Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  8
Автор: Тема: Аборт. Переривання чи дітовбивство?!
Яндрух
Заблокований
Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-6-2003 у 16:42
Аборт. Переривання чи дітовбивство?!


НЕ ЗРАДЬ МЕНЕ, МАМО!

„Господи, Ти виткав мене в утробі матері моєї,
прославляю Тебе, що я дивно утворений!
Мого зародка бачили очі твої і
до книги Твоєї записані всі мої члени та дні”


Хто не зачудовувався первісної чистотою немовляти, щойно новонародженого, що мить тому покинув материнське лоно, щоб увійти в цей злий світ і почати всотувати всі його соки...

„...Аборт є дітовбивством. Під час „операції” плід зазнає таких самих мук, як і доросла тортурована людина”.

Б. Нетенсон, США
лікар, автор фільму „Німий крик”,
в якому показано вбивство дитини
у лоні матері на десятому тижні життяНе знаю - вчорашня акція, проведена на площі перед Домініканами – чи призведе вона до певного результату?.. Дай Бог... Надто ж бо „залізними” аргументами послуговуються ті, хто прагне сам провадити себе на цій землі...

„Мовчки знищуючи ненароджених дітей, ми самі стаємо суспільством мертвих людей... Спаси ненароджене, аби спасти себе самого! Аби самому не вмерти морально... Пам’ятаймо слова Учителя: „...усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили”.

Т. Стичень,
професор теології


Фізичні та психічні наслідки аборту

Рання вакуум-регуляція чи регуляція менструального циклу – також приховане знищення зачатої дитини.
Жоден аборт не минає безслідно. З абортом пов’язано понад 100 фізичних ускладнень. До безпосередніх ускладнень відносяться: онкологічні захворювання та інфекції статевих органів, порушення менструального циклу, ушкодження матки та інших внутрішніх органів, головний біль, запаморочення, тромбози. А у деяких випадках т.зв. „безпечний, легальний” аборт може закінчитись і смертю жінки.


Тривалими фізичними наслідками є:
- безпліддя,
- викидні чи передчасні пологи під час наступних вагітностей,
- ендометріоз,
- загроза позаматкової вагітності


Психічними наслідками є:
- депресія, почуття провини, жаль, нервові збудження, статеві розлади,
- розлади сну (безсоння, важкі сни),
- втрата почуття власної гідності,
- самоприниження,
- прояви емоційної холодності та песимізму,
- прояви ригідності та інших сексуальних розладів,
- порушення спілкування з іншими людьми, передусім з чоловіком і навіть з власними дітьми,
- втрата пам’яті,
- схильність до наркологічних захворювань,
- різка зміна особистості


Ці наслідки позначаються не тільки на матері ненародженої дитини, але й на її батькови. Інколи на ньому навіть у значнішій мірі. Такі ускладнення мають назву – пост абортивний синдром.КАЛЕНДАРИК ПЕРШИХ ДЕВ’ЯТИ МІСЯЦІВ ЖИТТЯ ДИТИНИ

Перший день
Таємниця дару життя ніколи не буде розкрита людиною... Вона розпочинається вже у момент зачаття, коли дитина є лише маленькою клітинкою, меншою від крапки на кінці цього речення. Саме в мить запліднення яйцеклітини генетична інформація, носіями якої є батьки, змішується і передається дитині - формується код особистості, єдиної і неповторної. Ніколи більше спадкові ознаки батьків не сформуються саме так, ніколи більше не буде саме такої людини. У цю мить визначається її стать, колір очей, волосся і шкіри, риси обличчя, будова тіла, тенденція до високого чи низького зросту, міцне здоров’я чи схильність до захворювань...

19-21 день
Дитина виросла до 2,5 мм. Починається битися її серце. Кров циркулює в окремій від матері кровоносній системі. Формується головний і спинний мозок.

4 тижні
Вона збільшилась до 0,5 мм! Вже має голівку, тулуб, кшталтуються очі, вушка, вуста.

7 тижнів
Уже більше 2-х см! Стала гармонійно збудованою мініатюрною дитиною. Має вже людські риси обличчя з очима, вушками, носиком, язичком; у яснах вже є зав’язь молочних зубів. Тіло заокруглюється і покривається тоненькою шкірочкою. Ручки, не більші від друкованого знака оклику, мають долоньки і пальчики. Маленький шлунок вже виділяє власні соки для травлення. В своїй основі організм вже сформований. Подальші зміни полягають лише у збільшенні та вдосконаленні існуючих органів.

2,5-3 місяці
У рисах обличчя вже можна впізнати батьків. Дитина багато чого вже вміє: підкорчує ніжки, згинає і випростовує пальчики стопи, затискає кулачок, морщить брови. Реагує на дотик. Вже помітна різниця між хлопчиками й дівчатками.

4 місяці
Дитина в цей час дуже швидко росте. Має вже 20-25 см довжини, а важить біля 170 грамів. Для такого швидкого розвитку вона потребує багато речовин, які отримує через плаценту від мами.

5-6 місяців
Вдосконалюються всі органи; здається ніби невидимий майстер вирізьблює найтонші деталі, рисочки. На закритих ще повіках з’являються вії; утворюються досить міцні нігтики на пальцях рук. Твердіє скелет. Тони серця стають виразнішими. Має приблизно 35 см довжини.

7-8-9 місяці
Зараз дитина росте найшвидше. Під кінець сьомого місяця вона важить біля 1 кг і, за медичною термінологією, вже є „здатною до життя” - це значить, що органи дитини укшталтовані в такій мірі, що вона може жити поза лоном матері. Готуючись до народження, дитина вправляється у ссані: для цього поки що ссе свій малесенький пальчик. З моменту зачаття до моменту появи на світ вона збільшилась у 6 мільярдів разів! Чи не правда - ґрандіозний шлях?!

Цей шлях проходив кожен з нас, хто бачить зараз сонце, відчуває радість життя. Цей шлях проходить кожна зачата дитина. Не зрадьмо її – вона з такою довірою чекає зустрічі з нами.Всеукраїнський благодійний фонд
„За гідність людини”
виступає проти практики абортів, проголошуючи людське
життя недоторканим з миті зачаття до природної смерті.
Роз’яснює шкідливість застосування контрацепції та
Розповсюджує інформацію про сучасні методи
розпізнавання періодів плідності у подружжя.

Київ, вул. Шепетівська, 6
Тел. (044) 562-32-25


Джерело: Деяка інформація взята з безкоштовно розповсюджуваної на вищезгаданій акції брошурки.
Не є можливим описати словами наведені там світлини:
- „Частини тіла 10-ти тижневої дитини, вбитої внаслідок аборту” (!!),
- „Ніжки 10-ти тижневої дитини, вбитої під час аборту” (!!!)

Також, не є можливим наново переповісти монолог дитяти в утробі матері, зтеатралізований на площі перед собором у виконанні актора: це все потрібно було чути на власні вуха й бачити власними очими.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2003 у 12:05


Я би хотів висловити свою думку не стільки стосовно абортів, скільки стосовно форми і тону даних (і подібних їм) "пропагандистських" матеріалів.


По-перше. Тиск на емоції.

> Не є можливим описати словами наведені там світлини:
> - „Частини тіла 10-ти тижневої дитини, вбитої внаслідок аборту” (!!),
> - „Ніжки 10-ти тижневої дитини, вбитої під час аборту” (!!!)

> Також, не є можливим наново переповісти монолог дитяти в утробі матері, зтеатралізований на площі перед собором у виконанні актора: це все потрібно було чути на власні вуха й бачити.

Вибач мене, але подібні "аргументи" - це просто намагання впливу на чиюсь свідомість. Ніякої інформації вони не несуть, а просто розраховані на сплеск емоцій типу "О Господи! Який жах!".

Я би просив в подальшому намагатись уникати подібних "маніпулятивних" засобів - вони аж ніяк не є ознакою конструктивної дискусії.


> Мовчки знищуючи ненароджених дітей, ми самі стаємо суспільством мертвих людей

Те саме. Сенсу ніякого, зате звучить "страшно".


По-друге. Неозброєним оком видно, що відсутня навіть мінімальна об'єктивність.

Перерахувавши низку фізичних наслідків, які можуть виникнути після аборту, чомусь "забули" згадати про аборти в тих випадках, коли як раз РОДИ можуть привести до фізичних наслідків аж до смерті матері (наприклад, якщо завагітніла неповнолітня). Як з цим бути!? Такі випадки непоодинокі.

Чому мати найчастіше робить аборт? Тому що вважає, що вона не в змозі (з тих або інших, суб'єктивних чи об'єктивних, правильних чи неправильних причин, але не в змозі) ростити та виховувати дитину. Якщо ж вона все-таки "увійде в цей злий світ", то хіба не буде нещаслива разом зі своїми батьками? Хіба у них всіх не з'являться більшість з перелічених психічних наслідків? Все це настільки "несуттєвий" аргумент, що у зв'язку з абортами про нього можна навіть не згадувати!?


По-третє.

> Такі ускладнення мають назву – пост абортивний синдром.

А хто є його основною причиною? Як раз ви і є - з вашим тиском на емоції та нав'язуванням комплексу провини! Коли мати робить аборт, то суспільство замість того, щоб допомогти (а це як раз той випадок, коли допомогти треба), навпаки починає тиснути: ви вбили дитину! вона зазнала тортур як доросла людина! Бог вам цього не простить! і т.д. і т.п.

Ви думаєте, люди роблять аборт "просто так"? Із нерозуміння того, що відбувається? В кожного своя трагедія, в кожного свій біль, а ви хочете розрубити все одним махом і зробити вигляд, ніби проблеми не існує.


Я вважаю, що коли мати вирішує, робити аборт чи ні, вона повинна володіти повною інформацією стосовно того, що вона отримає - це безперечно, однак це повинно бути ЇЇ рішення, а не якогось професора теології, який вже зробив "правильний" вибір для всіх і для кожного.


Love is God


P.S. > Роз’яснює шкідливість застосування контрацепції

Або я "забув значення букв", або написане (особливо в даному контексті) повний ідіотизм. Це що, таке "ноу-хау" - боротись з абортами через боротьбу з контрацепцією!? :-) Вам не здається, що результат буде, м'яко кажучи, протилежний?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2003 у 12:30


P.P.S.

Якщо не помиляюсь, в перші два місяці ембріон взагалі ще немає головного мозку, тому як, цікаво, він може відчувати тортури?


Love is God
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

shocked.gif написано 16-6-2003 у 17:33


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Роз’яснює шкідливість застосування контрацепції та
Розповсюджує інформацію про сучасні методи
розпізнавання періодів плідності у подружжя.


Якщо звернемся до статистики, то зауважим, що високий рівень абортів є в тих країнах, де низька інформованість про засоби контрацепції. Памятаю, як будучи в Бельгії, переглядав разом з місцевими по телевізору передачу, яка була знята бельгійським журналістом в Москві, в гінекологічній лікарні. В передачі йшлося про високий рівень абортів в країнах колишнього СССР, причому ще й в молодих кобіт. І журналіст питався в пацієнток, як сталося, що вони мусіли звертатися до цієї клініки. Причиною було то, що вони не знали ЗОВСІМ про засоби запобігання вагітності - єдиний спосіб - тільки перерваний статевий акт. Наприкінці в передачі журналіст запитався в дівчини-пацієнтки, що вона буде робити далі, щоб не завагітніти. Вона відповіла: "Ну не буду більше ЦИМ займатися...". Як слушно зауважив колега-бельгієць: "То вона там буде за пару місяців знов". Цією передачею, цим повним невіглаством був вражений навіть я (так пишу, бо мені були відомі числа зі статистики по захворюваності, абортах тощо в колишньому СССР а пізніше в Україні), не кажучи вже про бельгійських колег. Вони мене питали, чи дійсно в Росії (і заодно і в Україні) направду нема протизаплідних засобів.
Інша річ, що в нас є проблеми наприклад з призначенням гормональних контрацептивів - потрібні ретельні обстеження, зокрема гормонального статусу, на що не завжди лікар має можливість і достатньої кваліфікації, а пацієнтка - грошей. Але бар'єрні і сперміцидні засоби є, і вони доступні.
Щодо методу "неплідних днів", про який тут йшлося: він має свої переваги, наприклад природність відчуттів, але має і недоліки, які треба враховувати при виборі з-поміж інших способів:

досить низька надійність, тобто ним не можна користуватися, якщо вагітність завідомо буде для жінки серйозною проблемою;
перш ніж почати користуватися цим методом, жінка повинна тривалий час вести спостереження за своїм місячним циклом;
ним можна користуватися тільки в певні так звані неплідні дні - решта часу або утримуватися, або користуватися чимось іншим;
не запобігає інфекціям;
більше придатний для пар, які живуть разом вже довший час і здатні до нього пристосуватися;
цикл може змінитися під впливом стресу, зміни режиму чи клімату.
Враховуючи вищевказане, можна сказати, що даний метод не дуже підходить для молодих кобіт, які не мають постійних партнерів і/або живуть нерегулярним статевим життям - це метод для подружніх пар з врегульованим статевим життям, для яких вагітність жінки не буде чимось проблематичним. Зрештою молодь є більшe ризиковою частиною населення щодо абортів, і мала б користуватися надійнішими засобами, які б ще й захищали від хворіб, що передаються статевим шляхом.
За умов культури контрацепції в суспільстві не повинно бути абортів в якості "протизаплідних засобів". Інша річ, що на переривання вагітності можуть бути суттєві причини, наприклад вроджені вади плода. Тому щось забороняти думаю нерозумно, але я однозначно проти абортів в якості засобу планування народжуваності - небажаній вагітності треба запобігати, а не переривати.
І ще одне, але важливе - запобігання небажаній вагітності має хвилювати не тільки кобіту, але і її партнера.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 18-6-2003 у 12:51


Є чудова книга Людмили Улицької- "Казус Кукоцького". Це одне з питань, які там висвітлено у дуже глибокій формі. Якщо хтось дійсно цікавиться цією темою- раджу.
А ще, по-моєму, кожне явище слід розглядати всесторонньо. І бажано без емоцій: лиш тоді певної обєктивності таки буде досягнуто.
Хоча вбивство-лишається вбивством незалежно від віку вбитого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-6-2003 у 11:28


Не можу сказати, як знаюча істину людина, тому виключно ІМХО.
Я думаю, що свідомість започатковується під час статевого акту, бо це дійство не лише фізіологічне. І будь-які засоби, включаючи контрецепцію, не дають їй проявитися. Що відбувається з цією свідомістю, коли зачаття не відбулось - не знаю.
Тому навіть використання контрацепції неоднозначне. А вже аборт, коли свідомість проявилась, коли життя започаткувалось - це однозначне вбивство.
Це все від розпусти. Коли роблять аборти в основному? Коли сексом розважалися. А секс - це, на мій погляд, дуже інтимна річ. Він не для отримання чуттєвого задоволення. Вірніше, це тут побічне. Основне в іншому.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-6-2003 у 13:10


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Не можу сказати, як знаюча істину людина, тому виключно ІМХО.
Я думаю, що свідомість започатковується під час статевого акту, бо це дійство не лише фізіологічне. І будь-які засоби, включаючи контрецепцію, не дають їй проявитися. Що відбувається з цією свідомістю, коли зачаття не відбулось - не знаю.

Цікаво. Дозвольте уточнити: Ви вважаєте, що свідомість "започатковується" в певний фізіологічний момент чи (скажімо) в певний момент усвідомлення(?) символічності статевого акту обома партнерами?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-6-2003 у 14:07


"Це все від розпусти. Коли роблять аборти в основному? Коли сексом розважалися. А секс - це, на мій погляд, дуже інтимна річ. Він не для отримання чуттєвого задоволення. Вірніше, це тут побічне. Основне в іншому".

Вельми неоднозначне твердження, як на мене. Особливо те, що про розпусту. Так сталося, що в життi я багато надивилась на жiнок, якi мусили робити аборти за таких обставин, що мороз по шкiрi бiг. Я щиро бажаю, щоб наших жiнок обминула чаша сiя, але любi чоловiки, у цих питаннях таким категоричним може бути лиш мужчина - той, хто, якби не напружувався i якi б жахливi свiтлини не роздивлявся, на його ж щастя, нiколи сповна не вiдчує, що це таке. Я, знову ж таки пiдкреслю, категорична противниця абортiв, але життя, на жаль - це не чорно-бiла палiтра. Називати вбивцею жiнку, котра, як моя сусiдка, перервала вагiтнiсть внаслiдок згвалтування, у мене язик не повернеться.
А ще менi здається, бездуховнiсть того суспiльства, у якому я прожила першi 20 свого життя, теж вiдiграє певну роль. Знаєте, що казали лiкарi жiнкам, якi йшли на аборти? «Не робiть цього, бо це шкiдливо для вашого здоров’я». I нi слова про те, що дитина – жива не вil народження, а з моменту зачаття. У нас i досi деякi жiнки сприймають аборт як якусь процедуру, на кшталт аналiзу кровi. Дуже кепсько… :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-6-2003 у 14:47


2 Круціфукс
Думаю, що в певний фізіологічний момент, який пов`язаний якимось чином з духовним аспектом.
Але я НЕ ЗНАЮ. Я просто узагальнив свої життєві спостереження, знання. І отаке вийшло з того. Думаю, що не випадково одна з заповідей Божих - не чужолож.

2 Наталка
Вибач, якщо я так висловився, що ти не зрозуміла мене. Є різні ситуації. І ставлення до них теж різне. Я в жодній мірі не категоричний. Та і дійсно, не володію повною статистикою абортів, вірніше, їх причин.
Якщо над жінкою було скоєно насильство - це одне, напевно.
А якщо це результат "вільного сексу", який зараз сповідується суспільством в рамках "свободи особистості" - це зовсім інше.
І під терміном "розпуста" я, власне, і мав на увазі бездуховність, про яку ти згадуєш в кінці.
Люди здебільшого не знають ціну того, чим володіють, ІМХО.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-6-2003 у 15:23


"Люди здебільшого не знають ціну того, чим володіють".

Так, се правда. I зазвичай прозрiвають, коли вже пiзно :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3412
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-6-2003 у 15:52


Цитата:

I зазвичай прозрiвають, коли вже пiзно


А оце вже ІМХО залежить від точки зору на сенс життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований
Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 13-10-2004 у 11:03


Залежно від ситуації.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katherin Polyanska
Новак
*Повідомлень: 7
Зареєстрований: 13-10-2004
Місто: Rivne
Нема на форумі

Настрій: безмежно щаслив

[*] написано 14-10-2004 у 14:01


я однозначно проти аборту. але мене дуже дивує позиція деяких (підкреслюю не всіх) чоловіків, які вважають, що аборт, то є така ж процедура як пломбування зубів... і таких чоловіків у нашому суспільстві вистачає .. оце то і жахливо ..Ти повинна зробити добро із зла, тому що його більше нема з чого зробити
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований
Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 28-10-2004 у 10:31


Я теж маю негативне ставлення,якщо звичайно не крайня потреба.Ну бувають і такі погодьтеся.Ну ця процедура мабуть жахлива.краще її нікому не знати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-11-2004 у 14:13


Підписано закон про скорочення терміну абортів, тепер (а точніше з 01.01.2004) цей термін складає від 12 до 22 тижнів (Раніше до 28).
http://www.korrespondent.net/main/107078
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 19-11-2004 у 17:56


Я також однозначно проти абортів, не розумію що таке "крайня потреба" (Ігор Луцький), але разом з тим не є прихильником повної законодавчої заборони абортів.
А от вищезгаданий закон - підтримую.
Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 19-11-2004 у 20:35


Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Я також однозначно проти абортів, не розумію що таке "крайня потреба" (Ігор Луцький), але разом з тим не є прихильником повної законодавчої заборони абортів.
А от вищезгаданий закон - підтримую.


Крайня потреба - вагітність, як наслідок згвалтування, вагітність, котра загрожує життю матері, або вагітність, котра (за наявності у матері деяких захворювань) з великою вірогідністю призведе до народження дитини зі значними розумовими та фізичними вадами.
Я - противниця абортів, але не солідарна з тими, хто заявляє, що їх не можна робити взагалі. Мені врізалася у пам’ять одна історія з 40-річною американкою, котру згвалтував 16-річний підліток, наркоман. На той час аборти у Штатах були заборонені. Жінка носила дитя, яке вже було наркоманом, і судилася за право зробити аборт. Їй відмовляли, доки вона не народила, від дитини, яка дуже швидко померла, жінка відмовилася, чоловік ту жінку чомусь покинув, її власний 15-річний син впав у депресію, і намагався звести рахунки з життям, а вона сама таки збожеволіла. А тепер - хепі-енд по-американськи: дозвіл робити аборт їй принесли в божевільню.
Оце я називаю - "крайня потреба".
А що до скорочення термінів - підтримую. Власне, робити аборт після 12 тижнів вагітності - це дуже небезпечно і для жінки. Власне, це на будь-якому терміні небезпечно (це залишивши тимчасово обговорення моральності), але після трьох місяців небезпека зростає буквально щодня.
Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Галичанка
Новак
*Повідомлень: 1
Зареєстрований: 16-1-2005
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: добрий

[*] написано 16-1-2005 у 19:50


Я є кандидатом біологічних наук, багато опрацювала літератури на тему внутрішньоутробного розвитку дитини, аборту, чим хочу поділитись і з вами.

Коли ми стаємо людиною? З моменту народження або на якійсь стадії внутрішньоутробного життя? Може, коли в людини починає працювати мозок або як тільки починає розвиватися центральна нервова система? Відповідь на це питання довгий час був далеко неоднозначним.

Але після дослідження генетиками спадкового матеріалу людини вчені прийшли до загальної думки: життя людини починається з моменту зачаття. Саме в цей момент закладаються такі риси людини як стать, колір очей, волосся, шкіри, тенденція до високого або низького росту, міцного здоров'я або схильність до певних хворіб і так далі. Цей набір хромосом, що є в першій клітині дитини буде супроводжувати людину все її життя і міститися в кожній клітині її тіла, забезпечуючи точну роботу всіх систем організму. З моменту зачаття, коли з'єднуються 2 клітини уже є душа, нова людина!

На 21 день після зачаття, коли може бути тільки 2 дні затримки і коли жінка тільки що здогадується, що вагітна і може думає як позбутися від плоду, уже б'ється серце дитини і формується мозок! Після 4 тижнів розвитку (28 днів) вже можна розглянути початок формування хребта. Серце качає кров у печінку і головну кровоносную артерію.

На 6-й тиждень після зачаття формується скелет дитини. Починають функціонувати нирки, легені, печінка. Уже можна зареєструвати електромагнітні хвилі, що продукує мозок дитини! На 6-7 тиждень життя відбувається перший хапальний рух ручкою!

На 8 тиждень розмір дитини близько 3-4см, але в наявності уже всі органи, а також ручки і ніжки. Подальший розвиток включає тільки їхній ріст і удосконалення. Уже почався розвиток молочних зубів, що почнуть прорізуватися на першому році життя. Уже сформовані пальчики ручок і ніжок. Дитина може рухати ручками і ніжками. Навіть можна розглянути риси лиця дитини.

На 9-11 тиждень дитина плаває в теплій навколоплідній рідині як астронавт у невагомості – згинає ніжки в колінах, відштовхується від стінки матки, повертає голову і починає обмацувати місце, де вона знаходиться! Розвивається вестибулярний апарат. З його допомогою дитина може перевертатися. Під час дослідження ультразвуком майбутня мама може побачити як дитина смокче великий палець.

Страшно уявити, що багато жінок вбивають цих ще таких маленьких людей... Та й широке коло людей сприймає спіраль як спосіб контрацепції. Хоча насправді, спіраль є не контрацептивним, а абортивним способом! Запліднення відбувається в маткових трубах, дитина надходить у матку, де є спіраль і не може вижити... Більше того, сучасні гормональні протизаплідні таблетки не є контрацептивними, тобто такими, що охороняють від зачаття дитини, а мають ранню абортивну дію! Тобто відбувається зачаття дитини, але, у більшості випадків, дитина незабаром вмирає в наслідок дії таблетки... Змінений внаслідок дії таблетки ендометрій не здатний забезпечити дитині необхідну кількість і якість поживних речовин. Дитина гине голодною смертю в прямому значенні слів. Підраховано, що в жінки, поки вона приймає протизаплідні таблетки, проходить, по крайній мірі, один ранній аборт кожний рік...

Чому ця така важлива інформація не поширена? Справа в тому, що багато лікарів не говорять пацієнткам повної правди про протизаплідні засоби, чи то через неуцтво, а то і через комерційні причини, наприклад тому що беруть участь у збуті цих таблеток.

Щоб виправдати своє право робити аборт жінки приводять такий аргумент: кожна жінка має право розпоряджатися своїм тілом.
Але чи дійсно це так? З моменту зачаття визначається стать дитини. Біля половини всіх зачатих дітей – жінки і біля половини абортованих дітей – діти жіночої статі. А звідси випливає – не усі жінки мають право розпоряжаться своїм тілом, тому що біля половини з них просто не доживають до цього моменту з вини інших жінок...
І, хіба жінки розпоряжаются своїм тілом?! У жінці з моменту зачаття живе інша людина. У нього/неї інше, своє тіло, свій мозок, своє серце, своя кров і так далі.
Вбивство ненародженої дитини є великим гріхом.

Аборт має багато наслідків, є важкою біологічною і психологічною травмою для жінки. Лікар Морозова Олена Миколаївна, завідуюча відділенням для недоношених дітей розказує: ”Ускладнення аборту бувають як такими, що проявляються швидко, так і відстроченими. З’являються підвищена втомлюваність і роздратованість, часто порушуються функції залоз внутрішньої секреції. Травмуються шийка і тіло матки, оскільки операція проводиться "всліпу", а це може призвести до формування рубців, зрощення і подальшого порушення функцій матки, до виникнення порушень менструального циклу (дисфункції), вторинного безпліддя.

Одним із небезпечних ускладненнь є перфорація стінки матки, що приводить жінку на операційний стіл, а також, тяжкі кровотечі. Кровотечі завжди мають негативні наслідки: від малокрів’я до тяжких порушень згортання крові, які можуть закінчитися смертю пацієнтки. У 10-12% здорових жінок аборт є поштовхом до розвитку гострих і хронічних захворювань жіночих статевих органів, які також часто призводять до безпліддя. За даними акушерських клінік із 1040 жінок, хворих трубним вторинним безпліддям, у 594 воно развинулось після аборту. Згодом десятки, сотні жінок роками лікуються від безпліддя з єдиним бажанням стати мамою.

Швидконастаючі і віддалені наслідки штучного переривання вагітності доволі часто відображаються на подальшій дітородній функції. Аборти негативно вливають на перебіг і закінчення наступних вагітностей, спричиняючи невиношуваність, аномалії розташування і відокремлення плаценти – дитячого місця, його переродження; несвоєчасний (передчасний чи ранній) розрив плідних оболонок і т.д.

Можна багато говорити про ускладнення аборту. По роду своєї діяльності я зустрічаюсь з одним серед них – це народження недоношеної дитини. Чи задумувались жінки, які йдуть на аборт, що доведеться перенести їх майбутнім дітям, нарожденими недоношеними. Смертність таких дітей в багато разів перевищує таку ж серед доношених. Багато дітей попадає в відділення реанімації, вони не можуть самостійно дихати і за них це робить апарат. Часто розвиваються запальні процеси в легенях, страждає головний мозок, порушується мозковий кровообіг, в багатьох виникають крововиливи в мозок, розвиваються тяжкі жовтухи і т.д.

І часто, частіше ніж би хотілось мамі, в цих дітей є серйозні ускладнення, які потребують роки відновлюючого лікування, звичайно дуже дорогого. І не завжди чекає успіх і радість від здорової дитини. Порушення м’язевого тонусу, дитячий церебральний параліч (ДЦП), хвороби очей впритул до сліпоти, затримка психо-моторного розвитку, різні хвороби центральної нервової системи, і іноді, діти – інваліди. Хто думає, що майбутня дитина-інвалід буде платити за мамине небажання виконати Волю Божу, коли вкладається на гінекологічне крісло? І плачуть матері, і розпадаються сім’ї, і з’являються відмови від дітей... але це все потім. А спочатку - тільки бажання пошвидше позбутися від "лишнього".”

Жах аборту представлений у фільмі „Німий крик”. Починається фільм з ультразвукового зображення маленької людини, віком 12-тижнів від зачаття, здорової на вигляд, що радісно і вільно переміщається в утробі матері. Раптово з'явилася трубка, що проникла вздовж каналу шийки матки в глибину її порожнини. Дитя спочатку не звернуло на це уваги. Однак, коли почали відсмоктувати рідину, у якій плавало, воно бурхливо зреагувало і прагнуло втекти в напрямку задньої стінки згину матки. При цьому воно робило розпачливі рухи руками і ногами. У деякий момент удари серця підсилилися і стало очевидним, що дитина в розпачі. Спочатку дитина намагалася уникнути контакту з трубкою, але після відсмоктування рідини опинилась в пастці. Несподівано, коли дитинчатко безпомічно намагалось пригорнутися до стінки матки, трубка схопила його за ніжку і відірвала її. Тоді дитина відкинула голову і плечі назад, віддавши себе на муки нешукаючи порятунку. Зрозуміло, що цього не можна було почути, але безсумнівно пролунав крик болю, коли дитина вмирала і її тіло роздирали на кусочки бездушною трубкою.

Напевно, ця інформація змінить погляди багатьох на аборт і на життя дитини в утробі. Так як відразу змінила погляди однієї жінки, яка зробила 5 абортів. Ця переміна сталась після відвідування лише тільки виставки фотографій, присвячених внутрішньоутробному періоду життя дитини: ”Тільки тоді я зрозуміла, що, перериваючи вагітність, я вбиваю людину, а не якесь желе або безформну плазму. Після виставки я собі твердо сказала, що ніколи не вб'ю дитини, щоб не сталося зі мною. Я усунула спіраль, довідавшись від невіруючої людини, що це не оберігає від вагітності, а вбиває маленьких людей. Я народила ще трьох дітей (одна дитина вже була). Було важко, але я не вагалася. Я 5 разів умертвила зачатих дітей, не враховуючи дітей знищених спіралю, і не знайшла нікого, хто б пояснив мені, що дію, і хто змусив би задуматися. Тепер при різних нагодах я намагаюся сказати:
„Не вбивай; зрозумій, що це – людина”.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-1-2005 у 02:31


Цитата:
Першим відправив користувач Ірина Галичанка

Я є кандидатом біологічних наук, багато опрацювала літератури на тему внутрішньоутробного розвитку дитини


ох, давно не писав тут, але..

Я - не є КБН.
Я - мужчина
Я не опрацював багато літератури.

Цитата:
Коли ми стаємо людиною? З моменту народження або на якійсь стадії внутрішньоутробного життя?
...
З моменту зачаття, коли з'єднуються 2 клітини уже є душа, нова людина!


Це твердження - дуже контраверсійне, Ви видаєте завідомо спірне твердження як аксіоматичне: це досить поширений спосіб надання власному твердженню вагомості в дискусії, але, якщо уявити, наприклад, що душі - немає, то все, що Ви аксіономуєте - стає словесним холодцем ;)

Цитата:
На 8 тиждень розмір дитини близько 3-4см

Дитини?
А я кажу - плоду. До речі, й закон - також каже: "плоду"...

Цитата:
... Лікар Морозова Олена Миколаївна, завідуюча відділенням для недоношених дітей розказує...
:
ЛІкар Морозова, як і Ви, як і я не має карт-бланшу на речення істин. І вона, і Ви, і я - можемо помилятись...

Цитата:
У 10-12% здорових жінок аборт є поштовхом до розвитку гострих і хронічних захворювань жіночих статевих органів, які також часто призводять до безпліддя

Це - приклад звичайного маніпулювання статистичними даними. Десята частина виборки при всіх дослідженнях є інформативною, звичайно, але - не показовою :)

Цитата:
За даними акушерських клінік із 1040 жінок, хворих трубним вторинним безпліддям, у 594 воно развинулось після аборту

Сутттєво, але...
Цитата:
Згодом десятки, сотні жінок роками лікуються від безпліддя з єдиним бажанням стати мамою

А оце - нівелює попереднє суттєве твердження: від конкретних цифр зроблено узагальнення, причому - дуже розмито й некоректно: чи то - десятки, чи - сотні...

Цитата:
Швидконастаючі і віддалені наслідки штучного переривання вагітності доволі часто відображаються на подальшій дітородній функції... і т.д.


А інші фактори - не впливають, чи як? Недоведене твердження превалювання фактору, який ставиться во главі...

Цитата:
По роду своєї діяльності я зустрічаюсь з одним серед них – це народження недоношеної дитини. Чи задумувались жінки, які йдуть на аборт, що доведеться перенести їх майбутнім дітям, нарожденими недоношеними


В покері така ситуація називається блефом. :)

В мене два сина. Другий народився недоношеним. Це означає, що після народження першого моя жінка зробила аборт?

З іншого боку - якщо моя жінка не робила аборт, а один з синів народився недоношеним - чи означає це, що аборт і народження недоношених дітей не завжди є прямою кореляцією? :)

Цитата:
Порушення м’язевого тонусу, дитячий церебральний параліч (ДЦП), хвороби очей впритул до сліпоти, затримка психо-моторного розвитку, різні хвороби центральної нервової системи, і іноді, діти – інваліди. Хто думає, що майбутня дитина-інвалід буде платити за мамине небажання виконати Волю Божу, коли вкладається на гінекологічне крісло? І плачуть матері, і розпадаються сім’ї, і з’являються відмови від дітей... але це все потім. А спочатку - тільки бажання пошвидше позбутися від "лишнього".”

А ото - повна глупота...:(
Людина, яка каже, що від злиття двох клітин відразу утворюється людина і стверджує, що ДЦП - результат попередньо зробленого аборту - щонайменше - занадто багато на себе бере, якби ж це було дійсно так...

Цитата:
Жах аборту представлений у фільмі „Німий крик”...

...роздирали на кусочки бездушною трубкою

Сорі, але є ще фільм про фільм... Коли ото, про що Ви так емоційно кажете, показують з іншими коментарями - рефлекторність і т.д. - зовсім не так воно діє...


Я висловлю свою думку, й - не більше.
Якщо ми хочемо застановлятися на тому, що жиємо в громадянському суспільстві - мусимо керуватися нормами цього суспільства, як моральними, так і законними.

Стосовно штучного переривання вагітності мораль не є однозначною, вона робить вийнятки. Християнська мораль каже - "Ні", але ж християнська мораль - навіть не частинний випадок моралі, фрагментарний...
Закон - просто каже, коли можна, коли - ні. Твердження закону опосередковано і є нормою, коли людина стає людиною.

Таки жінка і - ніхто інший, має вирішувати, що їй робити. І справа тут - далеко не в економічних чинниках, чи якихось суспільних, моральних, релігійних і, я так вважаю - навіть законних тисках чи стереотипах: є право особистості. Плід - не є людиною, сентенція "починає формуватися" далеко не те саме, що "сформована", і це стосується як тіла, так і діяльності ЦНС. От тому треба застановитися, ЩО у кожному конкретному випадку думає САМЕ ЦЯ не самиця а ЖІНКА (бо, забираючи право вибору - зводиться до органічного, але бездуховного, хоча тепер модно казати, що й звірі мають душі...)
я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 17-1-2005 у 20:32


*** ? ***

В Польще точно ця тема чогось стала модною недовго після 1989 року, саме у часі, коли багато інших тем було важливимі.

Можна спитатись як українські закони називає когось, хто ще не народівся але йому належна спадщина? Отакий є "плодом", чи "людиною".

В польському законі "Kodeks Cywilny" людина, яка ще не народілася може бути "spadkobierca" (отримає частіну спащини як кожна людина - все одно ще не народілась), але в іншому разі (в іншому положенню - коли ідется про аборцію) той самий може бути "ludzkim embriomem".

Чому такий може отримати спащину - як кожний громадянин, але можна його безкарно вбити? Якщо вбієш пса - ти вінуватий, але як вбієш маленьку людину - все нормально?

Ще в мене думка: Вбійство дитини найгірше торкає його маму, вона найбільше переживає аборцію/дітовбивство все одно як це звати.
Тому я вважаю "право" які "дозволяє" жінкам "вирішати" чи вона хоче, або ні народити свою дитину - насправді не є для жінок.

Може мені не треба в такій темі врати участь - я ще молода, життя ще не знаю...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Луцький
Заблокований
Повідомлень: 383
Зареєстрований: 7-9-2004
Місто: м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Нема на форумі

Настрій: Спокійний.

[*] написано 18-1-2005 у 12:37


2 Aleksandra Fink-Finowicka. Ви праві. Мабуть це страшенно страшно. Я лише не розумію це добре чи погано що це можна робити. Я не можу схилитися в якийсь один бік, бо різні бувають ситуації.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 18-1-2005 у 21:36


І я з Паном згідна, Пане Луцький (доречі класне в Пана призвіще). Правда, є ситуації, в якіх хтось є змушений красти, є і такі, коли хтось змушений вбити другого, можліве хтось може бути змушеним вбіти свою дитину.

Вважаю право повинно бути "добре" - дозволяти добро, не дозволяти лукавого.
Якхто із важней причини торкає право - воно зважаючи на цю причину - не так срого карає! Іноди злвсім не карає.
Воно таке ласкаве завжди бувало. (не в ПРЛю, або в СССР, маю на увазі нормальні держави в якіх сподіваймося ми з Вамі мешкатинемо)

Сьогодня мені здається щораз менше права, та щораз більше політикі.
Ну - така моя думка, отака утопія.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2736
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-1-2005 у 08:25


... так сталося, що у мене багато колєжанок є мами-одиначки...
коли вони мене питали, народжувати їм дитину чи ні, то як я
чи їнша їх подруга могли сказати *убий*?... але, люди добрі,
я бачила, через що треба пройти самотній жінці, щоб вижити
з тою дитиною... наша держава відноситься до них жорстоко
і цинічно... розміри виплат в 90-х роках були просто сміховинні...
та й тепер самі знаєте, скільки платять...
не кажучи про те, що ні бабці, ні дідуся у моїх подруг поруч
не було, і щоб вийти до магазину за пакетом молока, тре було
когось просити посидіти... а діти хворіють, дуже часто саме
такі діти... грошей на ліки нема, не кажучи про якесь там
море... я не розумію, хто має право розводитися про аборти
і їх моральність в такій країні?... я б у жодному разі не
засудила жодну жінку, яка просто не може собі дозволити
народити дитину... :-(((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-1-2005 у 11:03


їй-бо тоді не розумію моб прабабцю, котра народила покійного діда в 34 році. Це після року, коли землю їли. За дітьми не доглядали - від року до 2-3 прив`язували до ліжка, аби ніде не пішов, а самі йшли в поле, з 4 років дід вже пас гуси. І взагалі, як можна було в 30-х роках народити 5 дітей (ще двоє не померли при пологах)?
Мій батько в 90-х як офіцер мав 12 баксів в місяць, мати сиділа з дитиною. Всього нас у неї троє дітей а батько ще допомагав першій дружині з двома дітьми.
Одним словом - хто сказав що народжувати і ростити дітей - легка справа?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 8952
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2005 у 11:52


Мені здається, що реферування до героїчного (трагічного) досвіду минулих поколінь у даному разі не зовсім правильно та коректно.
Я би не дозволив народжувати своїй дружині якби нам довелося привязувати дитину і лишати її саму дома і і тп, далі по Олексієвому тексту.
Так можна і до досвіду раннього палеоліту звернутися. Неандертальці також абортів не робили.
Кожне людське покоління має свої стандарти життя. Ігнорувати їх - неможливо,
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1164
Реклама: