Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Де зупинитися у Львові
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-6-2007 у 19:56


Маю цікаву інформацію про готелик, що над Віденською кав'ярнею розташувався. У квітні чи травні в нашому місті організована була виставка медичного обладнання. Київських гостей однієї з фірм поселили саме там, бо вони хотіли трохи престижу. Наступного ранку вирушили на виставку, а всі свої речі залишили в номерах, щоб зібрати після повернення і не тягати за собою. В одинадцятій телефонують їм співпрацівники готелю і повідомляють, що їх речі зібрані і лежать в бухгалтерії. Уявіть собі такий сервіс!!! Вашу білизну, предмети Вашої особистої гігієни спакував обслуговуючий персонал готелю і залишив у бухгалтерії... Оце так престижний заклад... На питання гостей працівники відповіли: "А шо ми маємо робити? У нас і виселення в 12.00 і поселення, а прибирати коли маєм?".



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2007 у 18:08


25-26 серпня до Львова приїжджає група гостей, десь чоловік 40, всі студенти з різних міст з України і Польщі. Мушу їх розселити за мінімальні гроші, відповідно з мінімальним комфортом. Що можете порадити?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2007 у 18:22


25-26 серпня треба буде розмістити 40 студіків. Порадьте, куди звернутись.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 24-7-2007 у 22:09


У нас вже мінімальних цін не має...Львів тепер - супер туристичне місто з дорогими готелями і нульовим сервісом...
Можливо, готель НТОН або Гетьман
Або студентський готельчик - Тамара Павлівна 8 067 25 66 466
Але я не обіцяю, що цей номер ще діє.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-7-2007 у 05:57


Спробуйте звернутися в політехнічний гуртожиток №8 - там є "готель" - кімнати аналогічні гуртожитківським, такі як Вам потрібно.
Але для поселення потрібен дозвіл проректора.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 25-7-2007 у 09:45


Я своїх гостів розміщаю у "Львові" що біля Опери - 120/75/30 з носа залежно від сервісу



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2007 у 11:39


Дякую за ваші відповіді!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2007 у 11:43


А де цей гуртожиток №8?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-7-2007 у 19:59


Цитата:
А де цей гуртожиток №8?

Зупинка "Горбачевського" трамваїв №3,5,8 - блія "Феніксу" (того де усе друкують) і офісу Фарлепу. Від зупинки вгору попри Фенікс ідуть сходи. Піднімаєтеся тими сходами і праворуч буде високий будинок. ЦЕ і є 8 гуртожиток.
Але ще раз кажу - там потрібен дозвіл проректора з госпдарської діяльности, але якщо цей захід хоч якось стосується Політеху, то мабуть проблем не буде.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-8-2007 у 15:38
телефон готелю "Львів"


підкажіть будь-ласка телефони готелю "Львів" - мені потрібно забронювати місця, а телефони, представлені на сайтах, вічно зайняті. Чула що у Львові мінялися номери (шестизначні на семи...), підозрюю, що або там дійсно вічно зайнято, або я набираю не той номер.

дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-8-2007 у 16:03


ТАка сама ситуація коли зі лвьова звонити. Якщо ви звоните з міжміста - то вам всеодно та двійка.
Просто вони іноді часто не беруть трубку або якщо скажете забронвати - скажуть нема місць, але якщо ви прийдете і скажете хочу поселитися а в паспорт -купюру - місце буде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 7-8-2007 у 16:09


І якого номіналу купюра найефективніша (за співвідношенням ціна/якість)?:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-8-2007 у 19:58


зрозуміло
а чи не могло б шановне панство порадити готелі - не списки з сайтів, ці списки у мене є
а з власного досвіту
вимоги - нормальні ціни (до 200 грн за 2хмісний), можливість бронювання (я в Чернівцях знаходжуся), недалеко від центру

я знаю лише "Львів", може щось ще?

дякую
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 7-8-2007 у 22:46


Готель "Електрон". Переобладнаний поверх "хрущівки". Я там 1 раз зупинялася, минулого року на День міста, коли за місяц вже у всіх готелях все було не тілько заброньовано, але й передплачено. Не знайшла на жаль номер телефона. Там номери "такі-собі-нікякі", але є один за їхніми мірками "люкс". Двомісний, ДУЖЕ пристойний. Минулої осені коштував 180 грн. за номер. Сам готель знаходиться 3 хвилини пішки від Городоцької (повернути навпроти св.Ельжбети) і хв. 10 від залізничного вокзалу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 7-8-2007 у 22:50


До речі,бронювала телефоном. Просто залишила свої координати і мені пообіцяли, що номер заброньовано. І дійсно, не підвели.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 18-8-2007 у 11:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
підкажіть будь-ласка телефони готелю "Львів" - мені потрібно забронювати місця, а телефони, представлені на сайтах, вічно зайняті. Чула що у Львові мінялися номери (шестизначні на семи...), підозрюю, що або там дійсно вічно зайнято, або я набираю не той номер.
дякую.


Спробуйте ось ці номери: 2974002, 2974072




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 18-8-2007 у 11:04


А ось тут: Готелі міста перелік готелей Львова із сайту міської ради з інформацією про місце розташування, кількість номерів і т.д.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2007 у 11:37


Рекомендую - http://www.tg.com.ua/ - аренда квартир у Львові подобово.

перевірено цими вихідними

практично ідеальні умови, більш ніж реальні ціни. я дуже задоволена
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Yuriy Mandzyak
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 19-11-2007
Нема на форумі

Настрій: може бути :)

[*] написано 14-12-2007 у 14:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
А де цей гуртожиток №8?

Зупинка "Горбачевського" трамваїв №3,5,8 - блія "Феніксу" (того де усе друкують) і офісу Фарлепу. Від зупинки вгору попри Фенікс ідуть сходи. Піднімаєтеся тими сходами і праворуч буде високий будинок. ЦЕ і є 8 гуртожиток.
Але ще раз кажу - там потрібен дозвіл проректора з госпдарської діяльности, але якщо цей захід хоч якось стосується Політеху, то мабуть проблем не буде.


Вибачте, пане Юрій, але я Вас трошечки поправлю. Той високий будинок - це гуртожиток №11, а не 8. Там дійсно є готель. А гуртожиток №8 знаходиться на вул. Сахарова, навпроти комп'ютерного клубу Вірус (здається така назва) та магазину "Христина" (колись так називався). :)




Я знаю лише те, що я нічого не знаю

Сократ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 16-12-2007 у 12:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
25-26 серпня до Львова приїжджає група гостей, десь чоловік 40, всі студенти з різних міст з України і Польщі. Мушу їх розселити за мінімальні гроші, відповідно з мінімальним комфортом. Що можете порадити?

Досить хороший готель в цьому відношенні "Сихів". Телефон думаю можна знайти в інеті.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 16-12-2007 у 12:16


Недавно бронювала знайомим номери в "У бюргера". Дуже задоволені. Вони їхали машиною, а там стоянка просто у дворі. Пильнується , платна, але за доступною ціною. Обслуговування прекрасне. Коли я бронювала по телефону номер, розмовляли дуже ввічливо (на відміну від інших готелів, куди я в той день дзвонила), передзвонили як і пообіцяли, що рідкість у Львові. Ціни не самі дешеві. Але може і варто іноді більше заплатити, але отримати дійсно те, на що розраховуєш і без стресових ситуацій...:)



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-12-2007 у 12:37


"У Бюргера" - це на площі Франка?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 17-12-2007 у 07:51


ага. Майже центр.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ганна Калініна
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 20-4-2008
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: возмущена отсутствием сьемных кв во Львове :)

[*] написано 20-4-2008 у 17:09


Допоможіть, будь ласка Маю намір потрапити до Львова на травневі гуляння і джазовий фестиваль, а ще справити свій день народження в мальовничому місті, але знайти однокімнатну квартіру хоч у будь-якому районі Львіва досі не змогла . Ще маю надію через форум знайти житло на період з 29 квітня по 3 травня чи з 30 квітня по 4 травня. Тож допоможіть з житлом, не дайте відпустці загинути!

icq 327609273,
тел. 8(093)8-666-203 або 8(066)298-26-48
електропошта anna_kalinina@mail.ru
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-4-2008 у 10:48


Треба зазделагідь дбати про такі ситуації. Звоніть в турфірми може вони щось мають в резерві.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1293
Реклама: