Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Дівоче питання до чоловіків
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 00:35


Олексій, 23 роки (приблизно) і жінка мажеться проти зморшок і кладе маски?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 00:38


Між іншим за межами совка зразу видно представниць совіцьких територій, особливо росіянок.
Я вважаю, що фарби, лаку, пудри, помади і так далі повинно бути стільки, щоб його практично не було видно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 10:13


Ей, ви - slow down...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 12-6-2003 у 10:42


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
Між іншим за межами совка зразу видно представниць совіцьких територій, особливо росіянок.
Я вважаю, що фарби, лаку, пудри, помади і так далі повинно бути стільки, щоб його практично не було видно.

Абсолютно згідний. За кордоном теж користуються косметикою, але власне тої косметики не сміє бути видно. Крім того, не прийнято наносити наприклад губну помаду etc. в присутності інших - напр. в кнайпі після їди - кобіта йде для цього в "дамську кімнату" - користуватися косметикою на людях вважається невихованістю. По цьому теж, до речі, видно туристів з колишнього СССР - коли кобіта малює губи за столиком в ресторані.

Більше уваги звертають, щоб була чиста голова (не мусить бути екстра фризура - головне, щоб волосся не було масне), поголені ноги і під пахвами (останнє стосується і чоловіків - дезодорант тоді діє ефективніше).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 12-6-2003 у 12:02


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
Між іншим за межами совка зразу видно представниць совіцьких територій, особливо росіянок.


Цілком згідний з твердженням щодо останінх. Але і цвіт галицького села інколи не кращий в цьому питанні.
Але ж хто змінить ситуацію на краще, як не ми - чоловіки.
Цікаво спостерігати за розвитком ціжї теми на нашому Форумі:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-6-2003 у 13:27


Для Ігор+
Так, моя дружина доглядає за своєю шкірою ще з інституту, що природньо якщо зважати на нашу екологію (пил, сморід, тощо) та бажання зберегти як найдовше нормальний вигляд.
Я бачив жінку за 40 років що доглядає за собою з молодих років. Так от - я б їй більше 25-ти не дав. Дуже хочу щоб і моя дружина виглядала згодом також.
Це поперше.

А по друге - чи ваша то справа як доглядає за собою моя дружина?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-6-2003 у 13:36


Щодо відмвнності жінок:
Мій друг три роки прожив в Канаді. Повернувся та розповідав що українку або росіянку на вулиці впізнати дуже просто - вони за собою доглядають.
Канадка йде в старій драній футболці, шортах та кросівках. Наша - в одязі що підкреслює фігуру, читому та охайному - туфлі, блузочки та т. ін.

Ось такі справи.

ЗІ Макдональдси там - бомжацький фастфуд. Нормальна людина в них не ходить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 18:32


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Для Ігор+
Так, моя дружина доглядає за своєю шкірою ще з інституту, що природньо якщо зважати на нашу екологію (пил, сморід, тощо) та бажання зберегти як найдовше нормальний вигляд...
А по друге - чи ваша то справа як доглядає за собою моя дружина?


Не я перший сюди написав про вашу дружину, це публічний форум. Вибачайте якщо не сподобалось запитання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 18:35


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
ЗІ Макдональдси там - бомжацький фастфуд. Нормальна людина в них не ходить.


Шкода вашого друга, він прожив у жахливому районі. Поїдьте туди, подивіться, тоді робіть власні висновки про "нормальних" людей.


"Категоричні твердження як правило помилкові"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2003 у 08:55


Ей, троха збавте...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-6-2003 у 09:01


Скажімо так - защо купив, за те й продав. Не сам вигадав, то ж не можу стверджувати точно. Знаю тільки що жив він в центрі Торонто.

А чи не відхилились ми трішки від теми?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-6-2003 у 10:21


Тут нiби-то питання до мужчин, i менi трохи встидно, що я влiзла, тому коротко. Прочитала, як один хлоп сказав, що нашi дiвчата одягаються, як «к..ви». Це його слова! Ну, певно, вiн добре на тому розумiється :), але хоч би подумав, чого це вiн своєю категоричнiстю ображає дiвчат? I чому те, що подобається чи не подобається йому особисто, має слугувати еталоном для iнших? Американки ходять в дiловому костюмi та кросiвках, ненафарбованi, i це вважається проявом природности та якравої iндивiдуальности? Прекрасно! Прапор їм до рук та плакат на шию! Вони багато чого роблять, чого я робити не збираюся, наприклад, впадати в ображену кому лише тому, що мужчина менi при виходi з автобусу руку подав. Захiднi жiнки мають право робити все, що хочуть, але чому вони повиннi бути взiрцем для наших жiнок, та ще й там, де жiнка повинна керуватися виключно особистим смаком та ще здоровим глуздом! Скажете, не багато кобiт у нас цим керуюються? Може бути, але й на Заходi не всi дiвчата мудрi, як удав Каа, i виглядають вмитими, як кiнозiрка пiд шаром тонального крему. :)

Зате тепер я маю повну уяву, якi жiнки подобаються нашим дописувачам. :) А на кiнець скажу дуже особисту, приватну думку – коли жiнка припиняє слiдкувати за собою, чоловiк починає слiдкувати за iншими жiнками. Дякую за увагу ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

yes.gif написано 13-6-2003 у 12:23


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Зате тепер я маю повну уяву, якi жiнки подобаються нашим дописувачам. :) А на кiнець скажу дуже особисту, приватну думку – коли жiнка припиняє слiдкувати за собою, чоловiк починає слiдкувати за iншими жiнками. Дякую за увагу ;)


Цікаво - яку уяву можна скласти з цього вінегрету? Тут є й цілком суперечливі думки.

Але, здається, я не бачив тут тверджень що жінка має бути неохайною, не повиння слідкувати за собою...

Просто косметика має, якщо це потрібно, підкреслювати певні риси обличчя, а не СТВОРЮВАТИ їх.

Прийшов на згадку мультфільм в якому жінка сідяє до дзеркала, стирає губкою обличчя та малює косметикою нове :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-6-2003 у 14:06


Уява в мене доволi бурхлива, так що узагальнити думки чоловiкiв не складно. :) Я також не стверджувала, що жiнка повинна бути неохайною, але, знову ж таки, деяким доводиться малювати обличчя. А що поробиш? Крiм того, жiнка з блiдим обличчям, в кросiвках та дiловому костюмi на мене якраз i справляє враження недоглянутостi. Втiм, найлiпше, коли вдається знайти свою "золоту середину" :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2003 у 15:07


No comment.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2003 у 17:37


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Прочитала, як один хлоп сказав, що нашi дiвчата одягаються, як «к..ви». Це його слова! Ну, певно, вiн добре на тому розумiється :), але хоч би подумав, чого це вiн своєю категоричнiстю ображає дiвчат?


От і я про це ж... Я спеціально питався, що малося на увазі під "одягаються як к**** на заході", але відповіді так і не дочекався. Лишається тільки догадуватися, чи дописувачеві не подобаються короткі спідниці, чи прозорі штани, чи певні види білизни. Бо згадана категорія кобіт (але місцевих!) на заході (в Європі) вбирається досить специфічно... не знаю, чи шановний дописувач (здається Яндрух) бачив їх на власні очі, може, малося на увазі скорше "як наші к**** на заході"? Все-таки у Львові (напевно і в інших містах України) кобіти ходять цілком добре вбрані, як я вже казав, враховуючи ще й то, що не всі мають достатні фінансові можливості - але це їм не перешкоджає бути гарно одягненими.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2003 у 18:23


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Скажімо так - защо купив, за те й продав. Не сам вигадав, то ж не можу стверджувати точно. Знаю тільки що жив він в центрі Торонто.


Ну якщо в центрі, то все ясно :)
Це найгірша частина будь-якого більшого міста в Канаді чи США.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2003 у 18:33


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
...
Крiм того, жiнка з блiдим обличчям, в кросiвках та дiловому костюмi на мене якраз i справляє враження недоглянутостi.


Ні разу нічого подібного не бачив, навіть важко уявити.
Якщо у діловому костюмі, то у мештах/шпильках, а якщо у спортивному взутті, то у шортах і футболці.
На заході одяг не є чимось, чим люди показують себе. Одяг має бути в першу чергу зручний.
Російська приказка "Встречают по одёжке..." має дуже правильне закінчення "... а провожают по уму".

А наводять наші дівчата ще румянець на щоках?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 14-6-2003 у 10:10


Цитата:
Першим відправив користувач vovka
До Зірки:
Взагалі то ніколи не розумів , і дотепер не розумію, чому дівчата починають курити ?
Для чого ? Що воно вам дає ? що знімає стрес, .


ВОВОЧКО! Аби ж я знала... Дівчина, що палить, як на мене, робить це виключно для того ,щоб мати змогу підійти до незнайомаго симпатичного хлопця і попросити запальничку.
P.S. А я не палю-нічого мені такі питання ставити:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 14-6-2003 у 11:15


Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
ВОВОЧКО! Аби ж я знала... Дівчина, що палить, як на мене, робить це виключно для того ,щоб мати змогу підійти до незнайомаго симпатичного хлопця і попросити запальничку.

Хм. Цікаво... Може то собі закурити, щоб мати змогу підійти до красивих дівчат зайвий раз за запальничкою? :D
Дивні якісь такі дівчата..
Цитата:

P.S. А я не палю-нічого мені такі питання ставити:saint:

І добре робиш :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-6-2003 у 19:09


Прикольно... Мені, наприклад, зручно, коли я виглядаю святково. Звісно, в ліс з наплечником я не вдягну "шпильки", а на пляж не поїду нафарбована, але в повсякденному житті - маю такий недолік - я завжди вбираюсь так, ніби чекаю свята. Ні, не вечірні сукні, і не бальні, просто - щось гарненьке. Може, це і незручно комусь - а мені класно. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

cool.gif написано 15-6-2003 у 23:31


А я люблю дівчат з гарненькими і рівненькими пальчиками на ногах!:P Носіть зручне взуття влітку і усе буде класно.:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-6-2003 у 09:38


Я не курю з трьох рочків, коли наїлася бичків, які повикидав мій тато.
Worman - а в зимку, весною та восени зручне взуття носити не потрбіно?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-6-2003 у 11:07


Оце тему підняли! :D

Якось моя знайома поїхала в Рим. Ну і ходила там перший час одягнута як у нас. Як ви думає, що її найчастіше питали місцеві чоловіки? Ага, скільки вона коштує :D
Так що щось у тому є ...

Чому жінки так одягаються, так поводяться? Бо йде війна за мужчин. Подивіться навколо, скільки красивих хороших жінок! А скільки справжніх мужчин? Не представників чоловічої статі, а дійсно мужчин. Справа в тому, що, як мені здається, жінка - це як квітка. Вона, потрапивши у відповідні умови одразу розквітає. У ній уже все є від народження. А мужчина - він стає міжчиною тільки у випробуваннях, тільки завойовуючи це. Тому справжніх мужчин мало. Адже подумайте, війна за них іде змалку. Спершу мама, бабця, потім вихователь(ка) - в дужках, щоб позначити, що це жінка :) - вчитель(ка). Бачите, вихованням мужчин займаються в основному жінки. Ми живемо в жіночому суспільстві. А жінки не вміють виховувати мужчин. От і виходить замкнене коло. Спершу жінки виховують жінкоподібних мужчин, а потім шукають справжніх. Де ж їм взятися?
Отаке.

А взагалі це питання настільки глибоке, що в межах форуму його не обговориш...

А щодо вподобань. Хто чим живе, те йому і подобається. Але істинна краса завжди всередині. Це любов, благородство... Одним словом - істинність. Якщо вона є, людина буде красивою незалежно від будь-чого зовнішнього. Якщо нема - вона буде банальною і скучною...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
14k
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 19-6-2003
Нема на форумі

Настрій: cпати хочу

[*] написано 22-6-2003 у 12:09


Жінка повинна мати щось одне, щоб заманити чоловіка і щось інше, щоб його утримати. На жаль, більшість жінок мають лише щось одне. І тоді вони або самотні, бо не можуть утримати того, кого люблять, або ще самотніші, бо живуть з тим, кого змогли утримати.
Якщо такі знайдуться, пишіть.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1119
Реклама: