Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  5
Автор: Тема: Найпопулярніший провайдер!!!
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

shocked.gif написано 20-6-2002 у 18:12
Найпопулярніший провайдер!!!


Послугами якого інтернет-провайдра Ви користуєтесь ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
111111
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 8-10-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

thumbdown.gif написано 8-10-2002 у 21:15
недоречне опитування


:D
http://lvivbest.com/providers/
це один із багатьох сайтів де пише який провайдер кращей
навіщо то здалося??? халявна реклама чи як??
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-10-2002 у 18:10


1. На згаданому сайті є просто перелік львівських провайдерів, але не вказано їх популярність у Львові (скількі людей яким провайдером користується).
2. Ідея цього опитування виникла внаслідок маси питань друзів, знайомих стосовно рекомендації хорошого провайдера. Зрозуміло, що при різних модемах і різних АТС і якість з'єднання буде різна і не завжди провайдер винуватий. Та все ж мене зацікавило який провайдер найпошіреніший у Львові.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
111111
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 8-10-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2002 у 19:42


А що тут думати - той провайдер най кращий який охопив більшість Львова і всі прекрасно знають його:-) №1 у львові:-)))))))))))))
1. існує аналогісний сайт де є перелік провайдерів цілої України і там гарно розписано кожне місто з рейтингом кожного провайдера
2. тепер про модеми і атс - ще можна сказати що і від погоди залежить якість звязку:-) тут треба врахувати цифрові атс, також радіо канали для інету, також те що самі провайдери можуть обмежувати трафік, а також про фінанси користувачів - думаю не кожен зможе поставити собі супутниковий звязок:))) і тішитися гарним конектом:)))
----------------------

а взагальному - в нас інет дороге задоволення, для порівняння можна взяти країни Європи, Пн. Америки - і ми побачимо в скільки дестків і навіть сотень раз там дешевші ці послуги при тому що рівень їхніх доходів в стільки само раз вищий за наш
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-11-2002 у 23:00


США:
$20/мічяць - необмежений модемний звязок (локальні дзвінки безкоштовно)
$50/місяць - необмежений DSL/Cable (1500/384) постійний звязок.

А скільки коштує інтернет у Львові?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-11-2002 у 23:18



Цитата:

$20/мічяць - необмежений модемний звязок (локальні дзвінки безкоштовно)


Знущаєтесь?
;)

У Львові - Інет по дозвону (вдень) за годину:
3,60 грн за телефон (Укретелекому)
3 грн (приблизно) за Інтернет (провайдеру)

Всього 5-6 грн за годину (біля 1 USD)

І це при наших зарплатах!
:(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2002 у 02:07


А хто оплачує hosting цього сайту і скільки це коштує?
Я бачу він десь в Арізоні
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2002 у 18:39


Хостинг оплачує Ріднет http://ridne.net - тобто я і мої друзі (зі своєї викладацької зарплатні).
Ми не маємо відношення до якихось партій чи "крутих" комерційних структур і наші проекти в основному неприбуткові.

Хостинг вибирався з міркувань:
- надійності
- якості обслуговування
- тех показників
- ціни

Аналогічно здійснювався вибір домену.

Країна де фізично розміщений сайт на разі значення не має.
Якщо Вам потрібні поради по вибору хостера чи щось подібне - краще я Вам відповім особисто по ел пошті.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Волкорні
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 14-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2002 у 22:59


Чому у списку лише 5 провайдерів? Адже у Львові їх принаймі втричі більше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Lidia
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 16-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2002 у 18:11


Шановні!

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?

Мені здається, що питання про найпопулярнішого інтернет-провайдера у місті Львові - не актуальне. Все всім і так зрозуміло. Наразі ринок інтернет-провайдерів у Львові переповнений і йде активний перерозподіл клієнтів.

А от про нову галузь інтернет-послуг - хостинг, чомусь рідко хто згадує. ;-(

Що Ви пропонуєте для висвітлення такого питання?

З повагою, Лідія.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2002 у 19:19



Цитата:

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?


Ви можете самостійно організувати опитування (кнопка "Опитування")
Я особисто не є фахівцем на ринку Львівського хостінгу, том у не зможу підібрати якісно пункти
Крім того, я вважаю, що хостинг на відміну від користувацького Інтернету не є таким географічно привязаним (навіть до країни) та й географічна приналежність сайту є майже завжди неоднозначною.

Цитата:

Мені здається, що питання про найпопулярнішого інтернет-провайдера у місті Львові - не актуальне. Все всім і так зрозуміло. Наразі ринок інтернет-провайдерів у Львові переповнений і йде активний перерозподіл клієнтів.


Так зрозуміло чи йде активний перерозподіл? - Мені здається це трохи різні речі :)
А поки що опитування явного лідера не показало. Хоча до необхідного статистичного мінімуму ще далеко :(

Цитата:

Що Ви пропонуєте для висвітлення такого питання?


Я пропоную Вам опублікувати на Форумі:
- аналітичні матеріали по хостингу,
-навчальні статті по способах організації та розміщення сайтів
-і рекламні матеріали (у відповідних розділах)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-11-2002 у 16:28


Я відповів - Уарнет. Але є дуже багато але. Моя компанія не так активно використовує інтернет, щоб брати виділенку. Тому ми зупинились на діал-апі. Зв'язок паршивий, це м'ягко говорячи. Правда в нас стара 52 атс. Поки на сервері стояла вінда - з переконктуванням можна було здуріти. Поставили FreeBSD - тепер можна жити, правда дуже повільно жити:) . Але коли з'явився колбек - в мене виникло суттєве запитання до Уарнет : чи буде в них колбек. Відповідь була що буде ... До тепер немає.
Я думаю що в даному опитування треба було розділити запитання принаймі на 2 позиції : 1. виділенка 2. дозвон. Думаю що в тих двох категоріях були б різні лідери.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Mr Shape
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-12-2002 у 03:45


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин


Знущаєтесь?
;)

У Львові - Інет по дозвону (вдень) за годину:
3,60 грн за телефон (Укретелекому)
3 грн (приблизно) за Інтернет (провайдеру)

Всього 5-6 грн за годину (біля 1 USD)

І це при наших зарплатах!
:(


хм..по-моєму, з 1 серпня ц.р. Укртелеком здирає 1,80 грн/год (3 коп/хв) з ПДВ. Можете кинути в мене камінь, якщо я помиляюсь!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-12-2002 у 13:58



Цитата:

хм..по-моєму, з 1 серпня ц.р. Укртелеком здирає 1,80 грн/год (3 коп/хв) з ПДВ. Можете кинути в мене камінь, якщо я помиляюсь!

Напевно мене перемкнуло :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-12-2002 у 16:59


Промовчу про технічні питаняя, на мому підприємстві виділенка від Уарнету яка мене задовільняє. Не хочу рекламувати, але мені дуже імпонує, як поставлено власне роботу з клієнтом у цього провайдера. Надзвичайно приємна людина адміністратор Максим Антоневич! Так тримати!:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 15:51


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Промовчу про технічні питаняя, на мому підприємстві виділенка від Уарнету яка мене задовільняє. Не хочу рекламувати, але мені дуже імпонує, як поставлено власне роботу з клієнтом у цього провайдера. Надзвичайно приємна людина адміністратор Максим Антоневич! Так тримати!:cool:


Погоджуюся.. Раніше також дуже подобався УАРНЕТ.. В принципі і зараз подобається.. Суппорт нормальний, в особі Олеся Гірняка. .. Але ! Після нових здирницьких тарифів, я все ж таки вибрав ФАРЛЕП.. Коллбек - супер.
Зараз щось призупинили новим видавати, але я встиг :)

Між іншим, ніхто не знає де можна купити погодинний коллбек ? З Літехом звязуватися неохота, так як треба всякі паспорти, адреси і т.д.. Раніше надавав Інфоком таку послугу, але зараз на сайті пропали ціни на коллбек.. Невже також відмінили ?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 15:55


Цитата:
Першим відправив користувач Lidia
Шановні!

У мене, як у представника хостинг-провайдера, виникло запитання, а чому не проводиться опитування стосовно найпопулярніших провайдерів хостинг-послуг у місті Львові?

З повагою, Лідія.


Перш за все порівняйте ціни. Наприклад
http://www.ruweb.net і свій .
Як на мене в буржуїв краще.. Адмін росіянин, але серваки в штатах..
От якби ще й оплату по WebMoney ви приймали..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Lidia
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 16-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-12-2002 у 17:40


2vovka:
Ходила я на той сайт. Бачила. Сайт як сайт. Лише складається враження, що ціни і не такі вже низьки. 1у.о., потім ще 1 у.о., потім додатково... Хостінг в роздріб так би мовити :-)

Якісні та надійні послуги хостинга, звичайно по прийнятним цінам, надійна та оперативна служба технічної підтримки - мрія кожного клієнта. Ми прагнемо її здійснити! А ще надається зручна у користуванні Панель Управління ресурсами (на російській мові в т.ч., що зрозуміло користувачам, які не володіють вільно англійською).

Стосовно ВМ, так ця система ЛЕГАЛЬНО до українського законодавства взагалі не прив"язана. А Ви купували щось в Україні за ВМ? Поділіться враженнями!

А PayCash - будь-ласка! Це альтернатива!

Відповідно цін. В нас діє дуже гнучка система знижок для тих, хто передоплачує на рік вперед (50% погодтесь. це не мало). Українські регіональні доменні імена реєструємо безкоштовно.

Як Ви бачите, UKRHOSTING також має свої плюси.
:-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 25-12-2002 у 19:07


Цитата:
Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач Lidia
2vovka:
Ходила я на той сайт. Бачила. Сайт як сайт. Лише складається враження, що ціни і не такі вже низьки. 1у.о., потім ще 1 у.о., потім додатково... Хостінг в роздріб так би мовити :-)

Скажу точніше. 1 уо, це якщо ви берете спочатку хостінг, а потім якщо не хватає, то доплачуєте 1 уо за кожен гігабайт. Якщо ж брати зразу 5 наприклад то там набагато дешевше получається ніж по 1 уо. Як подивитися ? Є дуже зручний типа калькулятор в них. Там все можна вввести і вам зразу скажуть ціну. В мене план за 2 доллари, і туда входить якщо не помиляюся 500мб траффіку, 3 домени,дофіга піддоменів, 3 поп3 ящика, пару фтп аккаунтів, крон, ПШП, 2 мускл бази, всякі там htaccess, fronpage extension,скрипти і статистика. Місця мало. Мені 20 метрів цілком хватає. Ну так то за 2 доллари. Причому ВМ. Навіть на моему прямо скажем посередньому(якщо не сказати гірше) з точки зору дизайну сайті, це себе окуповує. Я отримую гроші в ВМ, в ВМ я і плачу за хостинг.
Це я не рекламую хостинг, а говорю свою думку як його користувач.



Цитата:

Якісні та надійні послуги хостинга, звичайно по прийнятним цінам, надійна та оперативна служба технічної підтримки - мрія кожного клієнта. Ми прагнемо її здійснити!

Там також підтримка на рівні.Крім як вночі. Що стосується надійності, то ваша правда - це таки мрія. А то не дуже приємно коли одного разу відрубили IMAP, і вся суть мого скрипта пішла в гори...

Цитата:

(на російській мові в т.ч., що зрозуміло користувачам, які не володіють вільно англійською).

Що за власник сайту який не розуміє англійської на рівні цієї панелі ? :)

Цитата:

Стосовно ВМ, так ця система ЛЕГАЛЬНО до українського законодавства взагалі не прив"язана. А Ви купували щось в Україні за ВМ? Поділіться враженнями!

Я обналічував їх в Україні. Через WebMoney.com.ua І це головне.
Щодо покупок, то не було такої потреби, але вже у ЛЬвові є 2 обмінні пункти ВМ, магазин tid.com.ua давно приймає оплату за ВМ. Я купляв хіба щось в фізичних осіб. Наприклад диск по пошті прислали, баннери купував.
Вона помоєму і Росії легально не привязана , і що ? Всі торгують як має бути.. Я навіть на exaccess продав за 1 WM один маленький скрипт.

Цитата:

А PayCash - будь-ласка! Це альтернатива!

Трохи квола альтернатива. Незнаю чому але щось не хочеться з цим звязуватися.. Не поширена.. Менше можливостей щось купити/продати.
Колись ставив собі, але перейшов на вебмоней.

[qoute]
Українські регіональні доменні імена реєструємо безкоштовно.

Це взагалі незрозуміло з якої радості я повинен за львівський домен платит біля 60 гривень. КИЇВ.УА безкоштовний.. Там треба трохи розбиратися як писати заявку. І ДНС треба надати.
com.ru,org.ru,net.ru , також безкоштовні.
Зате com.ua як і належить платні. Про який розвиток нашого інтернету може бути мова ? Ладно, це вже тема іншого питання..

Цитата:

Як Ви бачите, UKRHOSTING також має свої плюси.
:-)

А хіба я казав що немає ? :)
КОжен має якийсь плюс. Але особисто для мене вартість є основною. Мені абсолютно непотрібна технічна підтримка якщо хостинг працює стабільно. І якщо на його сайті розписані всі загальні поняття. Типу як зайти по SSH , що доступно а що ні, і по яких шляхах можна знайти наприклад sendmail, або zip.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 31-1-2004 у 18:09


Напевно десь є свіжіша тема про хостинг, та тут було згадано такого хостинг-провайдера як http://www.ruweb.net, через них там хостинг на американській площадці суттєво дешевший. Як гадаєте, варто замовляти - не буде гальмувати через географічну віддаленість? А ще цікавить - може напряму замовити американський хостинг, може буде ще дешевше?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 31-1-2004 у 18:45


Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Напевно десь є свіжіша тема про хостинг, та тут було згадано такого хостинг-провайдера як http://www.ruweb.net, через них там хостинг на американській площадці суттєво дешевший. Як гадаєте, варто замовляти - не буде гальмувати через географічну віддаленість? А ще цікавить - може напряму замовити американський хостинг, може буде ще дешевше?


На рахунок рувебу, то як на мене не гальмує.
Подивися по uptime.ru . Достатньо стабільний.
Суппорт сякий такий є, але все працює, і вже більше півроку до них не писав. Наразі не можу ні до чого придертися. Ну але то все пізнається в нагрузках. Якщо в вас потужний сайт, то я не знаю що сказати..
Якщо вибираєте в них, то беріть сервери в NAC . Там трошки дорожче але більше сервісів і модулів. Наприклад в тому іншому де я колись вибирав, непрацював IMAP .
Перегляньте phpinfo в них.

Напряму я незнаю, навряд чи вийде набагато дешевше. Хіба самому стати реселером :)

p.s. Відповів тут, ну але явно повідомлення про хостинг треба перенести куди небудь в інше місце.

p.p.s. До речі на рахунок географічної віддаленості. Навряд чи по таких цінах або навіть в діапазоні +/- 50% ви знайдете неамериканський хостінг. Його більшість перепродує.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
RedHead
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 25-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2004 у 01:57


Зараз користуюсь послугами Фарлепа(нічний з колбеком), атс 62 - погана... конект - 21.6. Суппорт постійно зганяє все на користувачів. Думаю взяти виділенку від Уарнету.
P.S Колбек у Львові також надає Http://svitonline.com
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 28-2-2004 у 16:36


У мене був Зеос, а тепер Світ Онлайн.Власне , змінила через те, що другий пропонує колбек безплатний. Витрати на інет зменшилися у півтора рази :) Чого ще тре людині для щастя? :lol:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 23-7-2004 у 11:13


От хтів відразу два помітити - не пущає !!!!

Фарлеп щось "нє очєнь", хоча й виручає, а ГлобалЮкрейн взагалі у списку опитування відсутній !!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-7-2004 у 13:25


...як на мене, найкращий провайдер – уарнет, бо таке враження, що тільки він дбає про
розширення мережі своїх клієнтів за рахунок виділених ліній, або доступу через локальні мережі
через власні площадки у різних частинах міста... користуватися нормально даял-апом з нашими
старими АТС дуже незручно через погані лінії, а також погодинну оплату за телефон... крім того,
наприклад, фарлеп, дійсно звалює власні проблеми з колбеком на користувача, – то в нього не
та ОС, то не той модем... мені так і не вдалося протестувати їх колбек, як я той модем не настроювала :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 11
Реклама: