Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Найпопулярніший провайдер!!!
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2006 у 13:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Не побачив я ніде агресивного тону повідомлення.. Просто задав питання які мене цікавили.

Перепрошую, може мені так здалося. Мабуть на це мене наштовхнув Ваш епітет "скажені"(двічі), та те що Ви підтвердили мою тезу про те, що Ви "лякаєте людей" :) Ну раз дискусія йде у нас в дружньому тоні, то чи на всі запитання Ви знайшли відповіді у моєму довгому повідомленні?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
root
Заблокований




Повідомлень: 43
Зареєстрований: 16-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2006 у 22:39


Найлучіший - це Літех. Бо він в мене є.
Всі інші - гірші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2006 у 16:37


Як на мене, то провайдера слід оцінювати по роботі з виділеними лініями. Діалап - (був колись такий тип підключення) давно час забути!
А вибирати, на мою думку, слід між Уарнетом та Інтернет Україною. Трохи маю досвід в цьому - виділенки: вдома, на роботі, вдома-2... :)
Уарнет - більше мороки, часу та суттєво більше стартових грошей (біля 200дол) в процесі підключення, зате прийнятні ціни на трафік (якщо активно користуватись) та необмежені пакети.
Інтернет Україна - відносно швидкий процес підключення, майже безкоштовний (кабель + робота = 150грн), зате ціни на трафік трохи вищі Уарнетівських. (напр., вночі: 5коп - ІУ; 2коп - Уарнет).
Отже висновок досить простий: плануєте багато качати - на Уарнет (мін. - 60грн/міс); для "домашнього" користування - ІУ (мін. - 25грн/міс). Трафік в ці суми включений.
Також важливо: і там, і там персонал чудовий!
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
Ще одне, залучайте до підключення сусідів (локальна мережа). Дешевше буде!
Щось не зрозуміло - запитуйте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-2-2006 у 09:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
...
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
...

Так, "любого"... Пішов в Уарнет, сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:

* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74

щось жодної фарлепівської АТС не видно
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 16-2-2006 у 09:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
...
До речі, абоненти Фарлеп (і т.п.) запросто можуть користуватись послугами любого провайдера!
...

Так, "любого"... Пішов в Уарнет, сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:
* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74

щось ніоднї фарлепівської АТС не видно


Ще прошу зауважити, з Фарлепівського номеру де-які діялапівські телефони інших провайдерів ніколи не відповідають ..... на випадковість не схоже :rolleyes:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-2-2006 у 12:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
... сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.

Я це і маю на увазі!
Телефон може бути хоч Фарлепівський, хоч Діджітелівський. Любий! Виділенка (БЗ) буде всеодно Укртелекомівська. АЛЕ БУДЕ! З попередніх повідомленнь виходило: маєш Фарлеп - торба! "Кохайся" з Фарлепом! А це неправда!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
А на сайті ІУ в розділі "Тарифні пакети на Виділені лінії" є внизу примітка:
* - для абонентів АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
щось ніоднї фарлепівської АТС не видно

БЗ теж буде Укртелекомівське, єдине, я б перефразував їх примітку так:
* - у районі дії АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
Як є дійсно потреба у виділенці, скиньте приватне повідомлення, поясню без проблем.
Подумайте самі. Реальна ситуація. В одному будинку є телефони (номери) Укртелекомівські, Фарлепівські та Діджітелівські. Реально? Цілком. Якщо до будинку прокладено (можна прокласти) виділену лінію, то її можна завести у любу квартиру? (Навіть, зовсім без телефону?). Звичайно! От і є відповідь на Ваше питання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2006 у 07:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петришин
... сказав що маю телефон від Фарлепу, відповіли що "ніц з того" і тягнуть виділенку з Укртелекому.

Я це і маю на увазі!
Телефон може бути хоч Фарлепівський, хоч Діджітелівський. Любий! Виділенка (БЗ) буде всеодно Укртелекомівська. АЛЕ БУДЕ! З попередніх повідомленнь виходило: маєш Фарлеп - торба! "Кохайся" з Фарлепом! А це неправда!

Що це означає "БЗ буде Укртелекомівська"? В наш будинок заходить 2 різних кабеля, один укртелекомівський, інший фарлепівський, діджітел залишимо в спокої, бо вони взагалі кабелів не тягнуть а по радіозвязку. І якщо в мене є 2 дроти з фарлепівського кабеля, то "кохатися" доводиться лише з Фарлепом, допоки не куплю іншу пару дротів з укртелекомівського кабеля.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
БЗ теж буде Укртелекомівське, єдине, я б перефразував їх примітку так:
* - у районі дії АТС № 221, 222, 223, 230, 234, 237, 35, 63, 64, 65, 70, 72, 74
Як є дійсно потреба у виділенці, скиньте приватне повідомлення, поясню без проблем.
Подумайте самі. Реальна ситуація. В одному будинку є телефони (номери) Укртелекомівські, Фарлепівські та Діджітелівські. Реально? Цілком. Якщо до будинку прокладено (можна прокласти) виділену лінію, то її можна завести у любу квартиру? (Навіть, зовсім без телефону?). Звичайно! От і є відповідь на Ваше питання.

Я так розумію з Вами можна поговорити про укртелекомівські виділенки. Тоді читайте свій приват.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Адріан Баран
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 23-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-5-2006 у 23:29


У Фарлепу таки пішло зрушення в бік домашнього користувача. Детальніше на сайті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2006 у 08:01


..хто що скаже про інтернет від Волі, по кабельному... чи є користувачі, як воно взагалі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-5-2006 у 13:09


Я б також хотів почути про Волю, бо всі мої спроби реально скористуватися закінчилися невдачею - ЛьвівКТБ декілька місяців не може поміняти в мому будинку старі кабелі на нові. Відповідно в мене послуга Інтернет поки-що недоступна.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-9-2006 у 22:26


.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2006 у 08:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Треба було мені напевно підключатись до ІУ, а не до Укртелекома. В мене 64 АТС.

А Ви де живете? Якщо в районі Вол.Великого нов. ЦУМ - Океан, чи Наукова (басейн) то без проблем. Там є локалка та WiFi.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-9-2006 у 20:40


Ігоре, якщо ви не помітили - це суто львівська гілка.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-10-2006 у 16:15


Уарнет знизив ціни на безлімітку ADSL :)
http://www.uar.net/?action=unlim
Тепер за 120 грн я отримаю вдень не 48кбіт, а 64 :) класно. Ввечері як і було 128кбіт.
Крім того є можливість взяти дешевший пакет за 75 грн (64кбіта круглодобово).
А за 150 можна отримати 64кбіта вдень а ввечері і по вихідних 256кбіт.

p.s. А за 216 грн є можливість мати 64кбіта вдень і 512кбіт анліму ввечері :o Круто....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2006 у 01:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Треба було мені напевно підключатись до ІУ, а не до Укртелекома. В мене 64 АТС.

А Ви де живете? Якщо в районі Вол.Великого нов. ЦУМ - Океан, чи Наукова (басейн) то без проблем. Там є локалка та WiFi.


На жаль не там, то 5-поверховаий будинок десь посередині між кн. Ольги і Тролейбусною

За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2006 у 07:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.

Ого! А що Ви таке качаєте??? :)
А з Уарнетом і далі залишається фактично один великий пшик. За лінію треба "думати самому", що зводить любі тарифи фактично нанівець.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-10-2006 у 10:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Ого! А що Ви таке качаєте??? :)

Якщо робота повязана з інтернетом - то і качати нічого нетреба на такий трафік. В мене за місяць теж біля 3-4 гігів йде (якщо не качати музики і фільмів).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2006 у 12:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Якщо робота повязана з інтернетом - то і качати нічого нетреба на такий трафік.

Не знаю! :) Я регулярно дрова свіжі скачую, програмки цікаві, цілу купу. По форумах лажу :). 800 Мб/міс. Може через те, що Оперою з "кешованими малюнками" користуюся. Звик - і супер. Не хочу я на банери і т.п. дивитися, ще й платити за це. Плюс Outpost. Ну і зрозуміло, ніяких Віндовс Віста Альфа Бета пре 1, 2 і т.п. А так, то ні в чому собі особливо не відмовляю. Правда, кліпів, фільмів не тягну, а от трохи музички інколи вночі, можу стягнути.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-10-2006 у 15:03


...увага, на уарнеті нові дуже цікаві тарифи... 1000 Мб за 63 грн в місяць :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2006 у 22:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
За місяць в мене йде приблизно 1,6-1,8 гіг трафіку і це обходиться приблизно в 200 грн.
З новими тарифами Уарнету взагалі хочеться переїхати назад до батьків (там ADSL від Уарнету) і за 63 грн. викачувати 2-2,5 гіга трафіку.

Ого! А що Ви таке качаєте??? :)
А з Уарнетом і далі залишається фактично один великий пшик. За лінію треба "думати самому", що зводить любі тарифи фактично нанівець.


Власне нічого і не качаю, просто користуюсь інетом. Часом правда люблю засісти на сайти з фотографіями.
Або лінію, або радіо... Причому витрати на встановлення радіо-інтернету майже ті самі що й на протягування БЗ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2006 у 08:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Або лінію, або радіо... Причому витрати на встановлення радіо-інтернету майже ті самі що й на протягування БЗ

В принципі, так воно і є. В районі 300 дол. Але мені зручніше зробити те саме за 20 дол., правда інет трохи дорожчий (0,05-0,25). Але за півтори тисячі гривень різниці, то я собі ого-го скільки викачаю. :)
Але найбільше в цьому всьому мені "не близька" :) позиція Уарнету.
- Ні, там у нас БЗ нема. Що робити? Ну десь шукайте, щось думайте, може то, може так. Або радіо. Все!
На мій погляд, якщо ти пропонуєш послугу, то слід подбати, щоб клієнт зміг цю послугу отримати. Щось на зразок "комплексного підходу".
Якщо ти продаєш чудові дешеві капсули до авторучок, але таких авторучок ні в кого немає?...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-10-2006 у 08:05


...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому... біда в тому, що це є монопольне право телефонних компаній, і тут уарнету нема чого робити, вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2006 у 08:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а) ...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому...
б) вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.

а) Яким чином??? Перший раз таке чую. Десь з п'яти зверненнь (останнє тиждень тому), крім: "Там лінії нема." я нічого не почув. Це навіть враховуючи те, що працюю з ними вже років зо п'ять!
б) :) Само собою! Як і любий інший провайдер змушений це робити і робить в обов'язковому порядку!
PS. Проте, всеодно, я також вважаю Уарнет одним з кращих провайдерів Львова. В першу чергу, через толкових спеціалістів, що там працюють!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-10-2006 у 13:40


...ігор, зі мною мали конкретну розмову, зверніться до Володимира Чоби... зі мною мали розмову навіть в тому плані, що зроблять проведення лінії безкоштовно (очевидно, за стільки років їм набрид мій голос в трубці з черговим *у нас нема інтернету*)... я неодноразово шукала інші можливості підключення до інтернету, але поки що уарнет має найкращі умови і гнучкий підхід до кожного клієнта :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-10-2006 у 02:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Igor Sey
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
а) ...уарнет сприяє вам у встановленні телефонної лінії від укртелекому...
б) вони і так достатью працюють, щоб утримувати в робочому стані свої площадки.

а) Яким чином??? Перший раз таке чую. Десь з п'яти зверненнь (останнє тиждень тому), крім: "Там лінії нема." я нічого не почув. Це навіть враховуючи те, що працюю з ними вже років зо п'ять!
б) :) Само собою! Як і любий інший провайдер змушений це робити і робить в обов'язковому порядку!
PS. Проте, всеодно, я також вважаю Уарнет одним з кращих провайдерів Львова. В першу чергу, через толкових спеціалістів, що там працюють!


"Нема лінії" - це від Укртелекому. В деяких районах навіть звичайний телефон від Укртелекому провести дуже важко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 11
Реклама: