Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5
Автор: Тема: Чому хлопці кидають погляди на зустрічних дівчат?
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 16-3-2004 у 14:59


Хех...цікаво, чи доїхали вони....:)



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-3-2004 у 15:00


А чи пани звертались ДЄВУШКА???
Якщо ні, то можна було і проводити :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-3-2004 у 16:44


Не зверталися:) Тільки про Миколаїв питали. Тому й показала де зупинка, ще й кіко то кільометрів тра їхати додала:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 16-3-2004 у 16:44


Не зверталися:) Тільки про Миколаїв питали. Тому й показала де зупинка, ще й кіко то кільометрів тра їхати додала:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
-=IGO=-
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 15-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: світлий

[*] написано 16-3-2004 у 17:04


ЗОРЯНА, а може вони з вами хотіли краще познайомитись?:)
І просто почали притворятися туристами...
Добре, що вони попались значить тверезі :)




Cвітло дає мені силу!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 21-6-2004 у 13:09


У Варшаві донедавна іздили трамваї до Москви, але зараз цє кіно вже не "Москва", сьогодні цє кіно називаєся "Сілвер Скрін" :-)
До теми: А мені приємно, якщо мені человікі придівляються!
Не чиню опорі якхто на мене звертає увагу! Мій Войтек завжди хордий – бо ж їншим мужчизном дозволене тилкі дивітіся, а він може і ціловати!
Драма, що такі дозволь – якщо я сподобалась прошу придівляйтеся доволі довго – легко може бути неправільно зрозумити. Особліво тут даєся відчути правіло що всі люди чують – що ім потрібне почути.
Я завжди посміхаєся до себе, як мені нагадася одим Марюш, які дуже здівувався що в мене є хлопец – адже я вчесніше розповідала одну казку, про мого Войтека, всі, що її почули чогось зналі, же в мене є хлопец й його ім'я Войтек! Показалося Марюш казку чув, але чогось недочув, що цей Войтек, про якого розповідала – є моїм хлопцем:-)
Адже дівтеся на нас панові й хай вам це вистачає:-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 13:20


...а я дивлюся на зустрічних чоловіків :-)) просто люблю спостерігати за людьми, і все тут.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 21-6-2004 у 13:35


а я на вулицях переважно тим і займаюсь, що на чоловіків дивлюся, серед поляків їх просто нереально багато красивих, та й на поодиноких гарних дівчат теж (може якусь ідею зачіски чи чого запозичу :D), естетика ж яка! Ну ще там вивіски зрідка читаю... :)



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 13:55


..спочатку дивлюся на мешти, потім на руки, потім на зачіску, а потім.... вже нічого не встигаю розгледіти,
бо пробігаю мимо... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-6-2004 у 14:48


Так-так... І про що ж кажуть мешти... руки... зачіска... ???
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 15:16


...мешти говорять про матеріальний стан, форму стопи і її аристократичність... загалом взуття говорить про те,
як людина стоїть на землі... мусі бути чистим принаймні... руки... я люблю, щоб руки були гарні, але не дитячі,
трохи *мужикуваті*, вузлуваті і міцні... це говорить про те, як чоловік рулить своїм життям і своєю кобітою... мусять
бути чистими принаймні... :-) зачіска говорить про те, що у чоловіка в голові... чи знає, що йому пасує, що ні, чи
слідкує за модою, чи сліпо йде за нею, а чи дійсно виробив свій неповторний стиль... ну і теж, – принаймні волосся
повинно бути чистим... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-6-2004 у 18:13


Гай-гай! От в чому моя помилка: я завше думала, що на вулиці треба дивитися під ноги, щоб не зашпортатися!
:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-6-2004 у 18:37


...а я ходжу в кросівках :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Kusakin M.
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 15-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: засмаглий

[*] написано 22-6-2004 у 02:07


Чому б і не глянути на красиву дівчину, відчути її шарм. Чому б з нею не познайомитися і поспілкуватися? А не кинути на неї оком для мене щось з області фантастики...
Дорогі дівчата, я Вас обожнюю..




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-6-2004 у 07:43


..ну а що робити з некрасивими дівчатами?... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aleksandra Fink-Finowicka
Дійсний член
***



Повідомлень: 158
Зареєстрований: 18-5-2004
Місто: Warszawa
Нема на форумі

Настрій: кохаю свого мужа!!

[*] написано 22-6-2004 у 11:15


2 Tempika ..ну а що робити з некрасивими дівчатами?... :-))
Пані Тетяно! Такіх нема! Я ж була остання некрасіва, але закохався у мене мій Войтек (це вже давно було) й якраз я стала красіва й щасліва.
Кожна дівчина й жінка є гарна!
Або може навпакі, не ми такі гарні, як пановє вразливе! Як б ми були отаке красіве – тож ми закохівалися б саме у себе, або одна в одней, а ж так не є (або дуже рідко). Ну, а закохуяться у нас человікі – бо ж воне вражливше за нас. Ми навіт й знати не зможеми які воне вражліве.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-6-2004 у 11:20


...ні, ну щоб закохатися тре знати людину ближче... а є ж такі, на яких просто не звертають уваги...
та й хіба краса людини визначається тим, закохався хтось у тебе чи ні?... а я, мабуть, така
вразлива, як ті чоловіки... що з нами, вразливими кобітами, робити? :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 22-6-2004 у 12:19


Панове, хлопці просто милуються дівчатами!!!!... а мо просто - рехвелекс? хоча це так сумно...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-6-2004 у 12:26


...так очима зустрічних чоловіків на нас дивиться сама природа... :-))
стра-а-а-а-а-шно...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-6-2004 у 12:39


Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...так очима зустрічних чоловіків на нас дивиться сама природа... :-))
стра-а-а-а-а-шно...


Супер! :lol:


Але Таню, подумай, ти не залишаєш чоловікам ніяких шансів! Ну, з тими чистими мештами. Спробуй пройтися по Львову який кілометр - і все, ранкового марафету як не бувало :( І спробуй тут подобатися жінкам... ;)

Тобі до німців тоді треба. Батько розказував, як він тиждень ходив по, ммм..., забув, що за місто німецьке було - і за весь тиждень ні разу не чистив мешти. Просто вони не забруднювалися. Взагалі. Милом вони там дороги миють, чи що...

Та і з руками теж. Ну ось, їхав собі працьовитий чоловік (за руками судимо), від фризієра, в чистих (зауваж!) мештах. Аж тут його нова машина завпиралася, закомизилася, та й стала. Не їде. Але ж чолоік з головою, під капот поліз, дротики посмикав, руки в мастилі вимастив - і поїхала машина. А тепер, залишивши її на стоянці, він іде в офіс помити руки (ні, само собою, що в багажнику у нього є каністерка з водою і фейрі, яке заодно і мікробів повбиває, але ж у холодній воді в таких польових умовах, та ще й від шміру, як каже моя бабця, руки не відмиєш до повної чистоти). Аж тут йому на зустріч Темпіка - глядь на руки, - фууу, який неохайний мужчина!

:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-6-2004 у 13:16


...ну та причому тут шанси :-) та й мій *глаз-алмаз*, що побачить у фотошопі кожен нехороший піксель, в стані
відрізнити мешти запилені від мештів недоглянутих, руки забруднені свіжим мастилом від рук, які.... ох, неважно ж
це... я дивлюся, вони дивляться... але це й усе :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 22-6-2004 у 13:20


А що до рук: перерахувати пачку свіженьких газет і вигляд вже такииий ніби роки два води не бачили :)



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександра Бабяк
Дійсний член
***



Повідомлень: 209
Зареєстрований: 22-2-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива!!!!!!!!!!!!

[*] написано 22-6-2004 у 18:12


від недавна я теж почала, як Темпіка звертати увагу на мешти, руки, ну і інколи на зачіску. Я зазвичай люблю зазирати чоловікам в очі (звичайно, менш-більш знайомим), тоді стараюсь вгадати, що собою являє та чи інша людина, адже очі дзеркало душі.



Ваша Леся
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Станкевічас Сергій
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 24-1-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Casablanca

[*] написано 23-6-2004 у 11:44


Виходить чоловікам набагато простіше влашуватися в цьому житті - заробити сотню умовних, купити файні мешти і всі красуні його :)
Головне не забувати чичтити мешти :)




Без коментарів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-6-2004 у 12:11


...сотню я й сама заробити в стані... :-) і навіть дві подекуди, але... я просто сказала, на що встигаю подивитися,
поки чоловік проходить мимо... а так тре і в очі дивитися, і на губи, – дехто вважає, що саме вони більше говорять
про натуру і характер... насправді все це фігня... так я оцінюю роботодавців, клієнтів і теде... поруч з *тим самим
чоловіком* просто виникає відчуття такого спокою, затишку і радості, що вже не грають ролі ні мешти (чомусь
виявляється, що вони і чисті, і саме того фасону), ні зачіска (хоча саме та зачіска на саме тій голові), ні форма
рук, бо ця форма і так найкраща у світі... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 24-6-2004 у 08:55


Дивина... Я роздивляюсь людей навколо себе доволі часто і часто подовгу... Але ж то пов'язано з фахом.. У людей надивину різні риси обличчя: приятелька каже: яке аглі, а я кажу: який класний профіль! Отаке би намалювати...
Якось до редакції заходив монах з Ризоположенчеського, так такі має красиві руки - просто неможливо.. За дві хвилини почав ховати руки в рясу (чи як там воно?). А так, звичайним чоловікам подобається, коли їх розглядають. Це вже з часом я второпала, що вони думають, наче я їх розглядаю, як потенційні сексуальні об'єкти. А може, то я неправильно второпала і насправді саме так їх і розглядаю?..
Ще цікаво роздивлятись жінок... Особливо, коли вони про це не знають. Жінка десь призадумалась, розслабилась, вийшла зі створеного образу - так цікаво буває поспостерігати...
Взагалі-то я не люблю жінок. Але трапляються дійсно красиві екземпляри, чому би не отримати від того втіху для ока?:)




Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1207
Реклама: