Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Стереотипи у нашому житті...
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

[*] написано 10-8-2003 у 22:53


Мені здавалося, що деяка образність і гіперболічність тих моїх емоційних висловлювань, досить зрозуміла.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Anatoly
Дописувач
**



Повідомлень: 52
Зареєстрований: 20-8-2003
Місто: Звичайно Львів
Нема на форумі

Настрій: Зактуалізований

[*] написано 20-8-2003 у 17:06


Щодо стереотипів то тут мабуть круто дається в знаки роки інкубаційного періоду в СРСР. Коли всі мали бути рівними.
Але давайте поглянемо на другу сторону медалі. Звичайно що то як ти виглядаєш передає твій світогляд. Але треба й памятати що в нашому суспільстві певні культури тих самих дівчат легкої поведінки,неформалів, інтелегенції тощо. І приймаючи певний зовнішній вигляд треба памятати що ти приймаєш навантаження всієї культури, і маєш відповідати за це.

От наприклад я - ношу довге волосся, і мене постійно всякі рокери приймають за свого, але я себе до них не відношу, і маю довге волосся зовсім з іншої причини я абсолютно не хочу бути представником тієї культури, але треба визнати що суспільство мене рахує як представника тієї культури.

Інше вже питання це те яку відповідальність суспільство накладає на представників "культур" а це вже для кожної своє і своєї строгості. І тут треба визнати що певні прошарки сприймаються негативно, інші з повагою тільки за зовнішній вигляд.

Ну щось таке, думки в голос




Посміхніться це не боляче:)!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1171
Реклама: