Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6    8
Автор: Тема: Аборт. Переривання чи дітовбивство?!
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 10-10-2008 у 13:42


Цитата:
що ця жіночка - бездушна, безвідповідальна особа, котра, попри наявність двох дітей, так до кінця і не втямила, що воно таке - бути матір’ю.
Ну, Наталю, тут ти перегинаєш. Так, це був ризик. І Людина ризикувала перш за все СВОЇМ життям. І знала, заради чого. І це був Її вільний вибір.
А щодо осиротілих дітей і їхнього батька -- я їм співчуваю і надіюсь на підтримку друзів і близьких. Втім, років через 5 вони стануть досить свідомими і самостійними і навряд чи згадають свою матір злим словом.
До речі, сподіваюся, чоловік знав про стан здоров'я своєї дружини задовго до того, як вона втретє завагітніла, тобто це був і його вибір.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-10-2008 у 19:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ну, Наталю, тут ти перегинаєш. Так, це був ризик. І Людина ризикувала перш за все СВОЇМ життям. І знала, заради чого. І це був Її вільний вибір.
А щодо осиротілих дітей і їхнього батька -- я їм співчуваю і надіюсь на підтримку друзів і близьких. Втім, років через 5 вони стануть досить свідомими і самостійними і навряд чи згадають свою матір злим словом.
До речі, сподіваюся, чоловік знав про стан здоров'я своєї дружини задовго до того, як вона втретє завагітніла, тобто це був і його вибір.

Ага, її вибір. Тільки зробила вона цей вибір чомусь не лише за себе, а й за двох дітей, які жодним чином не бажали, аби мама померла. І за чоловіка також (наскільки мені відомо, сказала йому, що поставила спіраль). Бо, виходить, якщо жінка робить вибір, народитися дитині чи ні - то вона убивця, а якщо лишає сиротами двох дітей, третього, по суті, також убиває, і, зауваж, практично чинить самогубство - бо в її ситуації вагітність дорівнювала вироку - то це просто її вибір. Та ось заплатила вона не лише СВОЇМ життям. А ось те, що думала тільки про себе - це точно (про значний ризик для третьої, тоді ще ненародженої дитини, лікарі її також попереджали).
Розраховувати на допомогу друзів та близьких - це добре, допомога є, сяка-така. Але друзі, рідні - це одне, а сім’я - то зовсім друге. Батько спивається, він дуже тяжко то всьо переніс, а діти... Я справді надіюся, що вони не згадають матір злим словом, хоч вона й безсердечна дурепа. Та п’ять-сім років без матері - це набагато гірше, аніж п’ять-сім років у нормальній сім’ї з двома батьками.
Ні, ви собі як хочте, але народжувати, знаючи, що помреш, і лишиш двох сиріт - вищий прояв егоїзму.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Мабуть дійсно, категоричність тут недоцільна. Згідна.

Але роблячи аборт здорові жінки, маючи в утробі здоровенький плід керуються надзвичайно вагомими з їх точки зору причинами: "я студентка, він студент, на шиї в батьків, диплом весною. Треба почекати ", або ""і так вже двоє...", або "квартиру (машину) в кредит взяли, карєра добра світить, декрет викине з ринку..." і т.п.
НЕ БУВАЄ ПОВАЖНИХ ПРИЧИН ОКРІМ ЗДОРОВЯ .

Ну, за це й мови немає. Тобто, вірніше, про це й мова. :) Тут ціла купа причин, про них йшлося вище, в давніших постах - і якась збочена генетична пам’ять, коли наші мами по десять разів на аборти бігали (особисто знаю таких старших жіночок, на щастя, не родичок), і ставлення до цієї процедури, як до аналізу крові, і ставлення лікарів, які роблять акценти на здоров’я жінки (себто, коли здоровий плід, то не йдеться про шкоду йому, а лише про шкоду матері, яку та завдасть собі абортом), а потім ще кепська звичка покладатися на чоловіків у питаннях контрацепції (адже він має про це дбати!), псевдо-сором (як же це я в аптеці та презерватив куплю? Сором! - а робити аборти не сором), і ще багато різних чинників... Дуже болюче питання.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 14-10-2008 у 13:27


З років 5-10 ми навіть не говоритимемо про аборти.
Зараз шалена проблема в іншому - безпліддя. Стільки сімей не можуть мати дітей, що ви собі навіть не уявляєте.
Як виявилося зараз не так легко завагітніти, а коли вагітнієш, то не так легко втримати цю крихітку в собі.
І це практично 60% жінок переживають у наш час викидні.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 1-2-2009 у 14:48


Випадково натрапила.

Цитата:
Голос ненародженої дитини.
Голос ненародженої дитини такий тихенький, що, мабуть, лише рідні мати й батько можуть його почути. Якщо, звичайно, захочуть… Можливо, хтось почує цей голос вчасно і збереже своїй дитині життя, а до когось він прийде у вигляді нічних жахів, але вже буде пізно.
«Мамо, дозволь мені жити… Ти - моя єдина мама. Я люблю Тебе з самого початку, тому що живу в Тобі. У нас тече та сама кров. Я чую кожен удар Твого серця. Я радію, коли Тобі весело, і сумую, коли Тобі сумно… Відчуваю кожен Твій біль, страх, і на мене впливає Твій смуток. Ти думаєш, що я перешкоджатиму Тобі у Твоїй кар’єрі , заберу свободу і чимдуж хочеш позбутися мене, ще ненародженого мене, за словами лікарів, згустку крові. Але я кажу Тобі, що я живу. Попроси їх, щоб увімкнули апарат УЗД,- тоді побачиш, хто каже правду. Не слухай нікого, крім мене. Лікарі не знають, чи не хочуть знати, яким буде Твоє життя, як Ти позбудешся мене. Мені Тебе шкода, моя Мамо. Ти сподіваєшся, що знайдеш щастя у своїй кар’єрі, але спокій, який Ти втратиш, ніхто і ніщо Тобі вже ніколи не поверне. Ти кажеш, що немає умов для того, щоб виховати мене. Я розумію це і прошу небагато. Є інші люди, які хочуть мати дітей і вони приймуть мене. НЕ ВБИВАЙ МЕНЕ! Я повинен жити, нехай не з Тобою, але заради Тебе. Коли Ти будеш самотня, всіма покинута і нещасна, я Тебе знайду, подбаю про Тебе, пригорну до серця. Лише погодься послухати. Я знаю – Ти мене не планувала. Але саме Ти була дана мені, я Тебе полюбив, тому що людина має лише одну-єдину МАМУ. Дозволь мені жити…і Ти ніколи не будеш про це шкодувати!!! Материнство…Дар Божий… Твоє дитя…Мріяти, готуючись до першої зустрічі зі своєю крихіткою, хвилюватись, прислухаючись до кожного поруху…Дивитись у миле личко та відчувати дотик маленьких рученят, що тягнуться тобі назустріч. Вслухатись у мелодійне: «Мамо, матінко, матусю, рідненька…» Із мудрим та лагідним словом вести за собою життєвими дорогами, оберігати, чекати і радіти… Щастя володіти цим усім – Твоє, бо Ти виплекала нове життя, бо Ти – МАТИ. Спасибі Тобі, рідна! »




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-12-2009 у 21:02


Депутати Львівської облради звернулися до Президента з проханням заборонити аборти http://zaxid.net/newsua/2009/12/8/182044/

Цікаві тези:

Цитата:
...депутати просять:

- прийняти ст. 27 Конституції України у такій редакції: «Кожна людина має невід’ємне право на життя від моменту зачаття і до природної смерті»,

- переглянути законодавство, яке дозволяє здійснювати штучне переривання: підготувати зміни до цивільного кодексу України, в яких наголосити, що цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент її зачаття,

- внести відповідні зміни до ККУ, ст. 134 «Незаконне проведення аборту», посилити відповідальність за проведення кримінального аборту.


Не юрист, але чому до "природної смерти". Є ще неприродна чи штучна? Якщо є, то чому до неї немає права на життя?

"цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент її зачаття" - Що вони мають на увазі? :)

Знову, як завжди, вирішують проблему не з того боку. Створіть умови в суспільстві, щоб жінка не переймалася матеріальними і іншими проблемами, пропаганду проводьте.
Заборонять - почнуть робити підпільно, або доплачувати лікарям за "виявлення" необхідних медичних показань.






Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-12-2009 у 21:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не юрист, але чому до "природної смерти".
Є ще неприродна чи штучна?

Мені здається, що то мається на увазі "природна біологічна смерть", а не смерть внаслідок штучного переривання життя
(вбивства).
Цитата:

Створіть умови в суспільстві, щоб жінка не переймалася матеріальними і іншими проблемами, пропаганду проводьте.
Заборонять - почнуть робити підпільно, або доплачувати лікарям за "виявлення" необхідних медичних показань.

То точно!:(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 8-12-2009 у 22:25


Імхо, зміною тих законів вони доб'ються, що лікарі (і не тільки!) робитимуть аборти підпільно за великі кошти. Не факт, що все буде стерильним і відповідатиме всім медичним нормам. Велика вірогідність збільшення смертей жінок під час таких абортів. :(



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 8-12-2009 у 22:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Імхо, зміною тих законів вони доб'ються, що лікарі (і не тільки!) робитимуть аборти підпільно за великі кошти.

Так, якби ж то ще лікарі, а то зросте кількість "народних умільців":(
Цитата:
Велика вірогідність збільшення смертей жінок під час таких абортів. :(

А також збільшення кількості незворотних наслідків, таких як неможливість завагітніти, та інші...





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 8-12-2009 у 23:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Депутати Львівської облради звернулися до Президента з проханням заборонити аборти http://zaxid.net/newsua/2009/12/8/182044/
"цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент її зачаття" - Що вони мають на увазі? :)

Так, мені також дуже цікаво, як саме фізична особа може зреалізувати свою цивільну правоздатність в момент зачаття? :saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Знову, як завжди, вирішують проблему не з того боку. Створіть умови в суспільстві, щоб жінка не переймалася матеріальними і іншими проблемами, пропаганду проводьте.
Заборонять - почнуть робити підпільно, або доплачувати лікарям за "виявлення" необхідних медичних показань.

+1. :) Якби заборони вирішували проблему (у даному випадку цю, дуже болючу) - на світі не лишилося б проблем. Принаймні, таких, як алкоголізм, наркоманія, проституція, тощо...
Прочитала всю тему, і також запис у ЖЖ якоїсь... що робила аборт з радістю - аж пошкодувала про це. Тепер чуюся кепсько. Це, певно, людина, як-от серійний убивця - з вигляду наче нормальна, а всередині порожнеча. :(
На щастя, це виняток. Більшості жінок справді не вистачає часом просто доброго слова, або тверезої думки, аби зупинитися. Та заборони тут нічим не зарадять.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Матвіїв
Дописувач
**



Повідомлень: 34
Зареєстрований: 20-1-2010
Нема на форумі


[*] написано 24-1-2010 у 19:20


....я вважаю однозначно, що це вбивство....

звісно не позаздриш тим жінкам, які опинились у ситуації, яка не є найсприятливішою для народження дитинки, тут багато залежить від того хто їх оточує, чи допоможуть, чи підтримають, чи стане сили виборсатись самій, але ж ви тільки уявіть, якби ваша мама зробила аборт .... це ж страшно уявити, що когось з нас могли просто вбити не давши подивитись на світ, не давши навіть шансу пожити в ньому, хоч можливо це тимчасове наше земне життя не є таке солодке, як би хотілось, але все ж ..... Так би хотілось щоб біля кожної жінки, яка опинилась на цьому шляху вибору, чи залишити дитинку чи вбити, опинилась людина, яка допоможе зробити вірний вибір ...
І доречі є ще один спосіб вбивства - це спіраль, можливо хтось вважає, що це чудовий метод контрацепції, але насправді запліднення відбувається, але спіраль, яка знаходиться в тілі жінки не дає дитинці розвиватись і відбувається просто вбивство, дитина гине, від того що не має можливості розвиватись..... думаю, що це не менш страшно ніж аборт....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 23-4-2010 у 18:48


За аборт можуть дати вісім років!
на мій погляд, це мало... За вбивство вдасної дитини - 8 років - не кара. Требе було думати головою, а не іншим місцем!!! І що найгірше, що в ранньому віці дівчата вбивають своїх дітей, а пізніше - звинувачувати нема когго, окрім себе!
Цитата:
Відповідальність за аборт в Україні

Аборти в Україні дозволено. І картина змальовується страхітлива:

- щорічно переривають вагітність близько ста дівчаток у віці до 14 років;

- 3,5 тис. абортів на рік роблять дівчата у віці від 15 до 17 років;

- загальна кількість «офіційних» абортів становить близько 200 тис. на рік.

Причина? Украй низький рівень сексуальної культури, недовіра (а іноді – і недоступність) контрацептивів.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 24-4-2010 у 21:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
За аборт можуть дати вісім років!
на мій погляд, це мало... За вбивство вдасної дитини - 8 років - не кара.

Точно! І взагалі, пропоную розширити цю цікаву ініціативу. Чоловіку, від якого завагітніла жінка, давати років п’ять, лікарю - роки зо три, а персонал клініки, куди звернулась кримінальниця, засудити до виправних робіт з відрахуванням 25% заробітної платні в дохід держави.
Бо лишити Богу Богове, не судити і змінювати свідомість жінок замість змін до Карного кодексу - це не наш метод.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2010 у 11:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
За аборт можуть дати вісім років!
на мій погляд, це мало... За вбивство вдасної дитини - 8 років - не кара.

Ну не знаю, карати, звичайно легше за все, але якщо брати до уваги реальний стан справ, такі законопроекти виглядають досить цинічними: в Києві, наприклад, як мені казали, щоб віддати дитинку в ясла з 3-ох місяців, треба вставати в чергу чи не за рік до того як завагітнієш. І що робити жінці, що залишилась без підтримки, зовсім незрозуміло.

По дитячі будинки і в нас і в тій же Росії взагалі страшно згадувати. Десь бачила статистику,що в Росії 90% всіх дівчат і хлопчиків із дитячих будинків мають перший сексуальний досвіт у віці до 13-ти( педофіли і садисти дуже полюбляють працювати у таких закладах ). Не розказуючи вже про недавній скандал, коли виявилося, що керівники дитячих будинків мають звичку відправляти пачками здорових дітей на стаціонар у психічні лікарні, вигадуючи їм діагнози (це вигідно обом сторонам, гроші на утримання такої дитини отримує і лікарня і дитячий будинок ), і діток там за кожну провину "лікують" препаратами.

Особисто мені важко уявити, коли б я пішла на аборт, слава богу, в моїму житті все благополучно склалося ( ще у школі батьки старанно промивали мізки: якщо щось трапиться - ніяких абортів, ми тобі слова не скажемо, допоможемо, підтримаєио і разом будемо виховувати.) Але я можу зрозуміти жінок, в чиєму становищі це найгуманніший вчинок.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2010 у 22:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
За аборт можуть дати вісім років!
на мій погляд, це мало... За вбивство вдасної дитини - 8 років - не кара. Требе було думати головою, а не іншим місцем!!! І що найгірше, що в ранньому віці дівчата вбивають своїх дітей, а пізніше - звинувачувати нема когго, окрім себе!

Я шокований... Ніколи не думав, що почую таке від молодої панянки.
А чи не здається вам, що більшість жінок йде на такий крок не від файного життя? То давайте їх ще доб’єм тюремним строком? Я проти! Складна ситуація може трапитись у будь-якої жінки, і не треба від цього зарікатись. Аборти все одно будуть, питання тільки якими: кримінальними чи легальними.

Згоден з Юрієм Сєровим, який вбачає проблему в тому, що у багатьох самотніх жіночок просто немає матеріальних умов для того, щоб хоча б виносити і родити дитину, не говорячи вже про те, щоб залишити її в себе. Матерям-одиначкам держава, що так переймається моральною стороною абортів, платить аж 400 грн. на місяць. А якщо їй нема звідки чекати на допомогу?




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-4-2010 у 23:12


Краще б ви були шокований числом зроблених аборті і ще гірше числом тепер нещасних жінок, які через свою дурість тепер не можуть мати дітей і психологічну травму на все життя отримують. Держава тут не винна, вона не заставляла нікого лягати в ліжко з тою людиною, в якій ти не впевнена. І права Лінда Коваль, що таких чоловіків (та навіть і чоловіками тих осіб важко назвати:mad: ), що кидають вагітних жінок і в тому числі дітей напризволяще не те що посадити треба, а їх вбити мало!
Звичайно, бувають випадки і всякі там обставини, що можна так сказати допустимо (але важко сказати, що це якось можна виправдати), але це малий відсоток.
Якщо вже немає грошей чи дитина, навіть писати такого не можу, не бажано, то є багато сімей, які з радістю приймуть і виховають, як свою рідну і будуть ще кращими, ніж такі рідні батьки.
А в нас на державу надіятись - то остання справа....




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-4-2010 у 23:30


Цитата:
...що кидають вагітних жінок і в тому числі дітей напризволяще не те що посадити треба, а їх вбити мало!

Ну якщо діти вагітніють, то чоловіків не вбивають звісно, але стаття є. Якщо батько, не дитина такого ж віку.

Цитата:
Якщо вже немає грошей чи дитина, навіть писати такого не можу, не бажано, то є багато сімей, які з радістю приймуть і виховають, як свою рідну і будуть ще кращими, ніж такі рідні батьки.

Не факт. Звідки б бралися дитячі будинки? Дуже часто ті діти непотрібні нікому і є потенційними "клієнтами" виправних закладів. Кілька років перебування в дитбудинку формують їм такий характер і поведінку, що влитися в нормальне життя їм стає надзвичайно важко.
В тій же Росії нещодавно був скандал, коли батьки-американці відправили назад хлопчика, бо не "справилися" з дитиною. Обуренню росіян не було меж. Але я підозрюю, що вина прийомних батьків не така абсолютна. Знаю про випадки, коли американці всиновляли дітей з України і мали потім жахливі проблеми: діти втікали з хати, постійно виявляли агресію. Словом, не заздрю я тим прийомним батькам і дітям співчуваю. Вони не винні, що народилися.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-4-2010 у 23:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не факт. Звідки б бралися дитячі будинки? Дуже часто ті діти непотрібні нікому і є потенційними "клієнтами" виправних закладів. Кілька років перебування в дитбудинку формують їм такий характер і поведінку, що влитися в нормальне життя їм стає надзвичайно важко.
В тій же Росії нещодавно був скандал, коли батьки-американці відправили назад хлопчика, бо не "справилися" з дитиною. Обуренню росіян не було меж. Але я підозрюю, що вина прийомних батьків не така абсолютна. Знаю про випадки, коли американці всиновляли дітей з України і мали потім жахливі проблеми: діти втікали з хати, постійно виявляли агресію. Словом, не заздрю я тим прийомним батькам і дітям співчуваю. Вони не винні, що народилися.

Так, це лиш один розпіарений випадок. Що краще взагалі не дати права на життя?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-4-2010 у 23:39


to Соломія Федушко: Кількість абортів? Гадаєте вона зменшиться після заборони? В нас один "розумник" вже забороняв алкоголь. І що з того вийшло? Почалися масові отруєння неякісною сивухою, та навіть метанолом. Гадаю, що з абортами буде те саме: їх буде проводити хто попало і де попало, у законспірованих хатках, та за дуже великі гроші.
З приводу "держава тут не винна, вона не заставляла нікого лягати в ліжко з тою людиною, в якій ти не впевнена", то скажу, ваше щастя, що вам не попалась така падлюка. Адже "любовь зла - полюбишь и козла."




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-4-2010 у 23:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Кількість абортів? Гадаєте вона зменшиться після заборони? В нас один "розумник" вже забороняв алкоголь. І що з того вийшло? Почалися масові отруєння неякісною сивухою, та навіть метанолом. Гадаю, що з абортами буде те саме: їх буде проводити хто попало і де попало, у законспірованих хатках, та за дуже великі гроші.

Але ж треба хоч щось намагатись робити!
Цитата:
З приводу "держава тут не винна, вона не заставляла нікого лягати в ліжко з тою людиною, в якій ти не впевнена", то скажу, ваше щастя, що вам не попалась така падлюка. Адже "любовь зла – полюбишь и козла."

А "козел" вже попадався, як без того?! :) Але ж голову в будь-якому випадку треба мати на плечах.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-4-2010 у 23:51


Цитата:
Так, це лиш один розпіарений випадок. Що краще взагалі не дати права на життя?

Краще, щоб таких ситуацій не виникало.

Відносно тієї заборони, то це не заборона взагалі, а заборона робити аборт після 12 тижня вагітності.

Цитата:
Але ж треба хоч щось намагатись робити!

Треба. Ввести в школі урок і на ньому вчити дітей... хоча зараз такі діти пішли, що вони ще вчителів навчать... :)
Погоджуся, що голою забороною нічого не досягнемо.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-4-2010 у 23:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Але ж треба хоч щось намагатись робити!

Треба. Ввести в школі урок і на ньому вчити дітей... хоча зараз такі діти пішли, що вони ще вчителів навчать... :)
Погоджуся, що голою забороною нічого не досягнемо.

Цікаво, що навчиш дітей, коли вони тих 45 хв. якось з горем пополам то відсидять, а навколо (телебачення, преса, Інтернет і т.д, і т.п.) самі знаєте що...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2010 у 00:03


Сестра моєї подружки нещодавно розказувала, що до них у школу приходила група лікарів разом з православним священиком (ініціатива якогось благодійного фонду), спочатку йшлася розмова про секс, кохання, відповідальність, а потім хлопчиків і дівчаток розділили на 2 аудиторії, і хлопцям показували відео про контрацептиви ти захворювання, а дівчатам - документальне відео процедури аборту (знайшов його потім в неті - то жах!). На дівчинку це дуже подіяло, навіть більше ніж страх підхопити якийсь хламідіоз. Оце я вважаю за профілактику.



Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-4-2010 у 07:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Сестра моєї подружки нещодавно розказувала, що до них у школу приходила група лікарів разом з православним священиком (ініціатива якогось благодійного фонду), спочатку йшлася розмова про секс, кохання, відповідальність, а потім хлопчиків і дівчаток розділили на 2 аудиторії, і хлопцям показували відео про контрацептиви ти захворювання, а дівчатам - документальне відео процедури аборту (знайшов його потім в неті - то жах!). На дівчинку це дуже подіяло, навіть більше ніж страх підхопити якийсь хламідіоз. Оце я вважаю за профілактику.

Так, щось на зразок цього може бути дієвим, ніж добровільно-примусові виховні години.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Oleksandra Zorina
Дописувач
**



Повідомлень: 66
Зареєстрований: 6-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2010 у 10:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Краще б ви були шокований числом зроблених аборті і ще гірше числом тепер нещасних жінок, які через свою дурість тепер не можуть мати дітей і психологічну травму на все життя отримують.


Тобто ті законотвроці хочуть сажати жінок на 8-м років за для їх же, нерозумних, блага, аби урятувати від психологічних травм? Розумники, що тут сказати.

От чесно скажу, у своєму оточенні не маю жодної жінки, що робила б аборт тому що в голову стукнуло, не нагулялася або ж із чоловіком посварилася за невипрані шкарпетки, як тут писали. Часто там і справді безвихідні ситуації. І вводити кримінальну відповідальність - не вихід.

От у Санкт-Петербурзі є соціальний центр із адаптації молодих мам, яким просто ніде жити до, або нікуди повертатися після лікарні. Вони там собі живуть всі разом десь рік після пологів, сіплкуются із психологами, доглядають дітей, якщо є шанс відсудити у рідних якусь там кімнату або гроші за кімнату, ім в цьому допомагає адвокат. За цей рік їх хоч якось працевлаштовують і знаходять житло. Але цей центр чи не єдиний в СНД.

Чи не краще буде гроші на утримання жінок і лікарів у тюрмах витратити на такі центри?(Ми із знайомою відвозили їм дитячий і жіночий одяг і нам розказували, що дуже багато людей хочуть допомогти і одягу, памперсів та ліків в них виходить набагато більше ніж вони встигають використовувати. Тобто від держави, думаю, потрібні були б не такі великі гроші ).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 26-4-2010 у 12:43


Панове, уважніше читайте першоджерело.
Мова йде про відповідальність лікаря, а не жінки.
Крім того, йдеться не про заборону абортів взагалі, а про необгрунтований аборт після 12 тижнів вагітності.

Цитата:

Росія планує посилити відповідальність за аборти.
«Відповідний законопроект планується внести на розгляд Держдуми навесні цього року», – заявила перший заступник керівника фракції «Єдина Росія» Тетяна Яковлєва.

Згідно з цим законопроектом, під кримінальну відповідальність може потрапити лікар, який зробив операцію аборту на строку більше ніж 12 тижнів за відсутності медичних або соціальних показань. У цьому випадку лікар може сісти у в'язницю на вісім років.
Цим законопроектом також передбачена відповідальність за проведення аборту поза медичним закладом, крім тих випадків, коли існувала загроза життю вагітної.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1164
Реклама: