Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Зранене Серце Ісуса
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-7-2003 у 12:04


Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
To NetGuy
Поки що я не почув від тебе жодного факту або підтвердження викладеної вище теорії про батька, звіра та нерозумних дітей - так само "аргументовано" можна викласти теорію про загублених покемонів, яким конче потрібно знайти шлях в Покемонхейм, або все, що завгодно.


Шановний, давайте залишимо наміри наводити аргументи щодо правильності або ж хибності різних течій. Таким чином ми збережемо взаємоповагу та свободу віросповідання. :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2003 у 13:27


> Шановний, давайте залишимо наміри наводити аргументи щодо правильності або ж хибності різних течій. Таким чином ми збережемо взаємоповагу та свободу віросповідання.

Користувач vovka в одній з тем написав, що "релігія, слизька тема, тут крім як віч-на-віч тяжко говорити". Ти теж так вважаєш? Я - ні. На мою думку, взаємоповага можлива завжди - це залежить лише від співрозмовників. Єдиним, хто поки що виявив "взаємонеповагу" при обговоренні теми релігії, як раз і був вищезгаданий.

На мою думку, свобода віросповідання - це не коли кожен живе в окремому акваріумі, між якими панує цілковита тиша, а коли кожен вільно висловлює свою думку стосовно будь-чого - усі від цього тільки виграють.

Більше того, в контексті можливого "незбереження взаємоповаги та свободи віросповідання", як на рахунок пропаганди взагалі без всяких аргументів? Текст про серце Ісуса, на твою думку, загрожує "свободі віросповідання" в меншій степені, ніж наведення аргументів?

***

Звичайно, відмінності між ісламом та християнством не обмежуються тільки молодістю першого - на це вплинуло дуже багато різноманітних чинників.


Love is God
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-7-2003 у 13:35


Я вважаю що кожен має право на віру в те, в що він хоче вірити. А от чи захоче він висловити свої переживання - виключно особиста справа.

Ще особистішою справою є наведення чи ненаведення аргументів щодо коректності чи правильності своєї віри.

Це і є свобода віросповідання - сповідую що хочу і як хочу. Хочу - з аргументами, можу й ні.
Але оскільки аргументів тут окрім богословських бути не може, а богословські дещо слизькуваті, то скоро можуть вийти на гору емоції, а це вже за півкроку від втрати поваги до співбесідника.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2003 у 15:03


> Я вважаю що кожен має право на віру в те, в що він хоче вірити. А от чи захоче він висловити свої переживання - виключно особиста справа.
> Це і є свобода віросповідання - сповідую що хочу і як хочу. Хочу - з аргументами, можу й ні.

Все правильно. Але. Я хіба підхожу до людей на вулиці з запитаннями "Чи не хочете ви поговорити про Бога?". Я висловлюю свої думки на форумі. Якщо когось дана тема не цікавить, він її просто не буде читати. Висловлювати/не висловлювати свої думки/переживання - це особиста справа кожного. Хіба хтось примушує?

Не розумію, яким чином я порушую чиїсь права і/або свободи. Чи ти вважаєш, що у кожної людини, крім усього іншого, є ще й святе і невідторгне право залишатись в "счастливом неведении"? Якщо людина вірить, що блакитного кольору не існує, а хтось їй покаже рукою догори, то він її це право порушить? :-)


> Але оскільки аргументів тут окрім богословських бути не може, а богословські дещо слизькуваті, то скоро можуть вийти на гору емоції, а це вже за півкроку від втрати поваги до співбесідника.

Тоді можна сказати, що не варто обговорювати взагалі будь-що, що допускає існування різних думок.

Я би не ділив аргументи на богословські, кулінарні чи ще якісь інші. Можливо, всі або більшість аргументів тут дійсно можна назвати "богословськими", але... хіба важливо це конкретизувати? Просто це виглядає як вже якесь початкове "обмеження" :-)

А на рахунок емоцій та втрати поваги - як я вже писав, це залежить тільки від співрозмовників. Особисто я "по замовченню" вважаю, що всі потенційні співрозмовники є розумними людьми, які поважають думку інших. Ти вважаєш інакше?


Love is God
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Реплікант10322195
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 22-1-2003
Місто: Газова школа-виставка
Нема на форумі

Настрій: Божественний

[*] написано 2-7-2003 у 17:40


Наша пісня добра,
починаймо з початку ! ;))





Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,
Певно, в цьому і є та найважча провина моя. (c) С.Галябарда
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2003 у 19:07


Не зовсім в топік, але тим не менше.

Їхав зараз трамваєм. Поруч зі мною сиділа якась жіночка і читала книжку з геніальною назвою "Православный взгляд на медицину". Дійсно, хто ж, як не Православна церква, має в цій галузі найбільший авторитет!

От мені і стало цікаво: чи дочекаємось ми колись таких книжок, як "Православный взгляд на химию", "Православный взгляд на астрономию" та, нарешті, "Православный взгляд на теорию баз данных"? Чи, може, вони вже існують?


Love is God
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-7-2003 у 22:51


Роки зо 2 тому бачив інтерв'ю по новому каналу із панотцем щодо інтернету. Шановний отець виявив знання структури мережі краще за мене - тоді студента 3-го курсу факультету кібернетики.
Так що в існування подібних поглядів не варто сумніватись.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 3-7-2003 у 09:04


Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
От мені і стало цікаво: чи дочекаємось ми колись таких книжок, як ... ... "Православный взгляд на теорию баз данных"? Чи, може, вони вже існують?


До речі, Московська Православна Церква заборонила своїм вірним користуватися, створювати, цікавитися і т.п. програмами, призначеними для побудови віртуальної реальності, а такий софт "предала анафеме". Це звісно не бази даних, але все ж "...взгляд".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1218
Реклама: