Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  8    10  11
Автор: Тема: Усяка дурня
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2006 у 10:02


Дерево ставить крапку в шаленій гонці-переслідуванні з трактором у головній ролі
Ориґінал на motoring.co.za

Варшава, Польща - 43-річному полякові з кількаразовим перевищенням вмісту алкоголю в крові, якого „вела” польська поліція впродовж усієї шаленої гонки-переслідування в Східній Польщі, „світить” 10-річне ув’язнення.

Чолов’яга у стані сильного алкогольного сп’яніння в неділю пообіді намагався втекти на своєму тракторі від поліції, тим часом як двоє фацетів у мікроавтобусі, що його буксирували, стали кидати цеглою в поліційне авто, яке їх переслідувало.

Врешті-решт трактор врізався в дерево, проте тракторист відмовився спокійно вийти з середини і, перед тим як його пов’язали, з ножем посунув на інспекторів-поліціянтів.

Трактора вірогідно конфіскують. – агенція Sapa-DPA
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-8-2006 у 09:09


а н е к д о т

***
Ночами Мальвіна любила дивитися одним оком на зоряне небо і згадувати про той незабутній поцілунок, якого їй подарував Буратіно.
***
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 28-8-2006 у 10:32


Вчора, проходжаючись чортківськими вуличками, надибав:
Цитата:
ОГОЛОШЕННЯ
Молода сім'я винайме квартиру без дітей. Розглянемо будь-які варіанти.
тел.80661405435
53755

Слід розуміти, що дотепер їм неодноразово і нав'язливо пропонували квартири з дітьми:o

p.s. Для бажаючих поцікавитись подробицями -- код Чорткова 8-035-52;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-8-2006 у 20:44


Сьогодні знайомий влаcник будівельної фірми показав трудову книжку одного із своїх працівників.
Перший запис у книжці:
«Осеменітель великогої рогатої худоби» :lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 1-9-2006 у 11:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Сьогодні знайомий влаcник будівельної фірми показав трудову книжку одного із своїх працівників.
Перший запис у книжці:
«Осеменітель великогої рогатої худоби» :lol::lol::lol:


Ще цікавіше було б почитати його посадову інструкцію чи що у них там. :lol::lol::lol:




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-9-2006 у 10:29


Вичитав оглошення в газеті:
"Балкони, лоджії. Гарантія. Свій матеріал. ТВЕРЕЗІ" :lol:

Народ чесно признається - замовляйте поки тверезі :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-10-2006 у 20:00


Вітаю форумчан!

Ось, захотілося поділитися спостереженням.

На роботі сиджу поряд з молодою співробітницею, тому мимоволі чую, як вона спілкується телефоном. Це якась окрема спеціальна мова і вимова. :-) Не знаю, як її й назвати. "Пташина" - птахи образяться. :-) Мабуть краще "барбійська". :-)
Це таке щебетання... Ті суттєві слова, які потрібно було б вимовити чітко, вимовляються скоромовкою, без модуляцій. Натомість ті, які не несуть жодного змісту, вимовляються протяжно, ніби мала дитинка пеститься... :-)
Сьогодні вівся діалог, в якому більшість слів складали: "лапа", "зайка", "зая", "лялька", "сонце". Найчастіше було "зая". :-) Виявляється, діалог вівся з... мамою. :-))
Пригадую, як розмовляла зі своєю покійною мамою. Боронь Боже якогось панібратства, лише респект і повага. Не хочу оцінювати, зле це було чи добре. Просто по-іншому було. Менше внутрішньої і зовнішньої свободи, але й менше "гримас" цієї свободи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2007 у 09:12


Привіт усім у цій дивовижній темі!
Бачу, що тут можна висловлюватися трохи вільніше, як будь-де.

Отже,
Запитання: Чому пес, коли робить свою справу „по великому”, оглядається на всі боки?
Відповідь: Це знає ліпше Ярослав Гашек, про що він і повів нам у „Пригодах бравого вояка Швейка”.
Цитата:
Глава XIV "Швейк денщиком у надпоручника Лукаша". Розділ VI.
[…]
Останнього слова надпоручник Лукаш не дочув, а воно ж мало таке велике значення. "Ця потвора кусалась, як скажена", - хотів ще раз повторити Швейк, але врешті подумав: "Що, власне, надпоручникові до того? Хочеться йому собаку - матиме
його!"

Легко сказати: "Приведіть мені собаку!" - але не легко його привести, бо власники дуже оберігають своїх собак, навіть і нечистокровних. Навіть звичайного Рябка, який нічого іншого не робить, лише гріє своїй старій хазяйці ноги, хазяйка любить і не дає скривдити.

Собака, особливо чистокровний, очевидно, інстинктом відчуває, що одного чудесного дня його викрадуть у хазяїна. Він живе в безнастанному страху, боячись попасти в руки злодіям. Наприклад, на прогулянці пес, відбігши від хазяїна, спочатку веселий, грайливий, бавиться з іншими собаками, безсоромно лізе на них, вони на нього, обнюхує придорожнє каміння, задирає лапу на кожному розі й навіть на кошики перекупок з картоплею. Одне слово, надзвичайно тішиться життям, і світ здається йому таким гарним, як юнакові після отримання атестата зрілості.

Та раптом ви помічаєте, як його грайливий настрій зникає: пес відчуває, що заблукав, і його охоплює розпач. Переляканий, він бігає по вулиці, нюхає повітря, скавучить. Нарешті, втративши всяку надію і підібгавши хвіст поміж лапи, прищулює вуха і лопонить серединою вулиці, сам не знаючи куди. Якби він міг говорити, мабуть, репетував би щосили: "Господи Ісусе, що ж це буде? Мене хтось украде!"

Чи доводилось вам коли-небудь бувати на псарні й побачити там переляканих собак? Усі вони крадені. Велике місто виховало особливий рід злодіїв, що живуть виключно з крадіжки собак. Є породи маленьких, салонних песиків, карликові тер'єри, завбільшки з рукавичку, які вміщуються в кишені пальта або у дамській муфті, їх там і носять. Але злодії навіть і звідтіля примудряються бідолаху висмикнути. Злого німецького плямистого дога, який оскаженіло стереже приміську віллу, вкрадуть уночі. Поліцейського собаку поцуплять у детектива просто з-під носа. Якщо ви ведете собаку на повідку, переріжуть вам ремінчик і вмить немов крізь землю проваляться: ви ошелешено витріщаєтеся на обривок, - собаки немає. П'ятдесят процентів собак, які зустрічаються по вулицях, уже кілька разів міняли своїх господарів, і часто за кілька років ви можете купити свого власного пса, вкраденого у вас ще цуциком на прогулянці. Найбільша небезпека бути вкраденими загрожує собакам тоді, коли їх виводять на вулицю за малою або великою потребою. Найбільше їх пропадає саме під час виконання останнього акту. Тому кожний собака при цьому обережно оглядається на всі боки.

Існує кілька способів крадіжки собак. Їх крадуть або безпосередньо - це щось на зразок кишенькової крадіжки, - або нещасну тварину підступно підманюють до себе. Собака - створіння вірне... але лише в читанці або в підручнику природознавства. Дайте найвірнішому псові понюхати смаженої кінської ковбаси, і він уже пропащий. Відразу ж забуває про свого хазяїна, поруч якого йде, обертається і, як заворожений, іде за вами, причому з рота в нього капає слина, і, передчуваючи велику насолоду від ковбаси, він привітно крутить хвостом, роздуває ніздрі, як найбуйніший жеребець, коли його підводять до кобили.
* * *

(Виділення грубим - моє. - І.Л.)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-6-2007 у 10:30


Так, сон рябої кобили триває! І триватиме до кінця віку – допоки живуть такі мисливі винахідники!
(Ми перебрали цілком на себе виняткове право поширення Цілковитого Маразму від попереднього „винахідника”, який одійшов од справ.)


TOTALLY ABSURD INVENTIONS
ЦІЛКОВИТИЙ МАРАЗМ, АБО ПОВНИЙ “П” ПО-АМЕРИКАНСЬКОМУ


[color=]<Цикл нових винаходів любителям чотириногих друзів присв’ячується>[/color]


Чотириногий Багаж
Doggie Luggage
US Patent, випущено 1998р.

Що? Ви сподівалися зобачити картину, а на ній – те, як у аеропорті хтось напропале продирається крізь натовп зі своєю Джулькою в малій переносній торбині, хіба не так? Ні, друже, Чотириногий Багаж вам знадобиться там, де ваш собака сам буде багажем! Адже ви знаєте, як пригнічують запруджені громадські місця: коли дивишся на все це, гидуєш усім оцим, а воно на вас усе тисне й тисне...Отож, коли ви квапитеся, то відтепер можете взяти собі свого песика, і Джулька своїми чотирма лапами, що баландаються, може вдавати з себе живий багаж. Кажете, рука втомлюється? Нема питань, просто візьміть зручний, трохи довший ремінь і закиньте вашого озвірілого друга собі на ремено. Ще б пак, ви можете стати першою людиною, кому відтепер доведеться носити на своїй шиї протибліхний ремінець!
Далі буде...

doggie_luggage.gif - 8kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2007 у 20:06


О, бачу, розмова тут точилася й без мене. Не жвава, але трохи ту пашталакали. О, навит якийсь крейзанутий Лихобор придумав один винахід - світ не без добрих людей.

Отож, з пустими руками до вас не прийшов, але з анихдотом!


анихтод

Приходит новий українець до зубного дохтора. У крісло сів, рота розкрив, а дохтор - аж оторопів: зуби у "нового" платинові та діамантові, мости - золоті.
- Так, на що ви, прошу пана, скаржитеся? Де болить, що лікувати будемо?
- Нічого лікувати не будемо!
- А то як?
- Будемо ставили сигналізацію!
***

Шо-о, файний анихдот? Ге!

І ше бачу той Лихобор ту цілком зучманів на тій політиці... Нарікаєте, бідні людоньки, на него, що спасу нема!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роста
Я уже давно казав, банити Лихобора нафіг.

То замало буде – бо він вигулькне тута під новим ім’ям. І не здихаєтесі його ніколи. То я вам таке кажу, бо знаю.
Треба його на Кульпарків доправити – нехай там трохи посидит! Взнає, по чім ківш лиха! То я вам таке кажу, бо знаю!
Там їму ту дурноту з їго голови скоренько виб’ют, ге! То я вам таке кажу, бо знаю. Во, може замість мене, просто на моє місце. І гамівну сорочку можу позичити – мене скоро виписуют, бо я вже тихий та сумирний... Перейшло мі то всьо: і та політика, і мотоцики, і голі дівки. Просвітління в голові настає.

пс: хай ті, що писали мі в утушки за той час, шо мене ту не було, лишаться того ровера, бо в тих, хто там побував, вряди-годи буває постманіякальний синдром і всякі рецедиви в голові… То я вам таке кажу, бо знаю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2007 у 21:41


Яндрух, ви визначиться, чи ви Яндрух чи Іван Лихобор. Інакше, я справді обмежу доступ. Обом.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-7-2007 у 15:17


2 'яндрух':

Я не знаю, хто Ви є, і яку зоряну систему представляєте, але я не дозволю вам так себе тут вести. Ба більше, я зв'язався з "тамтим закладом' і поцікавився реальним станом вашого здоровля. Так от, санітари тоті справді вповіли мені, що Ви на поправці, і Вас скоро вже будуть виписували. Але тут я взяв і перепитав їх, а чи знають вони, які він, себто Ви, ґарезії витворяли на одному з громадських форумів. Вони знизали плечима, що могло б означати: ні, не знаємо. (Варто зауважити, що туди до них я пішов у всеозброєнні: я підняв стенограму ваших виступів тут і уважно проаналізував її.) Я їм, тим дебелим (хоч і трохи тупуватим) паруб'ягам-санітарам, усе гарненько оповів: і те, що ви пішли кілька років тому проти своїх людей, і що образили жінку-поетесу, яка взагалі мусіла покинути наш славний форум, і що постійно вставляли оті свої посилання на паскудні сайти зі знимками оголених жінок - одне слово, я їм виклав усе те, через що ви зажили такої лихої слави.
************************

Я добре зрозумів тонке зауваження пана-адміністратора і здаю собі справу, що через якогось вискочня можу сам понести покарання в формі обмеження доступу на форум. Тому за всяку ціну я змушу того сьвірка замовкнути. Щоб не ганьбив наш славний форум, будьте певні, - ноги його тут більше не буде!

Про дальший перебіг подій щодо повторного запроторення і про... відвідини (!) 'тамтого закладу' - в одному з наступних дописах.
(Якщо мені, звісна річ, з невідомих причин не обмежуть у доступі.)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Гомеш
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 8-9-2008
Місто: Португалія
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-4-2009 у 11:57


Щось темка така прикольна занепала. Треба поправити се діло.

!!! анекдоти !!!

***
Нещодавно у продажу з’явилася нова пральна машина, що розмовляє. Приблизно отак:
- Покладіть білизну і оберіть режим прання! Дякую. Так, а що це за помада на сорочці? Олено!! У нього помада на сорочці!!!

***
Прилетів у ліс дракон. Повідомив звірині: “Всі запишіться до мене на прийом”. Першим пішов ведмідь.
- Я внесу тебе у список на завтрашній обід.
Наступним пішов вовк. Його дракон вніс у список на вечерю.
Далі пішов заєць.
- Я тебе записую у список на сніданок.
- А я не прийду, - відповів заєць.
- Не прийдеш? Тоді викреслюю тебе зі списку.

***
- Ало, СБУ?
- Так.
- Ви просили повідомляти про всяких подозрітєльних суб’єктів. Я їду в 46-ому маршруті автобуса. Тут двоє якихось дивних людей. Один захопив керування автобусом, а другий збирає гроші з пасажирів…

***
До вагона вечірньої електрички заходить невеликий на зріст хлопчик з барабаном на шиї. Зирнувши по вагону, повнісінькому змученими від трудового дня людьми, малий радісно обвіщає:
- Ну, товариші, або по „десятці”, або я починаю свій концерт.

***
- Вчора цілий вечір гроші відмивав.
- Справив оборудку?
- Та ні. Кіт у гаманець напаскудив.

***
- Чому ви постійно смієтеся?
- Бо розповідаю собі анекдоти.
- А чому деколи махаєте рукою?
- Бо деякі вже знаю.
***
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 26-4-2010 у 09:14


Старий анекдот, який виплив у пам'яті після допису
Цитата:
Соломії Федушко
Цитата:
Професор фізики університету Дортмунда розробив формулу, за допомогою якої обчислив переможця чемпіонату світу з футболу 2010 року в ПАР. Як повідомляє AFP, за розрахунками Метіна Толану, перемогу на першості планети отримає збірна Німеччини.



Якийсь мільйонер, що дуже азартно грав на кінних перегонах, найняв собі 3 групи вчених: біологів, економістів і фізиків. Хотів, щоб йому вивели формулу для вираховування коня-переможця заїзду.
За деякий час біологи звітують, що вивели формулу, яка враховує купу парамерів (вік, ріст, стать, довжину ноги, діаметр копита і т.д.) і дозвляє з певною ймовіністю визначити коня-переможця.
Другі прийшли економісти, з програмою, яка на підставі всяких статисичних даних для різних типів доріжок, різних погодніх умов, і т.д. вираховує ймовірного переможця.
Фізики все не приходили, і мільйонер вирішив сам поцікавитися, як там у них справи. Вони кажуть: "Ну, формула ще не готова, але задачу для сферичного коня у вакуумі ми вже рішили".




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-4-2010 у 18:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
"Ну, формула ще не готова, але задачу для сферичного коня у вакуумі ми вже рішили".

Вже пів роботи зроблено :lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2010 у 18:04


не знаю де це можна спитати? що таке рагуль? та що значить ІМХО?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 29-5-2010 у 21:32


рагуль
дослівно - той, хто живе за рогаткою/приїхав з-за рогатки.
IМХО = IMHO




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2010 у 14:13


дивно, від пояснення мені стало ще більш незрозуміло. мабуть я українську зовсім не знаю. за рогаткою - це за кордоном? імно - ???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2010 у 14:19


я вже все з'ясував. рагулі це у нас колхозники или сильпо. а от термін імхо я навіть не знаю як використовувати. для мене необов'язковий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-5-2010 у 15:54


"Рогатка" - це шлагбаум при виїзді з міста.
Причому Шлагбаум в даному випадку це не одеське прізвище. :lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 30-5-2010 у 16:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
. а от термін імхо я навіть не знаю як використовувати. для мене необов'язковий

Хороший термін, до речі. Абревіатура від англійського "In My Humble Opinion" - перекладається "на мою скромну думку".




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2010 у 21:21


про шлагбаум я здогадався. наші шлагбауми вже давно виїхали :lol: а думки мої мабуть не такі скромні щоб добавляти такі абревіатури:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-5-2010 у 21:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
а думки мої мабуть не такі скромні щоб добавляти такі абревіатури:saint:

переважно імхо = на мою думку(без скромності :))




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2010 у 21:36


Ще на тему "шлагбауму":
Цитата:
Людина шляхетна, тобто антирагуль, ніколи не образить будь-кого, тому той, хто когось називає "рагулем", насправді і є тим самим рагулем.

Ілько Лемко - http://www.zaxid.net/article/38866/





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 30-5-2010 у 21:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
а думки мої мабуть не такі скромні щоб добавляти такі абревіатури:saint:

переважно імхо = на мою думку(без скромності :))

Скромна думка = не істина в останній інстанції. :rolleyes: Тобто людина каже щось на кшталт "це моя особиста думка, але я можу й помилятися". Коротше кажучи, імхо - "як на мене", "як на мою думку". :)




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  8    10  11

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1214
Реклама: