Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6
Автор: Тема: Порадьте книжку.
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 30-1-2008 у 15:58


Марина Гримич, "Варфоломієва ніч". Це не книжка, а феєрверк!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-9-2008 у 22:15


Почав потроху читати те, що придбав на форумі.
Роздобудько "Все, що я хотіла сьогодні". Непогано, в свому стилі, сподобалося.
І вчора дочитав Шевченків "Кривава осінь у місті Лева". Оскільки є шанси, що автори помітять, то трохи розгорнутіше :) і трохи, конструктивної (принаймні постараюся) критики.
(Обережно спойлер)
Закінчення і отой вихідж з ментиком мені не сподобався. Не логічно якось. Героя Пасківа розвивали в одному напрямку, а наприкінці щось не те... З чувака, який в спортивках під пиво дивиться футбол, перетворюється в кривавого вбивцю?
Ще кілька дрібних зауважень. Львів'янин ніколи в житті не скаже В Сихові, тільки НА Сихові.
Можливо в мене щось не те з пам'яттю, але Динамо не програвало Шахтареві 3:0. Може зауваження здасться смішним, але я так розумію, що вигадується основна історія, все інше - місцевість, події і т.д. беруться справжніми, тож навіщо вигадувати таку дрібницю?
Вживаються деякі слова, абсолютно непритаманні регіону. Трохи ріже слух наприклад "дісплей" та "досадливо" після "філіжанка" та "кобіта".

А назагал, любителям детективів, раджу почитати.

p.s. Чубай справді вітається "Сервус"? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-9-2008 у 22:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
(Обережно спойлер)
Закінчення і отой вихід з ментиком мені не сподобався. Не логічно якось. Героя Пасківа розвивали в одному напрямку, а наприкінці щось не те... З чувака, який в спортивках під пиво дивиться футбол, перетворюється в кривавого вбивцю?

Ні, на кривавого співучасника. А це трохи різні речі. Крім того, і вбивці, і їхні жертви далеко не завжди дивляться футбол у фраках, як мені здається. І далеко не завжди проводять дозвілля, плануючи чергові злочини, або те, як їх уникнути. Як показує світовий досвід, убивці п’ють, їдять, дивляться футбол, і навіть закохуються так само, як і звичайні громадяни. :saint:
І героя Пасківа розвивали якраз куди треба. Деякі наші читачі з дуже дрібних деталей запідозрили його далеко до кінця книги.
Але - "дєло вкуса" (с) :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ще кілька дрібних зауважень. Львів'янин ніколи в житті не скаже В Сихові, тільки НА Сихові.

Каємося. Справді. :(
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можливо в мене щось не те з пам'яттю, але Динамо не програвало Шахтареві 3:0.

А тепер каюся особисто я. :lol: А комусь програвало з таким рахунком? Здається, що було. А як ні, то нічого, все ще попереду. :P
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Може зауваження здасться смішним, але я так розумію, що вигадується основна історія, все інше - місцевість, події і т.д. беруться справжніми, тож навіщо вигадувати таку дрібницю?

Та якось не спало на думку, що треба було аж так дотримуватися суворої правди життя. Може, того вечора по ТБ узагалі хокей йшов...;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вживаються деякі слова, абсолютно непритаманні регіону. Трохи ріже слух наприклад "дісплей" та "досадливо" після "філіжанка" та "кобіта".

Наскільки я пригадую, слово "досадливо" вжите не в мові героїв, а в їхньому описі. Тобто щось на кшталт "він досадливо поморщився". Але зауваження приймається. Над "дисплеєм" поки що міркуємо :saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А назагал, любителям детективів, раджу почитати.
p.s. Чубай справді вітається "Сервус"? :)

За критику щиро дякуємо, справді, приємно, коли вона конструктивна.
Так, справді. Я колись особисто чула. Щоправда, давно. На концерті :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-9-2008 у 22:43


Тоді Пасківу значно простіше і логічніше було вбити маньячку "при затриманні" (особливих почуттів він до неї не мав судячи з фрази "як жінка вона мене задовольняє") і дістати чергове підвищення, а не пробувати вбити детектива, тим більше, що всі були в курсі з ким і куди поїхав Сокіл
Але це справді справа смаку, тим більше, що з нас двох письменник не я :)
Цитата:
А комусь програвало з таким рахунком? Здається, що було. А як ні, то нічого, все ще попереду. :P

тьху-тьху-тьху через ліве плече, їм завтра з Фенербахче грати!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 29-9-2008 у 22:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І вчора дочитав Шевченків "Кривава осінь у місті Лева".


Теж зробив це позавчора)))
Читається легко та цікаво...

Дякую авторам!




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 30-9-2008 у 17:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тоді Пасківу значно простіше і логічніше було вбити маньячку "при затриманні" (особливих почуттів він до неї не мав судячи з фрази "як жінка вона мене задовольняє") і дістати чергове підвищення, а не пробувати вбити детектива, тим більше, що всі були в курсі з ким і куди поїхав Сокіл

Ну, вбивати жінок, які задовільняють - так жодних жіночок не напасешся :D
Що ж до логіки дій Пасківа - то це з опери "яке їхало, таке й здибало". (Глибоке імхо, промовлене зі щирою вдячністю до Юрка:) )
До речі, маємо шикарне виправдання. Я вчора перевірила - в нашому рукописі було таки "НА Сихові". Відредагували... А оскільки корисну звичку присилати авторам рукописи на вичитку після редагування наразі має тільки Нора-Друк, то... половина вини з авторів знімається. Добре? :saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І вчора дочитав Шевченків "Кривава осінь у місті Лева".

Теж зробив це позавчора)))
Читається легко та цікаво...
Дякую авторам!

А ми дякуємо Вам, і Юркові, і всім-всім, хто нас читає. Ви чудові читачі, просто мрія.
Ще раз дякуємо!:sing:
А Динамо - удачі! :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-9-2008 у 17:22


А ми дякуємо, за те, що пишете, що є що почитати і побурчати :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-9-2008 у 19:03


Недавно прочитала книгу Марії Матіос «Москалиця». Після «Солодкої Дарусі »та «Нації» сподівалась більшої гостроти сюжету. Але є над чим задуматись. І мова чиста, українська.
Читається дуже легко.
;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-1-2009 у 14:33


Дуже гарний роман Наталки Шевченко «Містичний вальс». Читається надзвичайно легко.:)
Аж випромінює позитив.:saint:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 11-1-2009 у 15:50


Як на мене, "Москалиця" після попередніх названих Вами повістей уже недостатньо приправлена й соковита. Мені було мало. Ну а Наталчин "Вальс"(котрий ми тут обговорювали кілька років тому) безперечно надає поштовх для читання. Я б радила давати його в першу чергу людям, зокрема підліткам, котрі не читають: такі книжки пробуджують цікавість до української книжки та й літератури взагалі. Але це хіба моя думка.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-1-2009 у 19:47


2 Катерина та Галя: Щиро дякую. Дуже приємно чути такі відгуки, і вони мене надзвичайно підтримують. А це мені потрібно. Особливо - зараз...
Ще раз дякую, дівчата :):sing::sing:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Недавно прочитала книгу Марії Матіос «Москалиця». Після «Солодкої Дарусі »та «Нації» сподівалась більшої гостроти сюжету. Але є над чим задуматись. І мова чиста, українська.
Читається дуже легко.
;)

Катерино, а Ви прочитайте "Майже ніколи не є навпаки", якщо ще не читали. Гадаю, Вам сподобається.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 12-1-2009 у 14:29


Але, Наталю, є непорядок з перевиданням. Наскільки гарний був першодрук, настільки "плацкартне" друге видання. І папір ні до чого. Хотіла кільком людям презенти зробити, але побачила на форумі, і перехтілося. Чи можна чекати добротної версії?



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 12-1-2009 у 16:48


2 Наталка: Дуже дякую за пораду, але вже читала. :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-1-2009 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Але, Наталю, є непорядок з перевиданням. Наскільки гарний був першодрук, настільки "плацкартне" друге видання. І папір ні до чого. Хотіла кільком людям презенти зробити, але побачила на форумі, і перехтілося. Чи можна чекати добротної версії?

Галиночко, боюся, що ні :(
У мене була натуральна війна з видавництвом за обкладинку, той варіант, який хотіла я, можу вислати Вам на "мило" - поглянете, і чесно скажете, чи він вартий уваги. Далі було редагування - я сиділа з олівцем три дні, і викреслювала "перли" редактора, котра через два рядки на третій вносила правки лише тому, що особисто їй не подобалося якесь слово... А коли я побачила кінцевий варіант обкладинки, три дні не могла заспокоїтися...
Соррі за оф-топ.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-1-2009 у 19:54


Наталко, я прочитала Ваш роман "Містичний вальс" "на одному диханні"! Але зараз Ви змінили жанр. Чесно кажучи, тепер Ваші книжки з більшим задоволенням читає мій чоловік. Чи плануєте Ви повернутись до написання романтично-пригодницьких історій?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 12-1-2009 у 20:24


до Наталки: залюбки подивлюсь halynalev@ukr.net



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-1-2009 у 22:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Наталко, я прочитала Ваш роман "Містичний вальс" "на одному диханні"! Але зараз Ви змінили жанр. Чесно кажучи, тепер Ваші книжки з більшим задоволенням читає мій чоловік. Чи плануєте Ви повернутись до написання романтично-пригодницьких історій?

Уже повернулася :saint: В Серії з Дельфіном (Жіночий любовний роман) вийшли дві мої книги, у співавторстві з Ларисою Чагровською - "Паризьке кохання" та "Афера на віллі". Щоправда, вони куди більш романтичні, аніж пригодницькі, і, до того ж, як на мене, першу занадто відредагували, але вже те, що є така серія, для мене - втіха. Третій роман, також у співавторстві, під робочою назвою "Столичний роман" готується до друку. І - саме зараз я працюю над романтично-пригодницьким романом. Винятково своїм, без співавторів ;)
Але ще мушу сказати Вам, що маю кілька практично готових текстів, але не маю бажаючих їх надрукувати. Це повноцінні романи, і біда їхня в тому, що вони - любовні. Одна пані - головний редактор - сказала, що вони друкують або серіально-мильні, зовсім мильні, рівня творів восьмого класу, романчики, або еклектику, і запропонувала писати в стилі Карпи. Та оскільки в мене немає жодного бажання це робити, то я знущаюся над друзями :D, і змушую їх читати мої тексти в рукописі. ;) І шалено мрію про той час, коли у нас почнуть видавати нормальні, звичайні, наївні, красиві любовні романи. Поки що серія з дельфіном - єдина. На жаль.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2009 у 09:22



Сьогодні (7 березня) в Івано-Франківську відбудеться презентація проекту «Жіночий любовний роман» з «Серії з дельфіном», виданої «Літературною агенцією сестер Демських». http://zik.com.ua/ua/news/2009/03/03/171772

Може хтось знає чи планують організатори провести аналогічну презентацію у Львові?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-3-2009 у 19:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
...Може хтось знає чи планують організатори провести аналогічну презентацію у Львові?

Я ще не знаю, але можу запитати. :saint: З сестрами Демськими дуже легко працювати, і дуже приємно, а спілкуватися - то взагалі чиста втіха. Впевнена, що їм буде приємна цікавість читачок до Серії з Дельфіном.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 1-4-2009 у 12:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Але, Наталю, є непорядок з перевиданням. Наскільки гарний був першодрук, настільки "плацкартне" друге видання. І папір ні до чого.

Ви про те перевидання "Містичного вальсу", що в минулому році здійснило в-во "Нора-друк"? А мені, навпаки, обкладинка дуже сподобалася. Просто так і кортить взяти книжку в руки. Бо "Пірамідівська" обкладинка (а саме ця книжка в мене) мене просто дратує.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 2-4-2009 у 14:52


Вам оте маленьке, сіреньке до вподоби? Ну, то на любителя. Я особисто від тієї останньої окладинки не чую ані грамульки тепла, натомість перше було близьке досить для сприйняття.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-4-2009 у 16:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Вам оте маленьке, сіреньке до вподоби? Ну, то на любителя. Я особисто від тієї останньої окладинки не чую ані грамульки тепла, натомість перше було близьке досить для сприйняття.

І я не чую тепла. Бо його там немає. Я, приміром, переконана, що обкладинка мусить не лише увагу привертати, а й недвозначно вказувати на жанр твору. Я відпочатку була проти цієї обкладинки, хотіла щось у теплих тонах, мені дуже подобався варіант з силуетом дівчини, яка танцює... Ця чорна обкладинка більше пасує до хорору, але мені ввічливо сказали, що мої бажання - це мої проблеми.
І ще - що дуже прикро - прибрали всі присвяти з МВ. Не знаю, чому, можливо, просто не зауважили. І Львову, і Піккардійській Терції, і моїм першим читачкам. А шкода...:(




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 2-4-2009 у 17:45


Є таке влучне українське слово - "зас...ці".



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-4-2009 у 11:09


Недавно прочитала книжку Юрка Покальчука "Озерний вітер". Гарна, лірична легенда, читається дуже легко. Там є такі слова: " Як прекрасно, як солодко і розкішно любити і бути любленим і пам'ятати лиш цю нескінченну мить - ти любиш і тебе люблять." Раджу прочитати усім романтичним натурам.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 23-4-2009 у 21:07


Прекрасна книжка Юстейна Гордера "Світ Софії" :cool:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1156
Реклама: