Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Хто такі чоловіки і з чим їх їдять?
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

shocked.gif написано 12-6-2003 у 12:50
Хто такі чоловіки і з чим їх їдять?


Я тут почитала на форумі про жінок...Давайте поговоримо про чоловіків...Бо жінок є красивих і розумних багато, а от з чоловіками проблема. А як ви думаєте?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-6-2003 у 12:57


Нічого собі заявочка!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 12-6-2003 у 13:09


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я тут почитала на форумі про жінок...Давайте поговоримо про чоловіків...Бо жінок є красивих і розумних багато, а от з чоловіками проблема.


Нема проблеми. Є і гарні і розумні. До кольору до вибору. Але з таким початком розумію Яндруха зі словами про заявочку..... Це нас значить мало таких... а їх багато...
Не згідний.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

biggrin.gif написано 12-6-2003 у 13:53


Цитата:

Хто такі чоловіки і з чим їх їдять?


Кожна жінка їсть власного чоловіка, а з чим - то вже справа смаку:P
У заміжніх жінок такі питання не виникають :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-6-2003 у 16:22


"У заміжніх жінок такі питання не виникають"

Ой, виникають, Андрiю. Ще й як виникають! Чи не бiльше, анiж у незамiжнiх. У мене на уродинах один хлоп тоста штовхнув - мовляв, до зустрiчi з тобою я вважав, що красива жiнка i розумна жiнка - то двi жiнки. Мабуть, думав, що я сприйму це як комплiмент. А я сприйняла це як шпильку. Мене оточують прекраснi жiнки, а ось з чоловiками таки проблеми... Хоча б у тому, що вони самi у бiльшостi своiй вважають - раз ти мужчина, значить, красивий, розумний автоматично, i взагалi - втiлення усiх чеснот. Це щось на кшталт презумпцiї невинностi для жiнки - ти дурненька доти, доки оточуючi не доведуть протилежне, i для чоловiка - ти розумний доти, доки сам не доведеш протилежне. Скiльки я з цим стикалась по роботi, хто би знав! "Ну, ти жiнка, тобi цього не зрозумiти" - каже менi малюк рокiв 17, у якого за плечима ПТУ, а з вуст молоко капає. А я ж далеко не фемiнiстка (До речi, почала читати однойменний роман Леонiда Кононовича - ледь не знудило. От шкода, що вiн не в Америцi вийшов! Там автор би все життя працював на вiдшкодування моральних збиткiв тим жiнкам, якi подолали першi 50 сторiнок). Тiльки боронь мене Боже вiд узагальнень - що, мовляв усi мужчини такi. Не хочу ставати в один ряд з Кононовичем, але ж... тенденцiя, однако... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-6-2003 у 16:40


Може це виникає внаслідок різних критеріїв оцінювання?
В чоловічій спільноті ніхто не дивиться та не оцінює - красивий ти чи ні. Просто спілкуються. Чоловіча конкуренція щодо успіху у жінок полягає у позпусканні власного хвоста. Але якщо ти навіть не користуєшся успіхом, це не тягне за собою аж ніяких наслідків у чоловічому колективі (колі спілкування).
У жінок (мені так здається) принаймні не завжди так. Завжди є якась конкуренція - хто більше подобається чоловікам або ж краса - це неостанній фактор.
Можливо саме тому чоловіки і не звикли відноситись до своєї зовнішності або розуму як до фактору успіху перед жінками. Багато хто просто розпушує хвоста і часто це таки діє.
Часто також трапляється що дівчина серед своїх подруг - "прекрасна жінка", але чоловіки так не вважають. Просто критерії різні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-6-2003 у 19:55


Так, саме в критеріях і справа. В тому, що деякі з чоловіків просто звикли до того, що самі по собі - вони вже неабияке щастя для жінки. І винні у цьому певною мірою, самі жінки. Пригадалася телефонна розмова з мамою. "Що робиш, доню? - Працюю (пишу). - А чоловік? - В хаті прибирає. Важка пауза. - А чому він, а не ти? Це жіноча справа. - А чоловіча - смітити? У нього просто більше вільного часу! - Ой дивись, доню, бо він тебе покине!!!!!!! і піде до іншої! - До тієї, що добре прибирає? То я йому ще валізу складу!".
Тобто моя ненька щиро вважає - дістала якогось хлопа, то вчепися у бідаку, як краб у ногу п’яного матроса. А чоловіки це бачать - вони ж не сліпі і не дурні - і починають триматися з такою бундючністю, що не знаєш часом, чи плакати, чи сміятися. І чим менше чоловік насправді із себе становить, тим більше комизиться. Втім, це і жінок стосується.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 15-6-2003 у 17:17


Цитата:
І чим менше чоловік насправді із себе становить, тим більше комизиться. Втім, це і жінок стосується.

Але ж і отрутою ви на нас дишете:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-6-2003 у 21:47


"Але ж і отрутою ви на нас дишете".

Хіба? То все від нашої до вас небайдужости ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-6-2003 у 09:33


А от чому, наприклад, Ви чоловіки, коли хочете нас завоюти - такі поголонені, пахучі з квітками в руках та усмішками від вуха до вуха, говорите прекрасні слова, а коли жінка каже "Так, я буду з тобою" - ви якось в'янете, вам вже нічого не потрібно...Чому така фігня?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-6-2003 у 10:00


Така фігня лише тоді, коли жінка кажучи "Так, я буду з тобою" всю себе і віддає. Коли завойовуувати більше нема чого.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-6-2003 у 10:37


Якщо вона себе не всю віддала, що це у вас за прикіл всю віддала не всю віддала?
Навіщо вхагалі щось завоювувати просто, коли починаєш зустрічатися з коханою людиною, жити з нею, потрібно про неї піклуватися,дарувати хороші миті, щоб вона не зникла не пішла, не розчинилася...коли жінка, сказала "так" вона ніколи не віддасть всю себе, по вона безмежна...ще ніколи ніхто не зміг сказати про жунку, що вона проста і банальна...Це ви чоловіки, думаєте, якщо ви доторкнулися до неї рукою, потім поцілували, потім ліжко - думаєте, що жінка всю себе віддала?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-6-2003 у 21:52


Першим відправив користувач Odarka
>Якщо вона себе не всю віддала, що це у вас за прикіл всю віддала не всю віддала?
Я сказав образно. Розумна жінка завжди маніпулює чоловіком. Утворюється така собі мінікорида, що забеспечує чоловікові ефект постійного завоювання. Саме тоді він і не перетворюється у нудного пузатого чоловіка із дружиною-господаркою.

>Навіщо вхагалі щось завоювувати просто, коли починаєш зустрічатися з коханою людиною, жити з нею, потрібно про неї піклуватися,дарувати хороші миті, щоб вона не зникла не пішла, не розчинилася...

Як навіщо завойовувати? А що, треба підійти і сказати "Я тебе хочу, роздягайся..." ? Чоловік має завжди бути гідним чогось. А хочаб і того, аби його дружина пішла із ним до ресторану.

>коли жінка, сказала "так" вона ніколи не віддасть всю себе, по вона безмежна...
???? Хотілося б

>ще ніколи ніхто не зміг сказати про жунку, що вона проста і банальна...

Сказати змогло вже багато людей. От не знаю чи хтось це намагався доводити. ;)

>Це ви чоловіки, думаєте, якщо ви доторкнулися до неї рукою, потім поцілували, потім ліжко - думаєте, що жінка всю себе віддала?

Це ви, жінки, думаєте що якщо чоловік неголений, неохайний та трохи смердить шкарпетками, то він вас нелюбить :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 17-6-2003 у 13:16


Ну я так не думаю, якщо він не голений і смердить взагалі. Не треба вже так категорично...
По чоловікові завжди видно чи він кохає чи ні. Це по жінці важче сказати, бо вона навіть якщо не любить, то переконає всіх, що страшенно закохана, а впершу чергу і себе.
Дякую, Олексій, що так гарно зробив аналіз мого тексту!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-6-2003 у 13:31


Сподіваюсь, без образ.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 17-6-2003 у 13:49


Без образ? Які можуть бути образи, я люблю чоловіків, які вміють коротко чітко та зрозуміло відповісти або дати коментар на задану тему. Я дякую!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-11-2005 у 17:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А де перелік того, з чим їх можна їсти?:)

Найкраще їсти зі смаком... Дехто любить з кетчупом:D




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Петришин
Дописувач
**



Повідомлень: 41
Зареєстрований: 15-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-12-2005 у 01:04


"Хто такі чоловіки і з чим їх їдять?"

На рахунок "їдять" - рецепт:
Пачка майонезу за гривнюпіісят і палка твердої кубаси, бажано конячої.
Набацкати майонез на кубасу і облизувати ніжно покусуючи.

А щодо того "хто такі" - леви на полюванні. Гр-р-р-р......

Яке питання - така відповідь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-12-2005 у 07:38


...леви.... :-)
а чого це мені постійно попадаються зашугані кошенята, га?... :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-12-2005 у 08:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...леви.... :-)
а чого це мені постійно попадаються зашугані кошенята, га?... :-)

Бо ти шукєш в чаті та в асці:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олеся Козак
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 21-12-2005
Місто: Лондон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-12-2005 у 16:01


Чоловіки - це здебільшого милі створіння які нас люблять і яких любимо ми. Ми живемо заради них хоча б тому, що з їх допомогою даємо нове життя маленькій людині, яка, хочу зазначити, теж може виявитись чоловіком, і яку ми будемо любити більше всіх на світі!
А щодо "з чим їх їдять" - та ні з чим! Просто собі їдять і дістають задоволення!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-12-2005 у 17:34


...а при чім тут чати і аська? я в чатах не буваю, а в асі маю хіба робочі
контакти... взагалі звідки такі висновки? :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 22-12-2005 у 18:07


...ну тре походити по чатам, послухати.... завести аську і тренуватися :-)
:saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 22-12-2005 у 20:41


Чоловіки (на мій погляд) - це такі Істоти, заради яких хочеться виглядати трохи єфектніше, ніж почуваєш себе (особливо зранку). Це Ті, заради кого підфарбовуєш вії і купуєш парфум не 30, а за 300 гривень. І не переконуйте мене, що той парфум (або туш "від Шанель") купуєш виключно "заради себе улюбленої". Я не феміністка, я нормальна, звичайна, благополучна і одружена багато років. Але я все ж вважаю, що чоловики - це стимул для нас жінок. Стимул бути трошки кращими.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-12-2005 у 22:07


...нє, я шанель для себе купую :-)) виключно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1153
Реклама: