Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: "Ничего нет, а жаль- любовь в Интернете"
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2003 у 14:23


Стаття по темі
http://www.zn.kiev.ua/op/show/460/41882/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 28-9-2004 у 13:40


ну, єдине що можу сказати, що свого нинішнього бой-френда здибала на Форумі...



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2004 у 15:57


Опа! А висловлення вдячності адміністрації коли буде? :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 28-9-2004 у 20:10


Опа!!!


А хто Вам сказав, що це був саме Ваш форум???

:baddevil:




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 28-9-2004 у 20:26


Вау! То це тепер у нас тут клюб знайомств! Прикольно. Я теж до нього хочу -- приймете?? :D
А ще мені, для прикладу, неймовірно цікаво як же виглядає цей "бой -- френд" ;) Як же це тобі, Ягуаро, так пофартило ??? чи не потрафило :D :D :D :D Може розкажеш докладніше, просю!!! :D :D :D :D ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 29-9-2004 у 00:16
Варіанти


Був у мене такий період в житті - сама-самітня, аж вити хочеться :(. Було мені тоді років 32-33... І почала я шукати своє щастя в інтернеті - як і наш дорогий пан доктор (переконуючи себе саму тими ж аргументами, що й він - така я вся занята, така я вся в роботі, та де ж в мене час є, щоб коханого в "реалі" шукати :D. Тим більше, що всі мої знайомі "по роботі" - або прокурори, або злочинці :P). Що з того вийшло? Та нічо... Пару варіантів - чиста класика: пишемо, спілкуємося, вже майже рідні душі, домовляємося про зустріч - зустрічаємося, і я думаю, а це хто такий? Він же два слова докупи зв'язати не може, хто за нього в інтернеті всі ті листи писав? :mad: Та й років йому на 20 більше, та й лисини процентів на 80 більше, та й росту сантиметрів на 30 менше, ніж у листах було писано:lol: Один був - НОРМАЛЬНИЙ - познайомилися, непогано товаришували якийсь час - ніяких "реальних" почуттів не виникло ні з його, ні з мого боку - зате просто "НОРМАЛЬНИЙ" був :) А останній - сталося випадково; працював також перекладачем, зачепилися "слово за слово", листи кожен вечір, стільки спільного - книги, пісні, думки, погляди на життя - місяців через 5 зібралася я нарешті до Львова, там і зустрілися. Ліпше б не зустрічалися... У листах я писала, що подібна на Фєдосєєву-Шукшину (що не зовсім правда, то я так пожартувала ):P, а він писав - що подібний на Малініна (що теж не зовсім правда, хоч він, мабуть, не жартував :o). Хоч і не в тому справа. Провели тиждень у Львові - гарний тиждень - а після мого повернення додому мій коханий написав мені листа, що вже пакує манатки, аби приїхати до мене, і що мав би заробляти скажімо.... ну, от стільки долярів, щоб забезпечити свою першу сім'ю і себе самого - ну і мене, оскільки ж я ті гроші і буду йому платити :o, і шоб я пошукала для нього таку і таку машину, шоб міг їздити на роботу :sing:. На тому все й закінчилося. Розчарувалася я в інтернетних знайомствах і вирішила - буду жити сама-самісінька в оточенні прокурорів і злочинців :lol:. Хто б подумав - не пройшло і пару тижнів, як появився ВІН - в реальному житті, хто його знає, звідки, прийшов, побачив, переміг ;) Я так розхвилювалася, що на радостях дочку йому народила - в перервах між роботою :o - так от і вийшло, що старшій моїй тепер 19, а меншій - 3 :sing:. Дуже сподіваюся, що більше шукати не буду - ні в інтернеті, ні в "реалі" :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-9-2004 у 01:50


Адміністрації -- подяка, бо то таки оцей Форум. головне, аби не наврочити, завчасно радіючи...
Дмитрику: він високий, красивий (як на мій смак) брюнет, сині очі -- майже як у кіно. Хоч насправді русявий, кароокий, неймовірно симпатичний (це не суб"єктивна оцінка, як показало наше спільне перебування у місцях скупчення його знайомих дівчат, я не єдина, кому він подобається -- мінімум 5 зіпсованих дівочих настроїв). ще й не дурень на додачу. О, хочеш ми тобі зісватаємо одну із його розчарованих знайомих? Там дуже прикольні трапляються :P




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-9-2004 у 06:16


...історія Зірки мені нагадала серіал *Еллі Мак-Білл*, тільки з хепі-ендом :-)))
довго сиділа, дивилася на той тред, і думала, що мушу щось сказати, бо рівно
місяць назад виповилося рівно 5 років, як я приєдналася до мережі... ну і я взагалі
люблю спілкуватися і все таке... чатилася, висіла на айерсі, в асьці, писала листи,
цілі фоліанти :-))) але романів не було... мабуть, я не вважаю знайомства в інтернеті
серйозними... та й дійсно подібна на федосеєву-шукшину (в молодості) :-))) я не
вмію западати на чоловіка тільки по його словам... важлива вся ця тілесна хімія,
важливі його вчинки, його голос... якщо нема можливості познайомитися особисто,
то навіть стосунки з багаторічними інтернетними колєжанками ( з росії,
з литви, з ню йорку, з тріра...) поступово сходять *на пси*... :-(( я вже навіть не
викладаюся на таке спілкування, знаючи, що воно дуже швидко зношується... ось
і з ірою хотіла познайомитися особисто, бо боялася втратити :-) скажи, іро, що
коли вже когось знаєш особисто, то все вже по-іншому?... ну так і з чоловіками...
якщо навіть він наприклад написав, що виглядає, як квазімодо, а при зустрічі ти
бачиш тома круза, то все рівно буде розчарування, бо виникне дискомфорт
розбіжності уявлень і реальності.... :-))))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 29-9-2004 у 10:49


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
скажи, іро, що
коли вже когось знаєш особисто, то все вже по-іншому?...


Так, Таню, я згідна, хоча в мене досвід віртуального спілкування незмірно менший, ніж у Тебе. Уявний образ ніколи не співпаде з реальним.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 29-9-2004 у 15:45


До Темпіки:
чи той "енд" такий "геппі", наразі не знаю. Поживемо - побачимо, які наші роки ;).

А якщо серйозно - Темпіка абсолютно права. Коли спілкуєшся в інтернеті з людиною, створюєш для себе якийсь її образ - неважно, Тома Круза чи Квазімодо - і якщо потім в "реалі" жива людина не співпадає з цим образом, приходить розчарування... Вперше я зауважила цю "помилку" після того, як працювала в поліції на прослуховуванні телефонів - коли слухаєш розмови, уявляєш собі "потенційних злочинців" :wow:, знаєш їх звички, їх манеру розмовляти, знаєш про них більше, ніж їх друзі - а потім, після арешту, бачиш "реальних" людей :baddevil:. Дуже рідко "уявний" образ співпадає із справжнім... Так і в "інтернетному коханні" - звичайно, бувають винятки, але переважно всі ми зовсім не такі, якими "предстаємо" тут - навіть якщо без наміру когось обманути. Більшість, я думаю, і не обманює - пише про себе правду - але у кожного, котрий читає цю правду, виникає інакший "образ" людини... Який зовсім не співпадає з реальністю :(. Шкода....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 29-9-2004 у 16:32


Я чесно не отримаю роль Квазімоди (фахова думка!!!;) надійне джерело), а от з Томом Крузом посперечатися можу!!! :D :D :D :D
До Ягуари -- як це йому вдалося попсувати настрій стільком кобітам??? Він у тебе, що -- професійний ловелас? ;) :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-9-2004 у 17:56


2 Дмитрик: та ніби ні, він же не винен, що багатьом жінкам подобається...

а з приводу неспівпадіння реалу і уяви -- то можу сказати, що це не завжди розчарування. я зрештою зі спілкування в інеті теж свого коханого троха інакше уявляла (а він мені до реальної зустрічі навіть фотки не присилав!), але не назвала б це розчаруванням. Хоч можливо у нас просто обставини щасливо склалися, а може ми самі їх створили -- досі не знаю. але мені все одно! ми є у одне одного і це найкраще




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 29-9-2004 у 18:02


то чому ж це у них настрій попсувався? :О чогось я не доганяю
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 29-9-2004 у 18:06


От бачите, чим може закінчитися нічне купання у фонтані (див."Розарій :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-9-2004 у 18:17


Цитата:
Першим відправив користувач сумна
От бачите, чим може закінчитися нічне купання у фонтані (див."Розарій :D


Ну от, не дали дітям нарід порозводити... :)
хоч насправді ми так і не знайшли підходящого фонтану у Львові. взагалі лише один з тих, що ми бачили, працював...




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 8-10-2004 у 10:22


Чи можна і мені підключитися так би мовити до вашої дискусії.?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 8-10-2004 у 10:23


Я також багато разів знайомився в інтернеті,але це не привело до чогось конкретного.Так поспілкувалися й усе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований




Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 8-10-2004 у 10:26


I wont love.Як співає Елтон Джон.Шкода лише,що нема кого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-3-2010 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Зіронька
Як думаєте- буває таке? Можна закохатись в ніколи не бачену людину? В розум, хід думок, світогляд, спорідненість душ, врешті? Питаю- бо маю яскравий приклад. Одна моя знайома закохалась по мобільнику.Екзотика...
Помилилась номером і розговорилась (то було ще в благодатні 4-секундні безкоштовні часи) з хлопцем, який виявився не лише ровесником, а й до моторошності однодумцем. Говорив її думками, любив таку ж музику і такі ж вареники з картоплею. Словом, здавалось їм, що помилка та була влаштована Долею.
На оточуючих дівча справляло враження божевільної, але згодом до цього дивацтва звикли.
Проблема була лиш в тому, що побачитись їм заважали 800 км між їх містами. Але ж існує така корисна річ як пошта. І от через 2 місяці божевільного віртуального кохання майже рідний телефонний бойфренд, подивившись на фотки цього вельми симпатичного дівчати, просто зник. Ну не підійшла вона йому... Таке ось жорстоке хлоп'я трапилось- навіть не попрощався.
А наша героїня почала страждати (здається, їй це навіть подобалось). Минуло вже майже півроку, а особисте життя влаштовувати їй досі не хочеться. Зі звичайними реальними хлопцями, що нею цікавляться їй, бачте, не цікаво- звикла, щоб їй думки читали і про високі матерії розказували. Мовляв, відчула, як це має бути- і по іншому не хоче.
Така ось дивачка, правда?

Ось зараз, через 7 років, закохатись віртуально, через інтернет, бачачи тільки світлини, не є вже такою дивиною. ;) Не рідко таке знайомство і до вівтаря приводить.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-3-2010 у 22:22


Цитата:
Ось зараз, через 7 років, закохатись віртуально, через інтернет, бачачи тільки світлини, не є вже такою дивиною. ;) Не рідко таке знайомство і до вівтаря приводить.

Нє, ну чого так зразу... Деякі і щасливо закінчуються :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-3-2010 у 22:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Ось зараз, через 7 років, закохатись віртуально, через інтернет, бачачи тільки світлини, не є вже такою дивиною. ;) Не рідко таке знайомство і до вівтаря приводить.

Нє, ну чого так зразу... Деякі і щасливо закінчуються :)

що одруження - це не щасливо? :lol:
а який хеппі-енд тоді, на вашу думку, має бути?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-3-2010 у 23:17


Цитата:
а який хеппі-енд тоді, на вашу думку, має бути?

"Кожне любовне спілкування передбачає розлуку, тому що хтось когось покине, якщо, звісно, пара не загине в один день внаслідок якоїсь авіакатастрофи." Ю. Ґордер




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 15-3-2010 у 23:39


О, "Замок у Піренеях"! так що хепі-ендом для кохання є померти разом в один день?
але ж тут ролі не грає віртуальне чи реальне спілкування. чи як в книзі, віртуальне переходить у реальне. А зі всього вічного найкоротший термін у кохання. Так, ніхто не застрахований від того, що залишиться "у розбитого корита", як Стен (якщо не помиляюсь)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-3-2010 у 00:08


Філософське питання... :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-3-2010 у 00:18


думаю, що відповідь "Так" на це питання - ідеальна! Не буде розчарувань, зрад, болю...



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1136
Реклама: