Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Музика та асоціації
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-8-2004 у 14:41


"Пісня про забуту траву" насправді неймовірно гарна. У мене вдома вона звучить практично цілодобово - разом із "Цвіркуном" та "Запалювали зорі". :) Я її вперше як почула, мені аж дух перехопило. Неймовірна чистота і краса! :saint:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2004 у 16:11


Ще би взяли до уваги то моє побажання, до гри двох сологітар в кінці, коли вже все стихне - аналогічну мелодії та поєднанню вокалу з беком.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Книш
Дописувач
**



Повідомлень: 96
Зареєстрований: 22-7-2004
Нема на форумі

Настрій: бандерівський

[*] написано 6-8-2004 у 22:55


Я закохана.В мені почуття,що не мають жодної надії на вияв,як і я не маю надії на спільне майбутнє з людиною,котрою захоплена кожна клітина мого тіла.Мені сімнадцять.В кімнаті темно,в домі тиша.Я прокидаюсь після короткого сну,а ле прокидаюсь не своїми силами,мене щось заболіло глибоко у зраненому серці,проймає,тисне,гріє і пече.Я не чула того ніколи.Воно мене зрозуміло і мелодією своєю співчуває.Вразило до мозґу кісток.І знаєте,що то було?-Лорен Крісті з треком до однойменного фільму "Колір Ночі".А найдивніше те,що колись давно я бачила той фільм і мусіла чути пісню.От тобі і почуття,сприйняття світу,коли вони тебе переповнюють,а звідси асоціації.І так в усіх,і так з усім.Приємних вам переживань і музичних асоціацій.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2004 у 14:41


Maroon 5.
Уперше зачув я їх, звісно, через радіо: спочатку їхній пробний, та влучний постріл - хіт "This Love" (Така Любов), а згодом їхній наступний беззаперечний хіт, що геть затьмарив навіть попередній - "She Will Be Loved" (Вона буде коханою). Уже з перших акордів це надзвичайно мелодійна річ, що так і терзає серця багатьох (мабуть...).

Отож, як уже промовився, досить довго, раз-по-раз надибував на оту пісеньку то на одній FM'ці, то на іншій. Й, відтак, склалося в мене якесь своє враження про них - власне, саму групу (зауважу, що кліп ще був не бачив); витворилося в уяві якесь "своє персональне відео": отже, соліст-фронтмен, що так божественно фальцетить, постав у мене чомусь в окулярах з круглими шкельцями - то раз. Друге те, що він вималювався в мене чомусь лисуватим чоловічком низького зросту й середніх літ (ну, геть тобі другий Філ Колінз...). Третє те, що в самому "моєму кліпі" ця група зображалася, власне, як два-три чоловіки, що повсідалися собі на високі барні стільчики-стійки з акустичними гітарами в руках [у стилі MTV-Unpluged або кліпу "More Than Words" групи "Extreem"] та й на чолі з солістом гарно співають (співали?) собі.

Ось так, зачувши по радіо знайому мелодію, я автоматично "вмикав" в голові "своє відео" та й поєднував живі звукові образи із уявним зображенням: хлопці "Maroon 5" сидять собі гарненько на стільчиках з гітарами в руках та співають свою романтичну мелодійну пісеньку, що хапає за душу, а камера, знов, поволеньки проходить повз них, лише трохи довше спиняючись на солістові, що так божественно затягує фальцетом.

Та враз упали мої "пісочні замки" - таке рано чи пізно, але мало статися!
Врешті зобачив я "живий" їхній відеокліп і замакітрилося ми в голові - образи із реального, "живого" відео стали "конкурувати" із, власне, моїми, витвореними в моїй же уяві: "довгою червоною ниткою" через увесь кліп проходить фронтмен групи, що виявився звичайним гарненьким чорнявим молодим чувачком, від яких так божеволіють мотоді дівчати-фанки. Й ані найменшого натяку на "командний дух" "Maroon 5" - той, що так гарно вжився був ув мені...

Для довідки. Що може означати по-англійському оте "maroon 5":
1. густий, насичений бордовий колір (як видно, №5),
2. (по-амер.) весела забава на природі на 5 душ
3. нічого не озачати - просто гарно звучить, вимовляється - "Мерун Файв", сайт швидко набрати й край!
http://www.maroon5.com/
http://www.mtv.com/bands/az/maroon_5/artist.jhtml
http://www.maroon5.com/main_site/main.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1104
Реклама: