіксували "момент зі стрічками", а це дуже важливо. Адже георгіївськи стрічки, ніяк не червоні. Хоча, безумовно - символи. (Які були "не запрошені".)

P.S. Вибачте за мову, вибачте за нік нейм. До активації запропонували б лише змінити Сергея на Сергія - було б краще. І сьогодні, мабуть, існують програми, які виключають необхідність бачити мені, зокрема, червоні креслення в http://www.keyboard.su/ . Чому ці програми не задіяти на ресурсі? (Вже почав повчати. :) ) .
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-5-2011 у 11:26


Цитата:
Ви не зафіксували "момент зі стрічками", а це дуже важливо.

Який саме момент?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергей Воронов
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 16-5-2011
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2011 у 11:49


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
Ви не зафіксували "момент зі стрічками", а це дуже важливо.

Який саме момент?


Вітаю, Юрію.
Ось цей "момент зі стрічками": ( http://doctor-juta.livejournal.com/234513.html )

11:00 Марсове Поле. Кількість міліції не зменшилась. Приїхали МНС і три екіпажі швидкої. Народ розбрівся по Марсовому Полю. То там, то тут бачу кількох ветеранів та молодих людей з георгіївськими стрічками. Ніхто їм не заважає і не зриває стрічки.

11:10 (можливо, трохи помиляюсь в часі) — один з ключових моментів дня. На Марсовому Полі з'являється Петро Писарчук зі своєю свитою, георгіївськими стрічками та вінками. Хто такий Петро Писарчук — львів'яни знають добре. Для нельвів'ян — це один з нечисленних і ключових представників «всіма любимої» у Львові Партії Регіонів. Думаю, що коли б Петро Писарчук, як інші офіційні особи, поїхав вшанувати загиблих та ветеранів до монументу Слави (вул. Стрийська) — все було ніштяк. Але ні, Петро мав покрасуватись перед телекамерами і... націоналістами. Націоналісти терпіти не можуть Петра. Націоналісти почали зривати георгіївські стрічки у Петрової свити, забирати вінки. Почали скандувати «Ганьба», «Москаляку на гілляку» ітд.

В цей момент зав'язалась невеличка потасовка. Я не знаю, що там хотів зробити одинокий міліціонер (я цього не бачив). Але добре бачив як той міліціонер отримав у обличчя добрий заряд перцевого газу. (Це зафіксовано.)Молодика, який це зробив, спершу хотіли забрати правоохоронці (знову ж, чому тільки один правоохоронець кинувся захищати свого колегу з намаганнями пов'язати молодика, на що він сподівався?) Молодика «відбили» (відтиснули), попечений міліціонер зник.

Юрію, я не маю на меті робити висновки, я їх вже зробив. Але, такі просування перебігу подій - це: або не навмисно, або не професійно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-5-2011 у 12:03


Якщо вірити цьому звіту, то справді зривали. Але не з ветеранів.
І з прапором приїхали не святкувати, а провокувати. Для себе я цей висновок також зробив.





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергей Воронов
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 16-5-2011
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2011 у 12:11
А хто ж тоді...


Можливо й "не вклонятися" приїзджали, але - не зафіксовано.
А хто ж тоді... має фіксувати? Тільки ті, хто у спортивному одязі?
Мені - ганьба все це...

http://www.youtube.com/watch?v=QVqAPnhCz0Q
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2011 у 14:33


думаю, якби в Хайфу приїхали прихильники нацизму, розмахуючи свастиками і з залізними хрестами (чи які в німців були військові нагороди) на грудях, то їм би там набили писок :)



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2011 у 18:03


Цитата:
Думаю, що коли б Петро Писарчук, як інші офіційні особи, поїхав вшанувати загиблих та ветеранів до монументу Слави (вул. Стрийська) — все було ніштяк. Але ні, Петро мав покрасуватись перед телекамерами і... націоналістами. Націоналісти терпіти не можуть Петра. Націоналісти почали зривати георгіївські стрічки у Петрової свити, забирати вінки. Почали скандувати «Ганьба», «Москаляку на гілляку» ітд.

Писарчук і георгієвські стрічки?? Щось мені не вкладається це в голові...

А відносно хто кого терпіти не може - у галицьких політичних дебрях просто так не розібратися, я би не поспішав з такими висновками ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2011 у 22:57


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Дівеєв  
думаю, якби в Хайфу приїхали прихильники нацизму, розмахуючи свастиками і з залізними хрестами (чи які в німців були військові нагороди) на грудях, то їм би там набили писок :)

Ой, і не тільки набили б. Одне лиш, там би цього просто не допустили, цим молодчикам просто б не дали в’їхати в країну. Але що поробиш, там в людях виховують повагу до своєї історії (їхньої історії, підкреслюю) і самоповагу. А в нас...
Я от не розумію, чому в Україні комусь можна на повну глотку кричати "я русскій і мнє по %&^ всьо" і взагалі ображати корінне населення, тоді як той же самий "хтось" їде в іншу країну (не Україну), і тихо там дихає в тряпочку, ну хіба нахляється до помутніння? Так, риторика... Просто порівнюю ще Францію і Англію, в яких теж спільна "любов", хотіла я б подивитися, що б стало з англічанином, який на вулицях Парижа почне викрикати ображаючі французів гасла.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-5-2011 у 07:18


Це різні країни, а в нас це одні громадяни України приїхали до інших.
Я думаю, ключ цієї акції саме у цьому, Спровокувати Крим і Галичину на ескалацію сепаратизму.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-5-2011 у 10:52


Ну, Іра трохи загнула, але от громадяни тої самої країни і тої самої національності, а поводять себе так само як в Україні:
http://noddeat.livejournal.com/272494.html




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 18-5-2011 у 18:38


Цитата:

думаю, якби в Хайфу приїхали прихильники нацизму, розмахуючи свастиками і з залізними хрестами (чи які в німців були військові нагороди) на грудях, то їм би там набили писок


Як в Хайфі там - не знаю, можливо, що й ні, великий порт, а в портовому місті всякого надивились і нічому не дивуються.
А от в Німеччині - стопудово получили би. Але - від поліції і на законних підставах. Пропаганда нацизму і нациська символіка офіційно заборонені ЗАКОНОМ. Комунистична символіка законом в Україні не заборонена. Отже противникам оної доведеться терпіти ... і добиватися законним шляхом офіційної заборони.


Цитата:

Просто порівнюю ще Францію і Англію, в яких теж спільна "любов", хотіла я б подивитися, що б стало з англічанином, який на вулицях Парижа почне викрикати ображаючі французів гасла.


Оплесками зустріли б. Парижани себе французами не вважають. Так само як і нормандці, провансальці, гасконці і так далі. А решта Франції для перелічених - ото французи, яких недолюблюють.
От якби ельзсець чи там бретанець (з французької Бретані, а не з Великобританії) приїхав до Парижу і почав би на парижан перти.... Та й то, сумніваюсь, що щось страшне було б. Покрутили би пальцем біля вуха (чи який там відповідний жест в французів-парижан?), та пішли б собі далі по своїх справах.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-5-2011 у 09:31


Андреас, я говорила в загальному, але ваш приклад цікавий тим, що хоча середовище в тій же франції різношерстне, але тримаються ж вони купи, не рвуться під стяги іншої країни?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 19-5-2011 у 19:54


А що, 9-го травня хтось російським трикольором вийшов? Чи агітував за приєднання однієї держави до другої? Так що ніхто нікуди особливо не рветься.
Симпатії до деяких країн є, не сперечаюся.
А в ельзасців, припустимо, такі самі симпатії до Німеччини. Рік чи два тому був в Оберне, там монастир цікавий. Звернувся з незначним питанням до місцевого жителя німецькою. Він відповів, а потім запитав, як я здогадався, що він німецькою володіє? "Ну Ви ж ельзасець" - відповів я. Він аж розквів від задоволення. І "пригостив" мене лекцією, що ельзасці - ніякі не французи, і всі поголівно німецькою шпарять. Збрехав, до речі. Далеко не всі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-5-2011 у 20:07


Цитата:
А що, 9-го травня хтось російським трикольором вийшов?

Та власне парадокс у тім, що вся Росія святкувала з вивішеними триколором, під яким воювала РОА, а українців Верховна Зрада заставила вивішувати червоний прапор.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-5-2011 у 20:10


Трикольору не бачила, але гасел було більше ніж достатньо. Але ОК, візьмемо іншу країну, але ту саму ситуацію:
Росія, на цвинтар солдат вермахту і інших підрозділів прибувають внуки полеглих, причому з відповідною ідеологією, типу "руссіш швайне" етс., перед тим розтрубивши по всіх каналах в Німеччині про свій намір розгорнути стяг зі свастикою в цей день. І відповідно намагаються це зробити. Уявили? Можете прорахувати реакцію населення? Га?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-5-2011 у 20:13


Цитата:
Можете прорахувати реакцію населення?

Це надзвичайно складно уявити з усіх точок зору, але якби таке щось дійсно затіялося, то це було б значно крутіше ніж у Львові.
У Росїї і без німців серйозні сутички між ультраправими і антифа...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-5-2011 у 19:49


9 головних помилок галичан, які проявилися 9 травня
Якось дивно. Від Павліва не чекав.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1052
Реклама: