Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Благодійна акція “Майбутнє є!”, присвячена Дню молоді
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

thumbup.gif написано 19-6-2003 у 17:44
Благодійна акція “Майбутнє є!”, присвячена Дню молоді


Благодійна акція “Майбутнє є!”, присвячена Дню молоді

Анонс події
29 червня 2003 року о 19.00 в місті Червонограді (Вічева площа) відбудеться благодійна акція “Майбутнє є!”, присвячена Дню молоді. У концертній програмі беруть участь гурти “Плач Єремії” (Львів-Київ), “Вася Club” (Київ), Птаха Project (Тернопіль), “Ті, що падають вгору”(Тернопіль), “Брем Стокер” (Львів), Соломія Чубай та група “Далі” (Львів).

Приїзджайте!!!
:sing::sing::sing::sing::sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 20-6-2003 у 07:57


Давно мрію почути "Птаху Project" наживо.

А чому в Червонограді? У Львові хіба немає молоді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-6-2003 у 13:29


Звичайно у Львові молоді є, але концертів щось ніхто не організовує!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-6-2003 у 17:09


Прикро звичайно, що наші (львівські) не можуть чогось такого організувати, та й прикрим є той факт що якісь власні спроби щось зробити чомусь не приносять плодів....

От в Тернополі радіо Тон за сприянням певних політичних сил організовувало концерти переможців свого хітпараду (там молоді групи виставляли свої демо), та й ще й дотого видавало касету з записами учасників. Таким чином можна було купити записи Птахи, ТПВГ, та й інших. Хоча вони там і видавали дві три пісеньки ненашою мовою, та й відсотків 70 то була чистої води попса, але ж було!

Коли вже той ДДД?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 21-6-2003 у 17:29


12 липня ДДД! В дворику Ратуші! детальніше все скину на афішу!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-6-2003 у 15:14


Відносно Червонограду. Добре, що там є люди, які можуть організувати такий концерт. Погано, що ї х немає у Львові
Відносно ДДД. Хто то такі?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 23-6-2003 у 07:31


От радіо "Львівська хвиля" організувало свято пиво. Правда, у них вийшов винегред; всі стилі музики були перемішені і т.д. Це вже щось.
Щодо організації концертів згадуються слова Скрябіна "Нікому то не треба..."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-6-2003 у 12:15


Дзизі потрібно, але мало хто з спонсорів хоче давати на нормальні рок-концерти гроші, тому концертів мало.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 23-6-2003 у 18:02


Ухаха. Плач уже теж столично-експортований?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-6-2003 у 20:39


Чому ухаха?
Це вже троха часу є, але то невплинуло (як скажімо на Кузьму) на вторчість, і ми нарешті маємо змогу троха частіше тішитись новими альбомами та проектами Тараса, що є як позитивне ура!

І ще, якось спускався в метро, а там молоді хлопці грали мою улюблену композицію "Плач Єремії" на свої ноти, використовуючи лише тексти Г.Чубая, я стояв як заморожений... гадаю, що це також наслідок того, що Плач почула більша маса людей!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 30-6-2003 у 11:40


"Плач Єремії", по-моєму, завжди був, залишається, і, маю впевненість, буде загальноукраїнським. Називати його столично-експортованим - то не дуже коректно. Я в кожному інтерв’ю з Тарасом Чубаєм помічала, як він акцентує, що переїхав до Києва з особистих причин. І не думаю, що йому у столиці так вже солодко ведеться. Просто мені чомусь болить, коли на людей чіпляють ярлики, нічого не знаючи про їхнє життя і мотиви, які ними рухають. :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-6-2003 у 13:14


Згоден з кожним словом Наталки!

А про день молоді, то мо напишите, що там було, і як саме, бо дуже цікаво!
Одарко, напишіть щось з того свята, мені дуже подобаються Ваші погляди на такі дійства!

дуже шкодую, що мої діти ненадали можливість поїхати туди...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 30-6-2003 у 13:39


Було класно. Публіка суперова на площі було більше ніж 47.000 людей. дуже класно сприймали всі групи.
Ну "Плач Єремії" - взагалі супер Тарас міг навіть не співати, бо це за нього робив натовп.
Жаль, що у Львові такого дійства не було.
Всі групи виступили дуже добре. Звук був дуже добрий. Ведучими були Доцик та Шльома.
Враження якнайкращі!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-7-2003 у 09:01


стоп. хіба брем стокер - львівяни?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 1-7-2003 у 10:13


Ні, Брем стокер з Рівного
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 1-7-2003 у 18:28


2 Nazar: Ухаха в квадраті. Ви давно чули творчість ВЛАСНЕ гурту Плач Єремії? У вас давно були дрижаки спиною від нових п.єс взірця "Можна", "Світло і сповідь", "Тихий дощ", та хоч би "Сервус п.Воргол"? Ви, хай йому всячина, може, маєте нові альбоми ачи сингли гурту Плач Єремії (читай так само ЛЬВІВСЬКОГО, а нині харківсько-київсько-львівського Мертвого Півня)? Моя злість не відміняє поваги до проекту і до п.Дячишина і п.Каменецького і п.Дуди і зрештою п.Чубая хоч як би він не опускав себе з конем за волосся в болото - але я не бачу наразі в Україні жодного гурту, виконавця чи якого-небудь продюсерського проекту, який за концептуальним рівнем виріс над ЛЬВІВСЬКИМ взірця 1993-1995 (7) років.
Моє шанування жителям культурного прикордоння.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-7-2003 у 10:43


"Моє шанування жителям культурного прикордоння"

Без коментарів :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-7-2003 у 11:59


Vedmid: "Моя злість не відміняє поваги до проекту і до п.Дячишина і п.Каменецького і п.Дуди і зрештою п.Чубая хоч як би він не опускав себе з конем за волосся в болото"

Уклінно прошу вибачити, але у ваших словах я бачу повагу лише до себе, до власної думки, і відверту зневагу до всього, що з нею не співпадає!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 2-7-2003 у 12:27


я щось не пригадую, щоб Тарас Чубай колись оускав себе в болото (а я його найкраще за всіх знаю)
Критикувати та обгаджувати легше того, хто вже щось в цьому житті зробив, а ніж подивитися на себе свою життя, ЩО ТИ ЗРОБИВ У НЬОМУ? І чи ти знаєш, що таке бути публічною людиною, коли натовп реве -Хліба і видовиш!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 2-7-2003 у 18:53


Поволі, Одарко, поволі. Мене як людину з натовпу не має обходити, що Кличку не дозволили дати здачі, що Пономарьова закидали капелюхами на Євробаченні, а в Кузьми не було грошей і принципів залишитися осторонь від небажаної публічності. Вони хороші, але вони не можуть - це ж не аргумент на користь того, що завтра буде краще. І між іншим, до себе я ставлюсь не менш вимогливо, через що маю те, що маю - і в голові й окрім.
я знаю шо таке бути публічною людиною, можливо, не аж настільки публічною, як окреслене коло осіб. і коли натовп реве САЛА! а ти кажеш - е нє, дорогенькі, спершу мити руки, тоді перве-вторе, а сала тільки освіжити чорний хліб. Отут тоже не завжди виходить: перед юрбою часто впадаєш в дидактичні настрої і сам собі ввижаєшся німбооповитим і священно-недоторканним.

І коли вже наша дружня розмова завернула на конструктивне "сам-дурний", доведеться повторитися: мої слова не відміняють поваги до людей, чиїми прізвищами підписано ряд непоганих альбомів непоганої музики. Просто ця повага іржавіє в піхвах, і мене ОЦЕ не тішить.
В захваті від вашої толерантності, завжди до ваших послуг:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-7-2003 у 19:37


Здається щось стає прояснятись з тим "Уха-ха в квадраті", хоча краще таки було б пояснити свою позицію в цьому.

І чого "Андрій Воргола русин чи ..." так легенько "хоч би"???

Десь (якщо не помиляюсь, то УП), написано щось на зразок того, що Андрухович вже не той, що той себе вичерпав і т.д. Даруйте, але чи це не пісенька на ті самі ноти? І чи варто так сприймати тік часу, не ті вже часи і т.д., час жиш не мода.Ну це можна не коментувати:rolleyes:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-7-2003 у 22:08


Дивно чути звинувачення в нетолерантності від людини, яка дозволяє собі такі узагальнення, як "жителі культурного прикордоння" та "болото"? (Подумалось при нагоді, як би і собі потрапити в оте болото, де сидить Тарас Чубай зі своїм конем? Загадаю-но я це бажання на Різдво :) Отже, маємо таке: я висловлюю свою думку - це толерантно, навіть якщо роблю це в різкій та образливій формі, а решта мовчіть в ганчірочку?!
Ви не подумайте, я зовсім не хочу, щоби Форум сиропом залляло, але деякі перли мене вбивають, як "рейд" - комах. Насмерть.
А ви, Vedmid, давно чули, який пласт української культури підняв Тарас Чубай серією "Наше..."? У вас давно дрижаки спиною йшли від "Буде нам з тобою що згадати", "Спи, Ісусе, спи", "Червоної Рути", врешті-решт? Чи може, вам обіцяно було щороку видавати на-гора альбоми саме "Плачу Єремії", а там хоч трава не рости? Ви не бачите нікого, хто за концептуальним рівнем переріс би наш ренесанс 93-97? Хочу вам сказати (тільки не бийте, дядьку, бо я темна, у нас на кордоні світла самокритики бракує), що такий рівень не за рік досягається. І не за два. І навіть не за три. Я бачу нині багато тих, хто подає надії. Деякі з них справдяться, деякі - ні, але заяви на кшталт "от було... а нині - ніц" - це... не знаю навіть, як назвати... якось по-дитячому. Іржавіє ваша повага в піхвах? То чистіть її, якщо маєте таку потребу! Тільки не знаю, на чому грунтується ваша повага і чи повага це взагалі? Ви вирішили за інших, чи є для них же публічність бажана, чи ні, де вони мають жити, що творити, і якого рівня мають бути ці твори? То хто тут здається собі німбооповитим і священно-недоторканим?
Ви, Vedmid, ще пишете: "до себе я ставлюсь не менш вимогливо". Що ж, може бути, хоча по досвіду знаю, що людина, яка дійсно вимагає багато від себе, від інших рідко вимагає чогось взагалі. Це як аксіома - мені ніхто нічого не винен. Але що мене не перестає дивувати в деяких наших краянах - так це їхня вимогливість до інших. І ще й яка вимогливість! Ви, хай йому всяка всячина, все так файно розклали по полицях! Я близько десяти років є прихильницею (фантиком, як каже моя шефіня) "Плачу Єремії", і всі ці роки я не тільки щиро захоплююсь їхньою творчістю, а ще й поважаю їх за чітку громадянську і життєву позицію. І моя повага не залежить від кількості альбомів та концертів, а лиш від якості. Навіть якби Тарас Чубай написав одну-єдину "Коли до губ твоїх", вже за одне це моя повага і моє захоплення не заіржавіло б усе життя.
Перечитала щойно - вибух емоцій. Гм... дуже вже зачепило оте "болото" - все ніяк не заспокоюсь. Не розумію, що малось на увазі.
В захваті від власної нетолерантності, залишаюсь щиро ваша :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-7-2003 у 08:57


Боюся, під болотом малася на увазі всього лиш аллюзія до "Пригод барона Мюнхгаузена" :)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-7-2003 у 10:10


Та саме тому я й прошу пана Ведмідя більш конкретно виказати свої погляди, бо так виглядає, що Він сміється..:(



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 3-7-2003 у 10:48


Гм...Хочете драйву від "Плачів" будь-ласка зачекайте до вересня, коли вийде новий альбом...тоді поговоримо...
Серії "Наше..." - це те в чому Тарас виховувався - це те, що так боакувало, це те що "російськомовні українці" співають "Лента за лентою" на Сході та "Спи Ісусе" в центральній Україні - співають не плутаючи слів...
Можливо вони не такі драйвові та інтелектуальні як перші альбоми, але вони зробили певною мірою революці по цілій Україні...
А болотом тут і не пахне і не смердить з під пахви!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1187
Реклама: