Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: "Ничего нет, а жаль- любовь в Интернете"
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 7-6-2003 у 10:35
"Ничего нет, а жаль- любовь в Интернете"


Як думаєте- буває таке? Можна закохатись в ніколи не бачену людину? В розум, хід думок, світогляд, спорідненість душ, врешті?
Питаю- бо маю яскравий приклад. Одна моя знайома закохалась по мобільнику.Екзотика...
Помилилась номером і розговорилась (то було ще в благодатні 4-секундні безкоштовні часи) з хлопцем, який виявився не лише ровесником, а й до моторошності однодумцем. Говорив її думками, любив таку ж музику і такі ж вареники з картоплею. Словом, здавалось їм, що помилка та була влаштована Долею.
На оточуючих дівча справляло враження божевільної, але згодом до цього дивацтва звикли.
Проблема була лиш в тому, що побачитись їм заважали 800 км між їх містами. Але ж існує така корисна річ як пошта. І от через 2 місяці божевільного віртуального кохання майже рідний телефонний бойфренд, подивившись на фотки цього вельми симпатичного дівчати, просто зник. Ну не підійшла вона йому... Таке ось жорстоке хлоп'я трапилось- навіть не попрощався.
А наша героїня почала страждати (здається, їй це навіть подобалось). Минуло вже майже півроку, а особисте життя влаштовувати їй досі не хочеться. Зі звичайними реальними хлопцями, що нею цікавляться їй, бачте, не цікаво- звикла, щоб їй думки читали і про високі матерії розказували. Мовляв, відчула, як це має бути- і по іншому не хоче.
Така ось дивачка, правда?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-6-2003 у 13:49


Може краще було б щоб він їй сказав що вона негарна?
Як на мене, віртуальна любов є, але вона існує лише в віртуальному світі і з нього виходить дуже зрідка. Це відбувається хоча б тому, що коли пишеш щось на форум чи кажеш по телефону, то вдягаєш не одну маску, коли ж _спілкуєшся_ із особою іншої статі - іншу.
По-друге, хочеш ти того чи ні, але завжди створюєш образ співбесідника. Не виділяєш його обличчя чи фігури, а просто уявляєш як "канал", з яким відбувається обмін думками, твоє самоствердження та самовираження. Коли ж цей "канал" матеріалізовується, то одразу ж і закривається - це реальна людина, що знає твої думки, спогади, слабкі та сильні місця. Та просто і відчувати себе починаєш якось не так - незахищеним якимось.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 9-6-2003 у 12:55


Віртуальна любов - любов, але
НАЙПЕРШИМИ ОЧІ!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 10-6-2003 у 10:33


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Може краще було б щоб він їй сказав що вона негарна?


Так сказав: через три місяці подзвонив-п'яний в дупель- і сказав... Але вона ж теж не дурна- розуміла усе давно.
Просто шкода дівчину- любить (чи думає, що любить) невідь кого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 10-6-2003 у 10:35


І ще. То хто тут мені розказував, що найважливіше- внутрішній зміст?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-6-2003 у 15:37


Я казав!
І я не відмовлююсь. Якщо хочте, можу пояснити як це все узгоджується - особисто але в окремій темі. Напишіть мені ваше рішення (u2u)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 14-6-2003 у 10:35


Мені здається, нічого особливо секретного в такій інформації немає.
Знаю, що ви скажете... В людині, а особливо в жінці, все мусить бути прекрасним.
Не знаю жодної жінки, яка б любила чоловіка лише за сині очі і біцепси. Зате маю купу прикладів, коли розумний- ні, краще толковий -мужик кохає таку, м'яко кажучи слаборозвинену злючку, лише за те, що нею можна похизуватись перед собі подібними.
А якщо це дійсно дуже особиста тема- буду рада почути ваші думки і u2u. Дякую.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-6-2003 у 22:36


Я просто мав на увазі що обговорення деякої неузгодженості моїх тверджень є офтопіком для цієї теми
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 18-6-2003 у 12:57


Погоджуюсь!
А ще ви сказали, що в неті живеш під маскою. По-моєму, це саме той випадок, коли всі маски знімаються- просто прикидатись немає сенсу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 18-6-2003 у 16:39


Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
В неті живеш під маскою.


Дуже цікава проблема. Хто ми в неті? Так як колись - хто ми у телефонній розмові чи в листуванні:o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 18-6-2003 у 16:54


"Не знаю жодної жінки, яка б любила чоловіка лише за сині очі і біцепси"

А я знаю. На жаль. Одна така щодня перед очима крутиться :)

"Зате маю купу прикладів, коли розумний- ні, краще толковий -мужик кохає таку, м'яко кажучи слаборозвинену злючку, лише за те, що нею можна похизуватись перед собі подібними"

Або се - не любов, а хизування, або мужик не толковий.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 23-6-2003 у 10:22


Цитата:
Дуже цікава проблема. Хто ми в неті? Так як колись - хто ми у телефонній розмові чи в листуванні:o


Я у неті- це та якраз та я, яку іноді вдягаю під маску. Тут найменш всього боюсь здатися дурненькою,наївною чи пустою. Тут нема сенсу брехати, прикидатись кращою чи робити вдавані компліменти.
Не думайте лишень, що в житті я брехуха чи підлабузниця. Просто, на мій погляд, тут більше щирості.
Життя таке.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Людмила
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 7-8-2003
Нема на форумі

Настрій: зацікавлений

[*] написано 8-8-2003 у 22:15


Любов в інтернеті--кажу Вам з професійної точки зору--наслідок певної невлаштованості в реальному житті, закомплексованості і самотності.
Не втрачайте у віртуальному світі реального життя, яке в сто разів цікавіше!




Українка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-8-2003 у 22:44


Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Я у неті- це та якраз та я, яку іноді вдягаю під маску. Тут найменш всього боюсь здатися дурненькою,наївною чи пустою. Тут нема сенсу брехати, прикидатись кращою чи робити вдавані компліменти.
Не думайте лишень, що в житті я брехуха чи підлабузниця. Просто, на мій погляд, тут більше щирості.
Життя таке.


Хочу зауважити, що - це правда - в неті легко відкритися, бо "несе течія", здається, все одно тебе ніхто не знає, але головне потім не пошкодувати про свою відвертість. Бо слово - не горобець, вилетіло - і... капут. :o Хоча... це і в житті, в реальному спілкуванні буває...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 9-8-2003 у 19:08


Хм. Питання цікаве. (особливо Зіронькова "реальність підмАскова";)
Моє сугуеб імхо - то так.
Але тут є ще і інше питання, або аж 3 їх.
-1- можливість
-2- доцільність
-3- шкода від

Закохатися -то можна. (для Інтелів)
А навіть і легше ніж у реалі (ну, звісно, якщо гормони відкинути -- а вони таки річ сильна).
І навіть це є досить добре (зокрема як нема часу на вештання містом/кавярнями/кнайпами/танцями). Можна знайти людь, що близька духом. (тут і вилізає -2-)
Але тут таки ж вилізе і -3-. Познайомились, а навіть і зкорелювались душевно (що, нажаль, так важко у нашому сіпано-біготливому світі). Уря! Алілуййя!!
Аж тут таки Зіроньків приклад з фото.
Біда не в тім, що таки розрив. А лихо, що вже ж таки зкорелювались же.
Причому ота проблема з фото -- то ще ніц. У порівнянні з тим, що у форумах (чатах, ньюс-групах) є можливим. Ну перейшов у іншу кнайпу (дансинг), щоб не зустрічатись з тим ...
Але ж тут (у мережному спілкуванні) - кількість групозбіговиськ, що до душі припали - таки ж обмежена :-(

От і мордуйся. :-(

P.S. Правда (декотрі садисти) - кажуть, що оте мордування - то ж, власне, і є життя :-)




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2003 у 21:30


Цитата:
Першим відправив користувач Людмила
Любов в інтернеті--кажу Вам з професійної точки зору--наслідок певної невлаштованості в реальному житті, закомплексованості і самотності.


Можна окреслити Ваші професійні інтереси? Вони могли б бути корисними для учасників Форуму.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Людмила
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 7-8-2003
Нема на форумі

Настрій: зацікавлений

[*] написано 9-8-2003 у 21:44


Буду рада чимось прислужитись. Психолог. Більше займаюсь підлітками.



Українка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2003 у 21:52


До речі в Панелі Управління можна про себе щось написати. Наприклад про професію. Тоді інші будуть знати.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2003 у 22:14


О! Пані Людмила може стати у нагоді :)
Бо і я займаюсь підлітками - хоч і не психолог - та доводиться вирішувати часто-густо багато проблем із ними пов"язаними :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Anatoly
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 20-8-2003
Місто: Звичайно Львів
Нема на форумі

Настрій: Зактуалізований

[*] написано 21-8-2003 у 12:25


Щодо таких знайомств через інтернет, і відповідно розбитих сердець, маю наступні думки^
Так напевно трапляються випадки коли такі відносини стають успішними..
Але проблема інших є те що пропущені стадії в спілкуванні. Пояснюю людина не безтілесний дух, а має тіло яке бере участь в житті невідємно від духу. І відносини і спілкування відбуваються на всіх рівнях буття.
Як правило якесь глибоке почуття починається з симпатії, і тут якраз тіло має неабияке значення. Тому що ми сприймаємо через мову десь напевне відсотків 20, все інеш це той же тмбр голосу, погляд, жести, очі обличчя, тай взагалі масса інформації яку ми навіть не осмислюємо свідомо. Ну вже не говорячи про душевні порухи, які ми не можемо осмислити, але вони мають колосальний вплив.
Спілкуючись через інтернет ми цього всього не маємо...
Ми пропускаємо цілий ряд етапів формування певних відносин.
От наприклад дивіться ми можемо прекрасно спілкуватися на форумі бути друзями такими що капут, але от скажімо завтра ми домовимося зустрітися і кожен буде йти на цю зустріч з певною тривогою. І ми як би не подружилисся через інтернет почнемо все спочатку. Тому що побачимо таке чого через екран не видно ми побачимо повну людину і зрозуміємо що ми які б тут не були щирі і відкриті, в реальному спілкуванні такими не будемо бо зрозуміємо що ми не знаємо один одного. Знову ж повернуся до відсотків через спілкування ми отримуємо мізер інформації про людину, реальна людина це душа і тіло невідємно.




Посміхніться це не боляче:)!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-8-2003 у 13:04


"Тому що побачимо таке чого через екран не видно ми побачимо повну людину і зрозуміємо що ми які б тут не були щирі і відкриті, в реальному спілкуванні такими не будемо бо зрозуміємо що ми не знаємо один одного. "

Проблема навіть глибша - ми не тільки незнайомі, але ще й багато знаємо одне про одне. Саме тому і буде тривога - ми підемо на знайомство до незнайомих людей, які знатимуть про нас іноді занадто особисті речі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 21-8-2003 у 13:27


Я би не переживав, ідучи на таку зустріч. І до речі, тут на форумі виявилися люди, які мене знають і "вирахували". :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 21-8-2003 у 15:47


Anatoly 21-8-2003 в 12:25
<проблема інших є те що пропущені стадії в спілкуванні>
Але ж не слід і про позитив забувати ж!

-- а якщо отих "стадій" - у реальному житті взагалі не вийде зорганізувати з-за нестачі часу (хронічної)?
-У реалі ж коло спілкування таки ж вельми обмежене (спілкування з "однодумцями"/"людьми свого кола";) особливо для тих же інтнелів?
- то ж де ж тоді і познайомитись?
(тільки не згадувати про служби знайомств -- бо заходив було -- така лажаа!)

Особливо якщо згадати тої ж Зіроньки (приморської) твердження, що саме лиш у мережі можна познайомитись з Людиною (котру вона часом під маску ризикує одягнути), а не з Маскою, котру Люди у в реалі носять.

імхо -- перше (мережне знайомство)-- таки краще, оскільки Одружитись-то можна і з Маскою, а от Жити - доведеться таки з отою підмасковою людиною.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Anatoly
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 20-8-2003
Місто: Звичайно Львів
Нема на форумі

Настрій: Зактуалізований

[*] написано 21-8-2003 у 18:45


Глибокі почуття починаються з симпатії на всіх рінях буття. Дуже добре якщо ця симпатія виникне і при зустрічі з реальною особою. А якщо ні? А якщо вона буде не взаємна?



Посміхніться це не боляче:)!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 22-8-2003 у 06:41


2 Anatoly
Ну не виникне. Ну зле. Але (імхо) краще вже щоб не виникла (можливо), аніж не виникла (напевно).
<Посміхніться це не боляче>
нє, ну як Народ просить, то попробую :)

2 Olexiy
ну з Зустрічами у Реалі - тут є ще 2 моменти
* не влаштовевати Коллективні збіговиська (ака ФІДОшні поінтовки), а лиш з тим людом, про кого ти знаєш достатньо.
* поза тим - то сильно залажить від форуму.
Є такі, де навіть якщо і не під Ніками люд туди ходить - то ...
А є людські.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1136
Реклама: