Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Найпопулярніший провайдер!!!
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-10-2005 у 12:44


Ось скористався тестом:
робочий комп :
Скорость Вашего канала: 210.37 Kbps ( 215421 bps)
Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 26.3 Kbytes/sec
Що відповідає дійсності, бо як вантажу якийсь файл, то то швидкість завантаження рідко коли перевищує 32,0 Kbytes/sec.
Якщо вантажити кіно десь в межах 700М, то вонозавантажується дечь за 4 години, буває деколи більше.

Домашній:
У віконечку пише 50,6, а тест сказав:
Скорость Вашего канала: 18.29 Kbps ( 18732 bps)
Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 2.29 Kbytes/sec




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 22-10-2005 у 00:55


А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-10-2005 у 01:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.

Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

256 кбіт/сек. 20.00год.-8.00 год. з понеділка по п’ятницю; субота, неділя - цілодобово.
64 кбіт/сек. 8.00 год-20.00 з понеділка по п’ятницю

Та і тарифна сітка в Уарнета краща.. Є куда маневрувати...

Скоро я надіюся вже буду мати уарнетівський DSL, от тільки аркада мені телефон цифровий протягне :) Вже 2 тиждень тягне :( Хоча по договору - місяць.. Терплю.. :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2006 у 01:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А кьто пробував оцю цяцю, і чи справді вона така хороша, як про неї малюють? І чи попрацьовує воно вже у Нашому місті? http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additional/internet/adsl/ Зокрема, цікавить отой їх необмежений.

Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

256 кбіт/сек. 20.00год.-8.00 год. з понеділка по п’ятницю; субота, неділя - цілодобово.
64 кбіт/сек. 8.00 год-20.00 з понеділка по п’ятницю

Та і тарифна сітка в Уарнета краща.. Є куда маневрувати...

Скоро я надіюся вже буду мати уарнетівський DSL, от тільки аркада мені телефон цифровий протягне :) Вже 2 тиждень тягне :( Хоча по договору - місяць.. Терплю.. :)


мав на попередній роботі досить-таки непогано -- фільм качає за 1-1.5 доби, але на новій роботі зараз будемо ставити інтернет від уарнету
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
popTAB
Дописувач
**



Повідомлень: 36
Зареєстрований: 6-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2006 у 10:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

А за саму виділену лінію не доведеться випадкова укртелекому щомісяця "відстібувати"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-1-2006 у 11:57


...10 грн. здається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-1-2006 у 12:10


Фарлеп по ADSL серйозно відстає :(



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 4-1-2006 у 12:16


Фарлеп по хDSL пропонує під'єднання за 1грн - акція



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2006 у 18:50


зато у фарлепа ціни скажені на трафік
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2006 у 22:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
зато у фарлепа ціни скажені на трафік


Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-1-2006 у 23:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Без врахування трафіку:
ADSL 64/64 344 грн.

Таки скажені тарифи. В Уарнета раза в три дешевше причому навіть по швидкості в загальному краще.

Помегабайтна оплата чуть краща ситуація. Але все одно гірше.

Хоча для абонентів фарлепу ситуація звичайно патова. Навряд чи їм хтось дасть АДСЛ від уарнета поставити.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-1-2006 у 23:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від popTAB
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помоєму за ці гроші краще взяти у Уарнета (до речі в Укртелекому ще треба ПДВ доплюсувати):
http://www.uar.net/?action=unlim

А за саму виділену лінію не доведеться випадкова укртелекому щомісяця "відстібувати"?

То не виділена - то телефон. Абонплата за телефон хіба. Ну я так аркаді плачу, бо до укртелекому то відношення немає.

Але УкрТелеком сам надає послуги з АДСЛ. Тоді теж тільки абопнплата за телефон, нічого не міняється одним словом.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 6-1-2006 у 08:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран

Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Ви ж шановний - не по телефонії !!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2006 у 14:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
зато у фарлепа ціни скажені на трафік


Був я в них недавно, ціни в укртелекому на анлімітед нижчі, а про укрнет вже й говорити не треба
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2006 у 00:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран

Ви давно мабуть не заглядали на їх сайт.


Ви ж шановний - не по телефонії !!


Ой , хто тут ?! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2006 у 00:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Без врахування трафіку:
ADSL 64/64 344 грн.
Таки скажені тарифи. В Уарнета раза в три дешевше
причому навіть по швидкості в загальному краще.


Дійсно аж кров в жилах стигне. :) Та і не в три а в 10-ть.
З чим порівнюєте ? Другу цифру Ви чомусь не навели.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Помегабайтна оплата чуть краща ситуація. Але все одно гірше.


У одних ціна вище у других нижче, бачте пане ринкова економіка . Ціни на інтернет державою не регулюються.
Зрештою аналогічно до попереднього - цифри треба дивитися. Ви в стані з тою формулою на помегабайтний трафік UARNet розібратися, бо я, чесно скажу, - ні?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Хоча для абонентів фарлепу ситуація звичайно патова. Навряд чи їм хтось дасть АДСЛ від уарнета поставити.


Навіть не сумнівайтеся - це заборонено під страхом сурової кари. :)
То все жарти , а якщо серйозно то маю одне питання - для чого так людей лякати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2006 у 00:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Фарлеп по хDSL пропонує під'єднання за 1грн - акція


нее-а не хDSL а ADSL. Що не одне і те ж.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2006 у 00:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Фарлеп по ADSL серйозно відстає :(


Дозволю собі поцікавитись, а звідки така інформація?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 8-1-2006 у 01:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Дійсно аж кров в жилах стигне. :) Та і не в три а в 10-ть.
З чим порівнюєте ? Другу цифру Ви чомусь не навели.

З оцим порівнюю.
http://www.uar.net/?action=unlim

Є в Фарлепа вигідніші тарифи ? Щось я не бачу. Ткніть носом. І бажано пояснити чому - на пальцях - як для рядового користувача.

В Фарлепа 64/64 - це мається на увазі одночасна швидкість прийому-передачі ? Тобто в сумі ніби 128 ? Роз'ясніть будь-ласка.
В мене на уарнеті в будь-яку сторону 128кб качається..


Цитата:

У одних ціна вище у других нижче, бачте пане ринкова економіка . Ціни на інтернет державою не регулюються.
Зрештою аналогічно до попереднього - цифри треба дивитися. Ви в стані з тою формулою на помегабайтний трафік UARNet розібратися, бо я, чесно скажу, - ні?

Хіба я маю щось проти ринку. Я констатую факт того що Фарлеп по цінах ще відстає від Уарнета. І знаючи попередню інертність зниження цін на фарлепі- не віриться що він колись обжене Уарнет ..

А з формулою що там розбиратися ? Там все елементарно.
Беремо найдешевші тарифи в обох фірмах.
УАРНЕТ
128 60,00 (включено Е=500 Мбайт) 0,15

ФАРЛЕП
128/64 44** 300 0.15

В уарнета коеф. вдень 1.2. Тобто маємо приблизно 416 нормальних мегабайт вдень. Отже приблизно однакова ціна 1 мегабайта виходить: в фарлепа 0.146 копійки, в уарнета 0.142 . Але ж крім того в уарнета є після 20:00 суттєві знижки. А в Фарлепа ?


Цитата:

Навіть не сумнівайтеся - це заборонено під страхом сурової кари. :)
То все жарти , а якщо серйозно то маю одне питання - для чого так людей лякати?

Тому що я вважаю що навряд чи контора яка надає однакові послуги з конкурентом - буде сприяти розвитку конкурента. Звісно можливо і можна поставити уарнетівське обладнання на АТС фарлепа - але питання в ціні :) А це вже нецікаво получиться. В вас є інші дані ? Наведіть - тоді ніхто не буде лякати людей. Я всього лише користувач, який чомусь не знає жодної людини з фарепівським телефоном і уарнетіським ADSL інтернетом :)

Взагалі зараз Фарлеп в дуже вигідному положенні. Наставив телефонів - тепер і АДСЛ можна по вищих ніж в конкурентів тарифах ставити. І будуть купувати, так як неохота знову платити за встановлення телефону від іншого оператора, особливого якщо іншого в районі нема :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-1-2006 у 08:53


...у уарнета вночі є й коефіцієнт 0,10, хто не знає :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2006 у 09:51


На рахунок коефіцієнтів, тут ще такий нюанс. В Фарлепа нічний + субота, неділя в 2 раза дешевший. Ха! Не тут то було, примітку внизу читали? Дешевший тільки *додатковий* трафік, тобто за основний (300МБайт найдешевшого пакету) платиш всі 100% неважно, вдень ти сидиш чи вночі (сб, нд.)
Денна плата все одно у всіх провайдерів приблизно однакова (до 15 коп за метр). А, скажімо, захочеш накачати фільмів, музики, wаrеz вночі. В УАРнета за 60грн можна накачати 5 Гіг! а в Фарлепа? 44грн за 300М + 7.5коп/МБ за решту 4700МБ = 396грн :) Краще вже анлімітед (від якого провайдера і так зрозуміло). Звичайно це крайній випадок і всі ночі поспіль ніхто качати не буде, але все одно, такий розклад цін не на користь Фарлепа.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2006 у 02:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Є в Фарлепа вигідніші тарифи ? Щось я не бачу. Ткніть носом. І бажано пояснити чому - на пальцях - як для рядового користувача.

Та власне кажучи є певна незручність, що порівнювати можна з натяжкою, бо двох однакових за умовами пакетів немає у пропозиціях цих продавців. Зрештою, якщо одного пакета і знайти то загальної картини він не дасть. На загал, я пропоную, в такому, дещо агресивному ключі, дискусію не розвивати, бо вона , на мій погляд, стане нецікавою. Основна , як я розумію, суть форуму в обміні інформацією між його дописувачами. Я маю, що з приводу піднятої теми розказати шановній публіці . І суть того, що я хочу сказати, зовсім не лежить в площині "Фара сакс, УАР рулезз !" чи навпаки (хоча фактично до цього спонукає сама назва гілки :) ). Тому прошу мені вибачити, що я проігнорую коментувати решту Вашого повідомлення, але не залишу його поза увагою. Якщо муза сприятиме, у наступному повідомленні спробую викласти свої думки і відкрити Вам інші сторони медалі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2006 у 03:47
Деякі думки з приводу...


Тему цієї гілки, яка мабуть, за задумкою автора, мала б визначити найкращого провайдера можна змінити на "найдешевший провайдер". Переважна більшість статей акцентує увагу лише на вартості послуг. Чи власне кажучи тільки ціна є визначальною при оцінці тої чи іншої контори ?
Погодьтеся товариство, що так не є. Поза сумнівом ціна є основним, але не єдимим критерієм. Зрештою мабуть багато хто з присутніх мав нагоду спробувати дешеві пакети мобільних операторів і з подивом виявити, що на контракті чомусь якість вища. Я не проводжу прямих аналогій з відомою приказкою про дешеву рибку, маю на увазі інше - самі споживачі формують пропозицію. Задоволення їхніх потреб і є мабуть тим основним на чому тримається вільна конкуренція, ринок і т.п. і т.д. Відповідно на цьому етапі виникає певне розшарування між конкурентами у тому плані, що кожен обирає собі власну стратегію розвитку. Відповідно до неї формується щонайменше дві речі.
- ніша - категорія споживачів.
- інвестування прибутку - куди вкладати зароблені гроші.
Зрозуміло, що обмеження тільки однією нішею чи наприклад вкладання грошей тільки в зарплату працівників :) ні до чого хорошого не призведе. Ще трошки потерпіть я виходжу на фінішну пряму. Щодо ніші - історично так склалося, що Ф., як оператор телекомунікаційних послуг орієнтований на комерційного споживача . Фактично мова йде про умовний розподіл на юридичних і фізичних осіб. Чому запитаєте Ви ? - все просто - починалося все з телефонії, де як зрозуміло на фізиках великих заробітків не зробиш - переважно це дзвінки по місту в межах абонплати(як приклад: G. T. у Львові не встановлює телефони фізичним особам, припускаю через низьку рентабельність цієї послуги). Більше дзвонять за кордон та в межах України зрозуміло на роботі. І у цій ніші Ф. вдалося здобути певну репутацію, як надійного оператора телефонії. Стратегіно вірним вважаю було орієнтуватися саме на цю категорію споживачів в подальшому - вийшовши на ринок з послугою надання доступу до Інтернету. Для задовлення потреб великих фірм та банків було збудовано мультисервісну мережу, що охоплює все місто. Саме наддання декількох послуг (телефонія, інтернет, передача даних, VoIP, гостінг, колокейшен і т.п.)з одного так би мовити ствола є зручним для споживача з багатьох причин достатньо прозорих щоби на них детальніше зупинятися. Тобто гроші вкладаються в збільшення кількості послуг та нарощенню мережі (магістральне оптичне кільце, що охоплює десяток АТС працює на швидкості 1Gbit/сек). Тепер щодо дружньої, мені особисто, компанії У. Нажаль вона НЕ Є оператором. Тобто не має власної сітки телефонних станцій, кабелювання у каналізації та ін. Відповідно не може надавати згаданого вже комплексу послуг і погодьтеся apriori не володіє аналогічними по якості кабельною інфраструктурою.
Відповідно стратегічно вірною є орієнтацію цієї компанії, за таких умов, на ринок для домашнього вжитку, що і диктує дещо нижчі, на загал ніж у Ф ціни та знижки у "небізнес час". Також хочу відмітити плідну співпрацю У. з А-Х. (знімаю капелюха перед І. А. та його командою за чудові дипломатичні здібності). Далі бажаючі можуть мене доповнити, бо цю сторону медалі знаю менше. Вертаючись до Ф.: невже нічого не може він запропонувати домашнім користувачам (як на диво, але вони є навіть у достатньо добре покритих спальних районах. Зокрема мабуть ті, що натерпілись "диких" домашніх мереж, яким треба нехай дорожче, але стабільніше)? Чому ж , і для них є "смаколики". Зокрема інтернет-трафік по місту (у межах мережі Фарлеп) не обліковується. Тобто обмін даними між користувачами Ф. їм нічого не коштує. Можна обмінюватися тими ж фільмами і варезами економлячи кошти. Аналогічно, не обліковується він і між користувачами мережі та деякими (не всіма !) серверами Ф. зокрема ігровим та файловим архівом. Цікаво, що швидкість при цьому не обмежується обраним пакетом. Тобто якщо пакет з швидкістю 64/64 (BTW це , шановний vovka, означає, що гарантується отримання даних з швидкістю 64Kbit/sec та прийом з такою ж швидкістю), але модеми зєдналися на більшій швидкість (переважно це 512Kbit/sec Upstream і 2048Kbit/sec Downstream) - то саме на такі швидкості буде йти обмін у середині мережі.
Ото власне і все що я хотів сказати, маєте бажання -думайте, аналізуйте, радо приймаються коментарі по суті.
Підводячи підсумок: недалекий той час, коли доступ до інтернет, як такий, перестане цікавити споживача - його буде багато і дешевого "як борщ" (зрештою останні рухи в цьому напрямку домінуючого оператора яскраво це підтверджують). На перше місце вийде послуга. Тобто і то про, що я вже згадував і багато чого іншого наразі невідомого , або такого, що щойно зароджується. І тільки забезпечення якісної і різноманітної послуги, а не банальної "труби", дозволить гравцям ринку зберегти існуючі позиції та отримати нових покупців. Так що, як кажуть "дасться чути" :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-1-2006 у 05:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Адріан Баран
Тому прошу мені вибачити, що я проігнорую коментувати решту Вашого повідомлення, але не залишу його поза увагою. Якщо муза сприятиме, у наступному повідомленні спробую викласти свої думки і відкрити Вам інші сторони медалі.

Не побачив я ніде агресивного тону повідомлення.. Просто задав питання які мене цікавили.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 10-1-2006 у 08:57


Моя думка - останнім часом всі компанії, що надають послуги, - не тільки інтернету, - практикують формулками, умовами та розмежуваннями різноманітними заплутати. От чого простіше - простий людський тариф, нехай залежний від часу доби - але НАГЛЯДНО ! І тоді відразу видно, а так - замулення очей :(



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 11
Реклама: