Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Дівоче питання до чоловіків
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-6-2003 у 14:35


Цитата:

Аби ж я знала... Дівчина, що палить, як на мене, робить це виключно для того ,щоб мати змогу підійти до незнайомаго симпатичного хлопця і попросити запальничку.


А якщо цей хлопець не курить і відповідно не має запальнички? Облом?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 23-6-2003 у 10:33


ВИХОДИТЬ,облом. Вигадується інший привід.

А ще я тут недавно у Ларошфуко вичитала, що чоловікові набагато приємніше чути запах свіжого обіду, ніж те, як його дружина говорить грецькою.
Що, серйозно?!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-6-2003 у 10:36


Той, хто це написав мабуть в той момент дуже голодним був :)
Насправді приємно після "свіжого обіду послухати як твоя дружина говорить... українською"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freak
Дійсний член
***



Повідомлень: 106
Зареєстрований: 6-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Краще всіх

[*] написано 9-2-2004 у 20:58


Головне щоб, вона не вживала ненормативної лексики - дівчатам це не личить. Ну і звичайно приєна зовнішність...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 9-2-2004 у 21:47


Читала і плакала :lol:
Що ж робити дівчатам з неприємною чи не дуже приємною зовнішністю? А тим, що палять і лаються? Чи тим, кому Боженька не дав чи то стрункої фігури, чи то рівненьких довгих ніг? І ще...ще...ще
Чоловіками бути простіше...Гарний чоловік має бути не набагато привабливіший за мавпу - горилу :lol:




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-2-2004 у 22:29


Ай яй яй, пані Асмеро, а ось обзиватись не треба.
Я ж не виказую тут що я думаю насправді про дівчат, що палять... Хоча маю певну позицію щодо цього. :mad:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Іванович
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 2-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Весняно

[*] написано 10-2-2004 у 02:51


На жінок завжди дивився з позиції "Жені" з того новорічного кіна.
А саме, якщо можу уявити що жінка перед очима - туди-сюди, туди-сюди решту мого життя, і це мене не лякає тоді це моя жінка, а якщо стає страшно тоді - покажіть де двері.
А уже там ноги, фігура, розум, і.т.д... аби з "Нею" і "Мені" було добре.




Виправте, навчіть як правильно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 10-2-2004 у 09:32


Olexiy "Я ж не виказую тут що я думаю насправді про дівчат, що палять... "
бо культуральний. :)
(не те що я) :(
-я от, таки виказую. Хоч і гречно, але гостро/різко.

2Asmera "Читала і плакала"
не плач!!
"Все мине" (с)

2Asmera "Що ж робити дівчатам з неприємною чи не дуже приємною зовнішністю?"
не приховувати її фарбами та пудрами,
а розвивати світність своєї душі,
щоб ясність світіння її знівельовувала (замовлену тобою) безбарвну сірість зовнішнього вигляду.
PS. заодно і уночі завважать :)
PPS. обличчя з віком зітреться, а душа - менш.
Тому як "Що ж робити дівчатам" на танцях
-- малюватись (щоб хлопа нАніч затягти)
а от як нАдовго...
- таки розвивати світність.
(котра зовсім не обов'язково має бути світляковою
-- цебто не обов'язково світити дупою) :)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 10-2-2004 у 11:17


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Читала і плакала :lol:
Що ж робити дівчатам з неприємною чи не дуже приємною зовнішністю? А тим, що палять і лаються? Чи тим, кому Боженька не дав чи то стрункої фігури, чи то рівненьких довгих ніг? І ще...ще...ще
Чоловіками бути простіше...Гарний чоловік має бути не набагато привабливіший за мавпу - горилу :lol:


Спокійно ставлюся до людей, котрі курять. Звичайно, якщо це доросла людина, а не "настолятка", яка намагається цим створити собі поважніший імідж. З власного досвіду - люди, котрі палять, здебільшого є толерантнішими, тому з ними легше в спілкуванні.
Щодо зовнішності - я б все-таки на перше місце ставив не зовнішність, а поведінку. Наприклад, набагато приємнішою в спілкуванні буде нехай і повнувата кобіта, яка з насолодою смакує пирогами чи тортом, ніж струнка "красуня", яка страждає над муслями, салатою і іншою так званою здоровою стравою, зла на всіх і на себе за такі обмеження і евентуально набрані кілоґрами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Станкевічас Сергій
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 24-1-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Casablanca

[*] написано 10-2-2004 у 12:22


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь

З власного досвіду - люди, котрі палять здебільшого є толерантнішими, тому з ними легше в спілкуванні.



З дівчатами, які курять легше спілкуватися, бо вони час від часу замовкають щоб покурити:):):)




Без коментарів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-2-2004 у 13:09


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
З власного досвіду - люди, котрі палять, здебільшого є толерантнішими, тому з ними легше в спілкуванні.


:o Особливо, коли вони починають палити в громадських місцях і я змушений дихати димом. Це справжній взірець толерантності - з милою усмішкою, щиро і ввічливо посміхаючись, травити інших людей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-2-2004 у 14:02


Люблю закидати провокаційні репліки :D результат виявився дещо очікуваним - половина чоловічого населення форуму прийшла, щов висловитися і переконати мене у тому, що все добре і де-не-де я неправа :)
Олексію, я нічим не хотіла образити не вас, ні когось іншого, чесно :)
2 dr.Trollin краще вже висловлюватися, а не сидіти у кутку і перемивати кістки, чи просто злісно про когось думати :)
2 Користувач Олесь гарна позиція :) навіть причепитися нема де :lol: хіба що до толерантності тих, що палять...я у цьому якось сумніваюся
2 Остап Іванович Ваша позиція мені сподобалася найбільше :) Як на мене,то на все це треба саме дивитися з позиції майбутнього, якщо мова йде про серйозні стосунки
2 Станкевічас Сергій а на таке і образитися можна...просто атк - для профілактики, через жіночву солідарність...Хоч і не палю
2 NetGuy але ж не тільки жінки з милою посмішкою палять у громадських місцях??




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-2-2004 у 14:07


А я хіба говорив про жінок? Як і Користувач Олесь - він теж казав "людей". Чи тільки жінки - люди? ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-2-2004 у 14:13


упс...я, мабуть, не дуже уважно читала :(...просто тред присвячено трохи іншый темі :saint:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-2-2004 у 16:57


Цитата:
Originally posted by Зіронька
Перечитала- і жахнулась...
Для кого ж ми, бідні, стараємось? Ми- бо, каюсь, і я очі іноді підмальовую. Заради кого терпимо тортури підборами-"шпильками"? Для кого купуються гори дорогущої косметики?

Я купую для себе. І лаком нігті фарбую бо мені вони такі подобаються... Правда дуже відверті кольори використовувала років 8-10 тому, але то вік такий був:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 10-2-2004 у 16:57


Цитата:
Originally posted by Зіронька
Перечитала- і жахнулась...
Для кого ж ми, бідні, стараємось? Ми- бо, каюсь, і я очі іноді підмальовую. Заради кого терпимо тортури підборами-"шпильками"? Для кого купуються гори дорогущої косметики?

Я купую для себе. І лаком нігті фарбую бо мені вони такі подобаються... Правда дуже відверті кольори використовувала років 8-10 тому, але то вік такий був:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 10-2-2004 у 19:33


2Asmera {щодо Кісткнеперемивання у Кутку або ж Зліснодумання}
воно теє...-1-
Я, взагалі-то - так от прямо і сказав дівчині, котра би м' і сподобалась. Ще й нагримав. Хоч і не приселюдно (першого разу, бо було ще) але грунтовно.
воно теє...-2-
(глобально кажучи) так я ж (отак Прямо) і вказав сее у пості, котрий я виклав у форум, дружину шукаючи... :-)
палити дівчатам - зле. (та і хлопцям-то...)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-2-2004 у 23:28


Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Я купую для себе. І лаком нігті фарбую бо мені вони такі подобаються... Правда дуже відверті кольори використовувала років 8-10 тому, але то вік такий був:)
ТОчно, для себе! І взагалі, чоловіки дуже часто не звертають на це уваги, тому просто виходить, що ми це робимо для інших жінок, аби над нами не зловтішалися і падали від заздрощів:lol:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-2-2004 у 23:31


2 dr.Trollin
1-як на мене, одразу відвести людину в куток і щось пояснювати - можна просто налякати і відбити бажання спілкуватися надалі. Можна, імхо, не помічати, або прости, або не помітити хоча б декілька перших разів. І взагалі, як на мене, то така річ, яку коханій людині можна прости.
2- Сорі за нетактовність, і як успіхи?
А щодо паління - як на мене, то власна справа кожного.Хоч я вже не палю і дуже не люблю, коли це роблять у моїй присутності




Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 11-2-2004 у 09:15


Не хочу нікого образити, але все це гарно виглядає тільки в теорії - ну там про внутрішню красу, багатий духовний світ. Продемонструвати внутрішню красу можна в спілкуванні, а щоб з тобою спілкувались, треба ж чимось привабити. А тут вже - що Бог дав, те й маєш, хіба косметикою трохи підретушуєш... Все це досить цинічно, але тут все пояснили відомі циніки Дарвін і Фрейд.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-2-2004 у 10:00


О, повірте мені, є люди, яких намагання привабити зовнішністю навпаки відштовхує. Так що, не все ще аж так погано...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 11-2-2004 у 11:42


Хотілось би вірити...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-2-2004 у 12:29


2{ Asmera }
"одразу відвести людину в куток і щось пояснювати - можна просто налякати і відбити бажання спілкуватися надалі"
пужливых нам не нать (с) :-)
а (як поважно) - то делікатно можна з людиною умовно кажучи "чужою", а не з однокафедрною товаришкою, котра чудово знає/бачить рівень моєї забіганної зайятості.

{щодо тютюнопаління}
"Можна, імхо, не помічати, або прости, або не помітити хоча б декілька перших разів. І взагалі, як на мене, то така річ, яку коханій людині можна прости. "
та ні. Коханій (би) ще можна. Але майбутній дружині - то ні. А я, власне, таку от і шукаю. (див. старий тред misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1993)
Дуже ж вже ота звичка шкідлива. Особливо для дитини у процесі розвитку.
Принагідно - *ВІТАННЯ* з оказії того, що тобі вдалося кинути палити
(NB: вітання Щирі. Зокрема тому, що у жінок той процес (наркотичної залежності) важче знімається)

"Сорі за нетактовність, і як успіхи? "
з чим успіхи? Якщо з "дівочкознайомством" - то, оск. палиит таки і не кинула, то незважаючи на те що розумна (свіженька аспірантка), весела, гарна, красиво (ну, принаймні ефектно) вбирається, непогано малюється — для мене у дружини не годиться :(
ерго -- хоч і шкода, але...

"паління - як на мене, то власна справа кожного"
воно так. Якщо:
ти не палиш у місцях громадського користування;
будучи жінкою цілуєшся з хлопом, що на має нюху (хронічний катар, або такий же палій);
плануючи дітонародження за min 1/2року до моменту зачаття кидаєш ту справу і починаєш аж після закінчення молочного годування (та і то...)


2{ сумна }
"все це гарно виглядає тільки в теорії - ну там про внутрішню красу, багатий духовний світ"
(вельми зачудоване) хм-м?

"Продемонструвати внутрішню красу можна в спілкуванні, а щоб з тобою спілкувались, треба ж чимось привабити"
(запитально) ну, наприклад, світлом душі??

"А тут вже - що Бог дав, те й маєш, хіба косметикою трохи підретушуєш..."
(задумливо) або книгочитанням...

"Все це досить цинічно, але тут все пояснили відомі циніки Дарвін і Фрейд"
нэфиг (c)
щодо Дарвіна — то глибше дивитись треба (хоча б на рівень Ефремова). Стисло _біологічно_ - то ще так... - стандатрте розуміня тез Дарвіна - ще можливе.
АЛЕ! враховуючи, що Людь - то тварюка суспільна - в гру входять окрім біології (там довгоногість, об'ємноперсовість, крутобедрість, великоокість, ...) ще й інші (умовно скажімо - "інформаційні";) параметри.
Враховуючи те, що (упомянутий Людь) стає не тільки Суспільною твариною, але ж і твариною Технологічно-Суспільною -- то (знову ж таки зі добродієм Дарвіном) - перевагу переймає якраз не "біологічна" складова вибору статевого партнера, а "інформаційна".
Біологічна, теж, звісно. Інстинкт - це грунтовно, але...

Щодо Фройда. Щиро поважаючи амівську культуру - дужже не люблю їх запримітизованого масс-культу.
А загальновживана інтерпретація Фройда нею (масскультою) і є :(




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-2-2004 у 12:44


Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Хотілось би вірити...


Головне - це вірити.
Для мене краса у жінці - вторинне. Первинне - гармонія.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-2-2004 у 13:00


Дійсно, краще вірити і обманутися, ніж не вірити. Від зневіри помирає серце, а це куди гірше...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 11-2-2004 у 13:06


Починаю усвідомлювати, що чоловіча душа не менш загадкова, ніж жіноча. Радію з цього
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1119
Реклама: