Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  8
Автор: Тема: Аборт. Переривання чи дітовбивство?!
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-1-2005 у 16:46


...ці таблетки ургентної контрацепції дуже дуже шкідливі...
не менше ніж аборт, хоча процедура, ясне діло, не така
неприємна :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-1-2005 у 16:59


Чи мені (чоловікові) вам (жінці) розповідати що існують деякі жіночі хитрощі, які дозволяють значно знизити ризик вагітності?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 21-1-2005 у 17:04


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
всім ж відомо, що ЖОДЕН з
сучасних методів контрацепції не дає повної гарантії....

...ці таблетки ургентної контрацепції дуже дуже шкідливі...
не менше ніж аборт, хоча процедура, ясне діло, не така
неприємна :-((


1. Тобто нема сенсу взагалі зв'язуватися з контрацепцією - ніякий ж бо метод контрацепції не гарантує 100%, та й ще багато з них не менш шкідливі ніж аборт (хоч і не такі неприємні). От з таким підходом дійсно пряма дорога до небажаної вагітності.

2. Якщо порвався презерватив, кобіті достатньо поспринцюватися. Наприклад настоєм ромашки. Це не так шкідливо, як аборт, хоча процедура може бути і неприємна. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-1-2005 у 20:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ці таблетки ургентної контрацепції дуже дуже шкідливі... не менше ніж аборт, хоча процедура, ясне діло, не така неприємна :-((


Це - перебільшення, шкідливі вони менш, ніж аборт, хоча, ясна річ, такий потужний гормональний удар по організму жінки безслідно не проходить, і вітамінізацією його не назвеш... Крім того, механізм дії у них практично - міні-абортивний, на відміну від звичайних ОК, які пригнічують овуляцію.

Та все ж, якщо кобіта не хоче спринцюватися (ніц та ромашка не дасть, хіба запалення зніме), то можна випити щось з посткоїтальних гормональних пігулок - наприклад, постінор. Випита у першу добу після процесу, ця таблетка дає куди більший ефект, ніж спринцювання - близько 90% гарантії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2005 у 22:32


А я от дотримуватимусь тієї лінії, яку (вже на віддалі часу) був започаткував першим дописом.
Отже, я вважаю, шо в жодному разі не треба йти на свідоме переривання вагітності.
Коли жінка/майбутня сім'я/вже сім'я відчуває, що не спроможна - за її, мабуть-таки, надто приземленим поглядом - вигодувати/виростити/виховати ще одну людину на цій землі, то вон(а)и - жінка/майбутня сім'я/вже сім'я - мають відчувати в себе, в своєму серці, зважитись в майбутньому просто віддати невинне створіння (проте майбутню Людину згодом), яке (створіння) в той час уповні залежне від Матері, в інші руки: в руки "чужих батьків", просто якійсь іншій людині, яка, на погляд "батьків" нової Людини, спроможна нести тягар виховання, або ж у притулок.
(Погодьтеся, для справжнього батька/матері отаке, мабуть, не вкладеться в голові...)
Хоч людям спадають отакі думки щодо неспроможності нести тягар нової Людини через зневіру (щоб не сказати більше - через брак віри).
З іншого боку, ми, люди, розумні, тому маємо зважати на всі наші вчинки. Авжеж, у нас є свобідна воля, але це не повинно розв'язувати нам руки і втрачати голову, не замислившись над наслідками вчинку.

Таки-так, із цим важко погоджуватись/непогоджуватись, але, як на мене, то дошлюбні "близькі стосунки" між Чоловіком і Жінкою, майбутньою подружньою парою, не є виправданням/доказом/свідченням їхнього майбутнього співжиття разом. Ну, але в людей є свобідна воля...
І хаотичні/періодичні/непостійні (задля певної, однієї мети) "близькі стосунки" між чоловіком і жінкою (не в шлюбі, тобто, які) не є правдивим способом співжиття чоловіка і жінки. Ну, але, знову ж таки, на то є свобідна воля, що нею наділені і чоловік, і жінка...

Людська природа жінки наділена чудовим способом уберегтися від небажаного зачаття (на те є воля Жінки-людини!): є одна половина періоду, є друга половина періоду - як на мене, чудеснішого способу, наділеного нам природою, просто не існує... Всі інші способи/засоби - хитрий маневр, щоби обійти матінку-природу... Хоч, як відомо, вона натура терпляча... Проте, до пори до часу... візьме та й викине коники...

(Це був погляд на "питання" неодруженого (поки) чоловіка)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-1-2005 у 23:54


>Людська природа жінки наділена чудовим способом уберегтися від небажаного зачаття (на те є воля Жінки-людини!): є одна половина періоду, є друга половина періоду - як на мене, чудеснішого способу, наділеного нам природою, просто не існує...

А ти знаєш скільки живе живчик? Місяці!!!!

І забуваєш, що є випадки, коли аборт необхідний.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-1-2005 у 01:04


А ще цей "чудесний спосіб" абсолютно не підходить для жінок, яким з певних медичних показань категорично заборонена вагітність (тимчасово чи ні). Його ефективність найнижча.
За місяці - вперше чую! :o Завжди чула такі дані - від 3 до 5 днів живе сперматозоїд. Більшість лікарів каже - до 72 годин. Правда, читала якось, що до 14 діб, але не уявляю собі, який би в такому випадку був відсоток ефективності календарного метода - 1%?




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 27-1-2005 у 13:37


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А якщо не хоче спринцюватися, то можна випити щось з посткоїтальних гормональних пігулок - наприклад, постінор. Випита у першу добу після процесу, ця таблетка дає куди більший ефект, ніж спринцювання - близько 90% гарантії.


Все правильно, але і так - мова йшла про спринцювання як варіант коли порвався презерватив (що само по собі є рідкісним явищем, що би не казала шановна Темпіка, принаймні я з таким не зустрічався і експрес-опитування серед знайомих дало аналогічний результат), тобто це комбінація запобіжних заходів, яка вже дає майже 100% гарантії. Я особисто дуже сумніваюся, що ті "підзалетівші" направду запобігалися, але в них порвалися презервативи, після чого вони чемно поспринцювалися, але потрапили в тих 10%... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 27-3-2005 у 22:35


Випадково почув, що післяабортні "відходи" використовуються як сировина для виготовлення омолоджувальних кремів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 27-3-2005 у 23:16


скидається на офтоп, але менеше з тим. От мені, наприклад, лікар категорично заборонив гормони, тим більше в таких дозах як постинор. А в дієвість ромашкових напарів я, пардон, слабо вірю. Ну і що? Довелося вдарити по власному здоров"ю, аніж по майбутньому можливої дитини - і не через нашу недбалість, а просто оті "штучки" таки іноді не витримують. Як виявилося...
а календарний метод -- один із найнадійніших способів завагітніти :)




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 29-3-2005 у 14:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
скидається на офтоп, але менеше з тим. От мені, наприклад, лікар категорично заборонив гормони, тим більше в таких дозах як постинор. А в дієвість ромашкових напарів я, пардон, слабо вірю. Ну і що? Довелося вдарити по власному здоров"ю, аніж по майбутньому можливої дитини - і не через нашу недбалість, а просто оті "штучки" таки іноді не витримують. Як виявилося...
а календарний метод -- один із найнадійніших способів завагітніти :)

А сперміциди не пробували? Той же Фарматекс наприклад.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-3-2005 у 14:33


Оті, що не витримують, теж треба підбирати :) Бо чоловіки різні і розміри різні і інтенсивність різна... Але підбирати, звісно, має чоловік.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-3-2005 у 14:55


Хлопці, не вганяте мене в фарбу... і сперміциди мають свої недоліки, і підібрані були випробувані в ідентичних обставинах ... в сенсі вид, а не конкретний екзкмпляр :)



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-3-2005 у 15:17


А модель??? :baddevil:
А брали в аптеці??? :baddevil:
Про сперміцидні губки тут вже казалось? Вони не рвуться.... хіба втрамбовуються :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-3-2005 у 15:32


"Дітки, а може ви б собі в якусь їдаленьку пішли?" -- цитата :baddevil:
не збираюся я тут на загал свої інтимні побробиці обговорювати...




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-3-2005 у 15:46


Даруйте, мабуть я занадто. Але презерватив і гормони - не єдиний спосіб контрацепції.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 29-3-2005 у 16:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Але презерватив і гормони - не єдиний спосіб контрацепції.


Єдиний серед найкращих, найдосконаліший, беззаперечний - повне утримання або "сама себе" ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 29-3-2005 у 17:28


2 Олексій: прийнято. А стосовно контрацепції -- до створення обставин застосування її на практиці я дуже відповідально і свідомо вивчила все в теорії. так що на цьому я знаюся непогано :) а практика додала свого... у кожного свої недоліки на жаль... з утриманням включно ;)



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав
Дійсний член
***



Повідомлень: 166
Зареєстрований: 16-5-2004
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: renfrogne

[*] написано 30-3-2005 у 05:38


Jaguar'о, вилазь із фарби негайно! :D
Щодо "найнадійнішого способа завагітніти" - цікава ситуація: вже скільки існують природні методи точного визначення періоду овуляції (метод Біллінґса і таке інше), а нарід усе ще про календарний метод згадує... "Мараль сєй басні такава" - комусь ду-уже не хочеться, жеби ці методи набули розголосу і вжитку. І ці "хтось" - певно, фармацевтичні компанії, що мають велетенські гроші з усіляких там контрацептивів. А насправді, ефективність натурального методу надзвичайно висока - перевірено неодноразово. :) Тіко вчитися цьому треба трохи... і не за журналами, а у інструктора.




Іду на ви!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 30-3-2005 у 12:03


У мене у сусідки є таке собі пристосування на якому за визерунком слини визначається власне овуляція. Була готова вже й собі купити, бо скільки вони тою штучкою бавилися -- все було чотко, небажаних діток катма. і тут раптом виявилося що справа не в штучці і періодах, а в комусь із них. от тепер думаю на кому б ще перевірити, хто нею результативно бавився і потім заплановано завагітнів.



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 30-3-2005 у 12:05


Щось ми якось так з абортів плавно на контрацепцію з"їхали... Ну, логічно в принципі....



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-3-2005 у 14:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від jaguara
У мене у сусідки є таке собі пристосування на якому за визерунком слини визначається власне овуляція.

Треба на нашому ринку розповсюдити. Тільки інструкцію з точністю до навпаки переписати. Ото демографічний вибух спровокуємо:sing::sing::sing::sing::sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-3-2005 у 15:10


Якщо модератори не проти контацепційного офтопу, то ще таке питання:

В минулому році було оголошено про розробку жіночих презервативів.
Ніхто не в курсі- вони на ринку є? Якийсь досвід хто-небудь має?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 30-3-2005 у 15:42


цікаво, про що йшлося? бо жіночий аналог -- ковпачок -- вже давно відомий. чи то було щось абсолютно нове? куди ж його тоді натягати і взагалі?
а отой пристрій на нашому ринку є -- просто він не через аптеки розповсюджується.




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-3-2005 у 15:46


Ні, не ковпачок, наскільки я зрозумів ті повідомлення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1164
Реклама: